خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دو راهی زبان و تجربی بخاطر بیماری

سلام, دوازدهم تجربی هستم. در ابتدای سال تحصیلی انگیزه ی خوبی داشتم و ترازم حدود 5600 بود. البته در کل دانش آموز قوی ای نیستم و حتی سال اول شهریوری هم شدم ولی بعدش عهد کردم که حداقل امتحانای دبیرستان رو بخونم. من تیزهوشان میخونم, تا حدود بهمن ماه راحت درس میخوندم و ترازام راضی کننده بود, ولی بهمن ماه دچار بیماری کیست مویی شدم ( یک کیست هست در نشیمنگاه که به شدت دردناک هست و خون زیادی ازش میاد و اجازه ی نشستن رو اصلا نمیده). از اونجایی که دوسال پیش هم این مشکل رو داشتم و خودش با پانسمان و چرک خشک کن خوب شده بود و دکتر دیوانه هم بهم نگفته بود که بدون عمل به صورت دایمی خوب نمیشه منم اینبار فکر کردم خودش خوب میشه. الان سه ماهه تقریبا که نمیتونم روی صندلی بشینم(یه روز میشینم یه روز دیگه نمیتونم و...) و متوجه شدم که راه درمانش جراحی هست و جراحی ش هم جوری هست که 2 ماه باید بخوابم روی تخت و نمیتونم فعالیتی داشته باشم. الان سه ماهه که تراز بالای پنجو صد نگرفتم و منتظر خوب شدنم بودم ولی خوب نمیشم و نمیتونم بشینم اصلا. در آزمون دیروز هم توی یه اتاق توی شعبه خوابیدم و یک ساعت یه چرتو پرتایی زدم و اومدم بیرون. واقعا امیدمو از دست دادم و دوران عید رو هم همینطور. تمامی مطالب رو دارم فراموش میکنم , ریاضی ای که هر آزمون شصت میزدم رو دیروز 15 زدم. واقعا کلافه شدم. از یه طرف نمیشه درس خوند و از یه طرف هم نمیشه عمل کرد چون کنکور سه ماهه دیگست و دو ماهه دیگه ام امتحان نهایی دارم. رسما واسم تموم شدست و بخاطر اینکه زبانم خوبه به فکر کنکور زبان و تمرکز روی اون افتادم ولی واقعا گیج شدم. به نظرم اراده ی پشت کنکور موندن رو دارم ولی تحمل سرکوفت ها و دیدن بقیه همکلاسی هام رو ندارم. موندم چکار کنم...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مطمئنی اینقدر دوره نقاهت داره ؟؟
      ما یکی از آشناهامون عمل لیزر کرد فرداش رفت استخر ( آخه شغلش غریق نجات بود )

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راه دیگه هم درسخوندن در حالتی که رو به شکم خوابیدی هست
      من خودم چاق هستم خیلی چاق اصلن نمیتونم زیاد بشینم
      کلا از دوران راهنمایی تا الان رو به شکم دراز میکشم درس میخونم هیچ مشکلی هم ندارم خیلی هم راحت هستم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad0732 نمایش پست ها
      مطمئنی اینقدر دوره نقاهت داره ؟؟
      ما یکی از آشناهامون عمل لیزر کرد فرداش رفت استخر ( آخه شغلش غریق نجات بود )
      لیزر چون رگ و عصب رو میسوزونه دوره نقاهتش کمتره و درد هم تقریبا نداره بعد عمل. ولی توی شهر ما نمیدونم لیزر میکنن یا نه. پیش دوتا متخصص رفتم اونا گفتن تقریبا دو ماه باید بخوابی, حالا نمیدونم این آشنای شما چجوری انقدر سریع سر پا شده

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad0732 نمایش پست ها
      راه دیگه هم درسخوندن در حالتی که رو به شکم خوابیدی هست
      من خودم چاق هستم خیلی چاق اصلن نمیتونم زیاد بشینم
      کلا از دوران راهنمایی تا الان رو به شکم دراز میکشم درس میخونم هیچ مشکلی هم ندارم خیلی هم راحت هستم
      من نمیتونم واقعا, خیلی زود خوابم میگیره و تمرکز هم ندارم... البته میتونم ولی کیفیتش پایینه

6. Top | #6
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من ۱ ماه قبل از کنکور آپاندیس ام را عمل کردم!!

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      سلام, دوازدهم تجربی هستم. در ابتدای سال تحصیلی انگیزه ی خوبی داشتم و ترازم حدود 5600 بود. البته در کل دانش آموز قوی ای نیستم و حتی سال اول شهریوری هم شدم ولی بعدش عهد کردم که حداقل امتحانای دبیرستان رو بخونم. من تیزهوشان میخونم, تا حدود بهمن ماه راحت درس میخوندم و ترازام راضی کننده بود, ولی بهمن ماه دچار بیماری کیست مویی شدم ( یک کیست هست در نشیمنگاه که به شدت دردناک هست و خون زیادی ازش میاد و اجازه ی نشستن رو اصلا نمیده). از اونجایی که دوسال پیش هم این مشکل رو داشتم و خودش با پانسمان و چرک خشک کن خوب شده بود و دکتر دیوانه هم بهم نگفته بود که بدون عمل به صورت دایمی خوب نمیشه منم اینبار فکر کردم خودش خوب میشه. الان سه ماهه تقریبا که نمیتونم روی صندلی بشینم(یه روز میشینم یه روز دیگه نمیتونم و...) و متوجه شدم که راه درمانش جراحی هست و جراحی ش هم جوری هست که 2 ماه باید بخوابم روی تخت و نمیتونم فعالیتی داشته باشم. الان سه ماهه که تراز بالای پنجو صد نگرفتم و منتظر خوب شدنم بودم ولی خوب نمیشم و نمیتونم بشینم اصلا. در آزمون دیروز هم توی یه اتاق توی شعبه خوابیدم و یک ساعت یه چرتو پرتایی زدم و اومدم بیرون. واقعا امیدمو از دست دادم و دوران عید رو هم همینطور. تمامی مطالب رو دارم فراموش میکنم , ریاضی ای که هر آزمون شصت میزدم رو دیروز 15 زدم. واقعا کلافه شدم. از یه طرف نمیشه درس خوند و از یه طرف هم نمیشه عمل کرد چون کنکور سه ماهه دیگست و دو ماهه دیگه ام امتحان نهایی دارم. رسما واسم تموم شدست و بخاطر اینکه زبانم خوبه به فکر کنکور زبان و تمرکز روی اون افتادم ولی واقعا گیج شدم. به نظرم اراده ی پشت کنکور موندن رو دارم ولی تحمل سرکوفت ها و دیدن بقیه همکلاسی هام رو ندارم. موندم چکار کنم...
      سلام من به خاطر هموروئید سه سال پشت کنکورم بگو مریضیت چیه شاید تجربم به کارت خورد

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط start2 نمایش پست ها
      سلام من به خاطر هموروئید سه سال پشت کنکورم بگو مریضیت چیه شاید تجربم به کارت خورد
      کیست مویی. ینی روی صندلی نمیتونم بشینم اصلا

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ActionSpider نمایش پست ها
      من ۱ ماه قبل از کنکور آپاندیس ام را عمل کردم!!
      نمیدونم عمل آپاندیس چجوریه, ولی این عمل من رسما یعنی اینکه از جات تکون نخور و فقط بخواب. حتی تا یک هفته فقط مایعات باید مصرف کنم که مدفوع تشکیل نشه

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کیست مویی. ینی روی صندلی نمیتونم بشینم اصلا
      کولونسکوپی هم رفتی ؟ از بیرون قابل لمس برات ؟ تو دنبالچه هست ؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اه لعنتی منم این مرض رو دارم یبار هم عمل کردن دوباره شروع شد زندگی ادم رو میگیره واقعا

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط start2 نمایش پست ها
      کولونسکوپی هم رفتی ؟ از بیرون قابل لمس برات ؟ تو دنبالچه هست ؟
      کولونوسکپی لازم نیست چون روی پوست در میاد دقیقا پایین دنبالچه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
      اه لعنتی منم این مرض رو دارم یبار هم عمل کردن دوباره شروع شد زندگی ادم رو میگیره واقعا
      عمل کردی و دوباره در اومده؟؟؟ خیلی بده...

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کولونوسکپی لازم نیست چون روی پوست در میاد دقیقا پایین دنبالچه
      اهان گفتم اگه داخلی هست فعلا دستش نزنی بهتره ولی اگه دنبالچه هست فک کنم حدودا دو هفته ای خوب میشه از دکتر بپرس

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
      شما هم کیست مویی داشتید ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن