خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

:: آزمون های تابستان و سوالات من از شما دوستان ::

با سلام خدمت دوستان . زیاد وقت ارزشمند تو این ماهای حساستون رو نمیگیریم ولی یه چندتا سوال دارم از دوستان بزرگتر و با تجربه تر که لطفا راهنمایی کنند: (اینجانب فعلا یازدهم تجربی ام)

من میخوام تو ازمون های تابستان قلمچی ثبت نام کنم ولی از قرار معلوم (از اونجایی که تو تاپیک های مشابه خوندم) قلمچی خیلی ایده ال گرایانه برنامه تابستونشو میریزه و اصلا دوستانی که ثبت نام کرده بودند بگن وضیت ازمونا رو . اصلا برم خوبه یا نه .

واین هم شرایط منه :
      - درس هایی مثل عربی و ریاضی و فیزیک رو قصد دارم تو تابستون برا پایه تموم کنم ( درسای ضعیف من )
      - و کلا اگه مقدور باشه تو یه برنامه منسجم کل پایه رو تو 3 ماه تابستون ببندم (البته منهای دین و زندگی و زمین )
      - ضمنا اینجانب (حالا رسمی صحبت میکنم) تو درس های دهم اصلا تستی کار نکردم اما یازدهم رو چرا
      - کارنامه های من هم
      دهم : 19.63 (اگه درست یادم باشه
      یاززدهم (نوبت اول) 19.51
      هستش .

یع کاری هم میتونم انجام بدم ثبت نام کنم به ازمون های سنجش ... (گزینه دو رفتم پشیمونم ) + گاج هم میتونم برم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام محمد عزیز..
      منم یازدهمم .. تحقیقاتمو هم کلا در باره همه چیز کردم.. از منابع مناسب تا آزمون مناسب...
      با چندتا رتبه برتر هم مشورت کردم..
      آزمون هارو هم من با هم مقایسه کردم.. برنامه تابستون گاج میشه گفت کاملا مشابه برنامه تابستون قلمچی هستش.. حتی تعداد آزمون ها .. تاریخ آزمون ها و خب قاعدتا بودجه بندی آزمون ها..
      بنابر این خیلی از لحاط برنامه تفاوتی نداره غیر از این که خب جامعه آماری قلمچی بالاتره و شما بهتر میتونید خودتون رو با باقی داوطلب ها مقایسه کنید و نتیجه ای که میگیرید واقع گرایانه تر هستش...
      در کل به نظرم قلمچی هنوز که هنوزه یه سر و گردن از تمام آزمون های آزمایشی مناسب برای سال آخر ، بهتره و خوبیاش خیلی بیشتر از بدیاشه میشه گفت...گفتم مناسب برای سال آخر .. چون من از دهم دارم قلمچی شرکت می کنم و فکر می کنم بهتر بود سال های پایه گزینه دو شرکت می کردم... به خاطر تایم 3 هفته ای بین آزمون ها به نظرم گزینه دو انتخاب بهتری می تونست برای سال های پایه باشه.. ولی خب در مورد سال کنکور .. برای انتخاب قلمچی به هیچ عنوان شک نکنید.. و 100 در صد به برنامه اعتماد کنید و اجراش کنید ..
      در مورد آزمون های سنجش باید بگم که تنها 3 تا آزمون جامع آخر سالش مناسبه .. چون هم سطح سوالا بالا میره و همسطح سوالای کنکور میشه و هم جامعه آماریش افضایش پیدا می کنه..
      غیر از چندتا آزمون جامع آخر سال .. باقی آزمون های سنجش در طول سال به درد نمی خورن.. چون هم سطح سوالا بسیار بسیار پایینه.. و هم این که کیفیت و امکانات مناسبی مثل پشتیبان ، آزمون های غیر حضوری ، مجله آزمون ، چندین نوع کارنامه ای که برای مثال سازمان قلمچی برای هر دانش آموز طراحی میکنه که سبب میشه شما شناخت بهتری از وضعیت و عملکردتون داشته باشین رو نداره...
      امیدوارم مفید بوده باشه موفق باشی
      ویرایش توسط liaa : 14 فروردین 1398 در ساعت 15:23

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اولا که برنامه قلم چی از همه بهتره. و همینجور جامعه آماریش. شکی در این نیس!
      البته باید حواستون باشه چون شدیدا میکنن تو پاچتون.
      دوما اینکه..خیلی هم نیازی به آزمون تابستانه نیس. اگه آدم متعدی باشید توی خونه هم میتونین همون شرایطو پیش ببرید!
      توی خونه با همون برنامه پیش برید و هر جمعه آزمون, توی خونه مطابق شرایط آزمون یه امتحان بدید. و آخرم درصد گیری کنین.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r.sh نمایش پست ها
      سلام محمد عزیز..
      منم یازدهمم .. تحقیقاتمو هم کلا در باره همه چیز کردم.. از منابع مناسب تا آزمون مناسب...
      با چندتا رتبه برتر هم مشورت کردم..
      آزمون هارو هم من با هم مقایسه کردم.. برنامه تابستون گاج میشه گفت کاملا مشابه برنامه تابستون قلمچی هستش.. حتی تعداد آزمون ها .. تاریخ آزمون ها و خب قاعدتا بودجه بندی آزمون ها..
      بنابر این خیلی از لحاط برنامه تفاوتی نداره غیر از این که خب جامعه آماری قلمچی بالاتره و شما بهتر میتونید خودتون رو با باقی داوطلب ها مقایسه کنید و نتیجه ای که میگیرید واقع گرایانه تر هستش...
      در کل به نظرم قلمچی هنوز که هنوزه یه سر و گردن از تمام آزمون های آزمایشی مناسب برای سال آخر ، بهتره و خوبیاش خیلی بهتر از بدیاشه میشه گفت...گفتم مناسب برای سال آخر .. چون من از دهم دارم قلمچی شرکت می کنم و فکر می کنم بهتر بود سال های پایه گزینه دو شرکت می کردم... به خاطر تایم 3 هفته ای بین آزمون ها به نظرم گزینه دو انتخاب بهتری می تونست برای سال های پایه باشه.. ولی خب در مورد سال کنکور .. برای انتخاب قلمچی به هیچ عنوان شک نکنید.. و 100 در صد به برنامه اعتماد کنید و اجراش کنید ..
      در مورد آزمون های سنجش باید بگم که تنها 3 تا آزمون جامع آخر سالش مناسبه .. چون هم سطح سوالا بالا میره و همسطح سوالای کنکور میشه و هم جامعه آماریش افضایش پیدا می کنه..
      غیر از چندتا آزمون جامع آخر سال .. باقی آزمون های سنجش در طول سال به درد نمی خورن.. چون هم سطح سوالا بسیار بسیار پایینه.. و هم این که کیفیت و امکانات مناسبی مثل پشتیبان ، آزمون های غیر حضوری ، مجله آزمون ، چندین نوع کارنامه ای که برای مثال سازمان قلمچی برای هر دانش آموز طراحی میکنه که سبب میشه شما شناخت بهتری از وضعیت و عملکردتون داشته باشین رو نداره...
      امیدوارم مفید بوده باشه موفق باشی

ممنون از پستتون
      سال اخر حتما قلمچی شرکت میکنم اما حالا سوال من در مورد ازمون های تابستان هستش که قلمچی برم یا سنجش ........ و اینکه قلمچی ایا ارزشش رو داره یا فقط فشار و ایده ال گرایانه هس؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      اولا که برنامه قلم چی از همه بهتره. و همینجور جامعه آماریش. شکی در این نیس!
      البته باید حواستون باشه چون شدیدا میکنن تو پاچتون.
      دوما اینکه..خیلی هم نیازی به آزمون تابستانه نیس. اگه آدم متعدی باشید توی خونه هم میتونین همون شرایطو پیش ببرید!
      توی خونه با همون برنامه پیش برید و هر جمعه آزمون, توی خونه مطابق شرایط آزمون یه امتحان بدید. و آخرم درصد گیری کنین.
      میشه اینکارو کرد اما نه برای امثال من که اگه زور بالا سرشون نباشه دنبال بازی گوش ان
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      ممنون از پستتون
      سال اخر حتما قلمچی شرکت میکنم اما حالا سوال من در مورد ازمون های تابستان هستش که قلمچی برم یا سنجش ........ و اینکه قلمچی ایا ارزشش رو داره یا فقط فشار و ایده ال گرایانه هس؟
      خب امسال هم همون ساله آخره دیگه
      نکنه منتظری از مهرماه سال دوازدهمت پرونده ی کنکور رو به صورت جدی باز کنی ؟
      شما باید بلافاصله بعد از تموم شدن امتحانات ترم 2 یازدهم با فاصله حداکثر 1 هفته استراحت .. خوندن برای کنکور رو خیلی سفت و سخت شروع کنی و همین فرمونو ادامه بدی تااا تیرماه سال 99
      البته تنها در صورتی که رشته های تاپ در شهر های تراز اول مدنظرتونه ...
      این رو هم در نظر داشته باشین که خیلی از رقیبای شما سال ها پیش شروع کردن به خوندن... خیلیا از دهم .. خیلیا حتی از نهم .. بنابراین به نظرم دیگه جایی برای آزمون و خطا ندارین و تابستون با همون قلمچی پیش برید که سالهاست امتحان خودشو پس داده و مورد قبول همه ی رتبه های برتر کنکوریه..
      در مورد فشار هم باید بگم که قطعا فشار وجود داره.. سال کنکور کلا سالی سراسر فشاره..این که انتظار داشته باشید سال کنکور فشار رو تجربه نکنید که خیلی ایده ی بچگانه ایه... بله در آزمون های قلمچی فشار هم وجود داره و این خودش یک عامله محرکه و خیلی هم مفیده... برنامش هم چه ایده آل گرایانه باشه چه نه ، بهترین برنامه ی موجوده فعلا...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r.sh نمایش پست ها
      خب امسال هم همون ساله آخره دیگه
      نکنه منتظری از مهرماه سال دوازدهمت پرونده ی کنکور رو به صورت جدی باز کنی ؟
      شما باید بلافاصله بعد از تموم شدن امتحانات ترم 2 یازدهم با فاصله حداکثر 1 هفته استراحت .. خوندن برای کنکور رو خیلی سفت و سخت شروع کنی و همین فرمونو ادامه بدی تااا تیرماه سال 99
      البته تنها در صورتی که رشته های تاپ در شهر های تراز اول مدنظرتونه ...
      این رو هم در نظر داشته باشین که خیلی از رقیبای شما سال ها پیش شروع کردن به خوندن... خیلیا از دهم .. خیلیا حتی از نهم .. بنابراین به نظرم دیگه جایی برای آزمون و خطا ندارین و تابستون با همون قلمچی پیش برید که سالهاست امتحان خودشو پس داده و مورد قبول همه ی رتبه های برتر کنکوریه..
      در مورد فشار هم باید بگم که قطعا فشار وجود داره.. سال کنکور کلا سالی سراسر فشاره..این که انتظار داشته باشید سال کنکور فشار رو تجربه نکنید که خیلی ایده ی بچگانه ایه... بله در آزمون های قلمچی فشار هم وجود داره و این خودش یک عامله محرکه و خیلی هم مفیده... برنامش هم چه ایده آل گرایانه باشه چه نه ، بهترین برنامه ی موجوده فعلا...

نه اونقدر ها هم ترشی نخوردم که صبر کنم 1 مهر بشه ...

و تقریبا اگه درست باشه من از آبان شروع کرده ام و تقریبا کلیه دروس تو پایه ها رو قوی کردم (اینجوری که مثلا مثلثات مشکل دشتم از اول خوندم و الان تقربا تو مدرسه هیچ مشکلی ندارم و مشکل من زمان در تست و خود تسته با این وجود تراز من در گزینه دو 7 هزار و خورده ای هستش ...
      اما مشکل من اینه که جوری نباشه قلمچی که کلا بگه مثلا دوهفته بعد از فصل یک تا سه زیست یازدهم هستش که حدود 500 تا تست داره یا مثلا نگه که برا ریاضی از فصل یک تا شش / نگران اینم که کلا شانسی برنامه ریخته باشن البته احتمالش کمه که قلمچی اعتبارش رو با این کار ****** بده . ضمنا تو نت هم گشتی زدم برنامه های تابستون سنجش و گاج و گزینه رو دیدم ولی اصلا برنامه راهبردی تابستون رو پیدا نکردم حداقل مال سال 97 که بدونم چجوریاس .

ضمنا اگه فقط من یه تلنگر بخورم میتونم حداقل تراز 6 هزار بیارم چطور که به خاطر معلممون که رو کرد و به من گفت هیچی بلد نیستی تراز های هفت هزار رو تو ازمون میارم ( البته ریا نباشه این ازمون به کل افتضاح دادم به خاطر یه مشکلی) ...

فایل پیوست 86450

حالا یکی از فانتزی های من 100 زدن زمینه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 15 فروردین 1398 در ساعت 00:21

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      up
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن