خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Unhappy يعني ديگه نميشه كاري كرد؟خيلي دير شده؟

كم كاري كردم قبول
      دو ساله پشت كنكورم قبول دارم اشتباه كردم
      اين سه ماه اخرين فرصتمه
      يعني تو مدت باقي مونده نميشه يه رتبه برومندانه اورد؟
      نميشه زير ٣ هزار منطقه ٣ بشم؟
      چيكار كنم اخه؟ يعني واسه هميشه بايد روياهامو فرامشو كنم؟
      هيچ راهي نيست؟
      بگين چيكار كنم
      پايه ام ضعيف نيست هميشه دانش اموز خوبي بودم نميدونم چرا خودم خودمو با كم كاريام بدبخت كردم
      كااااش ميتونستم هر چي دارمو بدم ولي برگردم به دوماه پيش

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر سال 1000 تا از این دست تاپیک ها زده میشه ولی بنظرت نتیجه و خروجیش چیه؟
      من درک میکنم ادما نیاز ب امید دارن و دوست دارن یه سری از حرف ها رو از زبان دیگران بشنون تا باورشون کنن ولی فقط یک چیز میتونه بهشون کمک کنه-----> باور به خود
      اگه به خودت باور داشته باشی تمام تلاشت رو میکنی که حداقل خودت رو یه مرحله بالاتر بکشی، دیگه برات مهم نیست بقیه چی فکر میکنن ولی امان از روزی که این باور رو نداشته باشی!
      من نمونه های زیادی دیدم ولی میدونم اینا بدردت نمیخوره!
      اون چیزی رو که در بقیه دنبالش میگردی درون خودته! اینقدر هراسان و اشفته نباش و به قدرت خودت ایمان داشته باش.
      نه در گذشته زندگی کن و نه به اینده فکر کن،زندگی همین لحظه است.
      موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه عزیزم
      میشه خیلی کارا کرد
      اگه مایل بودی من خودم برات برنامه میچینم
      اگه یه هفته بخونی دیوونه وار میفهمی وقتش هست و میتونی جم کنی
      فقط ارادشه که نیس چون تبلیم ذاتا هممون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sadaf122 نمایش پست ها
      كم كاري كردم قبول
      اين سه ماه اخرين فرصتمه
      هيچ راهي نيست؟
      بگين چيكار كنم
      پايه ام ضعيف نيست هميشه دانش اموز خوبي بودم نميدونم چرا خودم خودمو با كم كاريام بدبخت كردم
      من خودم همیشه در حق خودم ظلم کردم،اصلا بحث من کنکور نیست منظور من اینه وقتی ی راهی و انتخاب کردم تا اخرش ادامه ندادم،تعهد نداشتم،منم مثل شما کم کاری کردم ولی برام مشخص شده که واقعا میشه تو سه ماه پیشرفت خیلی خوبی داشت،حتی اسمشم نمیشه گذاشت پیشرفت میشه گفت کسی که منظم و پیوسته از زمانش استفاده میکنه ی جهش بزرگ براش اتفاق میوفته،ولی اگه مثل من یا مثل پارسال خودت بشینی زل بزنی به دیوار و همش تو فکر باشی معلومه اتفاق خاصی نمیوفته،سبک زندگی تو مثل سبک زندگی درس خونا و رتبه برترا کن قطعا نتیجه میگیری،از دور به کنکور نگاه نکن شما تا نری تو مراحل درس خوندن نمیتونی قضاوت کنی میشه یا نمیشه،ده روز ده ساعت با ی برنامه منظم بخون مثلا شیمی دوم و دینی و زیست دوم رو بزار تو برنامت بعد بگو من تا ده روز دیگه باید مثلا دینی دوم رو تموم کنم زیست دوم مثلا ۴ فصلشو خونده باشم و شیمیم همینطور،ده روز که اینجوری درس خوندی درک میکنی که تو سه ماه چکارایی که میشه کرد و ما باورش نداریم،ای برنامه ای که گفتم مثال بودا منظورم اینه کنکور ی فرمول ساده داره شروع کن مرور کن ادامه بده جا نزن،پیوسته خوندن و منظم خوندن معجزه میکنه

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من فقط میدونم ک خرداد ک برسه حاضری هرچی داری بدی و برگردی به همین الان و همین لحظه
      پس بخون

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      فقط خواستم بگم دقیق حالتو درک میکنم .....
      خیلیا مث شما هستن اینو مطمین باش ...
      ببین تو این موقع ها آدم خیلی سریع ناامید میشه و همه چیو میزاره کنار یا وقتی به حجم مطالبی که نخوندی فک میکنی کلا منصرف میشی
      ولی پاشو منابعتو راستو ریس کن ، منابع کم حجم انتخاب کن ، مباحثی که اسونن و یادشون داری تقریبا رو تو یه برگه آچار مشخص کن و همونا رو بخون
      به قول cureer اگه الان نخدنی بعد کنکور حسرت میخوری و میگی کاشکی همون 3 ماه میخوندم لااقل رتبم اینقد بد نمیشد
      بازم میگم تو این سه ماه به هیچ عنوان ناامید نشو .امیدتو از دس بدی همه چیو باختی ..
      درمورد رتبتم نمیتونم چیزی بگم ولی تو روزی 14 ساعت بخون از الان تا روز دوازدهم با یه استراتژی خوب .بتونی همه درسا رو 50 هم برسونی با توجه به اینکه میگی پایت خوبه کار چندان سختی نیست .میانگین 5 بزنی رتبت زیر 5هزار منطقه میاد .و اینم بگم هدفتو زیاد بالا نگیر و الا وسطای کار ناامید میشی پسر
      من نمیدونم چرا ما فک میکنیم همه چی کنکوره ! همه چی پزشکیه
      این همه فوتبالیست این همه ورزشکار این همه شغل ازادایی که درامدشون از 10 تا دکترم بیشتره و خیلی کارای دیگه منتها ما هممون محدود شدیم
      حالا این 3 ماهرو تلاش کن برای کنکور و فقط به کنکور فک کن بعد این سه ماه تو یه زمینه ای که ماهرت داری هم خودتو محک بزن حالا هرچی هست
      یهو دیدی شانسی شانسی بتهوون شدی! یا یه ورزشکار حرفه ای شدی! یه موزیسین بزرگ شدی! یه تاجر پولدار شدی!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام
      اون تاپیک یه پست مشابه بود. و منم همونجا جواب دادم
      بفرما:
      http://forum.konkur.in/thread66866.html#post1457955
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام،ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازه س چه یک سال قبل کنکور ،چه یک هفته قبلش ،بنظرم یا یک برنامه منظم ،تلاش و پشتکار و مطالعه با ثبات میتونید به هدفتون برسید ولی خواهشا واقع بین باشید .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sadaf122 نمایش پست ها
      كم كاري كردم قبول
      اين سه ماه اخرين فرصتمه
      هيچ راهي نيست؟
      بگين چيكار كنم
      تو اول کاری که باید انجام بدی اینه که ایمان پیدا کنی که می تونی اول خودت خودت رو باور کن //این متن رو بخون مفید است If you believe your goal Coming;If you want a change
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پیش بهترین مشاورای تحصیلی دنیا بری میگن باید خودتو باورکنی این لقلقه زبون همه کنکوریا و افراده اما من میخوام یه موضوعی رو بهت بگم تو الان اینجا ایستادی تو این فرصت محدود چون خودتو باور نکردی باورنکردی که میخوای موفق شی یا میتونی هرکس ی زمان ب درک این میرسه میتونه موفق شه یکی 18سالگی یکی میره سربازی میاد یکی میره دانشگاه بعدش یکی ....توام سعی کن این رو درک کنی بقیه ش حله خیلیا حتی تلاش زیاد میکنن اما باز موفق نمیشن مشکل همینه باورندارن زندگی قانون باورهاس باوررررر
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      من فقط میدونم ک خرداد ک برسه حاضری هرچی داری بدی و برگردی به همین الان و همین لحظه
      پس بخون
      استارتر عزیز و بقیه داوطلبا همین جمله ای که فرمودن و ریپلایش کردم واقعیت محضه
      اگه تا خودِ ۱۳ تیر بیاید بپرسید که میشه یا نمیشه !
      یه عده که دل رحمن و دوست ندارن ناامیدتون کنن میان میگن میشه : ) یه عده ام که یا با زمین و زمان جنگ دارن یا منفی نگرن هم بهتون میگن اصلا امکان نداره (البته بین اون دو گروه هم آدمای منطقی هستن که جوابشون طبق استدلال و منطق خودشونه و صحیحه ، ولی من اکثریت پاسخگویان به این سبک از تاپیکا رو مد نظرمه )
      پس این خودِ شمایید که با عملکردتون میتونید اینو ثابت کنید که واقعا ممکنه کسی از اواسط یا اواخر فروردین شروع کنه و به هدفش برسه یا نه ؟
      رتبه زیر سه هزار منطقه سه از الان برای فردی مثل شما که میگید ضعیف نیستید شدنیه به شرطها وشروطها
      یکیش اعتماد به نفسه ، که اگه باور داشته باشید به تواناییتون و خودتونو دست کم نگیرید و به نحو احسن از تایم باقیمانده استفاده کنید ، ممکنه واقعا زیر سه هزارو هم به دست بیارید

ضمنا هیچ کس اینجا از تواناییِ واقعیِ شما خبر نداره جز خودتون
      پس سعی کنید که مشوق و مشاور خودتون باشید تو مسیر باقیمونده و به حرف هیچ کدوم از دو گروه بالا اعتنا نکنید و تا جایی که توان دارید تلاش کنید ، انشاالله که موفق میشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن