خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

تاریخ ادبیات

سلام من چند وقتیه تاریخ ادبیاتو از رو نشر الگو شروع کردم یه چندتا سوال داشتم
      ۱. لازمه که سال یا قرن تولد شخصیت ها رو حفظ کنیم؟
      ۲. لازمه که سال انتشار کتاب ، شعر ، مقاله یا هر وقایع دیگه ای رو حفظ کنیم بطور مثال لازمه که حفظ باشیم از سال ۱۳۳۲ تا ۱۳۵۷ نوشته های بزرگ علوی اجازه چاپ پیدا نکرد؟
      ۳. توضیحاتی که راحب هر شخصیت وجود داره رو تا چه حد باید حفظ کنیم مثلا لازمه که حفظ باشیم سنایی تو قصیده هاش از مضامین زهد ، حکمت ، اخلاق و عرفان بهره میگرفت؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین۱۰۲۷۷ نمایش پست ها
      ۲. لازمه که سال انتشار کتاب ، شعر ، مقاله یا هر وقایع دیگه ای رو حفظ کنیم بطور مثال لازمه که حفظ باشیم از سال ۱۳۳۲ تا ۱۳۵۷ نوشته های بزرگ علوی اجازه چاپ پیدا نکرد؟
      ۳. توضیحاتی که راحب هر شخصیت وجود داره رو تا چه حد باید حفظ کنیم مثلا لازمه که حفظ باشیم سنایی تو قصیده هاش از مضامین زهد ، حکمت ، اخلاق و عرفان بهره میگرفت؟
      دوست عزیز اینا دیگه به خودت برمیگرده که بخونی یا نه ولی در کل هرچی بیشتر بدونی بهتر اسمش روشه دیگه تاریخ ادبیات ممکنه قرن ها یکمی قاطی بشن ولی میتنونی با خودت یسری رمزگذاری کنی راحت تر میتونی حفظ کنی
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخه به ماچه اینا کی کتاباشون چاپ نشده کی به دنیا اومدن چرا اثارشونو حفظ کنیم به چه دردی میخوره دراینده
      دیشب وقتی خواستم تاریخ ادبیاتو بخونم به خودم گفتم چه بدبختی هستیم ما که تواین نظام اموزشی تحصیل کردیم واقعا نسل سوخته ماییم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha113 نمایش پست ها
      اخه به ماچه اینا کی کتاباشون چاپ نشده کی به دنیا اومدن چرا اثارشونو حفظ کنیم به چه دردی میخوره دراینده
      دیشب وقتی خواستم تاریخ ادبیاتو بخونم به خودم گفتم چه بدبختی هستیم ما که تواین نظام اموزشی تحصیل کردیم واقعا نسل سوخته ماییم
      برا نظام جدید حذف شده فقط آثاروخالق آثار هست.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      برا نظام جدید حذف شده فقط آثاروخالق آثار هست.
      بدبختی ما نظام قدیمیم
      بعدم اثارم نیازی نیست حفظ شه نظام آموزشی ایران کلا به درد نمیخوره

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شخص و اثر حفظ کن
      قرن ها حفظ کن
      سال انتشار کتابای مهم مث یکی بود یکی نبود جمال زاده حفظ کن
      تاریخ هایی ک علنا توی قسمت درآمد اومده حفظ کن
      بقیه نیازی نیس

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ارایه تصویری تخته سیاهو بگیر یه روزه تموم کن.خیلی خوبه.
      ?

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین۱۰۲۷۷ نمایش پست ها
      سلام دوست عزيز وقت بخير تو كنكور تجربى سال 95متاسفانه گزينه صحيح رو ميشد فقط از طريق دونستن سال انتخاب كرد .اگه ميخواى تست از دست ندى بخون
      Move in silence only speak when it's time to say checkmate♟️⁶
      ویرایش توسط kingsman : 16 فروردین 1398 در ساعت 01:26

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن