خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام یک از اینا بهتره ؟

رأی دهندگان
    118. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • معماری

4 3.39%
    • تغذیه

9 7.63%
    • فیزیوتراپی

90 76.27%
    • بینایی سنجی

33 27.97%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 148
    1. Top | #106
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      رشته م برق بود
      دانشگاه کردستان بودم
      برای صحت حرفم میتونید برید سایت دانشگاه ببینید
      به جای من یه خانوم دیگه رفت که پولشو داشت
      دلیل اصلی انصرافمم همین بود
      قبول داریم حرفتونو
      موفقیت های بیشتر

2. Top | #107
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      تو این کشور به فکر بورسیه و اپلای و... نباشید مگر اینکه پول و پارتی دارید
      داداش خودم برق عباسپور میخوند بورسیه مال اون بود با پارتی بازی دادنش به یه نفر دیگه داداش منم سر خورده شد اون که درسش عالی بود 6 ساله تموم کرد لیسانسی که 4 ساله ست دیگه ام درسشو ادامه نداد زد تو یه کار دیگه
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

3. Top | #108
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط invinciblegirl نمایش پست ها
      تو این کشور به فکر بورسیه و اپلای و... نباشید مگر اینکه پول و پارتی دارید
      داداش خودم برق عباسپور میخوند بورسیه مال اون بود با پارتی بازی دادنش به یه نفر دیگه داداش منم سر خورده شد اون که درسش عالی بود 6 ساله تموم کرد لیسانسی که 4 ساله ست دیگه ام درسشو ادامه نداد زد تو یه کار دیگه
      داداشتون در در حد اپلاي شدن نبوده اين بهونه هارو اورده شما توجيه بشيد

4. Top | #109
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      داداشتون در در حد اپلاي شدن نبوده اين بهونه هارو اورده شما توجيه بشيد
      خجالت بکشید آقای محترم شما چطور ندونسته به خودتون اجازه ی همچین قضاوتی میدین؟ شما در همچین جایگاهی نیستین
      شما فکر کردین علامه ی دهرین؟ یا اعوذبالله خدا که از همه چیز با خبر باشین؟ منم انقدر احمق نیستم زبون روزه دروغ بگم شما هم برادر منو اگر میشناختین همچین مزخرفاتی به ذهنتون خطور نمیکرد چه برسه به اینکه بخواید حرفشو بزنید
      بورسیه هم مال برادرم بود و داشت کاراشو میکرد اون که معدل الف بود و شرایشو داشت در حدش نبود اونی که سطح درسیش نصف برادر منم نبود اما پارتی داشت لیاقتشو داشت؟
      درضمن توجیه رو کسی میکنه که ادعایی کنه و اولدورم بولدورم کنه یا دیگران انتظار داشته باشن حتما بورسیه شه نه داداش من که یکبار هم به بورسیه گرفتنش ننازید
      و ضمنا برادر من توجیه کنه و خالی ببنده مسئولین دانشگاهشم در مورد دریافت بورسیه ش خالی بستن؟ فقط خودشون هم از پیش خبر نداشتن قراره حق برادر منو بخورن و نمیتونستن معدل و... دستکاری کنن که گند غلطاشون در نیاد
      یکمی شعور هم خوب چیزیه واقعا
      حداقل حرمت این ماه رو نگه دارید
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

5. Top | #110
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      طرف کشاورزی خوند همه مسخرش میکردن....رفته کانادا.... نمیگم راحت ولی راحتر از پزشکی و اینجور چیزا اونجا کارشو پیدا کرده و داره زندگیشو میکنه
      اولا ک اونا اشتباه کردن مسخره کردن هیچ رشته ای مسخره نیست
      در ثانی ببینید اینجا چجور دانشگاه داریم تا دانشگاه خارجم این مدلی هس خب
      دانشگاه خوب هم داره درجه 2 هم داره درجه 3 و ....

قبولی بستگی ب دانشگاه داره اگ دانشگاه خوب بخواد یکی سخته حالا هر شته ای ک باشه
      ولی خب ممکنه ب گفته ی شما دندان سختر باشه.

6. Top | #111
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrya نمایش پست ها
      برای بچه های ریاضی صدرصد نسبت به تجربیا اسون تره
      پست بالایی رو بخون

7. Top | #112
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خجالت بکشید آقای محترم شما چطور ندونسته به خودتون اجازه ی همچین قضاوتی میدین؟ شما در همچین جایگاهی نیستین
      شما فکر کردین علامه ی دهرین؟ یا اعوذبالله خدا که از همه چیز با خبر باشین؟ منم انقدر احمق نیستم زبون روزه دروغ بگم شما هم برادر منو اگر میشناختین همچین مزخرفاتی به ذهنتون خطور نمیکرد چه برسه به اینکه بخواید حرفشو بزنید
      بورسیه هم مال برادرم بود و داشت کاراشو میکرد اون که معدل الف بود و شرایشو داشت در حدش نبود اونی که سطح درسیش نصف برادر منم نبود اما پارتی داشت لیاقتشو داشت؟
      درضمن توجیه رو کسی میکنه که ادعایی کنه و اولدورم بولدورم کنه یا دیگران انتظار داشته باشن حتما بورسیه شه نه داداش من که یکبار هم به بورسیه گرفتنش ننازید
      و ضمنا برادر من توجیه کنه و خالی ببنده مسئولین دانشگاهشم در مورد دریافت بورسیه ش خالی بستن؟ فقط خودشون هم از پیش خبر نداشتن قراره حق برادر منو بخورن و نمیتونستن معدل و... دستکاری کنن که گند غلطاشون در نیاد
      یکمی شعور هم خوب چیزیه واقعا
      حداقل حرمت این ماه رو نگه دارید
      حق با شماست
      برادر شما بايد الان تو استنفورد درس ميخوند

8. Top | #113
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      حق با شماست
      برادر شما بايد الان تو استنفورد درس ميخوند
      دقیقا همین حرفتون هم نشونه ی اینه که فکرمیکنین علامه ی دهرین
      توی گفته هام اینکه برادرم باید فلان جا میبود رو ذکر نکردم بخصوص اسم دانشگاهی که شما آوردین رو فقط و فقط در مورد تجربیاتش صحبت کردم تا شاید برای کسی مفید باشه
      درضمن شما باید ها و نباید ها رو تعیین نمیکنید نه من نه شما
      هدف از پست من فقط و فقط این بود که یک سری از دوستان به بورسیه و اپلای دل نبندن چون ممکنه اگر به هر دلیلی نتونن بهش برسن بهشون ضربه بخوره
      نمیدونم هدف شما از صحبت هاتون چیه اما لطفا اگر جوابی میدین قبلش جواب ها رو بخونید و فکر شده جواب بدین و کورکورانه جواب ندید
      با این دید که چون کسی خلاف چیزایی که شما فکرمیکنید حرف میزنه لابد دروغ میگه هیچی عایدتون نمیشه جر کلی گناه من جمله قضاوت و تهمت و....
      امیدوارم متوجه صحبت هام شده باشید و سوءتفاهمی که براتون ایجاد شده رفع بشه اگر هم نشه خب مشکلی نیست!
      روز خوش

#کافکا

9. Top | #114
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دقیقا همین حرفتون هم نشونه ی اینه که فکرمیکنین علامه ی دهرین
      توی گفته هام اینکه برادرم باید فلان جا میبود رو ذکر نکردم بخصوص اسم دانشگاهی که شما آوردین رو فقط و فقط در مورد تجربیاتش صحبت کردم تا شاید برای کسی مفید باشه
      درضمن شما باید ها و نباید ها رو تعیین نمیکنید نه من نه شما
      هدف از پست من فقط و فقط این بود که یک سری از دوستان به بورسیه و اپلای دل نبندن چون ممکنه اگر به هر دلیلی نتونن بهش برسن بهشون ضربه بخوره
      نمیدونم هدف شما از صحبت هاتون چیه اما لطفا اگر جوابی میدین قبلش جواب ها رو بخونید و فکر شده جواب بدین و کورکورانه جواب ندید
      با این دید که چون کسی خلاف چیزایی که شما فکرمیکنید حرف میزنه لابد دروغ میگه هیچی عایدتون نمیشه جر کلی گناه من جمله قضاوت و تهمت و....
      امیدوارم متوجه صحبت هام شده باشید و سوءتفاهمی که براتون ایجاد شده رفع بشه اگر هم نشه خب مشکلی نیست!
      روز خوش
      من يه دانشجو سادع ام ادعايي هم ندارم
      داداش شما ولي انيشتينه و حقش داره خورده ميشه ظاهرا
      شما هم لابد مادام كوري عصر حاضريد

10. Top | #115
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اولا که مودب باشید دوما شما اگر ادعایی ندارید چطور در مورد کسی که هیچی راجع بهش نمیدونین میگین در حد چی هست و چی نیست و اونوقت خودتونو در حد قضاوت کردن میبینین؟؟! شما خودتون نمیدونید با خودتون چند چندین و حرفاتون با هم تناقض داره در ضمن پرسیدم هدفتون از حرفاتون چیه؟ جوابی براش ندارید نه؟ شما که بنظر میاد میدونین چیزی نمیدونین پس چرا اظهار نظر میکنین و وقت منو تلف میکنین؟
      شما که حرف حساب ندارید بزنید چرا هی میاید یه مشت مزخرف رو تکرار میکنین؟ خوبه بهتون گفتم لطفا جواب درست و حسابی بدین
      من نمیدونم چرا یه سریا در مورد چیزی که در موردش هیچ اطلاعی ندارن قضاوت و اظهار نظر میکنن
      برادر من هرچی و هرکی باشه به شما چه ارتباطی داره؟ من هرچی راجع به ایشون گفتم در جواب قضاوت و تهمت های شما بوده
      اینجا نه کسی منو میشناسه نه برادرمو که بخوام ببرمش بالا و مثلا باهاش پز بدم شاید حتی من امروز اینجا باشم اما دیگه هیچوقت اینجا نیام چه فایده داره من بخوام پز برادرمو بدم؟ من فقط در جواب قضاوت بیجای شما در مورد اتفاقی که برای ایشون افتاده بود توضیح بیشتری دادم تا شما متوجه رفتار زشت و قضاوت نابجاتون بشید اما شما برعکس فقط چندتا حرف بی ربط تحویل میدین هرچند حق دارین در مقابل حرف حساب چه جوابی میشه داد؟ من به راستی حرفای خودم شکی ندارم چون اگر دروغ بگم پیش خدای خودم شرمنده میشم نمیدونم چطور شما به همین راحتی قضاوت میکنین؟
      اصلا حرفاتون چه ربطی به موضوع داره؟ چون جوابی ندارین چندتا جمله ی بی ربط ننویسین برای من لطفا
      اگر یک بار دیگه نقل قول کنین و حرف درست و منطقی نزده باشین دیگه جواب نمیدم چون همینطوری خیلی وقتم تلف شد هرچند در مقابل قضاوت و تهمت دفاع کردم
      .....................
      یا حق

#کافکا

11. Top | #116
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      استارتر عزیز خیلی عذر میخوام که تایپیک به حاشیه کشیده شد شرمنده
      موفق باشین

#کافکا

12. Top | #117
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اولا که مودب باشید دوما شما اگر ادعایی ندارید چطور در مورد کسی که هیچی راجع بهش نمیدونین میگین در حد چی هست و چی نیست و اونوقت خودتونو در حد قضاوت کردن میبینین؟؟! شما خودتون نمیدونید با خودتون چند چندین و حرفاتون با هم تناقض داره در ضمن پرسیدم هدفتون از حرفاتون چیه؟ جوابی براش ندارید نه؟ شما که بنظر میاد میدونین چیزی نمیدونین پس چرا اظهار نظر میکنین و وقت منو تلف میکنین؟
      شما که حرف حساب ندارید بزنید چرا هی میاید یه مشت مزخرف رو تکرار میکنین؟ خوبه بهتون گفتم لطفا جواب درست و حسابی بدین
      من نمیدونم چرا یه سریا در مورد چیزی که در موردش هیچ اطلاعی ندارن قضاوت و اظهار نظر میکنن
      برادر من هرچی و هرکی باشه به شما چه ارتباطی داره؟ من هرچی راجع به ایشون گفتم در جواب قضاوت و تهمت های شما بوده
      اینجا نه کسی منو میشناسه نه برادرمو که بخوام ببرمش بالا و مثلا باهاش پز بدم شاید حتی من امروز اینجا باشم اما دیگه هیچوقت اینجا نیام چه فایده داره من بخوام پز برادرمو بدم؟ من فقط در جواب قضاوت بیجای شما در مورد اتفاقی که برای ایشون افتاده بود توضیح بیشتری دادم تا شما متوجه رفتار زشت و قضاوت نابجاتون بشید اما شما برعکس فقط چندتا حرف بی ربط تحویل میدین هرچند حق دارین در مقابل حرف حساب چه جوابی میشه داد؟ من به راستی حرفای خودم شکی ندارم چون اگر دروغ بگم پیش خدای خودم شرمنده میشم نمیدونم چطور شما به همین راحتی قضاوت میکنین؟
      اصلا حرفاتون چه ربطی به موضوع داره؟ چون جوابی ندارین چندتا جمله ی بی ربط ننویسین برای من لطفا
      اگر یک بار دیگه نقل قول کنین و حرف درست و منطقی نزده باشین دیگه جواب نمیدم چون همینطوری خیلی وقتم تلف شد هرچند در مقابل قضاوت و تهمت دفاع کردم
      .....................
      یا حق
      جواب به حرف نيست
      جواب به عرضه و انجام كار هست
      كه شما و برادرتون به وضوح ندارين
      يا حق

13. Top | #118
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      یه موردی
      واقعا چون توو خانواده ما هم دنبال اپلای و این چیزا بودن نیگم
      بعضیا ب استادا واسطه میشدن ک پارتی شن براشون

حالا در مورد داداش ایشون نظری ندارم ک چرا قبول نشده ب خاطر پارتی نداشتن بوده یا شرایش رو نداشته یا ... کلا عادت ب قضاوت ندارم
      فقط خواستم بگم پارتی هم موثره

14. Top | #119
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما همونی هستی که با سهمیه قبول شده بود خوب یادمه ماشالا چه اعتماد به نفسی داری شما کاش حداقل اظهار نظر نمیکردی البته این بین سهمیه ایا اپیدمیه که به خودشون حق میدن خودشونو در سطح بقیه بچه ها ببینم درصورتی که نصف بقیه بچه ها زحمت نکشیدن و اصلا درکی از کنکور و سختیاش ندارن من دیگه تا چند هفته نمیام انجمن به خاطر همین اگر مخالف حرف هام هستین کارنامه کنکورتون رو بزارین تا ما ببینیم

15. Top | #120
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)