خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرحله اول جوانب رو بسنجید
      اگه فکر میکنید وضع ریاضیا خیلی داغونه،و با این تصور میخواید برید تجربی،باید بگم آینده ی افرادی که میرن رشته های ریاضی روشن خواهد بود در صورتی که برنامه داشته باشن و خودشون صرفا نسپارن به دانشگاه و فکر نکنن با گرفتن مدرک لزوما کار خوبی گیرشون میاد.از این طرف هم تو رشته تجربی،توی رشته هایی مثه اتاق عمل و پرستاری و هوشبری و شنوایی سنجی و...کار هست ولی شغلی اینجور رشته ها اینجوریه که کار زیاد و درآمد متوسط خواهند داشت.اوضاع برای رشته دندون و پزشکی خوبه منتها این دو رشته مسیر طولانی و نسبتا دشواری دارن.رشته دارو بد نیست ولی خب اگه نتونید داروخونه بگیرید حقوقتون در آینده شاید فقط دوبرابر یه پرستار باشه.
      خب
      من دقیقا نمیدونم رشته ی مدنظرت توی تجربی چیه که بهت بگم چی در انتظارته.اگه رشته های تاپ مثه پزشکی و دندون رو میخوای،از اونجایی که فقط یک سال وقت داری،کارت خیلی سخت خواهد بود و باید مثه مرد درس بخونی.اگه به رشته هایی مثه پرستاری راضی هستی،خب با یه برنامه نسبتا سبک ولی پیوسته،راحت میتونی بهترین پرستاری رو قبول شی.من فرض میگیرم که مثه اکثریت افراد،هدفت پزشکی و دندون هستش.
      اگه واقعا مدرسه باهات راه نمیاد،امسال رو غیرحضوری بگیر.البته من نمیدونم که مادر پدرت حاضرن که بذارن از سمپاد بیای بیرون...؟!تو چون وقتت با ارزشه،بهتره امسال رو غیرحضوری بگیری.منتها برای دو درس،به نظرم اگه کلاس بری بد نیست.بستگی به خودت داره.اگه احتمال میدی،موندن مداوم تو خونه یا کتابخونه میتونه روحیه ات رو خراب کنه(که در مورد اکثریت افراد اینطوره)دو درس(یه درس اختصاصی و یه درس عمومی یا دو درس اختصاصی)رو کلاس برو تا تو جو بمونی و چهارتا آدم جدید ببینی و تو رقابت باقی بمونی.
      حتما قلم چی رو ثبت نام کن.برنامشو دانلود کن و دقیق تا آخرشو چک کن.اون برنامه برای همه ی دانش آموزا نوشته شده پس تو باید برای خودت شخصی سازیش کنی.اگه به نظرت قلم چی دیر درسارو تموم میکنه،خودت برنامه رو فشرده تر کن.اگه حس میکنی اوایل مهر،برنامه قلم چی زیادی کنده و مثلا دو ماه قراره تو فصل اول زیست دوازدهم بمونه،تو از برنامه بزن جلو برای بعدها که قراره برنامش سنگین تر شه.
      من در مورد کتاب های زیست نظام جدید،باید بگم احتمالا مثه زمان ما،اکثریت برای زیست از کتابای گاج و الگو و خیلی سبز استفاده میکنن.کتاب الگو با توجه به سابقه ای که ازشون سراغ دارم،کتاب کاملیه منتها چون تو زیست پایه هنوز نخوندی و خیلی از تستای این کتاب ترکیبی هست،برات مناسب نیست.کتابای خیلی سبز هم زیاده گویی خیلی داره و شاید طرز گفتار درسنامه هاش تورو جذب کنه ولی چون تو وقتت با ارزشه،اون همه زیاده گویی برات مناسب نیست.در نتیجه کتابای گاج به نظرم برات مناسب ترن.البته در این مورد از چند نفر که بهشون اعتماد داری هم بپرس.
      تو تابستون روزی 9 ساعت بخونی خوبه.منتها این 9 ساعت کمتر نشه یا مثلا یه روز بخونم یه روز نخونم و این داستانا پیش نیاد که اونوقت دیگه...
      تو تابستون روزی 3 ساعت زیست بخون و 6 ساعت درسای دیگه.بعد از تابستون روزی 10 ساعت بخون.روزی 3 ساعت زیست و 7 ساعت بقیه درسا.البته این نظر و تجربه منه.

امیدوارم موفق باشی
      ...I will revive The Great Alexander

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Rezaa نمایش پست ها
      دوست عزیز من سه سال تجربی خوندم ولی تصمیم گرفتم کنکور ریاضی بدم!
      جالبه 18 ساله باشی و 3 سال کنکور دادی
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      جالبه 18 ساله باشی و 3 سال کنکور دادی
      حالت خوبه؟
      من کی گفتم سه بار کنکور دادم
      گفتم سه سال تجربی خوندم
      منظورم سه سال دبیرستان بود
      عجب!

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Rezaa نمایش پست ها
      حالت خوبه؟
      من کی گفتم سه بار کنکور دادم
      گفتم سه سال تجربی خوندم
      منظورم سه سال دبیرستان بود
      عجب!
      عع پیش دانشگاهی تغییر رشته دادی ؟ شرمنده فکر کردم از اون کاربران بالوف بازی که میان یه چیزی میگن ببخشید
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)