خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این نماینده ها خیلیاشون توی تلگرام هم هستن و تند تند هم انلاین میشن. گفتم بگم شاید به دردتون خورد

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      هیچ توجیهی به هیچ عنوان نداره که ارشد۷هفته تعویق بیفته سراسری ۱روز تعویق نیفته
      اون دوستانی که تصمیم گرفتن باید شهامت داشته باشن و دلیلش هم بگن
      اگر برای اعلام نتایج کارشون سخت به همون میزان دانش اموزان مناطق سیل زده برای جمع کردن خودشون و جمع بندی درساشون کارشون سخته
      نمایندگان مجلس که شهراشون درگیر سیل قطعا باید سازمان سنجش و شورای سنجش و پذیرش دانشجو مجاب کنن که ازمون سراسری تعویق بندازن.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      کسی که درس نخونده دوست داره کنکور زودتر تموم بشه
      این کار کاملا درست هست به هیچ کس ظلم نمیشه و زمان برای همه یکسان هست
      نه داداش گلم شمایی که خودتو مشاور حرفه ای معرفی میکنی بلکه اینجوری بتونی ادمای بیشتری رو تلکه کنی .و برا خودت زمان بخری . اونی هم که خونده بود تا حالا خونده بود .

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinak2k نمایش پست ها
      نه داداش گلم شمایی که خودتو مشاور حرفه ای معرفی میکنی بلکه اینجوری بتونی ادمای بیشتری رو تلکه کنی .و برا خودت زمان بخری . اونی هم که خونده بود تا حالا خونده بود .
      قضاوت زودهنگام
      من یک ریال پول بابت مشاوره نگرفتم از کسی چون اساس کار من چیز دیگست
      من اگر بخوام پول بگیرم که به نفع ام هست کنکور زود تموم بشه تا به دانش اموزان کنکور 99 مشاوره بدم مانند مافیا
      مشاور

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      قضاوت زودهنگام
      من یک ریال پول بابت مشاوره نگرفتم از کسی چون اساس کار من چیز دیگست
      من اگر بخوام پول بگیرم که به نفع ام هست کنکور زود تموم بشه تا به دانش اموزان کنکور 99 مشاوره بدم مانند مافیا
      ولی خداییش اگه عقب بیفته خیلی از برنامه های اونایی ک کامل خوندن خراب میشه . شما از رتبه برتر های پارسالم بپرسی همینه نظرشون

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مهم حتما بخونین
      من تا قبل این تو انجمن عضو نبودم و صرفا برای این موضوع عضو شدم
      یه راست برم سر اصل مطلب
      همه ی ماها در جریان سیل های خانه خراب کن(به معنای واقعی کلمه) تو کشورمون بودیم و احتمالا یا خودمون مستقیما یا دیگر هموطنانمون گرفتار این بلا شدن من خودم به شخصه تو مناطق سیل زده زندگی نمی کنم اما دوستایی دارم که تو این مناطق زندگی می کنن تو این مدت که باهاشون صحبت میکردم متوجه شدم که علاوه بر اینکه تعدادی از اونا همه چیزشونو از دست دادن و این اتفاق طبیعتا فشار زیادی هم از لحاظ مالی هم روانی میاره اونا یه معضل دیگه یعنی کنکورم دارن اونا واقعا از اینکه یک ماهشونو از دست دادن خیلی دچار استرس و فشار عصبی شدن و متاسفانه یه سریاشون دیگه دچار افسردگی شدن مخصوصا اونایی که پشت کنکور بودن و با توجه به اینکه معلوم نیست سال دیگه چه اتفاقی قراره برای نظام قدیمیا بیفته این فشار و استرس برای اونا دوچندان شده البته بهتره که بگم ثد چندان
      من خودم به شخصه مشکلی با تاریخ کنکور ندارم و درسمو خوندم اما به نظر من این اتفاق می تونست برای هر کدوم از ماها بیفته بنابراین بی تفاوت بودن بدترین کاریه که میشه کرد هر چند که خوشبختانه تا اینجای کار نشون دادیم که نسل ماها اینجوری نیست
      به نظر من ما باید بی تفاوت نبودن رو تجربه کنیم کاری که نسل های قبلی نکردن و وضعیت بقیه براشون مهم نبود و همه ماها داریم میبینیم که نتیجه این کارشون اوضاع فعلی مملکته و اینکه تو این مملکت هیشکی پاسخگو نیست
      سازمان سنجش برای بقیه کنکورهایی که میخواد برگزار کنه جز کنکور ما تاخیری در نظر گرفته ولی به نظر من باتوجه به اینکه بچه های داوطلب کنکور سراسری عموما سن به مراتب کمتری نسبت به داوطلبان اون ازمونا دارن و طبیعتا به خاطر سن کمشون تو ترس و اضطراب و استرس بیشتری هستند و این ناعدالتی محضه که به فکرشون نبود
      بنابراین پیشنهاد من اینه که از امشب به مدت 3 شب و اگه جواب نداد تا یک هفته از ساعت21 تا 23 در این مورد توئیت میزنیم و #کنکور_مرداد و #خواستار_تاخیر_یکماهه_کنکور یم و #خواستار_عدالتیم رو ترند توئیتر میکنیم تو تایم تایین شده معمولا درسمون تموم شده و میتونیم تو توئیتر فعالیت کنیم دوستایی که اینستاگرام دارن هم لطفا تو پیج مسئولا مثل اقای روحانی اقای جهانگیری و علل خصوص اقای بطحایی کامنت بذارن و دلیلشونو واسه تاخبر کنکور به همراه این هشتگا ذکر کنن
      البته در این ارتباط میشه به نماینده های مجلس هم زنگ زد و از اونا بخوایم پیگیری کنن که شماره هاشون با یه سرچ کوچولو میشه پیدا کرد و همچنین میتونیم از دکتر سبطی بخوایم کمکمون کنه و در واقع صدامون باشه هر جقد تعداد درخواست و تماس بیشتر باشه مسلما نتیجه بخش تره و همچنین قسمت پیشنهاد و انتقاد سایت سازمان سنجش هم هست
      فکر نمیکنم کسی با این ایده مخالف باشه چون از تخصیص دادن سهمیه ی مجزا به مراتب بهتره اینجوری دیگه نه سیخ میسوزه نه کباب
      ببخشید که زیاد شد ولی فکر کنم اگه شما هم جای من بودین و میدیدین دوستاتون توی این شرایط اسف بارن همینکارو میکردین

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      الان فعلا تو توییتر باید پست بذارید تعدا هشتگ ها بره بالا

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خداییش چی رو میخوایید بندازید عقب ؟
      شما ها حتی 1 درصد هم به فکر این بیچاره های سیل زده نیستید ! فقط میخوایید واسه خودتون تایم بخرید ...
      تمووم بشه بره لا مصب ...

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      خداییش چی رو میخوایید بندازید عقب ؟
      شما ها حتی 1 درصد هم به فکر این بیچاره های سیل زده نیستید ! فقط میخوایید واسه خودتون تایم بخرید ...
      تمووم بشه بره لا مصب ...
      نمیدونم چرا و چجوری نقش ماها و امثال شما عوض شده!!!ماها به فکرشون نیستیم؟؟؟!!!!امیدوارم هیچوقت این اتفاق براتون نیفته اما یه لحظه تصور کنین جای کسی هستین که یک سال حداقل زحمت کشیده والان این فاجعخ رخ داده طبیعتا اولین چیزی که میخواین اینه که روزهای تلف شده به یه نحوی بتونیم جبرانش کنین و این بهترین راهه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط formyself نمایش پست ها
      الان فعلا تو توییتر باید پست بذارید تعدا هشتگ ها بره بالا
      دقیقا موافقم اگه بقیه هم موافقن همینجا اعلام کنن از امشب طوفان توئیتری راه بندازیم ساعت ۲۱
      البته بچه ها لطفا با دکتر سبطی و نماینده ها هم صحبت کنین

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چیشد نتیجه اش؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1764 نمایش پست ها
      مهم حتما بخونین
      من تا قبل این تو انجمن عضو نبودم و صرفا برای این موضوع عضو شدم
      یه راست برم سر اصل مطلب
      همه ی ماها در جریان سیل های خانه خراب کن(به معنای واقعی کلمه) تو کشورمون بودیم و احتمالا یا خودمون مستقیما یا دیگر هموطنانمون گرفتار این بلا شدن من خودم به شخصه تو مناطق سیل زده زندگی نمی کنم اما دوستایی دارم که تو این مناطق زندگی می کنن تو این مدت که باهاشون صحبت میکردم متوجه شدم که علاوه بر اینکه تعدادی از اونا همه چیزشونو از دست دادن و این اتفاق طبیعتا فشار زیادی هم از لحاظ مالی هم روانی میاره اونا یه معضل دیگه یعنی کنکورم دارن اونا واقعا از اینکه یک ماهشونو از دست دادن خیلی دچار استرس و فشار عصبی شدن و متاسفانه یه سریاشون دیگه دچار افسردگی شدن مخصوصا اونایی که پشت کنکور بودن و با توجه به اینکه معلوم نیست سال دیگه چه اتفاقی قراره برای نظام قدیمیا بیفته این فشار و استرس برای اونا دوچندان شده البته بهتره که بگم ثد چندان
      من خودم به شخصه مشکلی با تاریخ کنکور ندارم و درسمو خوندم اما به نظر من این اتفاق می تونست برای هر کدوم از ماها بیفته بنابراین بی تفاوت بودن بدترین کاریه که میشه کرد هر چند که خوشبختانه تا اینجای کار نشون دادیم که نسل ماها اینجوری نیست
      به نظر من ما باید بی تفاوت نبودن رو تجربه کنیم کاری که نسل های قبلی نکردن و وضعیت بقیه براشون مهم نبود و همه ماها داریم میبینیم که نتیجه این کارشون اوضاع فعلی مملکته و اینکه تو این مملکت هیشکی پاسخگو نیست
      سازمان سنجش برای بقیه کنکورهایی که میخواد برگزار کنه جز کنکور ما تاخیری در نظر گرفته ولی به نظر من باتوجه به اینکه بچه های داوطلب کنکور سراسری عموما سن به مراتب کمتری نسبت به داوطلبان اون ازمونا دارن و طبیعتا به خاطر سن کمشون تو ترس و اضطراب و استرس بیشتری هستند و این ناعدالتی محضه که به فکرشون نبود
      بنابراین پیشنهاد من اینه که از امشب به مدت 3 شب و اگه جواب نداد تا یک هفته از ساعت21 تا 23 در این مورد توئیت میزنیم و #کنکور_مرداد و #خواستار_تاخیر_یکماهه_کنکور یم و #خواستار_عدالتیم رو ترند توئیتر میکنیم تو تایم تایین شده معمولا درسمون تموم شده و میتونیم تو توئیتر فعالیت کنیم دوستایی که اینستاگرام دارن هم لطفا تو پیج مسئولا مثل اقای روحانی اقای جهانگیری و علل خصوص اقای بطحایی کامنت بذارن و دلیلشونو واسه تاخبر کنکور به همراه این هشتگا ذکر کنن
      البته در این ارتباط میشه به نماینده های مجلس هم زنگ زد و از اونا بخوایم پیگیری کنن که شماره هاشون با یه سرچ کوچولو میشه پیدا کرد و همچنین میتونیم از دکتر سبطی بخوایم کمکمون کنه و در واقع صدامون باشه هر جقد تعداد درخواست و تماس بیشتر باشه مسلما نتیجه بخش تره و همچنین قسمت پیشنهاد و انتقاد سایت سازمان سنجش هم هست
      فکر نمیکنم کسی با این ایده مخالف باشه چون از تخصیص دادن سهمیه ی مجزا به مراتب بهتره اینجوری دیگه نه سیخ میسوزه نه کباب
      ببخشید که زیاد شد ولی فکر کنم اگه شما هم جای من بودین و میدیدین دوستاتون توی این شرایط اسف بارن همینکارو میکردین
      دوست عزیز مثل اینکه متوجه نیستید با دادن تایم بیشتر , افرادی مثل ما که شرایطشون بهتره , خیلی خیلی بیشتر استفاده میکنند و این کار فقط باعث بدتر شدن نتیجه این دوستان سیل زده میشه !

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ی متن اس ام اس اینجا بنویس قشنگ
      همه اونو کپی کنیم بفرستیم

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      یه زمانی کمپین حذف تاثیر معدل بود حالا هم شده تعویق کنکور
      الهی آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم...
      و آنگونه ام بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اگه این نتیجه داد در گام بعدی میشه کمپین حذف کنکورو بزنین؟

تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن