خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

۱۰۰ روز تا کنکور ریاضی لطفن نظر بدین

سلام عزیزان
      تا الان جدی نخوندم (ینی ۱۲ ساعت روزی نخوندم! ولی خوندم کمابیش) و پایم خوبه نسبتن
      ولی‌خب بازم نگرانم بخاطر این جدی نخوندنم، اگه امکانش هست ببینین این برناممو آیا نگران نباشم؟ اجراش میخام بکنم ولی نگرانم، نگرانیمم الکیه ولی خب همینکه از شما بشنوم که برنامم مشکلی نداره و میتونم حله!
      شرمنده که وقتتونو میگیرم
      هدفم مهندسی کامپیوتر یا علوم کامپیوتر شهید بهشتی و سهمیه‌م ۵ درصد
      @WickedSick
      اگه شما هم نظر بدین که ممنون میشم شرمنده تگ کردم اینجا
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست screen-shot-2019-03-27-10.52.16-pm.png   screen-shot-2019-03-27-10.52.47-pm.png   screen-shot-2019-03-27-10.53.01-pm.png   screen-shot-2019-03-27-10.53.50-pm.png   screen-shot-2019-03-27-10.54.15-pm.png  

ویرایش توسط mahdir : 08 فروردین 1398 در ساعت 00:00

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdir نمایش پست ها
      سلام عزیزان
      تا الان جدی نخوندم (ینی ۱۲ ساعت روزی نخوندم! ولی خوندم کمابیش) و پایم خوبه نسبتن
      ولی‌خب بازم نگرانم بخاطر این جدی نخوندنم، اگه امکانش هست ببینین این برناممو آیا نگران نباشم؟ اجراش میخام بکنم ولی نگرانم، نگرانیمم الکیه ولی خب همینکه از شما بشنوم که برنامم مشکلی نداره و میتونم حله!
      شرمنده که وقتتونو میگیرم
      هدفم مهندسی کامپیوتر یا علوم کامپیوتر شهید بهشتی و سهمیه‌م ۵ درصد
      @WickedSick
      اگه شما هم نظر بدین که ممنون میشم شرمنده تگ کردم اینجا
      سلام
      این که دارم میگم نظره و فقط پیشنهاد. تهش نظر خودت مهمه
      ببین دادا اولن وسواسو کم کن. بنظرم تو تعداد تستای شمیت معلومه. سینتیک طبیعتن صفر نیستی . حداقل اینقد دقیق تعداد تست مشخص کردن غیر معقوله. ۳۰۰ تا تست توی شیمی زدن معلوم نیست شاسد با ۱۰۰ تا زدنشم راه افتادی یا کمتر از ۳۰۰ تا تست نیاز بود.البته شاید منظورت بوده که حالت جبرانی باشه .فقط منظورم این بود یه کم بازتر بکن و اینقد ریز زیادی هم ممکنه استرس الکی برات درست کنه.
      ادبیات یک ساعت منظورته دیگه نه؟ دو تا نیم .
      الان این ساعتا فک نکنم به ترتیب باشه. ینی شاید عمومیا رو بزاری بین اختصاصیا بهتر نیس؟
      هفته ای اگه یه روزش بدون برنامه ی از قبل باشه هم خیلی خوبه. ممکنه مشکلی پیش بیاد توی خوندن یکی از ساعتا و اون روز خالی بمونه برا جبرانی. یا تا ۱۰۰ روز کاملم برنامه نچین. قراره توی یکی دو ماه اشکالای با ضعف بیشترو بفهمی. پس ماه اخر برنامش به عملکرد دو ماه قبل بستگی داره.
      اینا رو فعلن به ذهنم رسید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wigner نمایش پست ها
      سلام
      این که دارم میگم نظره و فقط پیشنهاد. تهش نظر خودت مهمه
      ببین دادا اولن وسواسو کم کن. بنظرم تو تعداد تستای شمیت معلومه. سینتیک طبیعتن صفر نیستی . حداقل اینقد دقیق تعداد تست مشخص کردن غیر معقوله. ۳۰۰ تا تست توی شیمی زدن معلوم نیست شاسد با ۱۰۰ تا زدنشم راه افتادی یا کمتر از ۳۰۰ تا تست نیاز بود.البته شاید منظورت بوده که حالت جبرانی باشه .فقط منظورم این بود یه کم بازتر بکن و اینقد ریز زیادی هم ممکنه استرس الکی برات درست کنه.
      ادبیات یک ساعت منظورته دیگه نه؟ دو تا نیم .
      الان این ساعتا فک نکنم به ترتیب باشه. ینی شاید عمومیا رو بزاری بین اختصاصیا بهتر نیس؟
      هفته ای اگه یه روزش بدون برنامه ی از قبل باشه هم خیلی خوبه. ممکنه مشکلی پیش بیاد توی خوندن یکی از ساعتا و اون روز خالی بمونه برا جبرانی. یا تا ۱۰۰ روز کاملم برنامه نچین. قراره توی یکی دو ماه اشکالای با ضعف بیشترو بفهمی. پس ماه اخر برنامش به عملکرد دو ماه قبل بستگی داره.
      اینا رو فعلن به ذهنم رسید
      مچکرم
      اون زمان‌بندی‌ها ینی مثلن کدوم اول باشه عمومیا یا اختصاصیا نه به‌ترتیب نیست هرکدوم دوس داشتم میخونم به‌ترتیب یا بدون ترتیب.
      برای ماه آخر همینطور که میبینی بیشترش جمع‌بندی یا با کنکوره یا با موج آزمون یا با قلم‌چی جامع‌هاش
      اره تعداد تست شیمی یکم شاید زیادی باشه ولی‌خب من تعداد حداکثر رو قرار دادم (بر اساس گاج iQ) و دوس دارم شیمی امسال برخلاف پارسال که ۳۰ درصد زدم، امسال ۶۰-۶۵ درصد رو کسب کنم.
      نه ادبیات نیم ساعت کلن، ۰.۵ منظورم ۵۰ درصد بوده یعنی یک‌رب خخخ چون جا نمیشد بنویسم یک‌رب نوشتم ۰.۵ قرابت مثلن ۰.۵ تاریخ ادبیات یا لغات املا

بازم ممنونم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdir نمایش پست ها
      مچکرم
      اون زمان‌بندی‌ها ینی مثلن کدوم اول باشه عمومیا یا اختصاصیا نه به‌ترتیب نیست هرکدوم دوس داشتم میخونم به‌ترتیب یا بدون ترتیب.
      برای ماه آخر همینطور که میبینی بیشترش جمع‌بندی یا با کنکوره یا با موج آزمون یا با قلم‌چی جامع‌هاش
      اره تعداد تست شیمی یکم شاید زیادی باشه ولی‌خب من تعداد حداکثر رو قرار دادم (بر اساس گاج iQ) و دوس دارم شیمی امسال برخلاف پارسال که ۳۰ درصد زدم، امسال ۶۰-۶۵ درصد رو کسب کنم.
      نه ادبیات نیم ساعت کلن، ۰.۵ منظورم ۵۰ درصد بوده یعنی یک‌رب خخخ چون جا نمیشد بنویسم یک‌رب نوشتم ۰.۵ قرابت مثلن ۰.۵ تاریخ ادبیات یا لغات املا

بازم ممنونم
      اها افرین. هر ترتیبی که خودت میدونی اجراشون کن تو ی روز. یا عمومی اختصاصی یکی درمیون یا مثلن صب تا بعد از ظهر اختصاصی شب عمومی. هر چیو اجرا کردی با اطمینان انجام بده. چون واقعن برا همه یه راه حل نیست.
      در کل خوبه فقط همون مثلن هفته ای یه روزش کلن خالی باشه برا جبرانی عالی میشه.
      دادا رب ساعت خب یه خرده در حد خطای از دست رفتن زمانه. تا بیای کتابو باز کنی میره . بازم نظر خودت مهمتره ولی خب مثلن یه روز در میونش کن مثلن روزی دو تا عمومی و روز بعدش دوتای دیگه. و زمان هر کدوم توی یه روز دو برابر بشه. ‌اینم فک کن شاید بهتر بشه تا هر روز ۴تا عمومی ولی نیم ساعت هر کدوم
      در کل عمومیا رو دست کم نگیر. ادبیات خودش ترازش غولیه برا خودش. با ضریب ۴. حس کردی ازمونا کم داری میزنی عمومیا رو یه کم بکش رو ساعتشون.
      ایشالا موفق باشی

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زیاد سخت نگیر
      من خودم ریاضیم
      آنچنان سخت نیست
      کافیه مباحث پر سوال و راحت رو خوب بلد باشی
      البته یه نصیحت (خودمم نصحیت دوس ندارم ولی گوش نکردم ضرر کردم) هر چند الان وقتش نیست ولی میگم
      انتخاب رشته‌ت غلطه
      متاسفانه رشته های مهندسی بیکاریه دوستام از شریف و تهران انصراف دادن حالا بماند که تو کامپیوتر چقدر فارغ التحصیل زیاده
      این صرفا پیشنهاده و نمیخوام نظرمو تلقین کنم
      اما تو انتخاب رشته‌ت تجدید نظر کن
      من خودمم انصرافی مهندسی برق هستم
      البته اگه بابات پولداره نادیده بگیر

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wigner نمایش پست ها
      اها افرین. هر ترتیبی که خودت میدونی اجراشون کن تو ی روز. یا عمومی اختصاصی یکی درمیون یا مثلن صب تا بعد از ظهر اختصاصی شب عمومی. هر چیو اجرا کردی با اطمینان انجام بده. چون واقعن برا همه یه راه حل نیست.
      در کل خوبه فقط همون مثلن هفته ای یه روزش کلن خالی باشه برا جبرانی عالی میشه.
      دادا رب ساعت خب یه خرده در حد خطای از دست رفتن زمانه. تا بیای کتابو باز کنی میره . بازم نظر خودت مهمتره ولی خب مثلن یه روز در میونش کن مثلن روزی دو تا عمومی و روز بعدش دوتای دیگه. و زمان هر کدوم توی یه روز دو برابر بشه. ‌اینم فک کن شاید بهتر بشه تا هر روز ۴تا عمومی ولی نیم ساعت هر کدوم
      در کل عمومیا رو دست کم نگیر. ادبیات خودش ترازش غولیه برا خودش. با ضریب ۴. حس کردی ازمونا کم داری میزنی عمومیا رو یه کم بکش رو ساعتشون.
      ایشالا موفق باشی
      خیلی مچکرم

لطف کردین و عذرمیخام که تایم‌تون رو گرفتم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      زیاد سخت نگیر
      من خودم ریاضیم
      آنچنان سخت نیست
      کافیه مباحث پر سوال و راحت رو خوب بلد باشی
      البته یه نصیحت (خودمم نصحیت دوس ندارم ولی گوش نکردم ضرر کردم) هر چند الان وقتش نیست ولی میگم
      انتخاب رشته‌ت غلطه
      متاسفانه رشته های مهندسی بیکاریه دوستام از شریف و تهران انصراف دادن حالا بماند که تو کامپیوتر چقدر فارغ التحصیل زیاده
      این صرفا پیشنهاده و نمیخوام نظرمو تلقین کنم
      اما تو انتخاب رشته‌ت تجدید نظر کن
      من خودمم انصرافی مهندسی برق هستم
      البته اگه بابات پولداره نادیده بگیر
      خب نکته‌ی به‌جایی گفتین ولی‌خب من از کوچیکی زبان خوندم و قرارم اینه که اپلای کنم برای کشورای دیگه مثه اروپا یا آمریکا، و خب فقط برای کامپیوتر هایپم، بیشترین تایم زندگیم رو گذاشتم روی کامپیوتر، برنامه نویسی و ...
      آره درسته که توی ایران به آینده فک کنیم فقط پزشکی و رشته‌های تاپ تجربی جواب میده.
      مچکرم از نظرتون

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توی ستون تحلیلی جبرانی گذاشتی این خوبه. به نظرم برای بقیه دروس هم این موردو در نظر بگیر که اگه یه روزی نتونستی برنامه رو اجرا کنی جبرانی داشته باشی. یا اینکه اگه امکانش بود کل برنامه ات رو مثلاً تا 7 تیر تموم کن که فرصت برای جبران مافات باشه.
      بعدش کنکورهای 92 تا 97 رو که به صورت جامع از خودت 3 روز یه بار امتحان بگیر (می تونی طبق برنامه کانون که توی سایتش می ذاره عمل کنی) + آنالیزشون و خطاهایی که داشتی یا تستهایی که زدی ولی برات زمان بر بود. اینم مهمه.
      وسواس مطالعاتی رو هم به حداقل برسون البته اگه این موردو داری! مثلاً نگران وابستگی مطالب به هم نباش، چون اکثرشونو در حد دانستن اصل مفاهیم بلد باشی کافیه!
      چیزای فرار هم برای هفته آخر مرور کن (بستگی داره چی از نظرت فراره می تونه آیات باشه یا ....).

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Math97 نمایش پست ها
      توی ستون تحلیلی جبرانی گذاشتی این خوبه. به نظرم برای بقیه دروس هم این موردو در نظر بگیر که اگه یه روزی نتونستی برنامه رو اجرا کنی جبرانی داشته باشی. یا اینکه اگه امکانش بود کل برنامه ات رو مثلاً تا 7 تیر تموم کن که فرصت برای جبران مافات باشه.
      بعدش کنکورهای 92 تا 97 رو که به صورت جامع از خودت 3 روز یه بار امتحان بگیر (می تونی طبق برنامه کانون که توی سایتش می ذاره عمل کنی) + آنالیزشون و خطاهایی که داشتی یا تستهایی که زدی ولی برات زمان بر بود. اینم مهمه.
      وسواس مطالعاتی رو هم به حداقل برسون البته اگه این موردو داری! مثلاً نگران وابستگی مطالب به هم نباش، چون اکثرشونو در حد دانستن اصل مفاهیم بلد باشی کافیه!
      چیزای فرار هم برای هفته آخر مرور کن (بستگی داره چی از نظرت فراره می تونه آیات باشه یا ....).
      مچکرم لطف کردین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن