خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 68 از 68
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali jk نمایش پست ها
      اگه از اينجور عكسا از رتبه هاي تك رقمي كشور و اينا ميخاي زياد دارم
      خودم نه!! ولي دوستايي دارم ك الان باهاشون همكلاسن
      بخاي ازشون عكس ميگيرم و ميذارم همينجا؟!
      اره بذار تا فول انرژی بشیم
      در ضمن
      دم تک تکشون گرم باد.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گل گفتی واسه منم عجیبه که خیلی راحت دیگرانو ناامید میکنن
      زمان مدرسه از یه کلاس 20 نفره یکی معدلش 20 میشد یکی 19 یکی 15 یکی تجدید میشد و... درحالیکه تمام اون 20 نفر روی یه نوع میز و صندلی نشسته بودن و توسط دبیرای یکسانی اموزش میدیدن
      پس دلیل اینکه یکی نمرش بالا میشد یکی پایین چی بود؟ چون یکی میخوند یکی نمیخوند یکی از اول سال میخوند یکی شب امتحان میخوند.یکی میرفت کلاسای تقویتی و معلم خصوصی میگرفت و موفق نمیشد یکی اینکارارو میکرد و موفق میشد. ادما با هم متفاوتن. طرف تاپیک زده تو 80 روز چطور موفق بشم؟بنده خدا نگفته پزشکی یا رشته خاص منظورش بهترین خودشه. اومدن گفتن 80 روز نمیشه هیچکاری کرد. اونی که تو 80 روز هیچچچ مبحثی رو نتونه یاد بگیره قطعا عادی نیست

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hantooshe نمایش پست ها
      حتی نگفتم ک پزشکی میخام.
      اصن ب پزشکی علاقه ندارم
      و پرستاری میخواستم.
      اما چنان ناامیدم کردن.ک گفتم اصن مجاز ب انتخاب رشته هم نمیشم
      کامنت بالاییمو بخون
      ببین دوست عزیز اگه قدرت یادگیریت خوبه بشین بخون به حرف کسی توجه نکن

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      انجمنی های سال های 93 94 به قبل اغلب متولدین دهه 70بودن اونم 77به قبل اما نسل جدید این انجمن متولدین دهه 80 و 77به بعد هستن قصد توهین ندارم اما واقعا دهه 80 خیلی فرق دارن با ما
      از طرفی دیگه من واقعا برام عجیبه منی ک از رتبه 20هزار رسیدم زیر4هزار حالا الانم دارم تلاش میمکنم یکی میاد میگه تو تو پشت کنکوری هستی فلان زورم میاد ازاینکه طرف فک میکنه هرکس رفته دانشگاه صرفا پرستاری خونده یا فلان رشته رتبه ش از من بهتر بود والا من بومی بودم پرستاری تهران رادیولوژی بهشتی صد در صد میاوردم نرفتم...چون هدفم ی چیز دیگه س

بعدشم موندم چرا فک میکنید کسی ک صبح تا شب فیلم **** میبینه دختر بازی میکنه بعدش میاد انجمن میتونه فکرش مثبت باشه
      |میدونید چرا ملت بدبختی هستیم؟چون تموم حرفامون فکرامون منفیه خدایی حسود تر از ایرانی جماعت دیدی؟ وقتی بچه بودیم تا میومدیم از رو دست بغل دستی نگا کنیم چنان چنبره میزد رو برگه ک نگو نپرس این نوع تربیت باعث شده الان همه چشم همو دربیارن
      واقعا ی سریا ک خیلی منفیند طرف متولد سال 80هنو کنکور نداده اومده میگه زیست حذف نکن نمیتونی 20درصد بزنی اخه طفل کودک نادان همینارو بهتون گفتن تا بگن باید بیای کلاس بایسد فلان کنی وگرنه 20درصدم نمیزنی....بخدا قسم بد وضعی شده همه حسوود منفی ... طرف توخارج فکرش اینه اگر ب یکی کمک کنه از حساب خدا ببخشه خدا بهش ده برابر میده اما اینجا نه سفت چسبیدن ..بخدا بهتون بگم یکیو میشناسم دارو میخونه از قصد میره منفی بافی میکنه بقیه قبول نشن تا بازار کارش خراب نشه باور میکنید؟انقد حقیرن انقد بدبختن بدبخت.. انجمن پر شده ازاین ادما...شخصا میگم ارزش رتبه کسی ک از 20هزار میاد میشه 500خیلیه تا کسی ک یهو میشه 200...والا خیلی فرق دارن اراده شون روحیه شون ....
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من با استارتر کاملا موافقم ایکاش مدیریت انجمن به این هرز گویان که قصد ناامیدی بقیه رو دارند حالا به هر دلیلی باشون برخورد میکرد

6. Top | #66
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Avatar2020 نمایش پست ها
      اینم یه عکس از دکتر
      رضایی رتبه72منطقه1چه حس قشنگی داره الان:
      فایل پیوست 86642
      گذاشتمش صفحه نمایش گوشیم بهم روحیه می ده!

7. Top | #67
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظر من کسی بخواد بخونه نیازی به تایید دیگران و گشتن تو انجمن نداره
      خیلی مسخذس بیای بپرسی از الان بخونم میشه یا نمیشه
      واقعا مسخرس :/
      تهش که چی دو نفر بگن اره سه نفر بگن نه اون ادمم از خدا خواسته نمیخونه
      بچه ک نیستیم همه حداقل 18 سال دارن دودو تا چارتا کنن میفهمن باید چی کار کنن
      واقعا این جور نظر سنجیا جالب نیس

8. Top | #68
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      کامنت بالاییمو بخون
      ببین دوست عزیز اگه قدرت یادگیریت خوبه بشین بخون به حرف کسی توجه نکن
      مرسی گلم ❤

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن