خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      اولا تمام آزمون های جامع رو امیررضا براتی شرکت کرد
      ثانیا اگه برنامه قلمچی مشکل داشت , گاج دقیقا برنامش رو کپی نمیکرد واسه دوازدهما
      ثالثا کم غلط ترین آزمون ها رو فعلا قلمچی داره. ولی هرچند حق با شماست که غلط هم کم نداره ...
      دوست عزیز،من دقیقا یادمه که آقای براتی آزمون آخر نبود و حتی خیلی از رتبه برترها نبودند،رتبه یک آزمون آخر قلم چی پریا ولی زاده شد،مشکلی که با کانون هم دارم همین به هم ریختگی برنامش هست،آزمون هفت فروردین را دیدید که برای دوازدهمیا به جورایی از سوالات قبل و تمارین کتابشون بود ما نظام قدیما هم که گلابی بودیم از یه طرف گفتن دو تا زوج کتابا را جواب بدید از یه طرف هم این سوالات،پارسال طراحان سوالات و گزینشگر از طراحان مجرب بود نه امسال که مثلا زیست امسال دست روزبهانی که یه دانشجو هست افتاده،برید سوال 149آزمون 5بهمن نظام قدیم را با 149آزمون 7فروردین مقایسه کنید تا بفهمید چه احمقی گزینشگر سوالات زیست کانونه،من فقط زیست برام مهمه که میام ازمون میدم چون هرچی تحلیلش کنی ذهنت باز میشه،هیچ آزمونی هم به درد نمیخوره فقط میخواستم ببینم سنجش چطوره که متوجه شدم،ولی یک توصیه ماه آخر سعی کنید زیاد آزمون جامع شرکت نکنید اگه با قلمچی پیش برید یعنی در یک ماه باید 4آزمون بدید (سه تا کانون و کنکور )که خسته میشید

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احد1999 نمایش پست ها
      دوست عزیز،من دقیقا یادمه که آقای براتی آزمون آخر نبود و حتی خیلی از رتبه برترها نبودند،رتبه یک آزمون آخر قلم چی پریا ولی زاده شد،مشکلی که با کانون هم دارم همین به هم ریختگی برنامش هست،آزمون هفت فروردین را دیدید که برای دوازدهمیا به جورایی از سوالات قبل و تمارین کتابشون بود ما نظام قدیما هم که گلابی بودیم از یه طرف گفتن دو تا زوج کتابا را جواب بدید از یه طرف هم این سوالات،پارسال طراحان سوالات و گزینشگر از طراحان مجرب بود نه امسال که مثلا زیست امسال دست روزبهانی که یه دانشجو هست افتاده،برید سوال 149آزمون 5بهمن نظام قدیم را با 149آزمون 7فروردین مقایسه کنید تا بفهمید چه احمقی گزینشگر سوالات زیست کانونه،من فقط زیست برام مهمه که میام ازمون میدم چون هرچی تحلیلش کنی ذهنت باز میشه،هیچ آزمونی هم به درد نمیخوره فقط میخواستم ببینم سنجش چطوره که متوجه شدم،ولی یک توصیه ماه آخر سعی کنید زیاد آزمون جامع شرکت نکنید اگه با قلمچی پیش برید یعنی در یک ماه باید 4آزمون بدید (سه تا کانون و کنکور )که خسته میشید
      عزیزم رتبه 1 آزمون 1 تیر پارسال خود امیررضا براتی بود
      من قطعا آزمونای قلمچی رو شرکت میکنم
      با آزمون دادن کسی خسته نمیشه
      ایام با کام

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایام با کام
      من توکنکور98 ثبت نام کردم هنگام ثبت نام درردیف 25اقلیت های دینی وردیف 30اتباع غیرایرانی گزینه هیچ کداموزدم زدم والان متوجه شدم اصلانباید اینارو پرمیکردم.الان باید چیکارکنم باید حضوری برم سازمان سنجش یا بایدتوسایت سنجش درخواست بدم نوروخدا کمک کید

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adamkhob نمایش پست ها
      من توکنکور98 ثبت نام کردم هنگام ثبت نام درردیف 25اقلیت های دینی وردیف 30اتباع غیرایرانی گزینه هیچ کداموزدم زدم والان متوجه شدم اصلانباید اینارو پرمیکردم.الان باید چیکارکنم باید حضوری برم سازمان سنجش یا بایدتوسایت سنجش درخواست بدم نوروخدا کمک کید

زنگ بزن سازمان سنجش خب بهت میگن چه کنی !
      نه بابا اصلا چیز مهمی نیست ... نگران نباش

5. Top | #20
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ایام با کام
      بنده فکر می کنم شما دوازدهمی هستی،برای دوازدهمیا برنامه کانون خوبه چون آزمون های جامع بعد امتحانات میشه اما ما فارغ التحصیلان نباید بی برنامه جلو بریم،کانون و سنجش و غیره فرقی نداره هر دو موسسه با هم رقابت دارن این وسط ما هستیم که داریم لطمه می خوریم،در کل تو که دوازدهمی هستی ولی منظور من فارغ التحصیل هاست در کامنت قبلی،به خودت نگیر،خسته نباشی...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بنظرم قلم چی هارو برو
      سنجشا هم بجز پایه بقیه رو برو. اونی که هم زمانه با هم به پشتیبان یا یکی بسپار واست سوالشو نگه داره و اونو توی خونه بزن. توی دوران جمع بندی.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن