خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

زیست و شیمی Iq رو چند درصد بزنم خوبه؟

سلام دوستان. من تا ۱/۵ ماه پیش زیست الگو ر‌و میزدم که درصدم ۷۰-۹۰ بود برای اکثر فصل هاش. از ۱/۵ ماه پیش اومدم سراغ آیکیو و هر فصل رو ۵۰-۶۰ درصد میزنم در دور اول.
      با توجه به اینکه اول خود کتاب هم نوشته که این کتابو به چشم سنجش نبینین و خودتونو با درصدی که میبینین نسنجین و دنبال یادگیری باشین ازش،من هم تقریبا از این درصدی که میزدم راضی بودم.
      اما الان یه مشاور دارم که میگه این ۵۰-۶۰٪ خیلی کمه و تا وقتی که تست های یک فصل رو در حد ۸۰ نزنی، نباید بری فصل بعد.
      توی این مقطع زمانی، اگه بخوام به حرفش گوش کنم نمیرسم درسا رو کامل جمع کنم. تازه همینا رو هم یکی درمیون کار کردم و نگران نصف دیگه تست های نزده هم هستم.

برای شیمی هم همین داستان بر قراره.

حالا میخواستم ببینم دوستان صاحب نظر، نظرشون چیه؟ حرف مشاورم درسته، یا اینکه میتونم بعد از تحلیل تست هایی که ۶۰٪ زدم، برم فصل بعد؟
      ویرایش توسط Sonnet : 21 فروردین 1398 در ساعت 17:50

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عالی میزنی
      مشاورت خوب نیس

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      عالی میزنی
      مشاورت خوب نیس
      مرسی از شما

مشاورم یکی از نظراتشم اینه که همه نکات توی همه کتاب ها اومدن و الگو و ایکیو و... فرقی ندارن.
      درحالیکه من وااااقعا الان که اومدم سر آیکیو، تازه دارم خیلی نکات مهم و قشنگ رو میبینم و درصد آزمونام خیلی رشد کرد با آیکیو

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​مشاورت مغزش پوکیده...این کتاب برای اموزشه بعدشم این کتاب فرق داره باالگو دراخر اینم بدون نکاتشو یاد بگیر درصد ول کن
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      سلام دوستان. من تا ۱/۵ ماه پیش زیست الگو ر‌و میزدم که درصدم ۷۰-۹۰ بود برای اکثر فصل هاش. از ۱/۵ ماه پیش اومدم سراغ آیکیو و هر فصل رو ۵۰-۶۰ درصد میزنم در دور اول.
      با توجه به اینکه اول خود کتاب هم نوشته که این کتابو به چشم سنجش نبینین و خودتونو با درصدی که میبینین نسنجین و دنبال یادگیری باشین ازش،من هم تقریبا از این درصدی که میزدم راضی بودم.
      اما الان یه مشاور دارم که میگه این ۵۰-۶۰٪ خیلی کمه و تا وقتی که تست های یک فصل رو در حد ۸۰ نزنی، نباید بری فصل بعد.
      توی این مقطع زمانی، اگه بخوام به حرفش گوش کنم نمیرسم درسا رو کامل جمع کنم. تازه همینا رو هم یکی درمیون کار کردم و نگران نصف دیگه تست های نزده هم هستم.

برای شیمی هم همین داستان بر قراره.

حالا میخواستم ببینم دوستان صاحب نظر، نظرشون چیه؟ حرف مشاورم درسته، یا اینکه میتونم بعد از تحلیل تست هایی که ۶۰٪ زدم، برم فصل بعد؟
      سلام
      وقتی ما خودمون اول کتاب نوشتیم که نباید به این کتاب دید سنجشی داشته باشین، یعنی این رو می‌دونستیم که ممکنه درصد پایین‌تری نسبت به کتاب‌های دیگه داشته باشین و نباید از این موضوع تعجب کنین. تلاش شما باید در راستای این باشه که درصدتون پیشرفت کنه و اگه این پیشرفت اتفاق بیفته، یعنی دارین درست از کتاب استفاده می‌کنین.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      یه سوال iq شیمی چجوریه ، من شیمی رو با مبتکران کار میکنم سطح iq چطوره ؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین۱۰۲۷۷ نمایش پست ها
      داداش iq رو کار کن ضرر نمیکنی شیمی شوخی بردار نیس! سخته سوالای کنکورش خودتو با iq محک بزن واقعا عالیه تستاش

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هیچ فرقی نداره هر دو عالین خودتون درگیر نکنین من تالیفی هاشووو همرو زدم کنکوراشو جدا تو اردیبهشت گذاشتم با دفترچه دیگه..همه تستاش ۸۰ درصدش برگرفته از کنکوره.شما همش تا کنکور مرور کن و جمع بندی و کنکور بزن با علامت دارای کتابت
      ویرایش توسط Amirkhan21 : 21 فروردین 1398 در ساعت 22:36

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ایکیو سطح سوالات تالیفیش بالاتر از مبتکران واجب هست. موج آزمون کتاب بهتری هست

11. Top | #11
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      تو بجا اي كيو يا الگو مشاورت و عوض كن
      نظرش درسته هاا.. اونموقعي ك بخاي زيست و ١٠٠ بزني!!!
      درصدات خوبن و اگه زيست مثه ٩٧ بياد بالا ٧٥ ميزني حتما
      تو فقط ب اين فك كن ك درصدت و بهتر كني و اون سوالايي ك غلط ميزني و دقيق بررسي كني

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی ویرایش جدید شیمی iq جامع کتابو گرفته ؟چطوره؟ََ

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina76 نمایش پست ها
      کسی ویرایش جدید شیمی iq جامع کتابو گرفته ؟چطوره؟ََ
      سرچ کنید: "نقد iq+ شیمی پایه نظام جدید" توضیح دادم. آی کیو جامع همان کیفیت آیکیو پلاس رو داره. اگر حوصله ندارین کامل بخونین در یک جمله میگم: کاملا متناقض با نام آی کیو ومنبعی که اصلا زمان برای تالیفش گذاشته نشده و به درد کنکور نمیخوره.
      پ.ن:
      متاسفانه نمیدونم چجور عنوان پست رو تغییر بدم و در عنوان پست ذکر کنم که توضیح آی کیو جامع هم در پست هست.
      ویرایش توسط mrmk : 09 مهر 1399 در ساعت 16:36

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن