خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 68
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

گاهی وقتا واقعا نمیفهمم هدف بعضی از دوستان انجمنی چیه؟!

سلام
      خوبی؟خسته نباشید

اخیرا توی دو سال اخیر انجمن اینجور مد شده ک اکثریت به تاپیکای انگیزشی حمله میکنن و کلی حرفای بظاهر منطقی و ازین چرت و پرتا میگن ک آره ما خوبیم و واقع بین
      بعد باز یه نفر ک مثلا تاپیک میزنه ک آره بخون میشه و مثال میاره ک آره فلانی تونست و اینا.......همین گروهه به ظاهر روشنفکر و عقل کل میاد کلی اظهار نظر میکنه و نمیدونم واقعا قصدش چیه!

الان من میگم مثلا توی سه ماه رتبه ی لازم پزشکی پردیس آوردم ...یکی میاد پایه مو میپرسه بعد شروع میکنه ک آهان دیدی نه تو ک صفر نیستی بقیه صفرن و ال و بل......اصولا کسی ک درس یه پایه رو پاس کرده صفر مطلق براش معنی نداره
      صفر مطلق یعنی بچه ی دوم ابتدایی در زمینه ی کنکور

نمیفهمم دردتون چیه؟!
      میگین انگیزه میخواین بعد در مقابلاش جبهه دارین
      یجوری اونایی ک فاز مثبت دارنو مواخذه میکنین انگار معوذ بالله خدایی میکنین و همه چیرو از قبل میدونن
      خواهر من برادر من اگ فکر میکنی نمیشه لازم نیس حتما نظرتو مث مسواک توی حلق این و اون کنی...اوکی تو نمیتونی و نیازی به بحث اضافه تریم نیس

واقعا دلم میخواد برگردم به زمان سال 94-95 ک چقد این انجمن محیط دوستانه و خوبی داشت
      ویرایش توسط Neo.Healer : 24 فروردین 1398 در ساعت 21:40

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کلا چندوقته زیاد پست نمیذارم و خیلی تاپیکا شرکت نمیکنم به لطف این دوستان
      نمیدونم بهشون چی میرسه وقتی بقیه رو ناامید میکنن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گل گفتي واقعا
      طرف هنوز يه بارم كنكور نداده مياد يه صفحه تايپ ميكنه كه اره نميشه و فلان شما بشين از الان بخون برا ١٤٠٠ !
      تا يه چيزي هم بهشون ميگي ده نفري ميپرن به ادم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ول کن بابا
      ی جور توهش تو بعضی پستا هست که کم مونده بگه اونی که درس نخونده برا کنکور بیاد شخصا با قمه فرق سرشو بشکافم تا دیگه هم نتونه بخونه
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      با یه بیخیالش اینا نمیشه گذشت
      چون کسایی هستن ک واقعا به کمک نیاز دارن ....گروهی ک اگ از الان بخونن واقعا میتونن موفق شن (دقت بشه نگفتم زیر 100 کشوری میارن) اما این آدما انگار ک یه مرض ناعلاج داشته باشن زندگی طرف مقابلم بهم میریزن
      من موندم وقتی دنیا دو روزه چی به اینا میرسه ک از ناامید کردن لذت میبرن؟
      استدلال خیلیاشونم اینک من واقعیتو گفتم تا ضربه نبینه بعدا...آخه تو چه میدونی واقعیت چیه مگ خدایی ک مطمئنی از طرز تفکرت؟!....اصلا بذار زمین بخوره نمیمیره ک بازم پا میشه ....تو داری قدرت جنگیدنم ازش میگیری
      متاسفانه اوناییم ک تازه شروع کردن چون خودشون استرس دارن یه حرف بد اینا صدتا حرف خوبو براشون میشوره میبره و کلا ناامید میشن
      بخدا ناامید کردن گناهه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      با یه بیخیالش اینا نمیشه گذشت چون کسایی هستن ک واقعا به کمک نیاز دارن ....گروهی ک اگ از الان بخونن واقعا میتونن موفق شن (دقت بشه نگفتم زیر 100 کشوری میارن) اما این آدما انگار ک یه مرض ناعلاج داشته باشن زندگی طرف مقابلم بهم میریزن من موندم وقتی دنیا دو روزه چی به اینا میرسه ک از ناامید کردن لذت میبرن؟استدلال خیلیاشونم اینک من واقعیتو گفتم تا ضربه نبینه بعدا...آخه تو چه میدونی واقعیت چیه مگ خدایی ک مطمئنی از طرز تفکرت؟!....اصلا بذار زمین بخوره نمیمیره ک بازم پا میشه ....تو داری قدرت جنگیدنم ازش میگیریمتاسفانه اوناییم ک تازه شروع کردن چون خودشون استرس دارن یه حرف بد اینا صدتا حرف خوبو براشون میشوره میبره و کلا ناامید میشن بخدا ناامید کردن گناهه
      مسخرست که دلیلش این باشه ضربه نبینهضربه رو وقتی می بینه که با حرفای تو میشینه گریه میکنه و پشت سرش درد می گیره و چند روز درس نمیخونه و هی به رتبش اضافه میشه گیریم اصلا تو راست میگی و نشد حداقل گریشو بعد کنکور کنه طرف
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کلا چندوقته زیاد پست نمیذارم و خیلی تاپیکا شرکت نمیکنم به لطف این دوستان
      نمیدونم بهشون چی میرسه وقتی بقیه رو ناامید میکنن
      شما خون آلودت رو کثیف نکن
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      با یه بیخیالش اینا نمیشه گذشت
      چون کسایی هستن ک واقعا به کمک نیاز دارن ....گروهی ک اگ از الان بخونن واقعا میتونن موفق شن (دقت بشه نگفتم زیر 100 کشوری میارن) اما این آدما انگار ک یه مرض ناعلاج داشته باشن زندگی طرف مقابلم بهم میریزن
      من موندم وقتی دنیا دو روزه چی به اینا میرسه ک از ناامید کردن لذت میبرن؟
      استدلال خیلیاشونم اینک من واقعیتو گفتم تا ضربه نبینه بعدا...آخه تو چه میدونی واقعیت چیه مگ خدایی ک مطمئنی از طرز تفکرت؟!....اصلا بذار زمین بخوره نمیمیره ک بازم پا میشه ....تو داری قدرت جنگیدنم ازش میگیری
      متاسفانه اوناییم ک تازه شروع کردن چون خودشون استرس دارن یه حرف بد اینا صدتا حرف خوبو براشون میشوره میبره و کلا ناامید میشن
      بخدا ناامید کردن گناهه
      تعداد این جانوران کم است می شود فاکتور گرفت ازشون//و اینو بگم کسی که بخواهد بخوند به حرف این و ان گوش نمی ده که چی میگن وایمان داره به هدفش وتوانایی خودش
      واینم جمله ای از امیر کبیر
      دوران افول و عقب ماندگی ملتها زمانی شروع شد که
      ; جای اندیشیدن را "تقلید" ,
      جای تلاش و کوشش را "دعا" ,
      جای فکر کردن به آرزوهای بزرگ را "قناعت"
      و جای اراده برای رفتن و رسیدن را "قسمت" گرفت .....
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      رئیس دسته خراب کار ها امد
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      شما نگران من نباشید من فقط بخاطر بقیه میگم خودم مشکلی ندارم چون واقعیت زندگی خودمو پیدا کردم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ب قول تو میخوان بگن ما خیلی واقع بینیم . تازه فک میکنن دارن در حق این افراد لطف میکنن که بهشون امید واهی نمیدن . در عین حال اگه فقط به ی نفر که واقعااا میخواد درس بخونه و کولاک کنی بگی میشه شاید با ی امید خوب شروع کنه و کاری کنه که سال بعد داستان یه عده بشه ک شروع کرد و ب این موفقیت رسید . نمونه اشم کم نبوده .
      انسان ها این حقیقت را فراموش کرده اند . اما تو نباید فراموشش کنی . تو تا زنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی .

برشی از کتاب شازده کوچولو- آنتوان دوسنت اگزوپری

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خود من کل امروز رو متاسفانه از دست دادم بخاطر یکی از همین پست هایی که امروز صبح خوندم که نوشته بود نمیشه و فلان...ولی الانکه نگاه میکنم اصلا من نباید انقدر ضعیف باشم که با این حرفا تحت تاثیر قرار بگیرم...اصلا من شروع صفر نیستم که ولی انقدر یارو محکم گفته بود نمیشه من به خودمم گرفتم
      .
      .
      اصلا چه کاریه اگر تاپیک های شروع از صفر رو عصابتونه چرا واردش میشید زورتون کردن مئه

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vivabarca نمایش پست ها
      خود من کل امروز رو متاسفانه از دست دادم بخاطر یکی از همین پست هایی که امروز صبح خوندم که نوشته بود نمیشه و فلان...ولی الانکه نگاه میکنم اصلا من نباید انقدر ضعیف باشم که با این حرفا تحت تاثیر قرار بگیرم...اصلا من شروع صفر نیستم که ولی انقدر یارو محکم گفته بود نمیشه من به خودمم گرفتم
      .
      .
      اصلا چه کاریه اگر تاپیک های شروع از صفر رو عصابتونه چرا واردش میشید زورتون کردن مئه
      خط آخر پستتونو باید با طلا بنویسن بزنن سردر انجمن

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خودم تا حالا هیچکسو نا امید نکردم
      اما بهنظرم بودن این افراد بدبین یا به قول خودشون واقع بین چندان هم بد نیست
      باعث میشه افرادی که به خودشون اعتماد ندارن از چرخه رقابت حذف بشن و اونایی هم اعتقاد دارن برای اثبات حرفشون بیشتر تلاش کنن
      کسی که به حرف بقیه گوش میده تا برای آینده ش تلاش نکنه همون بهتر که همین الان عقب بکشه نه اینکه بره تو یه رشته خوب و جای یکیو بگیره و بعدن به خاطر سختی درس دانشگاه که از کنکورم سختتره از دانشگاه انصراف بده
      هم خودش به خواسته‌ش نرسیده هم جلوی یکی دیگه رو گرفته
      برای اینکه دوستان هم بهم حمله نکنن بگم که من اصلا تجربی نیستم تا بخوام برای قبولی بقیه رو نا امید کنم و تا الانم هیچکسو نا امید نکردم و برعکس تشویق هم کردم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام
      خوبی؟خسته نباشید

اخیرا توی دو سال اخیر انجمن اینجور مد شده ک اکثریت به تاپیکای انگیزشی حمله میکنن و کلی حرفای بظاهر منطقی و ازین چرت و پرتا میگن ک آره ما خوبیم و واقع بین
      بعد باز یه نفر ک مثلا تاپیک میزنه ک آره بخون میشه و مثال میاره ک آره فلانی تونست و اینا.......همین گروهه به ظاهر روشنفکر و عقل کل میاد کلی اظهار نظر میکنه و نمیدونم واقعا قصدش چیه!

الان من میگم مثلا توی سه ماه رتبه ی لازم پزشکی پردیس آوردم ...یکی میاد پایه مو میپرسه بعد شروع میکنه ک آهان دیدی نه تو ک صفر نیستی بقیه صفرن و ال و بل......اصولا کسی ک درس یه پایه رو پاس کرده صفر مطلق براش معنی نداره
      صفر مطلق یعنی بچه ی دوم ابتدایی در زمینه ی کنکور

نمیفهمم دردتون چیه؟!
      میگین انگیزه میخواین بعد در مقابلاش جبهه دارین
      یجوری اونایی ک فاز مثبت دارنو مواخذه میکنین انگار معوذ بالله خدایی میکنین و همه چیرو از قبل میدونن
      خواهر من برادر من اگ فکر میکنی نمیشه لازم نیس حتما نظرتو مث مسواک توی حلق این و اون کنی...اوکی تو نمیتونی و نیازی به بحث اضافه تریم نیس

واقعا دلم میخواد برگردم به زمان سال 94-95 ک چقد این انجمن محیط دوستانه و خوبی داشت
      خواهرم اصلا خودتو ناراحت نکن!فک کنم الان یکمی داغ کردین،یکمی قدم بزنین تا آروم بشین!من نمیخوام بگم که باهاتون موافقم یا مخالف اما یه چیزی ذهنمو خیلی مشغول کرده،اونم اینه که شما گفتین چند وقته که زیاد پست نمیذارین اما چرا اسمتون تو برترین ارسال کنندگان ماه هست؟نکنه با مدیر رابطه ی نزدیکی دارین؟
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن