خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 69 از 69
    1. Top | #61
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از ادبیات قرابت رو راحت میزنم بجز یکی دو تا رو که باید بیشتر درسارو بخونم همین الان بدون معلومات لغت هم بیشتر رد گزینه 90 درصد تاریخ ادبیات ها رو هم بلدم فقط یه مرور میخواد آرایه رو هم بیشتر بلدم و با تکنیک رد گزینه عمدتاٌ حل میکنم
      عربی رو ترجمه و تهریب همین الان مگه اینکه خیلی بپیچونن نتونم 1 2 تا شو جواب بدم معنی واژه رو هم خوب بلدم میشه نزدیک 50 درصد که متن رو بزنم
      معارف رو هم که با یه مرور میتونم خیلی بالا بزنم روزایی رو که نخوندم هم سر آزمون یه 30 40 درصد معلومات از گذشته دارم با یه مرور راحت تا 90 درصد میرسه
      خارجه رو باید یه ذره کار کنم شبا دارم کار میکنم هم لغت هم کلوز و ریدینگ پیشرفت هم داشتم فقط باید رو زمانش کار کنم
      یه سری فصل زمین شناسی هست که دارم اونا رو میخونم و جدا کردم و راحت هستن بیشتر حفظی هستن و راحت با مرور غیر متمرکز نتیجه گرفتم و سوالات کنکور رو جواب دادم نزدیک به 80 درصد دارم اونا رو میخونم
      ریاضی رو آمار /احتمال/ معادله درجه 2/ معادله نامعادله /ماتریس/ لگاریتم/تابع نزدیک به 10 وال میشه و خوندم شون
      زیست رو همین الان من کنکور رو جلو دستم بزارن از هر سوال دو گزینه رو میتونم راحت رد کنم با معلومات دبیرستانیم چون همینالان هم دارم این کار رو انجام میدم یه طرز خوندن خاصی دارم میدونم چطور میشه سوال داد بیشتر سمت ایکیو میرم تا آزمون های آزمایشی و کتاب رو هم چند بار میخونم
      فیزیک رو هم نور هندسی/گرما و قانون گازها و فصل های 5 تا 8 پیش دانشگاهی که سر جمع میشه 12 تست
      شیمی رو یه ذره مشکل دارم و خیلی هم دارم میخونمش الان بیشتر رفتم سمت کتاب درسی و تست های ایکیو و یه درسی هستش که رو هیچ کتابی نمیشه براش تمرکز کرد کاملاٌ شانسی هست

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز وقتت بخیر

قاعدتا عادت ندارم بیام اینجور تاپیک ها و پست بزارم ولی از بس عنوان تاپیک عجیب بود اومدم ببینم اوضاع از چ قراره

من کاری به این ندارم که این مدت میشه رتبه آورد یا نه ولی فقط خواستم خدمتتون عرض کنم که شما عملا در 788 روز داروسازی آوردی نه 88 روز. یه جوری گفتی پایه ضعیف گفتیم حالا پر پرش از هر درس 10 درصد بزنی ولی آخه خودت بگو کسی که عمومی رنج 50 بوده اختصاصی زیست 40 ریاضی 80 درصد و همچنین سال قبلش 3000 شده این میشه پایه صفر؟
      لااقل میخوای انگیزه بدی بگو آقا اونایی که الان ترازشون کمه و جسته گریخته خوندن اگه این 80 روزو خوب بخونن میتونن به نتیجه ی خوب تو کنکور امیدوار باشن ولی نه اینکه بیای بگی با پایه صفر داروسازی آوردم

انشاالله که موفق باشی در تموم مراحل زندگیت
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cherchil نمایش پست ها
      از ادبیات قرابت رو راحت میزنم بجز یکی دو تا رو که باید بیشتر درسارو بخونم همین الان بدون معلومات لغت هم بیشتر رد گزینه 90 درصد تاریخ ادبیات ها رو هم بلدم فقط یه مرور میخواد آرایه رو هم بیشتر بلدم و با تکنیک رد گزینه عمدتاٌ حل میکنم
      عربی رو ترجمه و تهریب همین الان مگه اینکه خیلی بپیچونن نتونم 1 2 تا شو جواب بدم معنی واژه رو هم خوب بلدم میشه نزدیک 50 درصد که متن رو بزنم
      معارف رو هم که با یه مرور میتونم خیلی بالا بزنم روزایی رو که نخوندم هم سر آزمون یه 30 40 درصد معلومات از گذشته دارم با یه مرور راحت تا 90 درصد میرسه
      خارجه رو باید یه ذره کار کنم شبا دارم کار میکنم هم لغت هم کلوز و ریدینگ پیشرفت هم داشتم فقط باید رو زمانش کار کنم
      یه سری فصل زمین شناسی هست که دارم اونا رو میخونم و جدا کردم و راحت هستن بیشتر حفظی هستن و راحت با مرور غیر متمرکز نتیجه گرفتم و سوالات کنکور رو جواب دادم نزدیک به 80 درصد دارم اونا رو میخونم
      ریاضی رو آمار /احتمال/ معادله درجه 2/ معادله نامعادله /ماتریس/ لگاریتم/تابع نزدیک به 10 وال میشه و خوندم شون
      زیست رو همین الان من کنکور رو جلو دستم بزارن از هر سوال دو گزینه رو میتونم راحت رد کنم با معلومات دبیرستانیم چون همینالان هم دارم این کار رو انجام میدم یه طرز خوندن خاصی دارم میدونم چطور میشه سوال داد بیشتر سمت ایکیو میرم تا آزمون های آزمایشی و کتاب رو هم چند بار میخونم
      فیزیک رو هم نور هندسی/گرما و قانون گازها و فصل های 5 تا 8 پیش دانشگاهی که سر جمع میشه 12 تست
      شیمی رو یه ذره مشکل دارم و خیلی هم دارم میخونمش الان بیشتر رفتم سمت کتاب درسی و تست های ایکیو و یه درسی هستش که رو هیچ کتابی نمیشه براش تمرکز کرد کاملاٌ شانسی هست

میشه توضیج بدی زمینو چطور و کدوم فصلارو خوندی ؟
      ​نقل نگیرید عزیزان چون جواب نخواهم داد

4. Top | #64
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بجز فصول 1/3/4 سوم
      و 1/3/4/9 چهارم
      بقیش میشه 12 فصل اگه به من باشه کمتر از یکماه میتونم ببخونمش با هفت چیز خیلی سبز و دارم این کار رو میکنم

5. Top | #65
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      میشه درمورد فیزیک بگید چقدر روزانه براش تایم گذاشتید؟ ؟ .

6. Top | #66
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ببخشيد دوستان
      من علاقه اي ب حاشيه ندارم و وقتش و هم ندارم؛ذاتا درسام هم سنگينه تو يوني
      اينجا اينجور چيزا رو فقط گذاشتم تا كسي خاست و مشكل داشت برطرف شه
      حالا اگه ب مذاق بعضيا خوش نيومده يا مشكل از منه شايد
      من فقط ب اين خاطر اونا رو گفتم ك كسي نگفته بود بهم
      گفتم اونايي ك ب كارشون مياد استفاده كنن
      همين
      تيم مديريت؛ اگه ميشه تاپيك و حذف كنيد؛ مرسي @Araz

7. Top | #67
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز وقتت بخیر

قاعدتا عادت ندارم بیام اینجور تاپیک ها و پست بزارم ولی از بس عنوان تاپیک عجیب بود اومدم ببینم اوضاع از چ قراره

من کاری به این ندارم که این مدت میشه رتبه آورد یا نه ولی فقط خواستم خدمتتون عرض کنم که شما عملا در 788 روز داروسازی آوردی نه 88 روز. یه جوری گفتی پایه ضعیف گفتیم حالا پر پرش از هر درس 10 درصد بزنی ولی آخه خودت بگو کسی که عمومی رنج 50 بوده اختصاصی زیست 40 ریاضی 80 درصد و همچنین سال قبلش 3000 شده این میشه پایه صفر؟
      لااقل میخوای انگیزه بدی بگو آقا اونایی که الان ترازشون کمه و جسته گریخته خوندن اگه این 80 روزو خوب بخونن میتونن به نتیجه ی خوب تو کنکور امیدوار باشن ولی نه اینکه بیای بگی با پایه صفر داروسازی آوردم

انشاالله که موفق باشی در تموم مراحل زندگیت
      ايشون مثه اينكه تجرياتشون زياده
      سوال داشتيد از ايشون بپرسيد

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali jk نمایش پست ها
      ايشون مثه اينكه تجرياتشون زياده
      سوال داشتيد از ايشون بپرسيد

ببین گل پسر شمایی که تحمل یه سوال و انتقاد رو نداری یا تاپیک نزن یا اولش بنویس در این تاپیک فقط از من تعریف و تمجید کنید و نظر مخالف اصن اعلام وجود نکنه اونوقت هرکی خواست نظر خلاف بده دیگه میگه تاپیک خودشه بزار خوش باشه
      میخوای کمک کنی خب بکن میخوای راهنمایی کنی خب بکن میخوای کار خیر بکنی خب بکن ولی رو اسلوب و قاعده ی خودش
      در ضمن من هیچ ادعایی هم ندارم و صرفا فقط نظرمو گفتم همین هرچند الان که میخوای خیلی پیاز داغشو زیاد کنی باید خدمتت عرض کنم که اگر اهل کوبیدن و یا حاشیه بردن تاپیک بودم میومدم میگفتم اصن این رتبه ها و درصد هایی که میگی اصن مدرکش کو؟ اصن این تراز کانون ک میگی کو؟
      کلا این کاراگاه بازیا رو خودم خوشم نمیاد و فقط صرفا سوال پرسیدم ازتون نمیدونسم از گل نازک تر هستین و بهتون برمیخوره

حالام خیلی ناراحتی نداره که قهر نکن عمو جون بیا تاپیکتو ادامه بده دیگه این بچه بازیا چیه پیام پاک میکنی و میگی بیان تاپیک رو ببندن و ...
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

ویرایش توسط _-Mohammad-_ : 24 فروردین 1398 در ساعت 19:45

9. Top | #69
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cherchil نمایش پست ها
      نظرت راجع به این درصد ها تو مدت زمان باقی مونده چیه دکتر؟
      ادبیات 49
      عربی 94
      معارف 78
      خارجه 32
      زمین شناسی 72
      ریاضی 37
      زیست شناسی 61
      فیزیک 32
      شیمی 52
      واقعا با این درصدا رتبه ی371؟
      معجزه ی زمین شناسیه،بدون زمین رتبش در این حد خوب نمیشد اصلا

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن