خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

روش مطالعه چقدر تاثیر داره

سلام روش مطالعه چقدر تو موفقیت تو کنکور تاثیر داره ؟من هر کاری از دستم برمیاد برای موفقیت انجام میدم ولی هیچ تاثیری تو ترازم نداره روشم هم عوض کردم ولی بازم همون اش وهمون کاسه واقعا دیگه به ته خط رسیدم دو سال پشت کنکورم ولی انگار قرار نیست ترازم از 5000 کانون اونورتر بره باز تو عمومی ها یکم پیشرفت کردم ولی اختصاصی به هیچ وجه هر مدل زیست میخونم درصدم تغییر نمیکنه مشکل از ازمون هاست یا چیز دیگه؟ نکات رو مینویسم متن رو به هم ارتباط میدم موقع خوندن تست هم طراحی میکنم ولی درصدم 30 بالاتر نمیره بقیه اختصاصی ها همون . خودم وقتی تست میزنم درصد م خیلی بهتر ه ولی ازمون .... به نظر شما مشکل از روش مطالعه من هست یا عامل دیگه ای ؟
      Move in silence only speak when it's time to say checkmate♟️⁶
      ویرایش توسط kingsman : 18 فروردین 1398 در ساعت 23:54

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تست زمان دار کار میکنین؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله مشکل زمانبندی ندارم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مهمه دیگ
      مثلا ریاضی رو مث دینی طوطی وار بخونی به هیچ جا نمیرسی
      دینی رو مث زیست بخونی خیلیی طول میکشه و بشدت شک میکنی بین گزینه های تست ها
      فقط توی آزمون درصدت کمه/یعنی از کتابکار خونه آزمون بگیری از خودت چطوری ای؟ چون شاید بخاطر شرایط جلسه باشه
      علتش چیه؟غلط هات زیاده؟ یادت نمیاد؟ دو به شک میشی؟
      شایدم بخاطر جلسه هول میشی و برای سرعت بیشتر دقتو فدا میکنی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو اسفند با رتبه 76کنکور مشورت کردم منابعم همش مورد تایید بود . سه اصل برای موفقیت برنامه ریزی روش مطالعه ومنبع هست یکی از اینا میلنگه که نتیجه نمیگیرم.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      مهمه دیگ
      مثلا ریاضی رو مث دینی طوطی وار بخونی به هیچ جا نمیرسی
      دینی رو مث زیست بخونی خیلیی طول میکشه و بشدت شک میکنی بین گزینه های تست ها
      فقط توی آزمون درصدت کمه/یعنی از کتابکار خونه آزمون بگیری از خودت چطوری ای؟ چون شاید بخاطر شرایط جلسه باشه
      علتش چیه؟غلط هات زیاده؟ یادت نمیاد؟ دو به شک میشی؟
      شایدم بخاطر جلسه هول میشی و برای سرعت بیشتر دقتو فدا میکنی
      سرجلسه بیشتر تو سوالات زیست شک دارم استرس وهول شدن هم ندارم ولی من ازمونی حل نمیکنم برای یک سوال زمان مشخصی در نظر میگیرم وحلش میکنم.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shakespeare نمایش پست ها
      سرجلسه بیشتر تو سوالات زیست شک دارم استرس وهول شدن هم ندارم ولی من ازمونی حل نمیکنم برای یک سوال زمان مشخصی در نظر میگیرم وحلش میکنم.
      نمیتونی واس یه سوال زمان خاص در نظر بگیری ممکنه زودتر یا دیرتر حل بشه بهتره آزمونی حل کنی
      شک دار یعنی یا ریزه کاریا یادت رفته ک نیاز به مرور داری .....یا مطلب کاملا متوجه نشدی ک بسته به شدتش تست یا درسنامه بیشتر لازم داری

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      نمیتونی واس یه سوال زمان خاص در نظر بگیری ممکنه زودتر یا دیرتر حل بشه بهتره آزمونی حل کنی
      شک دار یعنی یا ریزه کاریا یادت رفته ک نیاز به مرور داری .....یا مطلب کاملا متوجه نشدی ک بسته به شدتش تست یا درسنامه بیشتر لازم داری
      از این به بعد ازمونی کار میکنم .ولی در مورد زیست چه درسنامه ای مفیده؟ من کتاب رو میخونم متن ارتباط میدم تست طراحی میکنم موقع خوندن (همه وهر های معروف) تست میزنم ونکته مهم تست رو تو کتاب مینویسم .بعد مرور میکنم .
      ط

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از این به بعد ازمونی کار میکنم .ولی در مورد زیست چه درسنامه ای مفیده؟ من کتاب رو میخونم متن ارتباط میدم تست طراحی میکنم موقع خوندن (همه وهر های معروف) تست میزنم ونکته مهم تست رو تو کتاب مینویسم .بعد مرور میکنم .
      ط
      بنظرم بهترین موجود برای الان خط ویژه هست
      درسنامه باید مفاهیم مبهمو پوشش بده
      توضیح چرت و زیاد از حد ک باعث گمراهی بشه نده
      ترکیبی باشه
      و از محدوده ی کنکور خارج نشه
      کارایی ک میکنید خوبه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه مشکل دیگه هم محتمل هست اونم این که شما تستا رو بیشتر از درک کردن حفظ میکنید ، یعنی عمیق مطلب رو درک نمیکنین ، تیپ بندی سوالات هم میتونه موثر باشه ، اینکه بدونید برای هر تیپ تست چ راه حل مشخصی وجود داره که البته بیشتر برای ریاضی فیزیک و مسائل کاربرد داره.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نحوه ی مرور کردنتون هم دقت کنید ، اینکه مرور مناسبی روی مطالب مطالعه شده داشته باشید خیلی اهمیت داره و اگه مرور نکنید به تدریج تسلطتون رو از دست میدید و فراموش میکنید.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ifmvi نمایش پست ها
      یه مشکل دیگه هم محتمل هست اونم این که شما تستا رو بیشتر از درک کردن حفظ میکنید ، یعنی عمیق مطلب رو درک نمیکنین ، تیپ بندی سوالات هم میتونه موثر باشه ، اینکه بدونید برای هر تیپ تست چ راه حل مشخصی وجود داره که البته بیشتر برای ریاضی فیزیک و مسائل کاربرد داره.
      شاید بعضی از نکات رو بدون درک کامل حفظ کنم ولی تستها رو نه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام روش مطالعه چقدر تو موفقیت تو کنکور تاثیر داره ؟من هر کاری از دستم برمیاد برای موفقیت انجام میدم ولی هیچ تاثیری تو ترازم نداره روشم هم عوض کردم ولی بازم همون اش وهمون کاسه واقعا دیگه به ته خط رسیدم دو سال پشت کنکورم ولی انگار قرار نیست ترازم از 5000 کانون اونورتر بره باز تو عمومی ها یکم پیشرفت کردم ولی اختصاصی به هیچ وجه هر مدل زیست میخونم درصدم تغییر نمیکنه مشکل از ازمون هاست یا چیز دیگه؟ نکات رو مینویسم متن رو به هم ارتباط میدم موقع خوندن تست هم طراحی میکنم ولی درصدم 30 بالاتر نمیره بقیه اختصاصی ها همون . خودم وقتی تست میزنم درصد م خیلی بهتر ه ولی ازمون .... به نظر شما مشکل از روش مطالعه من هست یا عامل دیگه ای ؟
      سلام.اگه زمان کافی اختصاص میدی برای زیست ولی بازم درصدت بالا نمیاد مشکل از منابع یا روش مطالعت هست.
      یادت باشه مهم ترین واصلی ترین منبع برای زیست کتاب درسی هست وهدفت از زدن تست در زیست هم باید این باشه که یاد بگیری کتاب رو چطور بخونی و نکات پنهان کتاب برات آشکار بشه.وقت بیشتری برای خوندن متن کتاب بزار مطمعن باش درصدت بالا میاد.

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      روش مطالعس ۹۰ درصد..من زیست خودم مشکل داشتممممم...روش زیاد عوض کردم ولی بهترینش برام کتاب و درسی و تست کنکور بود ..اولویت میزارم رو اینا ...تالیفی اخر..به نظرم اگر موشکافانه و دقیق کتاب و تستای کنکور بررسی نکردی بیشتر بررسی کن ...واقعا منبع مهمههه ولی اصل مشکلات روش مطالعس
      ویرایش توسط Amirkhan21 : 19 فروردین 1398 در ساعت 02:19

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نشر الگو وایکیو کار میکنم. منابع خوبی نیستن؟ الان منبع عوض کردن ایرادی نداره؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن