خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 161
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی عالی بود دکتر.خسته نباشی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      خداخيرت بده
      خيلي خيلي محبت كردي
      نميدونم چجوري تشكر كنم كه در خور اينهمه لطف و محبتت باشه
      خيلي مردي ايشالا موفقيتتو تو مراحل بالاتر زندگي ببينم و به همه ارزو هات برسي
      ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ️❤️❤️
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      Do best work in this days
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      میشه گفت اولین رایی که تو عمرم دادمو پشیمون نشدم همین رای به دکی توکابربرتر سال بود
      ممنون ولی سوال زیاده
      یک اینکه من اققلا سوالات کنکوره همه سالارو تو کتاب تستام دیگه کم کم دوبار زدم تازه بعضیا بیشتر خو الان چه کنمش حفظی میشه که
      دوم اینکه من از وسطابیه بهمن تا عید خیلی کم خوندم تقریبا به باد رفتم از میانگین 5900(که بازم افتضاحه)رسیدم به 5650 اینجوی شد که من نیمسال دوم دوازدهم(که درسایه اسونیه)و یازدهم رو کمتر خوندم بخاطر همین از اول عید تا الان داشتم پایه میخوندمتا جبرانش کنم یازدهعمه رو که چبرانش کردم منتها نیمسال اول دوازدهمهمون پیش1 رو مرور نکردم (متوسط میزدم ولی شدید احساس میکنم یادم رفته خصوصا فیزیک و مسال اسید و باز) پیش 2 رو هم نوسانو صوتو ضعیفم و فیزیک هسته ای فصل 4 شیمی و تجسم فضایی ریاضی رفتارشناسی جانوران و فناوری زیست ی رو و نصف دوم دینی دوازدهم نصف دوم زبان دوازدهم نصف ذوم عربی دوازدهمم مونده با توجه به اینکه من خرداد ناخوداگاه مجبورم واسه امتحان نهایی واسه دوازدهم وقت بیشتری بزارم و تا اخرایه اردیبهشت هم قراره دوازدهم بخونم بنظرت بهتر نیست یسری مباحث مثل اید و باز دینامیک حرکت هندسه رو حذف کنم تا وقت بیشتری تو درسایی مثله نوسانو اینا که راحت تره روکار کنم بیشتر و این مباحث حذف شده رو درحد امتحان و سوال راحت بخونم؟
      و اینکه جون هرکی دوست داری برو کتاب دوردنیاو چند کنکور خیلی سبز و کنکوریوم مهروماه نظام جدید رو ببین واسه ما یسری سوالارو حذف کردن چون نبوده خودشون تالیف کردن برو ببین کدوم بهتره چون یه نگاه که میندازهم نویسنده هایه خیلی سبز معتبر تره حالا درسته خیلی حاشیه ایه ولی برو ببینش اگه وقت داری چون نصف سوالارو تغییر دادن یه تالیف کردن جدید
      همچنین این سوالام مربوط به تاپیک نیست ولی خواستم فرصتو غنیمت بشمرم بپرسم بنظرت نکته وتست شیمی بابایی (مجازی)زیست ظهریان عربی واعظی برم یا نه؟ حساب کردم تققریبا یه روزمو از ساعت 3 به بعد میگریم ولی خوب مدرسه نمیرم عوضش
      چاکرتم عزیزم
      سوال اول واسه خیلیا همینه. ولی اولت تو صبر و موندن سر کنکور بودنو تجربه میکنه و دوما خود کنکور اینکه بازم فرق داره حتی اگه هم سوالاتو قبلا زده باشی.

راستش از من میپرسی بنظرم چیزایی که اولویت دارن اونایبن که قبلا خدندی و یادت رفته اما مطمئنی یا احتمال میدی یادشون میگیری. چیزایی که خیلی باشون مشکل داری الان نری سمتشون بهتره

اونم چشم اگه دیدم ولی در کل مولفای دوردنیا بهترن!
      نه عزیزم نیازی نیس خودت بخون ولی حتما
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام آقای دکتر ممنون بابت تاپیک فوق العادتون من خیلی خیلی منتظر بودم خب حالا یه سوال الان مثلا گروه 2تا 9خرداد فرصت داره مطالب جدید رو هم بخونه یا نه فقط مطالبی که فراموش شده باید مرور بشه؟؟؟

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم از همگی
      قسمت تکنیک های لازم برای مدیریت زمان هم اضافه شد! ضروریه. مطالعه کنین حتما. آخر پست هستش.

مصاحبه کنکور:

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      d52a1bb73f296ee99c55eeec53bf2e25602c33c1r1-461-356v2_00.jpg
      تنکیو داکتر =)
      !'Sei Bella Come Un Gol al 90

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      #رزرو
      ویکی یه پیشنهاد بدم؟
      سال دیگ اگ در کنار تایپ متن بتونی ویس هم بذاری یعنی مثلا توضیح بدی با ویس خیلییی عالی میشه هم خودت راحتتری هم تاثیرش بیشتره

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      ویکی یه پیشنهاد بدم؟
      سال دیگ اگ در کنار تایپ متن بتونی ویس هم بذاری یعنی مثلا توضیح بدی با ویس خیلییی عالی میشه هم خودت راحتتری هم تاثیرش بیشتره
      راستش فک نکنم خیلی با استقبال مواجه بشه وویس. ولی اگه شد حتما : )

مصاحبه کنکور:

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Barfykhanomm نمایش پست ها
      سلام آقای دکتر ممنون بابت تاپیک فوق العادتون من خیلی خیلی منتظر بودم خب حالا یه سوال الان مثلا گروه 2تا 9خرداد فرصت داره مطالب جدید رو هم بخونه یا نه فقط مطالبی که فراموش شده باید مرور بشه؟؟؟
      ببینین تا وقتی که دوران جمع بندی شروع میشه شما حق دارید چیزای جدید بخونین
      بعد از اون اصلا نباید به هیچ وجه چیز جدید بخونین.
      پس اینجور میشه:
      قبل از جمع بندی: هرچی میخواید بر اساس اولویت بخونین, حالا چه مطالب جدید چه مطالبی که یکبار خوندید
      در حین جمع بندی: فقط مطالبی که از قبل خوندید رو دوباره مرور میکنین

مصاحبه کنکور:

11. Top | #26
      mho
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی داداش

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      ببینین تا وقتی که دوران جمع بندی شروع میشه شما حق دارید چیزای جدید بخونین
      بعد از اون اصلا نباید به هیچ وجه چیز جدید بخونین.
      پس اینجور میشه:
      قبل از جمع بندی: هرچی میخواید بر اساس اولویت بخونین, حالا چه مطالب جدید چه مطالبی که یکبار خوندید
      در حین جمع بندی: فقط مطالبی که از قبل خوندید رو دوباره مرور میکنین
      اقای توفیقی من متاسفانه تا الان نتونستم هیچی هیچی بخونم و جزو دسته اول محسوب میشم .به نظر شما امکان رسیدن به رتبه 10 هزار ممکن هست؟
      لطفا با من روراست باشید رتبه پارسال با توجه به موضوعی که گفتم یعنی نخوندنم 70 هزار در منطقه بود.اگر 10 هزار ممکن نیست شما چه رتبه ای رو در دسترس میبینید؟
      سوال بد اینکه شما زیست رو 50 درصد زدین چند سال خوندید برای این درصد و شاید با این سوال من مشکل داشته باشید ولی به نظر شما امکان رسیدن به درصد 40 با چهار و نیم ساعت در روز تا کنکور هست؟برای این درصد میتونید راهنمایی کنید که چه کاری انجام بدم؟البته من به درصد حداقل 30 هم میتونم برای رشته ای که میخوام شاید کاری بکنم .پس لطفا سوال رو با همین 40 درصد در نظر بگیرید و اگر فکر میکنید نمیشه برای 30 درصد توضیح بدین
      لطفا اگه براتون مقدرو هست سوال های من رو سریع تر جواب بدین

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی گلی علی اقای توفیقی دمت گرم موفق باشی

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AzerilA نمایش پست ها
      اقای توفیقی من متاسفانه تا الان نتونستم هیچی هیچی بخونم و جزو دسته اول محسوب میشم .به نظر شما امکان رسیدن به رتبه 10 هزار ممکن هست؟
      لطفا با من روراست باشید رتبه پارسال با توجه به موضوعی که گفتم یعنی نخوندنم 70 هزار در منطقه بود.اگر 10 هزار ممکن نیست شما چه رتبه ای رو در دسترس میبینید؟
      سوال بد اینکه شما زیست رو 50 درصد زدین چند سال خوندید برای این درصد و شاید با این سوال من مشکل داشته باشید ولی به نظر شما امکان رسیدن به درصد 40 با چهار و نیم ساعت در روز تا کنکور هست؟برای این درصد میتونید راهنمایی کنید که چه کاری انجام بدم؟البته من به درصد حداقل 30 هم میتونم برای رشته ای که میخوام شاید کاری بکنم .پس لطفا سوال رو با همین 40 درصد در نظر بگیرید و اگر فکر میکنید نمیشه برای 30 درصد توضیح بدین
      لطفا اگه براتون مقدرو هست سوال های من رو سریع تر جواب بدین
      سلام
      راستش نه در مورد رتبه و نه در مورد درصد من نمیتونم نظر بدم.
      شما میاید بمن میگید ایا ماشینی که من دارم ۲۰۰ تا میتونه بره؟
      خب من نه میدونم ماشین شما چیه نه بقیه شرایزو میدونم و نمیتونم نظری بدم.
      ولی به صورت کلی برای هر دو سوال جوابتون بله است. ولی خب واقعا کارتون سخته.
      اگه برنامه میخواید مطابق برنامه خودم پیش برید که تو امضامم هس. همونو واسه زیست یا هر درس دیگه ای بکار ببرید + نکات مصاحبمم مطالعه کنین. ایشالا که میشه، ولی چه بشه چه نشه مهم اینه شما تلاشتونو کنین تا روز کنکور، سوای از نتیجه. حالا اینکه شما جی قبول بشید و چه شهری اصلا معلوم نیس. جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته. پس تلاشتونو اگه بکنین بعدا حسرت تلاش نکردتونو نمیخورید.

راجع به ساعت مطالعم من میگم که با ۱۰ ساعت استارت بزنین و کم کم بیشترش کنین. و طبق این برنامه ریزی:
      ۳ ساعت زیست
      ۲.۵ شیمی
      ۱.۵ چرخشی فیزیک ریاضی
      ۱.۱۵ ادبیات
      ۱ عربی
      ۴۵ دیقه هم دینی و زبان

مصاحبه کنکور:

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنون از اقای توفیقی که یکی از مهم ترین تاپیک های این انجمن رو ایجاد کرد..فقط یک چیز برا اطمینان:باید دیگه کم کم از اول اردبیهشت دوران پیش از جمع بندی که کارایی که گفتین شروع کنیم مثل نکات مهم و خوندن و تست مطالبی که یه خرده جدید و ...و بعد بیاییم از ۳ خرداد مطابق جدول که طراحی کردید دوران گذر تا ۱۰ خرداد که اولین کنکورو از خودمون میگیریم شروع کنیم ...درسته؟؟؟

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن