خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ب راهنمایی برای این ۳ ماه کنکور احتیاج دارم

سلام بچه ها باتوجه ب زمانی ک دارم و هدفی ک دارم خیلی برام ارزش داره میخام راهنمایی کنید چطور پیش برم .
      من تقریبا ازاواخر ابان استارت زدم و خوندم تونستم کل زیست رو بخونم و درصدم ب ۶۵ الی ۷۰ میرسه وقتی ازمون میگیرم .کل شیمی دوم و سوم بجز محلول و پیش بجز الکترو و اسید و باز و فیزیک پیش کامل خوندم و ریاضی بجز مشتق و کاربرد و انتگرال تا الان .
      خوندم اما ایراد اصلی توی عمومی هام هست بشدت زبان و عربی افتضاحم باوجود اینکه تا الان بعضی مباحث رو خوندم ولی نمیتونم تست بزنم واقعا سردرگمم .ادبیات و دینیمم خوبه.ازتون راهنمایی میخام این چندماه رو چطور پیش برم چطوری جمع بندی کنم .
      من از دوران عیدمم نتونستم استفاده کنم بدلیل خسارت سیل ک ب خونمون زد مجبور شدم نقل مکان کنم ب خونه اقوام و اونجا دارم میخونم .تایم مطالعه ام ۱۰ الی ۱۲ هست میتونم ب ۱۴ ساعتم برسونم .ولی واقعا نمیدونم چطور دارم پیش میرم دوستانی تجربه دارن خوشحال میشم اینجا نظراتشون رو بهم بگن ک استفاده کنم خیلی ب کمکتون احتیاج دارم

اگه بتونم ارزوی مادرمو براورده کنم یه دنیا برام ارزش داره چون خیلی سختی کشیدم تا الان .

با تشکر

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عربی فیلم ناصح زاده ببین اوکی میشی
      کلا 40 قسمته البته واس نظام قدیم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.arezu نمایش پست ها
      سلام بچه ها باتوجه ب زمانی ک دارم و هدفی ک دارم خیلی برام ارزش داره میخام راهنمایی کنید چطور پیش برم .
      من تقریبا ازاواخر ابان استارت زدم و خوندم تونستم کل زیست رو بخونم و درصدم ب ۶۵ الی ۷۰ میرسه وقتی ازمون میگیرم .کل شیمی دوم و سوم بجز محلول و پیش بجز الکترو و اسید و باز و فیزیک پیش کامل خوندم و ریاضی بجز مشتق و کاربرد و انتگرال تا الان .
      خوندم اما ایراد اصلی توی عمومی هام هست بشدت زبان و عربی افتضاحم باوجود اینکه تا الان بعضی مباحث رو خوندم ولی نمیتونم تست بزنم واقعا سردرگمم .ادبیات و دینیمم خوبه.ازتون راهنمایی میخام این چندماه رو چطور پیش برم چطوری جمع بندی کنم .
      من از دوران عیدمم نتونستم استفاده کنم بدلیل خسارت سیل ک ب خونمون زد مجبور شدم نقل مکان کنم ب خونه اقوام و اونجا دارم میخونم .تایم مطالعه ام ۱۰ الی ۱۲ هست میتونم ب ۱۴ ساعتم برسونم .ولی واقعا نمیدونم چطور دارم پیش میرم دوستانی تجربه دارن خوشحال میشم اینجا نظراتشون رو بهم بگن ک استفاده کنم خیلی ب کمکتون احتیاج دارم

اگه بتونم ارزوی مادرمو براورده کنم یه دنیا برام ارزش داره چون خیلی سختی کشیدم تا الان .

با تشکر
      سلام.در مورد عربی میتونی از فیلم های اقای ناصح زاده از الا استفاده کنی.در کل 14 ساعت هست که کل عربی رو کامل تدریس کردن.
      برای نظام قدیم : https://sanatisharif.ir/c/164
      برای نظام جدید :https://sanatisharif.ir/c/8842
      اما در مورد زبان :
      دلایل مختلفی میتونه داشته باشه.اول بهتره نگاهی به لغات پایه بندازی .اگه در درک مطلب وکلوز مشکل داری از کتاب درک مطلب مبتکران استفاده کن . یک فصل اولش داره که مهارت های حل درک مطلب رو توضیح میده.اون فصل رو بخون بعد هرشب یک یا چند درک مطلب حل کن تا راه بیفتی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)