خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 55 از 55
    1. Top | #46
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Narvan نمایش پست ها
      نوه شهید سهمیه نداره آبجی
      من جایی ندیدم
      فقط اعضای خونواده شهید مثل برادر، خواهر، همسر و فرزند شهید سهمیه دارن
      لطفا اینجارو مطالعه کنید
      البته نمیدونم شاید امسال برداشته شده اما بوده
      http://forum.konkur.in/thread43541.html

2. Top | #47
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بچه ها لینک کانالای خوب در تلگرام رو هر کی میخواد بهم پیام بده تا براش بفرستمشون پولتون رو تو حلق این موسسه های حرام خور نفرستید و از سیل زده ها جلو بیفتید))))!!!!!
      اینم آیدیمه بچه هاgreatjupitter@
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

3. Top | #48
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      لطفا اینجارو مطالعه کنید
      البته نمیدونم شاید امسال برداشته شده اما بوده
      http://forum.konkur.in/thread43541.html
      نه نوه شهید سهمیه نداره خیالت راحت
      من الان رفتم خبرشو خوندم
      سال 89 یه سری ابهاماتی بوده درباره سهمیه شهدا و جانبازا و فرزندانشون که بعد خودشون ابهامو برطرف کردن

4. Top | #49
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Narvan نمایش پست ها
      نه نوه شهید سهمیه نداره خیالت راحت
      من الان رفتم خبرشو خوندم
      سال 89 یه سری ابهاماتی بوده درباره سهمیه شهدا و جانبازا و فرزندانشون که بعد خودشون ابهامو برطرف کردن
      پس نوه های شهید چه مزایایی دارن اصلا؟؟؟؟
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DorSot نمایش پست ها
      خب خيليا ي ديگه هم اصلا سيل نيومده براشون. اگه يكي دو هفته وقت اضافه بدن نميتونن كه به فقط يه سري بدن. سهميه بهتر از تغيير زمان كنكور و ايناس. اونم حتما بررسي ميشه مث سهميه جانبازي و شهيد و مناطق و غيره، كه كيا واقعا بهشون خسارت خورده كه يه وقت كسي نخواد سوء استفاده كنه
      درسته خیلی ها براشون سیل نیومده اما هر منطقه ای به هر حال مشکلاتی داشته مثلا ما تابستون به خاطر برق رسانی به مناطق صنعتی برق نداشتیم پاییز هم به خاطر باد و طوفان و آسیب هایی که به سیم های برق رسیده بود بازم برق نداشتیم از زمستونم تا همین دیروز به خاطره برف و سرما قندیل میبستیم.اون وقت باید به ماهم سهمیه بدن؟!خیلی ها امسال آخرین شانسشونه و این سهمیه همونقدر که مناطق سیل زده رو امیدوار میکنه اونارو نا امید میکنه.صد البته بحث کردن روی این موضوع بی فایدس چون سازمان سنجش آخرش کار خودشو میکنه و سهمیه رو میده چون به قول خودشون زمان کنکور به تاخیر بیوفته از اونور جوابا دیر میاد و ورود به دانشگاه مشکل پیدا میکنه.ولی در هر صورت دادن زمان معقول تر به نظر میرسید

6. Top | #51
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Avatar2020 نمایش پست ها
      پس نوه های شهید چه مزایایی دارن اصلا؟؟؟؟
      تنها مزیتشون اینه که شاید اون دنیا پدربزرگشون دستشونو بگیره

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امشب اعلام شد که به سیل زده ها سهمیه داده میشود

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همینو کم داشتیم سیل اومده بلای جان ماشده .... کاش سیل همشونو میبرد هیچکدومشون شامل سهمیه نمیشدن

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اونطور که رئیس سازمان سنجش گفت سهمیه ای که به بچه های سیل زده اختصاص میدن مازاد بر ظرفیت خواهد بود.

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kiyana boice نمایش پست ها
      درسته خیلی ها براشون سیل نیومده اما هر منطقه ای به هر حال مشکلاتی داشته مثلا ما تابستون به خاطر برق رسانی به مناطق صنعتی برق نداشتیم پاییز هم به خاطر باد و طوفان و آسیب هایی که به سیم های برق رسیده بود بازم برق نداشتیم از زمستونم تا همین دیروز به خاطره برف و سرما قندیل میبستیم.اون وقت باید به ماهم سهمیه بدن؟!خیلی ها امسال آخرین شانسشونه و این سهمیه همونقدر که مناطق سیل زده رو امیدوار میکنه اونارو نا امید میکنه.صد البته بحث کردن روی این موضوع بی فایدس چون سازمان سنجش آخرش کار خودشو میکنه و سهمیه رو میده چون به قول خودشون زمان کنکور به تاخیر بیوفته از اونور جوابا دیر میاد و ورود به دانشگاه مشکل پیدا میکنه.ولی در هر صورت دادن زمان معقول تر به نظر میرسید
      دیگه بالاخره اینجور مسایل هر جایی پیش میاد. من دبی زندگی میکنم و مام هم تو تابستون هم پاییز چند روز اصلا برق نداشتیم. کاریش م نمیشه کرد.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن