خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ساعت مطالعه بالا

وقتی مصاحبه اکثر رتبه های برتر و میخونم چیزی که خیلی روش تاکید شدع ساعت مطالعه بالاس ینی همشون بالای ده ساعت مطالعه مفید داشتن 15ساعت 16ساعت اینا رو که میخونم به خودم میگم خب تو هم اگه بتونی مثل اینا قید همه چیز و بزنی بشینی روزی15ساعت بخونی موفق میشی بعد از طرف میشنوم فلانی چند سال پشت کنکور مونده قبول نشده دلسرد میشم میگم اگه با ساعت مطالعه بالا میشه موفق شد چرا این اقا یا این خانوم موفق نشده چند سال پشت کنکور مونده نکنه نشه نکنه اینم واقعا 15ساعت مطالعه رو داشته همه چیز و رعایت کرده با برنامه پیش رفته ولی موفق نشده شاید موفقیت یه رازی داره که همه نمیدونن فقط اونایی که میدونن پیروز میشن
      ینی من تمام روز به کنکور فکر میکنم به اینکه کاشکی شرایطم اوکی بشه بتونم درس بخونم ولی از موفق نشدن میترسم از اینکه اونی که میخوام نشه همه تلاش مو بکنم ولی نشه

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بله موفقیت راز هایی داره ک همه نمیدونن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دنبال راز نباش..تلاش کن .موفق شو و راز خود ترو بساز

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فرقش اینه اون رتبه برتره یه جای اینکه به راز و اینا فکر کنه صبح تا شب تلاش میکنه ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme12589 نمایش پست ها
      وقتی مصاحبه اکثر رتبه های برتر و میخونم چیزی که خیلی روش تاکید شدع ساعت مطالعه بالاس ینی همشون بالای ده ساعت مطالعه مفید داشتن 15ساعت 16ساعت اینا رو که میخونم به خودم میگم خب تو هم اگه بتونی مثل اینا قید همه چیز و بزنی بشینی روزی15ساعت بخونی موفق میشی بعد از طرف میشنوم فلانی چند سال پشت کنکور مونده قبول نشده دلسرد میشم میگم اگه با ساعت مطالعه بالا میشه موفق شد چرا این اقا یا این خانوم موفق نشده چند سال پشت کنکور مونده نکنه نشه نکنه اینم واقعا 15ساعت مطالعه رو داشته همه چیز و رعایت کرده با برنامه پیش رفته ولی موفق نشده شاید موفقیت یه رازی داره که همه نمیدونن فقط اونایی که میدونن پیروز میشن
      ینی من تمام روز به کنکور فکر میکنم به اینکه کاشکی شرایطم اوکی بشه بتونم درس بخونم ولی از موفق نشدن میترسم از اینکه اونی که میخوام نشه همه تلاش مو بکنم ولی نشه
      اول برو مصاحبه اون هایی که بعد چند سا ل کنکور قبول شدند وعلل اون هایی که کلا هیچی نشدند رو بخون هر دو تاش تو انجمن هست /می بینی اونی که قبول شده به این نگاه نکرده که چرا فلانی قبول نشده و.. فقط خوانده وایمان داشته که به هدفش می رسه
      وقتی مصاحبه ی اون هایی که قبول شدند رو می خونی می بینی که وقتی نا امید می شدند ویا مریض با این حال با تمام وجودشون می خوندند وقتی افت درصد وتراز داشتند بجای نا امیدی واینکه از تلاش دست بردارند بر عکس تلاششون رو چندین برابر کردند
      از طرفی اصولی وبا قاعده چه روش مطالعه وچه شیوه ومراحل خوندن وتست زنی شون بر اساس قاعده بوده که اونم تو مصاحبه ها می تونی بخونی /اینم بگم به هیچ عنوان نباید تقلید گر بشی بلکه باید بتونی با کمک این روش هایی که گفتند بتونی بهترین روش رو برای خودت پیدا کنی
      در اخر موفق باشی
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      حالا تو بخون اگ‌موفق نشدی خدای نکرده آنوقت ی فکری میکنی ماها عادتمون شده واسه اتفاقاتی ک هنو نیفتادن غصه بخوریم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راندا برن میگه منفی منفیو جذب میکنه و برعکس
      تو فکر قبولیت باش و تلاش کن همینو بس

خیلی فرمول ساده ای هس {فکر مثبت و نهایت تلاش}

یادتون نره حتی حدیث داریم جواب سلام واجبه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مشکل بیشتره ماها اینه که بازی رو از قبل میبازیم
      اونیکه موفق شده شبانه روز به این فکر نمیکرده که اااااااگه بخونمو نشه چی؟!!!!! اونا وقته فکر کردن به این چیزارو نداشتنو ندارن!
      این افکارم فقط واسه توجیه کردنه تنبلیه خودمونه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      موفقیت با یک رویا آغاز میشود
      حامی رویای خود باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن