خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

کل عمرم یه طرف این سه ماه کنکورم یه طرف دیگه

درگیر زمان بودن مزخرف ترین چیزه ممکنه از منی که از مهر هزار بار گفتم از الان محکم میخونم و بعدش وسطاش شل کردم گرفته تا اونی که اصلا استارت کنکور نزده‌‌...من دهم و یازدهم معدلم هرسال بالای ۱۹.۵۰ بود تیر ۹۷ با حرف ادمی که از کنکور چیزی سرش نمیشه نخوندم( نه فقط من بلکه بیشتر دوستتام) که اینم درس خیلی خوبی که یاد گرفتم تو زندگی((((: تابستون و از دست دادم و دوازدهمم فقط در حد مدرسه روزی سه ۴ ساعت بیشتر نخوندم یه روزایی اصلا درس نخوندم.....خسته بودم از درس نخوندن ....میدونستم نتیجه کارم چیه: موندن پشت کنکور...ولی الان بزرگ تر شدم!منی که تاپیک شروع کنم میشه زدم واسم مهم نیست بشه یا نه(: خیلی فرق نداره واسم ۱۸ سالگی برم دانشگاه یا ۱۹ سالگی ....ولی چیزی که هست اینکه اومدم اینجا و واسه شاید هزار نفر گفتم که امروز به خودم قول دادم که حداقل از الان که سه ماه فقط مونده تا کنکور بخونم فقط بخونم....و خسته نشم و کم نیارم...
      اونایی که مشکل من و دارید ول کنید همه چیزو غرق شید تو خودتون و درساتون.
      همینا دیگه ....
      مرسی از خیلی ها مثل فازی و علی( دکتر متشخص) و اوینکی علی (همکار آینده)curer و....
      واسم دعا کنید ....که حداقل ۱۴ تیر بگم کل عمرم یه طرف این سه ماه کنکورم یه طرف دیگه(:
      شمیم
      ________
      ۸ فروردین ۹۸

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHAAAAMIM نمایش پست ها
      درگیر زمان بودن مزخرف ترین چیزه ممکنه از منی که از مهر هزار بار گفتم از الان محکم میخونم و بعدش وسطاش شل کردم گرفته تا اونی که اصلا استارت کنکور نزده‌‌...من دهم و یازدهم معدلم هرسال بالای ۱۹.۵۰ بود تیر ۹۷ با حرف ادمی که از کنکور چیزی سرش نمیشه نخوندم( نه فقط من بلکه بیشتر دوستتام) که اینم درس خیلی خوبی که یاد گرفتم تو زندگی((((: تابستون و از دست دادم و دوازدهمم فقط در حد مدرسه روزی سه ۴ ساعت بیشتر نخوندم یه روزایی اصلا درس نخوندم.....خسته بودم از درس نخوندن ....میدونستم نتیجه کارم چیه: موندن پشت کنکور...ولی الان بزرگ تر شدم!منی که تاپیک شروع کنم میشه زدم واسم مهم نیست بشه یا نه(: خیلی فرق نداره واسم ۱۸ سالگی برم دانشگاه یا ۱۹ سالگی ....ولی چیزی که هست اینکه اومدم اینجا و واسه شاید هزار نفر گفتم که امروز به خودم قول دادم که حداقل از الان که سه ماه فقط مونده تا کنکور بخونم فقط بخونم....و خسته نشم و کم نیارم...
      همینا دیگه ....
      مرسی از خیلی ها مثل فازی و علی( دکتر متشخص) و اوینکی علی (همکار آینده)curer و....
      واسم دعا کنید ....که حداقل ۱۴ تیر بگم کل عمرم یه طرف این سه ماه کنکورم یه طرف دیگه(:
      شمیم
      ________
      ۸ فروردین ۹۸

امیدوارم موفق باشی
      منم دیقا همین تصمیم رو گرفتم
      تنها فرقم با ت اینه ک
      از درس بسی دور بودع ام و تازع استارت زدع ام کلا توو باغ نیستم
      ولی خو میخوام ببینم 3 ماهه میشه بدون پایع چن شد

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با تلاشت حتمن ب بهترین حس و حال از خودت میرسی. همون رضایتی ک 14 تیر داشته باشی ی دنیا می ارزه. برات ارزوهای خوب میکنم. برو و بهترین اتفاقای زندگیت رو بساز

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اعتقاد به خدایی دارم که زیباییش ورای زیبا ترین هاست

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بخونینش..مصاحبه با رتبه ۲۰۰۰ که تو سه ماه خوند و نحوه مطالعشم توضیح داده موفق باشین

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امیدوارم روی حرفت بمونی و واقعن بهش عمل کنی...
      اگه موندی پای حرفت من بهت قول میدم روز 14 تیر حس فوق العاده ای رو تجربه میکنی..حسی که به تموم دردا یا سختی هایی که کشیدی می ارزه

امروز 8 فروردین 98 درست 98 روز مونده به کنکور سراسری 98 (واج آرایی ) به خودت قول بده ..قولی که اخرش جوری که گفتی بشه : کل عمرم یه طرف این سه ماه یه طرف !
      موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      با آرزوی بهترینا
      مطمئنم موفق میشی داروساز آینده
      جملتم یادت باشه
      تو بیو بزن Pharmacy Stu
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من دستو پاشیکسته خوتدم اصلا نمییش گفت کنکوری نتیجش هم دیدم همجچیم از تراز گرفته تا معلوماتم از یازدهم بدتر شد ولی از اول عید تا الان 14 ساعت خوندم 7صبح تا 12 شب
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      با آرزوی بهترینا
      مطمئنم موفق میشی داروساز آینده
      جملتم یادت باشه
      تو بیو بزن Pharmacy Stu
      بی شک از بهترینایی

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      امیدوارم روی حرفت بمونی و واقعن بهش عمل کنی...
      اگه موندی پای حرفت من بهت قول میدم روز 14 تیر حس فوق العاده ای رو تجربه میکنی..حسی که به تموم دردا یا سختی هایی که کشیدی می ارزه

امروز 8 فروردین 98 درست 98 روز مونده به کنکور سراسری 98 (واج آرایی ) به خودت قول بده ..قولی که اخرش جوری که گفتی بشه : کل عمرم یه طرف این سه ماه یه طرف !
      موفق باشی
      کلی تشکر که
      میمونم .مطمئنم ☺

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط patada نمایش پست ها
      با تلاشت حتمن ب بهترین حس و حال از خودت میرسی. همون رضایتی ک 14 تیر داشته باشی ی دنیا می ارزه. برات ارزوهای خوب میکنم. برو و بهترین اتفاقای زندگیت رو بساز
      برگرده سمتت خب چیزای خوب تر*.*
      مرشی

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TrAuM نمایش پست ها
      امیدوارم موفق باشی
      منم دیقا همین تصمیم رو گرفتم
      تنها فرقم با ت اینه ک
      از درس بسی دور بودع ام و تازع استارت زدع ام کلا توو باغ نیستم
      ولی خو میخوام ببینم 3 ماهه میشه بدون پایع چن شد
      موفقیت و حس و خوب واست....

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بی شک از بهترینایی
      خوب بودن از خودته.
      منتظر جواب نهایی کنکورت هسم
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

15. Top | #15
      Len
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      همینا دیگه ....
      شمیم
      ________
      ۸ فروردین ۹۸
      برادرانه 2 جمله میگم بهت دوست من

1.فردا روزی فقط خودتی و خودت حتی خانوادت هم به دادت نمیرسن
      2.موفق باشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن