خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

از کجا بدانیم ؟ ( انگلیسی )

سلام
      تو بعضی تست های کلوز گرامرهایی رو مطرح میکنه و میپرسه که فکر کنم تو بودجه بندی کنکور انگلیسی نیست . مثل این تست که از سراسری 94 ریاضی تو بخش کلوز است :

if any dangerous items are inside without having ........and look in each one

1) opened

2)opening

3)to open

4)been opened

جوابش هم طبق پاسخنامه گزینه سه و دلیلشم : فعل وجهی to have برای بیان اجبار و ضرورت به طور کلی استفاده می شود و فعل اصلی بعد از آن به شکل ساده مورد استفاده قرار می گیرد.

این گرامر رو باید از کجا و کدوم منبع بخونیم ؟!!
      ویرایش توسط A . H : 17 فروردین 1398 در ساعت 14:37

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A . H نمایش پست ها
      سلام
      تو بعضی تست های کلوز گرامرهایی رو مطرح میکنه و میپرسه که فکر کنم تو بودجه بندی کنکور انگلیسی نیست . مثل این تست که از سراسری 94 ریاضی تو بخش کلوز است :

1) opened

2)opening

3)to open

4)been opened

جوابش هم طبق پاسخنامه گزینه دو و دلیلشم : فعل وجهی to have برای بیان اجبار و ضرورت به طور کلی استفاده می شود و فعل اصلی بعد از آن به شکل ساده مورد استفاده قرار می گیرد.

سلام وقتتون ب خیر
      جوابش میشه گزینه ۳ فک کنم اشتپاه تایپ کردین
      فعل have to بعدش باید فعل ساده باشه
      این گرامر سال اول دبیرستان هستش و اینکه طراح سال 94 سوالات زیاد و جالبی از گرامر طرح کرده
      به نظرم کتاب درسی برای زبان بهترین منبعه
      Hell is empty....
      All the devils are here........

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Melikamg نمایش پست ها
      سلام وقتتون ب خیر
      جوابش میشه گزینه ۳ فک کنم اشتپاه تایپ کردین
      فعل have to بعدش باید فعل ساده باشه
      این گرامر سال اول دبیرستان هستش و اینکه طراح سال 94 سوالات زیاد و جالبی از گرامر طرح کرده
      به نظرم کتاب درسی برای زبان بهترین منبعه
      (بله اشتباه تایپ بود )
      ممنون که وقت گذاشتین. سوالی که دارم اینکه چون منبعی که من دارم فاقد گرامر های سال اول دبیرستان هستش ( جامع گاج ) شما pdf یا سایتی نمیشناسید که گرامر های سال اول رو توضیح داده باشه

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      (بله اشتباه تایپ بود )
      ممنون که وقت گذاشتین. سوالی که دارم اینکه چون منبعی که من دارم فاقد گرامر های سال اول دبیرستان هستش ( جامع گاج ) شما pdf یا سایتی نمیشناسید که گرامر های سال اول رو توضیح داده باشه
      من استاد کنکورم استاد محمودی بودن و همه گرامر هارو تو کتابشون توضیح داده بودن
      ایرادات هم زیاد داشت ولی چون همه کنکورهارو تحلیل کرده بودن باعث شده بودهمه نکات معلوم باشه
      من برای کنکورم جزوه و کتاب ایشونو خوندم
      موفق باشید
      Hell is empty....
      All the devils are here........

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کسی دیگه ای میتونه کمک کنه برای یافتن گرامر ؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسی دیگه ای میتونه کمک کنه برای یافتن گرامر ؟
      سلام.دکتر اناری جزوه ای داره که گرامر ولغات سال اول ودوم رو کامل گفته.این جزوه برای دی وی دی های اموزشیشون هست ولی سایت خودشون هم برای دانلود گذاشتن
      از لینک زیر میتونی دانلود کنی.
      https://shahabanari.com/blog/%D8%AC%...A9%D9%88%D8%B1
      ویرایش توسط reza2018 : 17 فروردین 1398 در ساعت 22:49

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام.دکتر اناری جزوه ای داره که گرامر ولغات سال اول ودوم رو کامل گفته.این جزوه برای دی وی دی های اموزشیشون هست ولی سایت خودشون هم برای دانلود گذاشتن
      از لینک زیر میتونی دانلود کنی.
      https://shahabanari.com/blog/%D8%AC%D8%B2%D9%88%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88
      %D8%B1
      دستتون درد نکنه عالی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      جور در نمیاد!!! اون and ی کانجانکشنه؛ conjunction ه و ازافه س. اخرشم باید ones باشه ن oneچون ضمیر جانشین items جمعه. ب گمونم جمله ی ویرگول جای and میخاد.
      شگفتا من فک میکردم گرامرم ردیفه... انگار نیست.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

9. Top | #9
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام

1) opened

2)opening

3)to open

4)been opened

جوابش هم طبق پاسخنامه گزینه سه و دلیلشم : فعل وجهی to have برای بیان اجبار و ضرورت به طور کلی استفاده می شود و فعل اصلی بعد از آن به شکل ساده مورد استفاده قرار می گیرد.

سلام حقیقتا این سوال زیادم گرامری نیست و have to فعل بیان اجباره
      البته یه سری تستا خارج از محدوده ی زبان مدرسه ن که این طبیعیه نمونش تست زبان ۹۵ تجربی که یکی از گرامراش جزو کتاب درسی نبوده و بچه ها بر اساس دانش خودشون جواب دادن
      تو هر درسی معمولا یه سوال چالشی میارن که طرف ۱۰۰ نشه
      برفرض اگه شما به کتاب خودتون مسلط بشید نهایتا تا ۹۲ درصد رو میتونید بزنید و از خیر اون سوال گرامری و لغت خارج از محدوده درسی بگذرید!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن