خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

لطفا راهنمایی کنید . واقعا به راهنمایی نیاز دارم.

سلام
      رشته ریاضی هستم سمپادی ام ، مدرسه اجازه تغییر رشته رو به من نمیده قصد دارم از تابستان سال دوازدهم واسه تجربی استارت بزنم . به نظر شما زیست پایه که نخوندم رو میشه با روزی ۴ ساعت تو تابستان ببندمش؟؟؟ تصمیم من جدیه میخوام یکم راهنمایی کنید آیا لازمه برم مدرسه دولتی ثبت نام کنم تغییر رشته بدم واسه دوازدهم؟ بخاطر گسسته و هندسه.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      بله اگر جدی باشید و با تایم بیشتر میتونید ببندیدش
      ولی هر روز تو برنامه بذارید و زیاد هم مرور کنید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام در رابطه با زیست اره شدنیه ولی با 4 ساعت هم زیاده که استارت بزنید با 2ونیم ساعت اینا شروع کنید
      چندان واجب نیس همشو تموم کنید تو تابستون تا هر جا که میرسید بخونید ولی عالی باشه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      و یه چیز دیگه اگه بتونی تابستون تغییر رشته بدی سال اخر رو غیر حضوری بردار

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من پیشنهادم اینه که تغییر رشته نده ولی در کنار درسات زیست هم بخون
      چون اینجوری میتونی ریاضی و فیزیک هم درصد بالایی بزنی
      ولی روی گسسته و هندسه تمرکز نکن
      البته تمام اینا درصورتی که سطح درسی خوبی داشته باشی وگرنه اگه سطح درسی پایینی داری برو تجربی
      راجبه زیست هم اگه توی تابستون روزی ۲ ساعت بخونی میشه پایه تا ۸۰ درصد مسلط شد
      موقق باشی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Drdonya نمایش پست ها
      و یه چیز دیگه اگه بتونی تابستون تغییر رشته بدی سال اخر رو غیر حضوری بردار
      به هیچ وجه این اشتباه رو نکن
      دور بودن از جو کلاس و مدرسه به شدت مضره
      دوتا از دوستام امسال رو غیرحضوری برداشتن ترازشون اومد زیر ۵۰۰۰ و کلا قید کنکور امسالو زدن

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      سلام
      رشته ریاضی هستم سمپادی ام ، مدرسه اجازه تغییر رشته رو به من نمیده قصد دارم از تابستان سال دوازدهم واسه تجربی استارت بزنم . به نظر شما زیست پایه که نخوندم رو میشه با روزی ۴ ساعت تو تابستان ببندمش؟؟؟ تصمیم من جدیه میخوام یکم راهنمایی کنید آیا لازمه برم مدرسه دولتی ثبت نام کنم تغییر رشته بدم واسه دوازدهم؟ بخاطر گسسته و هندسه.
      اول از همه اگه میخوای به خاطر ترس از گسسته و هندسه بری تجربی سخت در اشتباهی
      اگه علاقه داری برو وگرنه ترس از یه درس مشخص باعث میشه هم تو ریاضی به جایی نرسی هم تو تجربی
      مثالش دوست خودم که مثل شما فقط به خاطر ترس تغییر رشته داد و الان داره پیام نور میخونه اونم تو یه رشته که آینده کاری نداره

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به خاطر ترسیدن از این درسها نیست . من تصمیمم کاملا جدی هستش.
      منظورم اینه که مدرسه ما تیزهوشانه و اجازه تغییر رشته نمیده مجبورم برم مدرسه سر کوچه تجربی بخونم . منظور اینه که دبیرهای خوب مدرسه رو ول کنم برم مدرسه سر کوچه؟
      اونوقت آیا میتونم رتبه زیر ۱۰۰۰ بیارم با شروع از تابستان و مطالعه روزانه ۴ ساعت درس زیست؟ بعد یه سوال دیگه آیا منی که زیست نخوندم ۲ ساعت زیست دهم بخونم و ۲ ساعت زیست یازدهم یا یه روز در میون دهم یازدهم بخونم؟
      ویرایش توسط Amir_H80 : 11 فروردین 1398 در ساعت 02:43

9. Top | #9
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کسی نمیتونه بگه شما چه رتبه ای میاری تضمینی نیس که
      من جای شما باشم یک کتابو تموم میکنم میرم سراغ کتاب بعدی
      هرچند من کتابای نظام جدید رو ندیدم
      ولی دانش اموزا سال ب سال اومدن هر کتابو خوندن یک کتابو بخون تموم کن بعد با بعدی ترکیبش کن نگو زیسته بیشتر بخونم کم تست بزنم زیستم زیاد تست زدن میخاد
      یکی از دوستای من رشته ریاضی بود از اواسط سال خوند شد پنج هزار سال بعد دوباره خوند شد هزار الان دانشجو پزشکی اهوازه

10. Top | #10
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کسی نمیتونه بگه شما چه رتبه ای میاری تضمینی نیس که
      من جای شما باشم یک کتابو تموم میکنم میرم سراغ کتاب بعدی
      هرچند من کتابای نظام جدید رو ندیدم
      ولی دانش اموزا سال ب سال اومدن هر کتابو خوندن یک کتابو بخون تموم کن بعد با بعدی ترکیبش کن نگو زیسته بیشتر بخونم کم تست بزنم زیستم زیاد تست زدن میخاد
      یکی از دوستای من رشته ریاضی بود از اواسط سال خوند شد پنج هزار سال بعد دوباره خوند شد هزار الان دانشجو پزشکی اهوازه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Rezaa نمایش پست ها
      به هیچ وجه این اشتباه رو نکن
      دور بودن از جو کلاس و مدرسه به شدت مضره
      دوتا از دوستام امسال رو غیرحضوری برداشتن ترازشون اومد زیر ۵۰۰۰ و کلا قید کنکور امسالو زدن
      دوست عزیز من در صورتی گفتم که مدرسشون سطح خوبی نداشته باشه توجه نکردم ایشون تیزهوشان میخونن
      وگرنه من دوستانی دارم که چون معلمای مدرسه جالب نبودن سال اخر رو غیرحضوری خوندن و رتبشون هم خوب شد

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام

بعضی افراد زود از صحبتها ی دیگران موضع میگیرن . و یا بدون منطقی و در اثر یک حساب کتاب حقوق یک پزشک زود تصمیم به تغییر رشته میکنن . دوست من درست و اونطوری که علایق شخصیت میگه (نه هوس نه حرف مردم نه حرف مامان بابا) تصمیمت رو بگیر تو وجودت دنبال اونی باش که بهش ساخته شدی ...

الانم میشه دو 2 ماه زیست پایه رو بست اما اونجورا هم راحت نیست . باید موضوعات رو به هم ربط بدی و یه جور تصور 3 بعدی از مبحث تو ذهنت باشه که زمانبره . و ضمنا یکم درس خشکیه و بدون معلمم کارت سخت میشه اما اگر عزم تجربی ات اونقدر گردن کلفته که بتونه غول زیست رو ضربه فنی کنه پیشننهاد میکنم زیست خیلی سبز پایه رو بخر و بزن (حداقل ارتباط بین پایه هارو داره ) اونقدر باید تست بزنی که حداقل اشکال برسی ...

و میدونم خیلیا زود علاقشون رو گم میکنن (کلی عرض میکنم مثلا من خودم چون عربی بلد نیستم ازش فرار میکنم ) اما برو یه کاغذ و مداد بیار دلایلی که تجربی رو دوست داری و دلایلی که ریاضی رو دوست داری بنویس (بدون در نظر گرفتن مادیات مثل پول و..) بعد تصمیمت رو بگیر چون یه عمر زندگیتو انتخاب میکنی .

شاید بعضی ها خود الان هم بگن برا اینکه رقیب کمتری داشته باشم سلب امید میکنم اما دیدم که یکی مثل شما سال اخر از ریاضی به تجربی تغییر رشته داد (در حالی که ریاضی و فیزیکش حرف نداشت فقط به خاطر حرف مردم و ... ) 3 سال پشت کنکور با معافیت از سربازی بود . سال چهارم برای اخرین بار از ریاضی کنکور داد و الان هوافضای شریف میخونه . باور هم نداشته باشید اصلا مهم نیس من اون صداقت کامل رو تو روایت این قضیه داشتم و حتی تو مباحث قبلی خودم هم عنوانش کردم .....
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Rezaa نمایش پست ها
      من پیشنهادم اینه که تغییر رشته نده ولی در کنار درسات زیست هم بخون
      چون اینجوری میتونی ریاضی و فیزیک هم درصد بالایی بزنی
      ولی روی گسسته و هندسه تمرکز نکن
      البته تمام اینا درصورتی که سطح درسی خوبی داشته باشی وگرنه اگه سطح درسی پایینی داری برو تجربی
      راجبه زیست هم اگه توی تابستون روزی ۲ ساعت بخونی میشه پایه تا ۸۰ درصد مسلط شد
      موقق باشی

جالبه رشته شما ریاضییه اما چجور نظر میدین که با دو ساعت میشه 80 درصد پایه زیست رو تسلط داشت برام خیلی گنگه (موفق باشی)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      سلام. واقعا اول از همه ببین چرا میخوای اینکارو بکنی وچقدر در عمل جدی هستی روی هدفت چون خیییلی ها این حرکتو زدن و میزنن و در اخر نتیجه ای هم حاصل نمیشه. اگر واقعا رشته های تجربیو دوسداری اره اینکارو بکن ولی تا دیر نشده تصمیمتو بگیر.
      در مورد منبع اموزش رایگان زیستتم اگر خواستی کانال تلگرام بگو بهت معرفی کنم ایشالا موفق باشی

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

بعضی افراد زود از صحبتها ی دیگران موضع میگیرن . و یا بدون منطقی و در اثر یک حساب کتاب حقوق یک پزشک زود تصمیم به تغییر رشته میکنن . دوست من درست و اونطوری که علایق شخصیت میگه (نه هوس نه حرف مردم نه حرف مامان بابا) تصمیمت رو بگیر تو وجودت دنبال اونی باش که بهش ساخته شدی ...

الانم میشه دو 2 ماه زیست پایه رو بست اما اونجورا هم راحت نیست . باید موضوعات رو به هم ربط بدی و یه جور تصور 3 بعدی از مبحث تو ذهنت باشه که زمانبره . و ضمنا یکم درس خشکیه و بدون معلمم کارت سخت میشه اما اگر عزم تجربی ات اونقدر گردن کلفته که بتونه غول زیست رو ضربه فنی کنه پیشننهاد میکنم زیست خیلی سبز پایه رو بخر و بزن (حداقل ارتباط بین پایه هارو داره ) اونقدر باید تست بزنی که حداقل اشکال برسی ...

و میدونم خیلیا زود علاقشون رو گم میکنن (کلی عرض میکنم مثلا من خودم چون عربی بلد نیستم ازش فرار میکنم ) اما برو یه کاغذ و مداد بیار دلایلی که تجربی رو دوست داری و دلایلی که ریاضی رو دوست داری بنویس (بدون در نظر گرفتن مادیات مثل پول و..) بعد تصمیمت رو بگیر چون یه عمر زندگیتو انتخاب میکنی .

شاید بعضی ها خود الان هم بگن برا اینکه رقیب کمتری داشته باشم سلب امید میکنم اما دیدم که یکی مثل شما سال اخر از ریاضی به تجربی تغییر رشته داد (در حالی که ریاضی و فیزیکش حرف نداشت فقط به خاطر حرف مردم و ... ) 3 سال پشت کنکور با معافیت از سربازی بود . سال چهارم برای اخرین بار از ریاضی کنکور داد و الان هوافضای شریف میخونه . باور هم نداشته باشید اصلا مهم نیس من اون صداقت کامل رو تو روایت این قضیه داشتم و حتی تو مباحث قبلی خودم هم عنوانش کردم .....
      من از همون اول علاقه ام رشته تجربی بوده .
      منتها تو آزمون تیزهوشان رشته ریاضی قبول شدم .
      یعنی واقعا با وجود مطالعه ۴ ساعت روزانه زیست هم باز نمیشه؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)