خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

Exclamation ::: مهم ::: زمان برگزاری کنکور 98 تغییر نکرد

سلام و خدا قوت به همه دوستان کنکوریم
      طبق جلسه امروز و کش مکش ها فقط زمان کنکور ارشد تغییر کرد و زمان کنکور به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد.
      برید بشینید پر قدرت تر بخونید .
      capture.jpg
      " دائما یکسان نباشد حال دوران ، غم مخور "
      - فقط شرکت در تاپیک های درسی.

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      شانسمونو
      تف تف

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      شانسمونو
      تف تف

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هامون سبطی با بقیه بچه ها کمپین تشکیل دادن فعلا زوده واسه این بگیم تغییر نمی کنه زمانش....دیگه امیدوارم بدونید کمپین ها رو اگه جدی تلاش کنن و نظر نماینده ها رو جلب کنن می تونن هر کاری عملی کنن همونجور که واسه تاثیر معدل این کارو کردن ...پس می شه نهایتا دو هفته عقبش بندازن.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعا تصمیم هایی که میگیرن زیباست

میگن به دلیل سیل تاریخ امتحان هارو عقب انداختیم بعد جامعه ی کنکوری های سیل زده که بیشترین جامعه ی آماری رو دارن همچنان و پر قدرت همون تاریخ مشخص شده قبلی آزمونشون بوده و خواهد بود.
      از ارشد وزارت علوم تا ارشد وزارت بهداشت تا دکتری و تخصص و همه عقب افتاده الا کنکور سراسری حالا نمیدونم بر چه اساس و منطقی این تصمیم گرفته شده ولی با اینکه خودم کنکوری نیستم ولی به نظرم ظلمه در حقشون و حداقل اونا هم باید عقب می افتاد حالا ممکنه یه سریا بیان بگن نه امینتی مشکل داره و ... باید بگم که از لحاظ امنیتی و قرنطینه و اینا همشون تقریبا یه سازوکاره و از نظر اعلام نتایج هم که وقتی ارشد دانشگاه یه هفته ممکنه دیرتر شرو کنه خب سراسری هم همینطور میشد دیگه یا مثلا ممکنه یه عده بگن اینا امتحانشون 10 روز دیگه بود زیر ساخت برگزاری آزمون نبود باید عرض کنم که آزمون ارشد علوم پزشکی هم آخر خرداد بود که یه ماه عقب افتاد و شد آخر تیر در کل نمیدونم چرا فقط سراسری عقب نیوفتاد اگر کسی دلیلشو میدونه بهم بگه ممنون میشم
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      واقعا تصمیم هایی که میگیرن زیباست

میگن به دلیل سیل تاریخ امتحان هارو عقب انداختیم بعد جامعه ی کنکوری های سیل زده که بیشترین جامعه ی آماری رو دارن همچنان و پر قدرت همون تاریخ مشخص شده قبلی آزمونشون بوده و خواهد بود.
      از ارشد وزارت علوم تا ارشد وزارت بهداشت تا دکتری و تخصص و همه عقب افتاده الا کنکور سراسری حالا نمیدونم بر چه اساس و منطقی این تصمیم گرفته شده ولی با اینکه خودم کنکوری نیستم ولی به نظرم ظلمه در حقشون و حداقل اونا هم باید عقب می افتاد حالا ممکنه یه سریا بیان بگن نه امینتی مشکل داره و ... باید بگم که از لحاظ امنیتی و قرنطینه و اینا همشون تقریبا یه سازوکاره و از نظر اعلام نتایج هم که وقتی ارشد دانشگاه یه هفته ممکنه دیرتر شرو کنه خب سراسری هم همینطور میشد دیگه یا مثلا ممکنه یه عده بگن اینا امتحانشون 10 روز دیگه بود زیر ساخت برگزاری آزمون نبود باید عرض کنم که آزمون ارشد علوم پزشکی هم آخر خرداد بود که یه ماه عقب افتاد و شد آخر تیر در کل نمیدونم چرا فقط سراسری عقب نیوفتاد اگر کسی دلیلشو میدونه بهم بگه ممنون میشم
      شاید دلیلش اینه که از اول نماینده ها فقط درخواست تعویق آزمون هایی که اا ۱۵ خرداد هستن رو دادن و امضا کردن.
      دلیل این کار نماینده ها هم میتونه کوتاه اندیشی و فقط دیدن آینده نزدیک باشه و دیگه به ذهنشون نمیرسه که اونی که ۳ ماه بعد کنکور داره هم الان زمان براش اهمیت داره

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rotbe1konour96 نمایش پست ها
      هامون سبطی با بقیه بچه ها کمپین تشکیل دادن فعلا زوده واسه این بگیم تغییر نمی کنه زمانش....دیگه امیدوارم بدونید کمپین ها رو اگه جدی تلاش کنن و نظر نماینده ها رو جلب کنن می تونن هر کاری عملی کنن همونجور که واسه تاثیر معدل این کارو کردن ...پس می شه نهایتا دو هفته عقبش بندازن.
      وقت واسه درسمون بیشتر از این چیزا ارزشمنده تا بخوایم وقتمونو بخاطر دو هفته ای ک معلوم نیس تغییر کنه یا ن هدر بدیم.
      بعدشم واقعا برای سنجش سخته بخواد تو دوماه اون نتیجه خفنو بده بیرون تا مهر
      بازم خود دانید
      " دائما یکسان نباشد حال دوران ، غم مخور "
      - فقط شرکت در تاپیک های درسی.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      شاید دلیلش اینه که از اول نماینده ها فقط درخواست تعویق آزمون هایی که اا ۱۵ خرداد هستن رو دادن و امضا کردن.
      دلیل این کار نماینده ها هم میتونه کوتاه اندیشی و فقط دیدن آینده نزدیک باشه و دیگه به ذهنشون نمیرسه که اونی که ۳ ماه بعد کنکور داره هم الان زمان براش اهمیت داره
      آخه همین آزمون ارشد علوم پزشکی هم آخر خرداد بود اونم یه ماه عقب افتاده و شده تقریبا آخر تیر واقعا با هر زاویه و منطقی بهش نگاه میکنم نمیتونم درک کنم چرا همه آزمون ها به تعویق افتاد الا کنکور
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط im.awbol نمایش پست ها
      وقت واسه درسمون بیشتر از این چیزا ارزشمنده تا بخوایم وقتمونو بخاطر دو هفته ای ک معلوم نیس تغییر کنه یا ن هدر بدیم.
      بعدشم واقعا برای سنجش سخته بخواد تو دوماه اون نتیجه خفنو بده بیرون تا مهر
      بازم خود دانید
      با تیکه ی اول حرفتون کاملا موافقم و اصلا توصیه نمیشه درگیر این حاشیه ها بشن دوستان
      ولی تیکه ی دوم حرفتون یه ایراد داره و اونم اینه که سال 95 کنکور 25 تیر برگزار شد و هیچ مشکلی هم برای سنجش پیش نیومد و نتایج خیلی خوب و مرتب تحویل داده شد دلیلش هم به خاطر ماه رمضون بود امسالم اگر بخوان میشه مثلا با تعویق دو هفته ای بشه 28 تیر یعنی یه سازمان با اینهمه ابهت و قدمت مثه سنجش این سه روز واسش کل ساختار تصحیح اوراق و رتبه دهی بهم میریزه؟
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بشینید بخونید اماده اعتراض هستید بعضی ها کنکور تغیر نمی کنه زمانش
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)