خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      MOL
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پشت کنکور ماندن یک دوازدهم تجربی

سلام خدمت همگی دوستان عزیز
      دوستان من دوازدهم تجربی هستم و تا الان نخوندم نه به خاطر تنبلی و ... به خاطر مشکل بیماری که داشتم .
      به نظرتون امسال پرستاری قبول بشم و با معدل پایانی پایین مثل هفده یا هیجده و حتی پایین تر و یا معدل بالای 19 نهایی و بزارم سال بعد برم دندون پزشکی ؟
      البته بگم مطمنم بمونم میخونم چون ادم تنبل و اهل فردا پس فردا نیستم . چون مدتیه مشکل دارم نتونستم .
      یه عده مین پرستاریشم راضی باش و الان برو و ریسک نکن یه عده هم میگن دندون بهتره ، واقعیتش کاری به حقوق دندون و درامدشم نداشته باشم باهاش راحت ترم تا بقیه رشته ها حتی پرستاری .
      .
      یک هدف دیگه هم که دارم که شاید عجیب به نظر میرسه دوست دارم پشت کنکور با رتبه خوب تو تهران قبول بشم . زیر صد بیارم .
      اینم بگم خدا رو شکر از طرف خانواده فشار ندارم و حرف مردم هم برام مهم نیست .
      چون من برای حرف مردم و راحت شدن از کنکور نمیخوام برم رشته هایی مثل اتاق عمل و هوشبری و بهداشت و فوریت پزشکی و...

مطمنم استعداد و روحیه رتبه خوب رو هم دارم .

.
      لطفا بگید نظرتون رو .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOL نمایش پست ها
      دوستان من دوازدهم تجربی هستم و تا الان نخوندم نه به خاطر تنبلی و ... به خاطر مشکل بیماری که داشتم .
      به نظرتون امسال پرستاری قبول بشم و با معدل پایانی پایین مثل هفده یا هیجده و حتی پایین تر و یا معدل بالای 19 نهایی و بزارم سال بعد برم دندون پزشکی ؟
      البته بگم مطمنم بمونم میخونم چون ادم تنبل و اهل فردا پس فردا نیستم . چون مدتیه مشکل دارم نتونستم .
      یه عده مین پرستاریشم راضی باش و الان برو و ریسک نکن یه عده هم میگن دندون بهتره ، واقعیتش کاری به حقوق دندون و درامدشم نداشته باشم باهاش راحت ترم تا بقیه رشته ها حتی پرستاری .
      .
      یک هدف دیگه هم که دارم که شاید عجیب به نظر میرسه دوست دارم پشت کنکور با رتبه خوب تو تهران قبول بشم . زیر صد بیارم .
      چون من برای حرف مردم و راحت شدن از کنکور نمیخوام برم رشته هایی مثل اتاق عمل و هوشبری و بهداشت و فوریت پزشکی و...

.
      لطفا بگید نظرتون رو .

پرستاری رشته خوبیه ولی خوب دندون واقعا بهتره ! اگه درس خونی و تواناییشو داری به نظرم سال بعد هم بمون چون اگر امسال بری ممکنه گاها خودتو سرزنش کنی که چرا یه سال نموندم البته این دلیل نمیشه الان نخونی به نظرم الان محکم بخون و به نتیجه فکر نکن بعد کنکور هم به نظرم زیاد وقت تلف نکن و زود شروع کن ، به امید موفقیتت

3. Top | #3

نمایش مشخصات
      معدل میتونی سال بعد هم ترمیم کنی پس از الان شروع کن شاید امسال رشتت اونقدر خوب شد که دیگه نخواستی پشت بمونی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOL نمایش پست ها
      .

.
      لطفا بگید نظرتون رو .

سلام

امیدوارم زودتر سلامت سلامت سلامت بشی.

خب قطعا دندون بهتره. تو همین فرصت همه تلاشتو بکن حتما موفق می شی.

اگر خواستی من بهت می گم هر درسی رو چجوری بخونی.

من خودم تا ماه قبل تقریبا چیزی نخونده بودم و مشاور گرفتم و خیلی کمکم کرد. الان خیلی درسا رو فقط دارم مرور می کنم یعنی یه بار کامل با تست خوندم الان مرور خلاصه + تست. عربی و زبان و دینی کامل شده. ریاضی و فیزیک و شیمی هم همینطور به جز انتگرال.

همین امسال می تونی رتبه خوب بیاری. من با روزی 6 تا 8 ساعت شروع کردم الانم بین 11 تا 12 ساعت می خونم.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      دندون صد درصد بهتره
      اگه تصمیمت قطعی شد که سال دیگه کنکور بدی امسال چند تا درس رو حذف کن مثلا ریاضی و فیزیک - و دوتا از عمومیا
      ولی مابقیو جدی بخون اگه تونستی توی این مدت بالای ۶۰ بزنی پس میتونی سال دیگه رتبه خوبی بیاری
      موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz1 نمایش پست ها
      سلام

امیدوارم زودتر سلامت سلامت سلامت بشی.

خب قطعا دندون بهتره. تو همین فرصت همه تلاشتو بکن حتما موفق می شی.

اگر خواستی من بهت می گم هر درسی رو چجوری بخونی.

من خودم تا ماه قبل تقریبا چیزی نخونده بودم و مشاور گرفتم و خیلی کمکم کرد. الان خیلی درسا رو فقط دارم مرور می کنم یعنی یه بار کامل با تست خوندم الان مرور خلاصه + تست. عربی و زبان و دینی کامل شده. ریاضی و فیزیک و شیمی هم همینطور به جز انتگرال.

همین امسال می تونی رتبه خوب بیاری. من با روزی 6 تا 8 ساعت شروع کردم الانم بین 11 تا 12 ساعت می خونم.

میشه بگید یک ماهو چطور مطالعه کردید؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن