خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوال در مورد منابع-لطفا کسانی که با هردو نظام آشنا هستند حتما نظر بدن

دوستان من کتابای نظام جدید رو ندیدم و خب مسلما کتابای کنکوریشون رو هم ندیدم و نمیشناسم..اما یه سوال دارم از کسانی که حالا این دو تا نظام رو مقایسه کردن و کتابارو دیدن
      هیچکدوم از کتابای کنکوری نظام قدیم به درد کنکوریای نظام جدید نمیخورن؟؟ در مورد دروسی مثل زیست فکر کنم کلا دیگه نشه ازکتابای قدیمی استفاده کرد اما در مورد بقیه ی درسا چی؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک و ریاضی مشابه با قدیمه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phatums نمایش پست ها
      فیزیک و ریاضی مشابه با قدیمه
      نمیشه گفت که فیزیکشون مشابهه!چون خیلی از مباحثی که واسه نظام قدیم بوده،واسه نظام جدیدها حذف شده مثلا نظام قدیم ها نور و هندسی میخوندن اما نظام جدیدها اصلا چنین چیزی نمیخونن.تو ریاضی هم چنین حذفیاتی مشاهده میشه.بهتون توصیه میکنم کتاباتون رو کاملا تغییر بدین
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeGa-Mind نمایش پست ها
      دوستان من کتابای نظام جدید رو ندیدم و خب مسلما کتابای کنکوریشون رو هم ندیدم و نمیشناسم..اما یه سوال دارم از کسانی که حالا این دو تا نظام رو مقایسه کردن و کتابارو دیدن
      هیچکدوم از کتابای کنکوری نظام قدیم به درد کنکوریای نظام جدید نمیخورن؟؟ در مورد دروسی مثل زیست فکر کنم کلا دیگه نشه ازکتابای قدیمی استفاده کرد اما در مورد بقیه ی درسا چی؟
      خیلی از مباحث ریاضی مشترک هست .بهتره که از کتابای نظام جدید استفاده بشه ولی در صورت لزوم از کتاب نظام قدیم هم میشه استفاده کرد فقط بعضا تناقض هایی وجود داره(در فصل حد فقط من دیدم )که باید بهشون دقت بشه.
      در شیمی قسمت مساعل تقریبا مشترک هست وباز هم در صورت لزوم میشه استفاده کرد.
      در ادبیات هم ارایه وقرابت تقریبا مشترک هستن.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EMPROR نمایش پست ها
      نمیشه گفت که فیزیکشون مشابهه!چون خیلی از مباحثی که واسه نظام قدیم بوده،واسه نظام جدیدها حذف شده مثلا نظام قدیم ها نور و هندسی میخوندن اما نظام جدیدها اصلا چنین چیزی نمیخونن.تو ریاضی هم چنین حذفیاتی مشاهده میشه.بهتون توصیه میکنم کتاباتون رو کاملا تغییر بدین
      خب با این حساب منابع نظام قدیم به لحاظ علمی قویتر نیستند؟ یعنی اگه همون مباحث نظام جدیدرو از روی این کتابابخونیم کافی باشه برای کنکورنظام جدید...؟؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      خیلی از مباحث ریاضی مشترک هست .بهتره که از کتابای نظام جدید استفاده بشه ولی در صورت لزوم از کتاب نظام قدیم هم میشه استفاده کرد فقط بعضا تناقض هایی وجود داره(در فصل حد فقط من دیدم )که باید بهشون دقت بشه.
      در شیمی قسمت مساعل تقریبا مشترک هست وباز هم در صورت لزوم میشه استفاده کرد.
      در ادبیات هم ارایه وقرابت تقریبا مشترک هستن.
      من حس میکنم کتابای قدیم قویتر هستند و اگه همون مباحث مشترک رو از روی اونا بخونیم خوب باشه...البته ندیدم کتابارو نمیدونم چقدر درست فکر میکنم...کتابای جدید رو نه خوباش رو میشناسم نه دیگه واقعا بودجه داریم که بخریم...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من حس میکنم کتابای قدیم قویتر هستند و اگه همون مباحث مشترک رو از روی اونا بخونیم خوب باشه...البته ندیدم کتابارو نمیدونم چقدر درست فکر میکنم...کتابای جدید رو نه خوباش رو میشناسم نه دیگه واقعا بودجه داریم که بخریم...
      در اون 3 درسی که گفتم میشه منابع نظام قدیم هم استفاده کرد.شاید در فیزیک هم برای بخش هایی مثل گرما-فشار وقسمت هایی از حرکت بشه استفاده کرد ولی در کل بهتره از منابع نظام جدید استفاده کنی.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من زیست و شیمی رو بررسی کردم تقریبا یک فصل هم پیدا نمیکنی که مطالبش عین هم باشه یجا قدیم زیاد داره یجا جدید
      یه چیز خیلی جالب که دیدم مثلا به بچه نظام قدیم بگی رنین سریع فکرش میره سر شیر و رسوب کازئین و ... ولی به نظام جدید بگی رنین با توجه به کتابشون فکرش میره سمت سیستم رنین انژیوتانسین تو کلیه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب داداچ تا وقتی کتابای نظام جدبدهست پ چرا میخوای بری نظام قدیم رو بخری به عنوان منبع برای نظام جدید....................؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      خب داداچ تا وقتی کتابای نظام جدبدهست پ چرا میخوای بری نظام قدیم رو بخری به عنوان منبع برای نظام جدید....................؟
      منابع قدیم رو نمیخوایم بخریم...داریمشون... وهمچنین بودجه ی کافی برای خرید کتب جدید نداریم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن