خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSIDER نمایش پست ها
      یه زمانی کمپین حذف تاثیر معدل بود حالا هم شده تعویق کنکور
      آره. خب مشکلش چیه حالا؟

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      دوست عزیز مثل اینکه متوجه نیستید با دادن تایم بیشتر , افرادی مثل ما که شرایطشون بهتره , خیلی خیلی بیشتر استفاده میکنند و این کار فقط باعث بدتر شدن نتیجه این دوستان سیل زده میشه !
      راستش اون اولی که نظرتونو خوندم و جواب دادم نمیدونم چرا ولی نمیتونستم بپذیرم شما ادم خودخواهی باشین خوشحالم که با این کامنتتون این حسم تقویت شد
      اما اقای عزیز من دوستام اونجا هستن و عینا دارم حرفای بچه های اونجا رو منتقل میکنم...یه سری از دوستای من همونطور که قبلا گفتم تقریبا همه چیزشونو از دست دادن و زندگی رو هوایی دارن متاسفانه حالا بگذریم از اون دست از عزیزانی که عزیزی از دست دادن ...البته اصلا لازم نیست ادم دوست و اشناهاش اونجا باشن تا اینا رو بفهمه هر کسی که از وقتی این اتفاق افتاده ۱۰ مین اخبارو دنبال کرده باشه اینارو میدونه حالا واسه اون دست از خونواده هایی که این اتفاق واسشون افتاده داشتن یه دانش اموز کنکوری قطعا مشکلاتشونو چندین و چندبرابر میکنه مخصوصا تو خونواده هایی که تعداد بچه های کنکوریشون بیشتر از یه نفر باشه خب اکثر این ادما برای بچه هاشون هزینه کردن حالا واسه ازمون یا کلاس یا حالا هرچی خب با این تفاسیر اصلا غیر منطقیه بگی چون من نمیتونم این شرایطو تحمل کنم پس به من ربطی نداره چه اتفاقی واسه بقیه افتاده زودتر تموم شه بره!!خب اگه قراره این اتفاق بیفته این بچه ها باید بمونن سال دیگه بعد تصور کنین تمام این هزینه ها با این تورم افسار گسیخته بخواد دوباره تکرار شه و اگه اون خونواده نداشته باشن که اکثرا همینطوره طرف قید همه چیو باید بزنه و این برای کسی که تو سن ماست اصلا خوب نیست میدونم که درک میکنین چی میگم

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      چیشد نتیجه اش؟
      نتیجه ش بستگی به تلاش من و شما وبقیه داره

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gonahkar نمایش پست ها
      ی متن اس ام اس اینجا بنویس قشنگ
      همه اونو کپی کنیم بفرستیم
      فکر میکنم اگه تماس بگیرین خیلی بهتر باشه همین چیزایی که اینجا گفتیم به اضافه دلایل خودتونو به زبون ساده و روون واسشون توضیح بدین لطفا از دوستان و دور بریاتون مخصوصا خونواده ها بخواین که اونا هم تماس بگیرن از همین امروز شروع میکنیم

5. Top | #35
      mho
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      https://my.farsnews.com/c/6253
      برین این سایت و گزینه حمایت می کنم رو بزنین اگه دلتون می خواد کنکور عقب بیفته

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من میرم کتابخونه اونجا ارشد هم هست میبینمشون حسودیم میشه!
      خب چرا اونارو عقب انداختن مارو نه؟! خو لااقل برای همه عدالت رعایت میکردن
      الان اگ نهایی دوازدهم رو عقب بندازن دیگ خیلییی به کنکور نزدیک میشه امتحاناتشون...پس اینم میشه یه معضل حتی برای دانش آموزای غیر سیل زده

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      من میرم کتابخونه اونجا ارشد هم هست میبینمشون حسودیم میشه!
      خب چرا اونارو عقب انداختن مارو نه؟! خو لااقل برای همه عدالت رعایت میکردن
      الان اگ نهایی دوازدهم رو عقب بندازن دیگ خیلییی به کنکور نزدیک میشه امتحاناتشون...پس اینم میشه یه معضل حتی برای دانش آموزای غیر سیل زده
      نهایی رو برای مناطق سیل زده دلبخواه کردن که اگه دوست دارن بعد از کنکور امتحان بدن

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1764 نمایش پست ها
      راستش اون اولی که نظرتونو خوندم و جواب دادم نمیدونم چرا ولی نمیتونستم بپذیرم شما ادم خودخواهی باشین خوشحالم که با این کامنتتون این حسم تقویت شد
      دوست عزیز مثل اینکه متوجه نیستید با دادن تایم بیشتر , افرادی مثل ما که شرایطشون بهتره , خیلی خیلی بیشتر استفاده میکنند و این کار فقط باعث بدتر شدن نتیجه این دوستان سیل زده میشه !

اما اقای عزیز من دوستام اونجا هستن و عینا دارم حرفای بچه های اونجا رو منتقل میکنم...یه سری از دوستای من همونطور که قبلا گفتم تقریبا همه چیزشونو از دست دادن و زندگی رو هوایی دارن متاسفانه حالا بگذریم از اون دست از عزیزانی که عزیزی از دست دادن ...البته اصلا لازم نیست ادم دوست و اشناهاش اونجا باشن تا اینا رو بفهمه هر کسی که از وقتی این اتفاق افتاده ۱۰ مین اخبارو دنبال کرده باشه اینارو میدونه حالا واسه اون دست از خونواده هایی که این اتفاق واسشون افتاده داشتن یه دانش اموز کنکوری قطعا مشکلاتشونو چندین و چندبرابر میکنه مخصوصا تو خونواده هایی که تعداد بچه های کنکوریشون بیشتر از یه نفر باشه خب اکثر این ادما برای بچه هاشون هزینه کردن حالا واسه ازمون یا کلاس یا حالا هرچی خب با این تفاسیر اصلا غیر منطقیه بگی چون من نمیتونم این شرایطو تحمل کنم پس به من ربطی نداره چه اتفاقی واسه بقیه افتاده زودتر تموم شه بره!!خب اگه قراره این اتفاق بیفته این بچه ها باید بمونن سال دیگه بعد تصور کنین تمام این هزینه ها با این تورم افسار گسیخته بخواد دوباره تکرار شه و اگه اون خونواده نداشته باشن که اکثرا همینطوره طرف قید همه چیو باید بزنه و این برای کسی که تو سن ماست اصلا خوب نیست میدونم که درک میکنین چی میگم
      وقتی شما از این صحبت بنده نتیجه گرفتید که من خودخواهم ! حتی دلیلی واسه جواب دادن به شما نمیبینم
      ایام به کام

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      با هر چندتا سیمکارتی که دوروبرتون هست حمایت کنید

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وقتی شما از این صحبت بنده نتیجه گرفتید که من خودخواهم ! حتی دلیلی واسه جواب دادن به شما نمیبینم
      ایام به کام
      اتفاقا من برعکس این حرفو زدم گفتم شما اصلا ادم خودخواهی نیستین و با نظر دومتون این حسم تقویت شد دوست عزیز...یه دور دیگه نظر قبلیم رو بخونید لطفا

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط formyself نمایش پست ها
      با هر چندتا سیمکارتی که دوروبرتون هست حمایت کنید
      چیزی که برام خوشایند نبود درخواست تعویق یک یا دوهفته داشتن درصورتی که اونا یه ماهشونو از دست دادن با یه هفته میخوان چیکار کنن چیو جبران کنن
      ولی یه چیز جالبی که دیدم تو طرحی که واسه ارشد داشتن یکی نوشته بود امکان نداره عقب بندازن نهایتش یه هفته این کارو بکنن ولی اونا تلاششونو کردن و شد ۷ هفته
      اگه ماهم باهم همکاری کنیم قطعا این اتفاق واسه ماهم میفته

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1764 نمایش پست ها
      واقعا حرفتون درسته این حداقل کاریه که میتونیم براشون انجام بدیم کسایی که مخالفت میکنن فکر بچه های سیل زده نیستن من از شما واقعا ممنونم بابت این وقتی که گذاشتید فقط چون مافیای کنکور تو این ازمون برخلاف ارشد خیلی خفن تره نیاز به تلاش بیشتری داره

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      https://kalk.ir/media/backup_pack_do...i7c1gt8CMQ.pdf

این شماره نمایندگان مجلس هست تلاش کنید

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      افرین پس تا میتونی حمایت کن.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن