خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رتبه در مدت باقیمانده ؟

رأی دهندگان
    80. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • زیر ۳ هزار منطقه ۱

44 55.00%
    • زیر ۵ هزار منطقه ۱

11 13.75%
    • زیر ۱۰ هزار منطقه ۱

15 18.75%
    • بالای ۱۰ هزار منطقه ۱

10 12.50%
    صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 52
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بشینین بخونین همه ی تلاشتون رو بکنین این مدت باقی مونده رو صد در صد توانمندیتون رو بذارین موفق میشین، روزی بالای ۱۴ ، ۱۵ ساعت بخونین

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تاپیک مال پارساله اما جا داره تشکر کنم ماچ به کله هاتون
      بخواین بدونین شد یا نشدم بگم که من واقعا اون تایمم حتی نخوندم و دوباره دارم برا کنکور میخونم. ولی هرکی بخواد بدونه من میگم با پایه متوسط (مثلا کسی که از درس دور نبوده باشه و معدل و درس نسبتا خوبی داشته حتما میشه )

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sanazbst نمایش پست ها
      تاپیک مال پارساله اما جا داره تشکر کنم ماچ به کله هاتون
      بخواین بدونین شد یا نشدم بگم که من واقعا اون تایمم حتی نخوندم و دوباره دارم برا کنکور میخونم. ولی هرکی بخواد بدونه من میگم با پایه متوسط (مثلا کسی که از درس دور نبوده باشه و معدل و درس نسبتا خوبی داشته حتما میشه )
      موفق باشید.
      ان شاالله امسال حتما میشه

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بزرگترین مشکل هر کنکوری اینه که خودشو نمیشناسه ،برای من ۲ سال وقت برد که بفهمم من هیچوقت نمیتونم بالای ۷ ساعت بخونم ،همین، خودتو بشناسی دقیقا هر موقع رتبه خودتو میدونی، اگه تا حالا روزی ۱ ساعت خوندی یا صفری ،فکر نکن یهو میتونی ۱۰ یا ۱۲ ساعت بخونی ،اول خودتو بشناس بعد همه چیز برات مشخص میشه .
      ?Hello
      ?Is there anybody in there
      Just nod if you can hear me
      ?Is there anyone home

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_ES نمایش پست ها
      بزرگترین مشکل هر کنکوری اینه که خودشو نمیشناسه ،برای من ۲ سال وقت برد که بفهمم من هیچوقت نمیتونم بالای ۷ ساعت بخونم ،همین، خودتو بشناسی دقیقا هر موقع رتبه خودتو میدونی، اگه تا حالا روزی ۱ ساعت خوندی یا صفری ،فکر نکن یهو میتونی ۱۰ یا ۱۲ ساعت بخونی ،اول خودتو بشناس بعد همه چیز برات مشخص میشه .
      منم نمیتونم من اگه روزی ۷ ساعت بخونم فرداش به زور ۵ ساعت میتونم بخونم.... پیشنهادت چیه برام؟؟؟ تونستی ساعت مطالعتو به ۱۲ برسونی؟
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      منم نمیتونم من اگه روزی ۷ ساعت بخونم فرداش به زور ۵ ساعت میتونم بخونم.... پیشنهادت چیه برام؟؟؟ تونستی ساعت مطالعتو به ۱۲ برسونی؟
      تنها پیشنهادم اینه که زیاد به عدد ها گیر نده ،اگه ۳ ساعت هم میخونی با بهترین تمرکز بخون ،هر چقدر میخونی اگه با بهترین حالت بخونی خیلی مفید تره ،خودم ۵ تا ۶ ساعت میخونم خیلی هم راضیم
      .
      ?Hello
      ?Is there anyone home

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

تنها پیشنهادم اینه که زیاد به عدد ها گیر نده ،اگه ۳ ساعت هم میخونی با بهترین تمرکز بخون ،هر چقدر میخونی اگه با بهترین حالت بخونی خیلی مفید تره ،خودم ۵ تا ۶ ساعت میخونم خیلی هم راضیم
      .
      شرمندم که میپرسم ولی میشه بدونم ترازتو؟
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شرمندم که میپرسم ولی میشه بدونم ترازتو؟
      این آزمون ۶ کا شدم ،البته با برنامه آزمون نمیخونم.

20200519_224920.jpg
      ?Hello
      ?Is there anyone home

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این آزمون ۶ کا شدم ،البته با برنامه آزمون نمیخونم.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 20200519_224920.jpg
مشاهده: 84
حجم: 66.7 کیلو بایت
      عالیه خدا قوت من از شهریور شروع کردم، بعضی روزا ۱۱ ساعت ،خیلی روزا هم شل کشیدم هیچی نخوندم ‌...تو چند وقته تو جو کنکوری و درس میخونی؟ مدرسه خاصی هستی؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عالیه خدا قوت من از شهریور شروع کردم، بعضی روزا ۱۱ ساعت ،خیلی روزا هم شل کشیدم هیچی نخوندم ‌...تو چند وقته تو جو کنکوری و درس میخونی؟ مدرسه خاصی هستی؟
      مدرسه خاصی در کار نیست ،توی یه شهر کوچیک منطقه سه هستم ،با فرهنگ خیلی پایین.
      بهترین چیز توی درس خوندن فکر کنم پیوستگیه ،هیچ وقت قطع نکن حداقل کم بخون ، من خودم پشت کنکوری نظام قدیم بودم ولی الان جدید میدم اونم به خاطر اینکه برا رفتن به خارج باید حداقل یه رشته پزشکی و از این چیزا بیارم .
      ?Hello
      ?Is there anyone home

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مدرسه خاصی در کار نیست ،توی یه شهر کوچیک منطقه سه هستم ،با فرهنگ خیلی پایین.
      بهترین چیز توی درس خوندن فکر کنم پیوستگیه ،هیچ وقت قطع نکن حداقل کم بخون ، من خودم پشت کنکوری نظام قدیم بودم ولی الان جدید میدم اونم به خاطر اینکه برا رفتن به خارج باید حداقل یه رشته پزشکی و از این چیزا بیارم .
      منم پشت کنکوری نظام جدیدم
      پارسال کنکور اولم بود
      فکر کنم فرقمون اینه که شما یکی دو سال بیشتر از من این مطالبو خوندی حالا ساعت کم برات جواب میده
      موفق باشی

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم پشت کنکوری نظام جدیدم
      پارسال کنکور اولم بود
      فکر کنم فرقمون اینه که شما یکی دو سال بیشتر از من این مطالبو خوندی حالا ساعت کم برات جواب میده
      موفق باشی
      من ۲ سال کلا درس نخوندم ،شب و روز کارم فیلم دیدن و کتاب خوندن بود ،کلا قصد کنکور تجربی دادن نداشتم ، کنکور ۹۸ هم ۲۷ کا شدم، تقریبا مطالب رو خیلی کم بلد بودم، تقریبا بجز زبان همش پرت بودم .
      خلاصه هر چقدر بیشتر بخونی بهتره ولی بیشتر به خودت فشار نیار هنوز ۳ ماه مونده .
      ?Hello
      ?Is there anyone home

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.mz نمایش پست ها
      برفرض نشه توی سه چهار ماه کل کتاب ها رو خوند و رتبه ی مد نظر و مناسب برای رشته ای عالی رو آورد ! بعدش هم یک سال دیگه بذاری چون که توی سه چهار ماه هیچکاری نمیشه کرد ! برفرض که با رتبه ای خوب بری سر کلاس پزشکی بشینی ، اون موقع چطور میخوای درس های سنگین پزشکی رو توی سه ماه بخونی ؟؟؟؟ کسی ک درس های ساده ی دبیرستان رو نتونه توی سه چهار ماه ببنده چطور میخواد از پس درس های سخت تر بربیاد اونم توزمانی محدود تر ؟؟؟ طرف واسه علوم پایه یه ماه میخونه رتبه یک کشور رو میاره ، درس های کنکور که چیزی نیست بابا ! ب این ک ماه های قبل چیکار کرده ، سال های قبل چیکار کرده اوضاع ش تو دبیرستان چطور بوده اوضاعش تو سال هایی ک پشت کنکور بوده چطوور بوده اصلاا ربطی نداره ، فقط به الان به بعد ربط داره ، زمان بندی هم برای همه یکسان نیست ، یکی تو همین سه ماه میخونه با روزی 12 ساعت می ترکونه میشه رتبه 100 ، یکی از سال دوم ( دهم ) شروع کرده با روزی سه چهار ساعت میشه رتبه 100 ، یکی از تابستون پیش ( دوازدهم ) استارت زده وسطاش ول کرده این آخرا واسه تعویق شل کرده روزی هشت ساعت میخونده اونم میشه رتبه 100 ، تفاوت تو زمان نیست ، توی نحوه خوندن و استفاده کردن از زمان باقی مونده اس ، شما از عمر باقی مونده و روز های اینده ت خبر نداری ک راحت بخوای بگی نشه و کاری ک میشه تو این تایم از پس ش براومد رو موکول کنی ب تایمی دیگه ، چرا عمرتون رو سر ناامیدی میدین بره ؟ روز هایی هستن ک دیگ هیچوقت بر نمی گردن ، تو همین سه ماه ،تلاش ( تلاش واقعی!) شما به جایی می رسید و چیزی قبول میشیید و رتبه ای میارین ک قبلا هیچوقت نیاورده بودین و هیچوقت توی اون موقعیت نبودین !!!
      استارتر این حرف رو برای شما نزدم ، برای بقیه افرادی ک یک روز ب این تاپیک میان گفتم !!!
      به هیچ عنوان کنکور و با ازمون های علوم پزشکی مقایسه نکن که از زمین تا اسمون فرق بینشونه!

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بخونین
      و وقتو از دس ندین
      تو میتونی هر نتیجه ای رقم بزنی
      ۷۰۰هزار ۷۰هزار یا ۷ هزار یا۷۰۰
      اون تویی ک انتخاب میکنی
      اصنم فک نکن من بعیده ۷۰۰ هزار شم
      اگ درس نخونی بعید نیست
      نترس
      جلو برو
      تو میتونی
      فارق از هر سطحی که داری الآنن
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای تجربی نمیدونم ولی برای رشته ریاضی سه ماه معجزس ،تخمین رتبه میگفت اگه بین تمام درسا تو ریاضی فقط یکیشو بزنی (مثلا شیمی) رتبه تا 10000 میاد (همه هم 0 درصد) سه ماهتون رو از دس ندین میشه
      .

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن