خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

شکایت به دیوان عدالت اداری برای لغو مصوبه شورای سنجش

ظاهرا بچه ها دست جمعی رفتن دیوان عدالت شکایت کردن ، دمشون گرم که از حقشون کوتاه نمیان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینو کجای دلم بزارم :/ اینقدر برید شکایت و اعتراض کنید اخرش سنجش میگه به ما ربطی نداره دیگه کلا ازمون برگزار نمیکنیم برید ببینم از کجا میخوایید دانشگاه قبول شید بابا ول کنید تو رو خدا هر روز ده تا اعتراض . میترسم سازمان سنجش بگه این سالم براتون تخفیف دادیم باید اینم برگزار نمیکردیم همتون میرفتین کارگریتون رو میکردید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این اعتراضا واقعا به جای خوبی نمیرسه!!!
      ممکنه کلا مصوبه رو برگردونن به حالت اول اونوقت چی؟
      ♡Be your Own HERO

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب این اشتباه از خود بچه ها بوده که هنوز این همه زمان مونده تا کنکور 98 اونوقت به فکر سال 99 و خوندن طبق نظام جدید افتادن

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      این اعتراضا واقعا به جای خوبی نمیرسه!!!
      ممکنه کلا مصوبه رو برگردونن به حالت اول اونوقت چی؟
      خب دوست عزیز شما فقط به فکر خودتی چون به احتمال زیاد قراره کنکور نظام قدیم بدی میگی به من چه انتخابی باشه و نباشه به من ربطی نداره تا زمانی که شما اینطور فکر می کنین بقیه بچه ها هم که نظام قدیمن و میخوان کنکور نظام جدید بدن اینطور فکر می کنن و میگن به من ربطی نداره و من بر طبق مصوبه سنجش عمل کردم و بس به هر حال باید یه جور باشه که نه سیخ بسوزه و نه کباب اگه قراره فقط یکی بسوزه همون بهتر که هر دو بسوزن

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

سنجش عجله و اشتباه کرد که جلو جلو اومد گفت 99 فقط و قطعا کنکور نظام جدید برگزار میشه
      تقصیر سنجش و شورا بود بخاطر این تصمیم عجولانه و غیر منطقی
      خیلیا رو حساب این مصوبه به هوای اینکه 99 فقط کنکور نظام جدیده رفتن منابع میلیونی خریدن حالا سنجش زده زیرش و شروع کرده به قمپز در کردن

پ.ن : #مملکت_یقنلی_خانی!

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nik.ch نمایش پست ها
      خب این اشتباه از خود بچه ها بوده که هنوز این همه زمان مونده تا کنکور 98 اونوقت به فکر سال 99 و خوندن طبق نظام جدید افتادن
      بچه ها هیچ اشتباهی نکردن
      مقصر شورا و سازمان سنجش بودن که اومده جلو جلو مصوبه تصویب کردن که
      کنکور 99 فقط و فقط نظام جدید برگزار میشه ، اینم تصویر مصوبه 26 شهریور 97 شورای سنجش و پذیرش ؛

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nik.ch نمایش پست ها
      دوست عزیز بارها تکرار شده که بسیاری از دوستان یا شرایط شرکت تو کنکور 98 رو ندارن یا ازش محرومن وگرنه گیج نیستن که خودشون رو یه سال عقب بندازن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا کنکور 99 ماجرا زیاد هست
      تا یه مدتی همین موضوع انتخابی بودن کنکور
      بعد از اون انشالله موضوع تاثیر معدل
      ودر نهایت دو کنکوره بودن 1400

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

ظاهرا بچه ها دست جمعی رفتن دیوان عدالت شکایت کردن ، دمشون گرم که از حقشون کوتاه نمیان

سلام
      درود بر شرفشون!
      واقعاً اگر نیاز به این هست که چندین تا درخواست فرستاده بشه بگید من هم می فرستم با تمام مشخصات فری خودم ! چون از نظر وکیل و از نظر حقوقی اون هم به دیوان عدالت اداری سر رشته ای نداشتم در حال جستجو برای همین موارد بودم .
      دوستان دیگه ای که لفظ بی خود میان وای چقدر اعتراض وای کجای دلتون بزارید !!! خود ما هم پشتبان شما بودیم برای این که کنکور سال 99 نظام قدیم دوباره بر قرار باشه تا حق شما حفظ بشه و به شما کمک کردیم هر چند هدف و نفع ما در نظام جدید بود ! و اگر همه پست های منو ببینید مبین این ادعای من هست !
      حداقل شما دوستان هم کمک کنید که برای سال 99 کنکور نظام جدید یا قدیم اجباری نباشه ! هر چند 7 6 ماه قبلش گفتند فقط یک نظام و اون هم نظام جدید ! الان این موضوع اجباری بودنشون زجر آور شده ! این که به عده ای می خوان اجباری نباشه چرا به بعضی ها بر می خوره و زورشون میاد رو نمی تونم درک کنم .

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinak2k نمایش پست ها
      اینو کجای دلم بزارم :/ اینقدر برید شکایت و اعتراض کنید اخرش سنجش میگه به ما ربطی نداره دیگه کلا ازمون برگزار نمیکنیم برید ببینم از کجا میخوایید دانشگاه قبول شید بابا ول کنید تو رو خدا هر روز ده تا اعتراض . میترسم سازمان سنجش بگه این سالم براتون تخفیف دادیم باید اینم برگزار نمیکردیم همتون میرفتین کارگریتون رو میکردید
      اگر دقت کنید ، سازمان سنجش میگه من هیچ کاره ام ! من هم بهشون پیامی که زدم همین رو بهشون گفتم که خودتون 7 8 ماه پیش گفتید یه کنکور الان می گید دو کنکور برای سال 99 ! گفت به ما ربطی نداره این شورای سنجش و پذیرش هست که تعیین و تکلیف می کنه !
      اگر به دادخواست هم دقت کنید گفته شورای سنجش و پذیرش ! اگر هم بیاد بگه یه کنکور هم برگزار می کنیم بازم حق بر گشته سرجاش چون 7 8 ما پیش گفته بود یه کنکور !

پس بهتره هر اون چیزی رو که برای خودمون می پسندیم برای دیگران هم بپسندیم .

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      سلام
      درود بر شرفشون!
      واقعاً اگر نیاز به این هست که چندین تا درخواست فرستاده بشه بگید من هم می فرستم با تمام مشخصات فری خودم ! چون از نظر وکیل و از نظر حقوقی اون هم به دیوان عدالت اداری سر رشته ای نداشتم در حال جستجو برای همین موارد بودم .
      دوستان دیگه ای که لفظ بی خود میان وای چقدر اعتراض وای کجای دلتون بزارید !!! خود ما هم پشتبان شما بودیم برای این که کنکور سال 99 نظام قدیم دوباره بر قرار باشه تا حق شما حفظ بشه و به شما کمک کردیم هر چند هدف و نفع ما در نظام جدید بود ! و اگر همه پست های منو ببینید مبین این ادعای من هست !
      حداقل شما دوستان هم کمک کنید که برای سال 99 کنکور نظام جدید یا قدیم اجباری نباشه ! هر چند 7 6 ماه قبلش گفتند فقط یک نظام و اون هم نظام جدید ! الان این موضوع اجباری بودنشون زجر آور شده ! این که به عده ای می خوان اجباری نباشه چرا به بعضی ها بر می خوره و زورشون میاد رو نمی تونم درک کنم .
      یه گروه تو تلگرام هستن ، یکی از دوستان لینکش رو برام فرستاد
      اونجا یه جمع حدود 200 نفر هستن که دارن فعالیت میکنن هر چند فعالیتشون کمه
      تو اینستاگرام و توییتر اعضای کمیسیون آموزش مجلس کامت میزارن و ازشون درخواست میکنن که کنکور 99 انتخابی باشه و تاثیر هم مثبت بشه
      تو گروه هم نوشته برای شکایت به دیوان عدالت چکار باید بکنید، امروز گویا یک نفر رفته بود شکایت کرده بود، بدون هیچگونه هزینه ای کلا 45 دقیقه بیشتر زمان نبرده بود

لینک کوتاه گروه تلگرامی هر کی میخواد عضو بشه : http://teleg.me/s/DqpJ
      اینستاگرامشون : https://www.instagram.com/haghe_entekhab_konkur_99/

پ.ن : هدف فقط اطلاع رسانی هستش و نه چیز دیگری

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان این شکایت مبنی بر لغو برگزاری 2 کنکور در سال 99 هست؟
      یا اضافه شدن بندی برای انتخابی بودن؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      یه گروه تو تلگرام هستن ، یکی از دوستان لینکش رو برام فرستاد
      اونجا یه جمع حدود 200 نفر هستن که دارن فعالیت میکنن هر چند فعالیتشون کمه
      تو اینستاگرام و توییتر اعضای کمیسیون آموزش مجلس کامت میزارن و ازشون درخواست میکنن که کنکور 99 انتخابی باشه و تاثیر هم مثبت بشه
      تو گروه هم نوشته برای شکایت به دیوان عدالت چکار باید بکنید، امروز گویا یک نفر رفته بود شکایت کرده بود، بدون هیچگونه هزینه ای کلا 45 دقیقه بیشتر زمان نبرده بود

لینک کوتاه گروه تلگرامی هر کی میخواد عضو بشه : http://teleg.me/s/DqpJ
      اینستاگرامشون : https://www.instagram.com/haghe_entekhab_konkur_99/

پ.ن : هدف فقط اطلاع رسانی هستش و نه چیز دیگری
      دمت گرم داداش سجاد .
      لطفا دوستان همه کمک کنند و عضو بشن و شرکت کنند که انتخابی باشه !

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mania868 نمایش پست ها
      الان این شکایت مبنی بر لغو برگزاری 2 کنکور در سال 99 هست؟
      یا اضافه شدن بندی برای انتخابی بودن؟
      هدف فقط این هست که انتخابی باشه ! نه اجباری ! برای سال 99 دو کنکور باشه ولی اجباری نباشه !

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن