خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

قلمچی و سنجش

سلام دوستان
      من نظام جدیدم و تیرماه امسال کنکور دارم . من با الان دوساله قلمچی هستم و الان هم با برنامه قلمچی دارم پیش میرم
      سوالم اینه که با توجه به اینکه امروز ( 7 فروردین ) آزمون جمع بندی پایه بود و 17 خرداد ، 24 خرداد و 7 تیر هم آزمون جامع کل هست ، با آزمون های سنجش چیکار کنم ؟؟؟

سنجش 30 فروردین جمع بندی پایه ، 20 اردیبهشت ، 3 خرداد و 31 خرداد آزمون جامع کلی داره.
      با توجه به اینکه قلمچی هم 30 فروردین آزمون پیشروی داره ، من باید چیکار کنم ؟؟؟
      کدوم آزمون ها رو شرکت کنم
      لطفن منو راهنمایی کنید . باتشکر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نبود کسی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سنجش رو برو ولی خودت هر جور راحتی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با برنامه قلمچی بخون ولی سنجش رو برو به نظرم بعدش عصری قلمچی رو بزن

5. Top | #5
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      برو سنجش
      ولي سوالاي هر دو تا رو بررسي كن

6. Top | #6

نمایش مشخصات
      سنجش سه تا جامع داره و یه پایه اگه هنوز ثبت نام نکردی فقط برا سه تا جامع ثبت نام کن
      اگزم کردی که سی رو برو قلم چی سنجش دفترچشو بگیر فقط برا ازمون سی ام

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      موقع ما که 4 تا آزمون جامع سنجش بود
      یدونش پایه بود! سه تای دیگه کل بودجه بندی کنکور.
      اون 3 تا رو حتما برو. اقلا دوتای اول!
      از قلم چی ها هم اونایی که تو یه تاریخ نیستن برو. 1-2 تا دیگه فک کنم نهایتا بمونه که یکی از اونارو به انتخاب خودت توی خونه بزن!

آزمون های جامع جدای از تراز و رتبه دهیشون, یه چیز خیلی مهم دارن! و اونم اینه که تضحیح سوالات به طور مضاعف و چندین برابر بقیه آزمون ها مهمه.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      قطعا قلمچی
      آزمون های آخر هم قلمچی برو
      سنجشو تو خونه بررسی کن
      ویرایش توسط Ali Rezaa : 08 فروردین 1398 در ساعت 12:29

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من خودم موندم چه کنم قلم چی که کلی اشتباه علمی داره هم برنامه درستی نداره،پارسال یادمه امیر رضا براتی چند آزمون جامع قلم چی نبود،به نظرتون سنجش خوبه؟کسی هست امسال رفته باشه؟مثل قلم چی همش از مطالب دوازدهم استفاده میکنن؟(با ذکر دلیل میتونم اثبات کنم قلم چی غلط علمی داره علی الخصوص در زیست)

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احد1999 نمایش پست ها
      من خودم موندم چه کنم قلم چی که کلی اشتباه علمی داره هم برنامه درستی نداره،پارسال یادمه امیر رضا براتی چند آزمون جامع قلم چی نبود،به نظرتون سنجش خوبه؟کسی هست امسال رفته باشه؟مثل قلم چی همش از مطالب دوازدهم استفاده میکنن؟(با ذکر دلیل میتونم اثبات کنم قلم چی غلط علمی داره علی الخصوص در زیست)
      غلط علمی کتاب هم داره . سخت نگیر که سخت میگیرد جهان ...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      شما ک تا الان با سنجش نیومدید ک بخواید با سنجش تموم کنید.
      ازمون های مبحثی رو با قلم چی پیش برید و دروس رو با قلم چی تموم کنید. (یعنی ۱۳ اردبیهشت)
      دی،ه ازینجا به بعد شروع کنید جمعبندی.
      نرمال بخواید پیش برید دوتا اخره سنجش رو شرکت کنید.اگرم خیلی سره برنامه هستید دوتا ازمونه اولشم بزنید اما واجب نیست
      سنجش جامع هاش یکم جوه کاذب براش ساختن.خیلی هم چیز خاصی نیست و طرح سوالاتش از قلم چی غیراستاندارد تره متاسفانه ولی اینکه با تیپه متفاوتی از ازمون دادن مواجه بشید شرکت کنید
      موفق باشید و درگیر حاشیه نشید مخصوصا این فصل
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      سلام
      شما ک تا الان با سنجش نیومدید ک بخواید با سنجش تموم کنید.
      ازمون های مبحثی رو با قلم چی پیش برید و دروس رو با قلم چی تموم کنید. (یعنی ۱۳ اردبیهشت)
      دی،ه ازینجا به بعد شروع کنید جمعبندی.
      نرمال بخواید پیش برید دوتا اخره سنجش رو شرکت کنید.اگرم خیلی سره برنامه هستید دوتا ازمونه اولشم بزنید اما واجب نیست
      سنجش جامع هاش یکم جوه کاذب براش ساختن.خیلی هم چیز خاصی نیست و طرح سوالاتش از قلم چی غیراستاندارد تره متاسفانه ولی اینکه با تیپه متفاوتی از ازمون دادن مواجه بشید شرکت کنید
      موفق باشید و درگیر حاشیه نشید مخصوصا این فصل
      سلام ازمون سه تا اخر قلم چی رو توصیه میکنید یا سنجش؟(فقط از نظر استاندارد بودن)

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احد1999 نمایش پست ها
      اولا تمام آزمون های جامع رو امیررضا براتی شرکت کرد
      ثانیا اگه برنامه قلمچی مشکل داشت , گاج دقیقا برنامش رو کپی نمیکرد واسه دوازدهما
      ثالثا کم غلط ترین آزمون ها رو فعلا قلمچی داره. ولی هرچند حق با شماست که غلط هم کم نداره ...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابا به مصاحبه این رتبه برتر ها نمیشه اعتنا کرد
      بری پیششون میگن ما اصلن کتاب تست نداشتیم بعد میان با گاج مصاحبه میکنن میگن فقط iq و میکرو خوندم بعد میان با قلمچی مصاحبه میکنن میگن فقط زرد و بنفش

معلوم نیس چیکار کردن که

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام ازمون سه تا اخر قلم چی رو توصیه میکنید یا سنجش؟(فقط از نظر استاندارد بودن)
      دوتا سبکشون متفاوته.قلم چی خیلی میاد شبیه کنکور میگیره(یادمه فردا ازمون ک داشتم کنکور ۹۴ میگرفتم از خودم زیستش خیلی شبیهش بود) و یکم هم سطح ازمونو کمتر میکنه(یکم ولی خب چون حجم زیاده بازم سخته)ولی سنجش نه.میاد همه چی رو بهم میریزه که از قضا بعضی ازین بهم ریختگیاش با کنکور اون سال مچ میشه.ولی واقعا استاندارد بودن سوالاتش داغونه نسبت ب قلم چی.یه جا خیلی بیخود ساده میگیره یه جا خیلی بیخود سخت.یا مثلا شیمیش که یادمه چندتا از جمله هاش اشن تو کتاب نبودو...اینا ک گفتم بدی های سنجش بود.ولی خب شرکت کردن توش ازین جنبه ک یه سبک جدید ازمون رو میبینید جالبهامسال که فک نکنم تداخل باشه تو جامع هاش سعی کنید برید همه رو ولی قلم چی به نظرم استاندارد تره
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن