خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اطلاعیه قلمچی در مورد آزمون فردا ( هفت فروردین )

اطلاعیه شماره 1 :
      1) در محل هایی که ستاد بحران اخطار داده است و در صورتی که ادارات دولتی را تعطیل اعلام کردند ، آزمون برگزار نمی شود .

2)قابل توجه اولیا و دانش آموزان : در صورتی که مسافر نوروزی هستید و یا در صورتیکه مسیر شما تا رسیدن به حوزه مخاطره آمیز است در آزمون حاضر نشوید و می توانید دفترچه های آزمون را از ساعت 13 به بعد از دفتر نمایندگی دریافت کنید.
      برای این دانش آموزان کارنامه معادل صادر خواهد شد که برای خودارزیابی مفید است اما در رتبه و تراز سایر دانش آموزان تاثیری نخواهد داشت .

اطلاعیه شماره 2 :
      با توجه به شرایط جوی و درخواست دانش آموزان به ویژه در مناطق سیل زده ، در صورتیکه شرکت کنندگان آزمون به یکی از زوج درس ها پاسخ ندهند نمره ی صفر برای ایشان منظور نمی شود و در رتبه و تراز نیز لحاظ نخواهد شد .

البته دانش آموزانی که پاسخ می دهند کارنامه سکوی مقایسه ای آن ها کامل تر و برای خود ارزیابی شان موثر تر خواهد بود .

زوج درس ها در گروه های کنکوری :

دانش آموزان دوازدهم ریاضی و تجربی : شیمی دهم و شیمی یازدهم - فیزیک دهم و فیزیک یازدهم
      فارغ التحصیلان ریاضی و تجربی : شیمی 2 و شیمی 3 - فیزیک 1و2 و فیزیک 3
      دانش آموزان دوازدهم انسانی : تاریخ و جغرافیا - ریاضی 1 و 2

میشه زوج کتاب ها رو جواب نداد.
      "کورسو مقدارِ ایده آلِ امیده"

نشو تسلیم هنوزم میشه سر کرد میون آتیش و خاکستر و باد

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چقدر سخت بود لعنتی
      اعتقاد به خدایی دارم که زیباییش ورای زیبا ترین هاست

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قلمچی هیچ تاثیری در موففیتی در کنکور نداشت و ندارد و نخواهد داشت الکی خودتونو درگیر این قلمچی نکنید
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      قلمچی هیچ تاثیری در موففیتی در کنکور نداشت و ندارد و نخواهد داشت الکی خودتونو درگیر این قلمچی نکنید
      فقط به خاطر شما ...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      واقعا درود بر تو
      من از همونایی بودم که ترازم زیر7000نمیشد
      حالا کجام؟؟بله موندم پشت کنکور
      محمد امین احمدی خوب حرفی زد که گفت هدفتون از این ازمونا فقط وفقط مدیریت زمانتون باشه و بس و بدونین کنکور هیچوقت تو این ترکیب و تیریپ ها نیست

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط phzed نمایش پست ها
      واقعا درود بر تو
      من از همونایی بودم که ترازم زیر7000نمیشد
      حالا کجام؟؟بله موندم پشت کنکور
      محمد امین احمدی خوب حرفی زد که گفت هدفتون از این ازمونا فقط وفقط مدیریت زمانتون باشه و بس و بدونین کنکور هیچوقت تو این ترکیب و تیریپ ها نیست
      ببین داداش یکی اینقد اینقد اینقد میخونه میخونه که روی هم کلاسیاشو واسه تراز کم کنه
      یکی هم میاد مثل بچه ادمیزاد مثلا 40-50 درصد مطالب رو یاد میگیره و پیوسته مرور داره نه صرفا فقط یادگیریش توی همون 2 هفته قلمچی باشه!
      بنظرم من کنکور چیزی نیست جز پیوسته و مداوم خوندن مطالب البته مدیریت زمان هم رو هم نباید نادیده گرفت ولی اولین چیز همونه که گفتم IQ هم نقش داره ولی حالا نیوتون باش برو سر جلسه کنکور وقتی 5 ماه پیش فرمول f=ma رو خونده باشی یادت نباشه چ فایده ! { البته نیوتون خدابیامرز هنوز یادشه
      }
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن