خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

میخوام کمپین تشکیل بدم واسه انتخابی بودن کنکور99

سلام دوستان امیدوارم حالتون مثل من نباشه وایشالا خوب باشید .
      بچه هامن میخوام کمپین بزنم واعتراضاتمونوبه گوش این بی عقلهای بیشعوربرسونم.بقران دیوونه شدم .
      من همین 97کنکوردادم و دانشگاه ملی قبول شدم ولی خانواده نذاشتن برم وبایدپزشکی قبول بشم بنابراین از98محروم بودم متاسفانه ازابانماه کتاباموفروختم وطبق مصوبه این مملکت گل وبلبل!!!!!!!رفتم نظام جدیدخوندم امااین اسکل های کله خراب هرروزیه حرف میزنن ای کسانیکه رفتین وکمپین راه انداختین چراوجدان نداشتین که بگین انتخابیش کنن چرا به فکرچارتابدبخت مثل من نبودید؟؟؟!!!! بقران از وقتی شنیدم که سنجش این مصوبه رو داده اصلا اعصاب برام نمونده باید حقمونوبگیریم من چه گناهی کردم که طبق حرف اون کله خرابامنبع جدیدگرفتم وخوندم بیایداعتراضمونوبه گوششون برسونیم تروخدا...
      بیایدحقمونوبگیریم بخدا دارم سکته میکنم

پ.ن:نیایدبگیددوباره برگردقدیم بخون چون تمام کتابامومهرماه دادم رفت...
      اصلا کتاب به درک من چجوری دوباره برگردم قدیم مگه مسخره دست ایناهستم!!!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ینی دقیقا وضعیت من، تنها تفاوتم سرباز بودنمه...از دیروز که فهمیدم اعصاب برام نمونده، ما هم هستیم تو این کمپین، ولی فکر میکنم بهتره با یکی مثل هامون سبطی هماهنگ شه

I've been lost for so long
      I forgot i could be found
      I've been holding my breath
      For the Axe to come down

3. Top | #3
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      ینی دقیقا وضعیت من، تنها تفاوتم سرباز بودنمه...از دیروز که فهمیدم اعصاب برام نمونده، ما هم هستیم تو این کمپین، ولی فکر میکنم بهتره با یکی مثل هامون سبطی هماهنگ شه
      توروخدابیایدیه کمپین تشکیل بدیم وهرروزبه خبرگزاری ها زنگ بزنیم.
      آخه گناه ماچیه .
      سبطی واسه دوکنکوره شدن خودشوکشت اماحالاکشیده عقب

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      توروخدابیایدیه کمپین تشکیل بدیم وهرروزبه خبرگزاری ها زنگ بزنیم.
      آخه گناه ماچیه .
      سبطی واسه دوکنکوره شدن خودشوکشت اماحالاکشیده عقب
      همین الانش این کارو کردن خبرگزاری مهر و باشگاه خبرنگار و اینا منعکس کردن ناراضی بودن بچه هارو، جالبه که بعضیا میگن تعداد کسایی که میگن اختیاری باشه کمه، ولی ظاهرا که خیلی هم زیاده...یکم که تعداد افراد این تاپیک بیشتر شد همین کاری که گفتیو میکنیم

I've been lost for so long
      I forgot i could be found
      I've been holding my breath
      For the Axe to come down

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ما هم این‌مشکلو داریم باید اعتراض کرد

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آقا منم راضیم بیشتر بچه های نظام قدیم هم که قصد شرکت تو کنکور نظام قدیم 99 رو هم دارن براشون فرقی نمی کنه انتخابی باشه یا نه پس اونام با مان

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم حالتون مثل من نباشه وایشالا خوب باشید .
      بچه هامن میخوام کمپین بزنم واعتراضاتمونوبه گوش این بی عقلهای بیشعوربرسونم.بقران دیوونه شدم .
      من همین 97کنکوردادم و دانشگاه ملی قبول شدم ولی خانواده نذاشتن برم وبایدپزشکی قبول بشم بنابراین از98محروم بودم متاسفانه ازابانماه کتاباموفروختم وطبق مصوبه این مملکت گل وبلبل!!!!!!!رفتم نظام جدیدخوندم امااین اسکل های کله خراب هرروزیه حرف میزنن ای کسانیکه رفتین وکمپین راه انداختین چراوجدان نداشتین که بگین انتخابیش کنن چرا به فکرچارتابدبخت مثل من نبودید؟؟؟!!!! بقران از وقتی شنیدم که سنجش این مصوبه رو داده اصلا اعصاب برام نمونده باید حقمونوبگیریم من چه گناهی کردم که طبق حرف اون کله خرابامنبع جدیدگرفتم وخوندم بیایداعتراضمونوبه گوششون برسونیم تروخدا...
      بیایدحقمونوبگیریم بخدا دارم سکته میکنم

پ.ن:نیایدبگیددوباره برگردقدیم بخون چون تمام کتابامومهرماه دادم رفت...
      اصلا کتاب به درک من چجوری دوباره برگردم قدیم مگه مسخره دست ایناهستم!!!
      سلام

آفرین که به #اعتراض‌_بحق‌ ت ادامه میدی..

فقط اگه تونستی حتما تو خود سایت سنجشم اعتراضتو بنویس. از اونم شاید مهمتر خود تلگرام دکتر سبطی هست. حتما بهش پیام بده. ایشون ببینه عملااعتراض زیاده بازم صحبت میکنه. اگه هم ببینه تک و توک اعتراضی هست که طبیعتا پیگیر نمیشه ..

اعتراض چند روز پیش من :

dd.png

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه فرقی میکنه نظام قدیم یا جدید بخواید کنکور بدید....کسی که واسه 99 داره میخونه از الان شروع کنه هم وقت بسیار زیادی داره هم میتونه بهترینِ در نظام خودش باشه هم نظام قدیما کامل میرسن و مسلط میشن هم نظام جدیدا ....این مسائل واقعا حاشیه س کسی که درس خون باشه واسش فرقی نمیکنه شیمیش 100 صفحه باشه یا 80 فقط تمرکزش رو خوندنه و به هیچی هم کار نداره....شما دوستان هم بیخودی دنبال حاشیه هستید این همه سال نظام قدیم بوده و همیشه هم پزشکی و دندان و دارو اشباع شده و همه جور رتبه هم داشته از یک بگیر تا 600 هزار...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saboor Zed نمایش پست ها
      چه فرقی میکنه نظام قدیم یا جدید بخواید کنکور بدید....کسی که واسه 99 داره میخونه از الان شروع کنه هم وقت بسیار زیادی داره هم میتونه بهترینِ در نظام خودش باشه هم نظام قدیما کامل میرسن و مسلط میشن هم نظام جدیدا ....این مسائل واقعا حاشیه س کسی که درس خون باشه واسش فرقی نمیکنه شیمیش 100 صفحه باشه یا 80 فقط تمرکزش رو خوندنه و به هیچی هم کار نداره....شما دوستان هم بیخودی دنبال حاشیه هستید این همه سال نظام قدیم بوده و همیشه هم پزشکی و دندان و دارو اشباع شده و همه جور رتبه هم داشته از یک بگیر تا 600 هزار...
      این دو موضوع هیچ ربطی نداره به هم.
      بحث تلاش یه بحثه. بحث کمتر شدن حجم درسا یه بحث دیگه.

فرض کن یک نفر باید 2000 صفحه از یه مطلب رو بخونه و بعد از 6 ماه ازش آزمون بگیرن.
      و باز فرض کن همون شخص باید 500 صفحه از اون مطلب رو بخونه و ازش آزمون بگیرن.

منطقت اشتباه هست چون یه فردی که تلاش میکنه رو با یه فرد تنبل مقایسه می کنی.
      در صورتی که باید
      یک نفر رو در هر دو شرایط قرار بدی و ببینی اگه همون فرد در دو نظام مختلف ازمون بده تو کدوم نتیجه بهتری میگیره.

چرا باید یک فردی که میتونه رتبه خیلی بهتری بیاره با یه رتبه سر مرز قبول بشه یا اصلا قبول نشه.
      ویرایش توسط 4u4u : 08 فروردین 1398 در ساعت 11:18

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

خوشحالم که برای حق و حقوق خودتون میجنگید

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کنکور قبلی منم سال 81 بوده ی سری منابع نظام قدیم داشتم که رد کردم رفت وسنجش گفت که برای کنکور 99 باید جدید تهیه کنید رفتم منبع جدید خریدم دو ماهه دارم زیست جدید میخونم حالا سنجش زده زیرش

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم ی گروه بزنید تو تلگرام تا همه بچه جوین بشن بعد تصمیم بگیریم چکار کنیم به هیچ وجه هم از حقمون کوتاه نیایم به فرض که 99 رشته مورد نظرو قبول نشیم 1400 باید دوباره جدید بخریم رو همین حسابم من جدید خریدم

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darkino نمایش پست ها
      به نظرم ی گروه بزنید تو تلگرام تا همه بچه جوین بشن بعد تصمیم بگیریم چکار کنیم به هیچ وجه هم از حقمون کوتاه نیایم به فرض که 99 رشته مورد نظرو قبول نشیم 1400 باید دوباره جدید بخریم رو همین حسابم من جدید خریدم
      آقای سبطی پیگیر این کارتون نیست مگه؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نگاه این وضعیت
      اعتقاد به خدایی دارم که زیباییش ورای زیبا ترین هاست

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darkino نمایش پست ها
      کنکور قبلی منم سال 81 بوده ی سری منابع نظام قدیم داشتم که رد کردم رفت وسنجش گفت که برای کنکور 99 باید جدید تهیه کنید رفتم منبع جدید خریدم دو ماهه دارم زیست جدید میخونم حالا سنجش زده زیرش
      شکایت به دیوان عدالت با یه وکیل که کارشو بلده..
      بقیه راهها هم البته کمک کنندست..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن