خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 66
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb تصمیم گیران روابطی و بی خرد سازمان کذایی سنجش (+دلیل)

سلام به همگی

(موضوع : نقدی به خبر اختیاری نبودن کنکور ۹۹ در حالی که ۱۰ ماه پیش رسما و قطعا گفته بودن که ۹۹ قطعا نظام جدید هست ولی الان بالاجبار دوباره نظام قدیمها رو مجبور به نظام قدیم امتحان دادن کردن)

من برق (الکترونیک) شهید بهشتی میخوندم. رتبه ۱۲۰۰ منطقه دو.

حدود ۱۰ ماه پیش این سازمان کذایی به وضوح و با فونت درشت و قرمز اعلام رسمی کرد که سال ۹۹ تنها یک دسته سوال مطابق نظام جدید طراحی میشه. منم با این فرض اولیه که با یه سازمان و تشکیلات جدی طرفم وقتی دیدم اعلام قطعی و رسمیه با هزار بدبختی هر چی داشتم رفتم منابع نظام جدید خریدم و خوندم.

امروز دیدم اعضای تصمیم گیرنده بی کفایت این سازمان که از تصمیم گیری های درست و بلندمدت عاجزن امروز مصوب کردن که ۹ ماه پیش غلط کردن. و همه اینایی که خوندم پر و باید برم دنبال کتاب نظام قدیم باشم و همه این هشت نه ماه سر کار بودم ...

یک - من مطلقا نمیگم باید نظام جدید باشه یا باید نظام قدیم باشه. من حرفم یه چیزه فقط. چرا ۱۰ ماه پیش وقتی مطمئن نبودن از اعلام نظر قطعی خودداری نکردن؟ به سادگی میتونستن بگن فعلا به نتیجه حتمی نرسیدیم. همین ...

دو - باورش سخته که یه سازمان در این قدوقواره در این حد میتونه بی در و پیکر باشه. بدون فکر و بررسی و پیش بینی میاد اعلام نظر قطمی میکنه. با یه هجمه نظرش رو عوض میکنه بدون اینکه خم به ابرو بیاره و انگار نه انگار این وسط داره به زندگی عده ای لطمه میزنه (چون اقلیتن اصلا مهم نیست به درک که حقشون پایمال شده) .

سه - دوستان من اگه یه لحظه به ****** بودن و بیکفایتی این سازمان شک کردید استعاذه کنید. اونایی که یه ذره زندگی رو جدیتر گرفتن میدونن این حرکت بدوی از یه صندوق پول یه محله که دونفر مسئولشن بعیده و مایه ابروریزیه چه برسه به..

کلیدی - دید شما رو نمیدونم ولی این واضحترین شکل بی اهمیت نشون دادن ملته. واضحا دارن میگن در این حد بی اهمیتی که میشه ۱۰ ماه بعد یهو تجدید نظر کرد حتی بدون یه عذرخواهی تلویحی .. این توهین به شعور داوطلباس که من اونو من به عاری از شعور بودن خود اعضا نسبت میدم. شما رو نمیدونم ...

دو مورد اخر رو بگم :

منتظرعذرخواهی رسمی شون هستم از همه دانش اموزانی که اشتباه کردند و روی حرف این قماش بیخرد حساب باز کردند.

دو اینکه من چون دیگه امکان خرید ۱ دونه کتاب روهم ندارم و نمیتونم ۹ ماه زمان رو به عقب برگردونم و نمیتونم بخش زیادی از چیزایی که خوندم رو از ذهنم پاک کنم چاره ای ندارم که تو کنکور ۹۹ به عمد گزینه نظام جدید بزنم. یا مورد خاصی پیش نمیاد یا مجبور میشم یه سال بیشتر بشینم و یه سال همه این اعضای تصمیم گیرنده رو مستمر نفرین و ناسزا کنم تا کنکور ۱۴۰۰ که نظام جدید قطعی بشه ...
      ویرایش توسط Rainyday : 05 فروردین 1398 در ساعت 22:12 دلیل: « حتما موضوع رو بخونید که متوجه شید دارم میگم باید انتخابی میکردن چون ۱۰ ماه با وقت و پول و زندگی ما بازی کردن

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rainyday نمایش پست ها
      سلام به همگی من برق (الکترونیک) شهید بهشتی میخوندم. رتبه ۱۲۰۰ منطقه دو. حدود ۱۰ ماه پیش این سازمان کذایی به وضوح و با فونت درشت و قرمز اعلام رسمی کرد که سال ۹۹ تنها یک دسته سوال مطابق نظام جدید طراحی میشه. منم با این فرض اولیه که با یه سازمان و تشکیلات جدی طرفم وقتی دیدم اعلام قطعی و رسمیه با هزار بدبختی هر چی داشتم رفتم منابع نظام جدید خریدم و خوندم. امروز دیدم اعضای تصمم گیرنده بی کفایت این سازمان که از تصمیم گیری های درست و بلندمدت عاجزن امروز مصوب کردن که ۹ ماه پیش غلط کردن. یک - من مطلقا نمیگم باید نظام جدید باشه یا باید نظام قذیم باشه. من حرفم یه فقط چیزه. چرا ۱۰ ماه پیش وقتی مطمئن نبودن از اعلام نظر قطعی خودداری نکردن؟ به سادگی میتونستن بگن فعلا به نتیجه حتمی نرسیدیم. همین ... دو - باورش سخته که یه سازمان در این قدوقواره در این حد میتونه بی در و پیکر باشه. بدون فکر و بررسی و پیش بینی میاد اعلام نظر قطمی میکنه. با یه هجمه نظرش رو عوض میکنه بدون اینکه خم به ابرو بیاره و انگار نه انگار این وسط داره به زندگی عده ای لطمه میزنه (چون اقلیتن اصلا مهم نیست به درک که حقشون پایمال شده) . سه - دوستان من اگه یه لحظه به ****** بودن و بیکفایتی این سازمان شک کردید استعاذه کنید. اونایی که یه ذره زندگی رو جدیتر گرفتن میدونن این حرکت بدوی از یه صندوق پول یه محله که دونفر مسئولشن بعیده و مایه ابروریزیه چه برسه به.. کلیدی - دید شما رو نمیدونم ولی این واضحترین شکل بی اهمیت نشون دادن ملته. واضحا دارن میگن در این حد بی اهمیتی که میشه ۱۰ ماه بعد یهو تجدید نظر کرد حتی بدون یه عذرخواهی تلویحی .. این توهین به شعور داوطلباس که من اونو من به عاری از شعور بودن خود اعضا نسبت میدم. شما رو نمیدونم ... دو مورد اخر رو بگم : منتظرعذرخواهی رسمی شون هستم از همه دانش اموزانی که اشتباه کردند و روی حرف این قماش بیخرد حساب باز کردند. دو اینکه من چون دیگه امکان خرید ۱ دونه کتاب روهم ندارم و نمیتونم ۹ ماه زمان رو به عقب برگردونم و نمیتونم بخش زیادی از چیزایی که خوندم رو از ذهنم پاک کنم چاره ای ندارم که تو کنکور ۹۹ به عمد گزینه نظام جدید بزنم. یا مورد خاصی پیش نمیاد یا مجبور میشم یه سال بیشتر بشینم و یه سال همه این اعضای تصمیم گیرنده رو مستمر نفرین و ناسزا کنم تا کنکور ۱۴۰۰ که نظام جدید قطعی بشه ...
      موافقم باهات و شدیدا درکت میکنم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داش اینجا ایرانه هیچی سرجا نیس
      اموزش پرورش فلبداهه داره میچرخه
      الان منم میخام برا سال بعد بمونم ولی میترسم باز بگن کنکور فقط برا جدیداس ن قدیم
      {همه چیز ب منفعت دست های پشت پرده بستگی داره}

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تصمیم بر دو کنکوره بودن 99 بعد از ثبت نام کنکور 98 ومشخص شدن تعداد زیاد نظام قدیمی های پشت کنکوری گرفته شده.درسته که این مصوبه عادلانه ترین نیست ولی نسبت به مصوبه قبلی که میگفت فقط یک کنکور برگزار بشه خیلی عادلانه تر هست.
      این کار توهین به شعور داوطلبا نیست بلکه احترام گذاشتن به نظر اکثر داوطلب ها هست که خواهان دو کنکوره بودن 99 بودن.
      در نهایت امید وارم حق انتخاب برای کنکور 99 بدن تا حق هیچ کس ضایع نشه.

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سازمان سنجش کی کاراش رو حساب کتاب بوده
      حق با شماست به نظرمنم اگه قراره نظام قدیمم بذارن باید اجازه بدن داوطلبا خودشون انتخاب کنن
      یا باید از همون اول درست تصمیم میگرفتن یا حالا که گند زدن بقیه رو قربانی نکنن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      تصمیم بر دو کنکوره بودن 99 بعد از ثبت نام کنکور 98 ومشخص شدن تعداد زیاد نظام قدیمی های پشت کنکوری گرفته شده.درسته که این مصوبه عادلانه ترین نیست ولی نسبت به مصوبه قبلی که میگفت فقط یک کنکور برگزار بشه خیلی عادلانه تر هست.
      این کار توهین به شعور داوطلبا نیست بلکه احترام گذاشتن به نظر اکثر داوطلب ها هست که خواهان دو کنکوره بودن 99 بودن.
      در نهایت امید وارم حق انتخاب برای کنکور 99 بدن تا حق هیچ کس ضایع نشه.
      این کار ضمیر داره داداش گلم. مرجع ضمیرت دقیقا چیه :

این کار که اجازه بدی دانش اموز درسی که ۳ سال خونده رو امتحان بده عین 'صوابه'. درسته. عالیه. حرف نداره

این کار که اعلام رسمی کنی و بگی قطعا کنکور ۹۹ فقط نظام جدیده و بعد ۱۰ ماه تازه یادت بیفته باید بررسی میدانی میکردی و بعد نظرت رو عوض کنی و اجبار کنی عین خریته. عین بیشعوریه. عین توهین به شعوره.

حالا دقیقا منظورت از این کار کدوم یکی بود؟؟؟ خطی که بلد کردم از کامنتت داره هوار میکشه که حرفای منو نخوندی ..
      ویرایش توسط Rainyday : 05 فروردین 1398 در ساعت 20:07

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این کار ضمیر داره داداش گلم. مرجع ضمیرت دقیقا چیه :

این کار که اجازه بدی دانش اموز درسی که ۳ سال خونده رو امتحان بده عین 'صوابه'. درسته. عالیه. حرف نداره

این کار که اعلام رسمی کنی و بگی قطعا کنکور ۹۹ فقط نظام جدیده و بعد ۱۰ ماه تازه یادت بیفته باید بررسی میدانی میکردی و بعد نظرت رو عوض کنی و اجبار کنی عین خریته. عین بیشعوریه. عین توهین به شعوره.

حالا دقیقا منظورت از این کار کدوم یکی بود؟؟؟ خطی که بلد کردم از کامنتت داره هوار میکشه که حرفای منو نخوندی ..
      این کار که به نظر اکثریت احترام بگذاری وکاری رو انجام بدی که به نفع اکثریت باشه.
      باز هم میگم عادلانه تر بود اگرحق انتخاب میدادن تا کسایی که از قبل برنامه ریزی کردن ضرر نبینن.
      ویرایش توسط reza2018 : 05 فروردین 1398 در ساعت 20:27

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به همگی

من برق (الکترونیک) شهید بهشتی میخوندم. رتبه ۱۲۰۰ منطقه دو.

حدود ۱۰ ماه پیش این سازمان کذایی به وضوح و با فونت درشت و قرمز اعلام رسمی کرد که سال ۹۹ تنها یک دسته سوال مطابق نظام جدید طراحی میشه. منم با این فرض اولیه که با یه سازمان و تشکیلات جدی طرفم وقتی دیدم اعلام قطعی و رسمیه با هزار بدبختی هر چی داشتم رفتم منابع نظام جدید خریدم و خوندم.

امروز دیدم اعضای تصمیم گیرنده بی کفایت این سازمان که از تصمیم گیری های درست و بلندمدت عاجزن امروز مصوب کردن که ۹ ماه پیش غلط کردن.

یک - من مطلقا نمیگم باید نظام جدید باشه یا باید نظام قدیم باشه. من حرفم یه چیزه فقط. چرا ۱۰ ماه پیش وقتی مطمئن نبودن از اعلام نظر قطعی خودداری نکردن؟ به سادگی میتونستن بگن فعلا به نتیجه حتمی نرسیدیم. همین ...

دو - باورش سخته که یه سازمان در این قدوقواره در این حد میتونه بی در و پیکر باشه. بدون فکر و بررسی و پیش بینی میاد اعلام نظر قطمی میکنه. با یه هجمه نظرش رو عوض میکنه بدون اینکه خم به ابرو بیاره و انگار نه انگار این وسط داره به زندگی عده ای لطمه میزنه (چون اقلیتن اصلا مهم نیست به درک که حقشون پایمال شده) .

سه - دوستان من اگه یه لحظه به ****** بودن و بیکفایتی این سازمان شک کردید استعاذه کنید. اونایی که یه ذره زندگی رو جدیتر گرفتن میدونن این حرکت بدوی از یه صندوق پول یه محله که دونفر مسئولشن بعیده و مایه ابروریزیه چه برسه به..

کلیدی - دید شما رو نمیدونم ولی این واضحترین شکل بی اهمیت نشون دادن ملته. واضحا دارن میگن در این حد بی اهمیتی که میشه ۱۰ ماه بعد یهو تجدید نظر کرد حتی بدون یه عذرخواهی تلویحی .. این توهین به شعور داوطلباس که من اونو من به عاری از شعور بودن خود اعضا نسبت میدم. شما رو نمیدونم ...

دو مورد اخر رو بگم :

منتظرعذرخواهی رسمی شون هستم از همه دانش اموزانی که اشتباه کردند و روی حرف این قماش بیخرد حساب باز کردند.

دو اینکه من چون دیگه امکان خرید ۱ دونه کتاب روهم ندارم و نمیتونم ۹ ماه زمان رو به عقب برگردونم و نمیتونم بخش زیادی از چیزایی که خوندم رو از ذهنم پاک کنم چاره ای ندارم که تو کنکور ۹۹ به عمد گزینه نظام جدید بزنم. یا مورد خاصی پیش نمیاد یا مجبور میشم یه سال بیشتر بشینم و یه سال همه این اعضای تصمیم گیرنده رو مستمر نفرین و ناسزا کنم تا کنکور ۱۴۰۰ که نظام جدید قطعی بشه ...
      شما از عدالت صحبت میکنید ؟! در حالی که دانشگاه برای سهمیه ای هاست و اونی که پول کنکور کلاس کنکور و مشاور داره !
      متاسفم برای این اتفاقی برای شما افتاده بی عدالتی همه جوره آش تو کنکور هست حتی همون مصوبه که گفته بود کنکور ۹۹ یکی هست عده ای بیچاره باید میرفتن پول کتاب های نظام جدید میخریدن شما که خریدین بهتر میدونید هزینه آش چقدر هست حالا فکر کنید اونی که نداره و پیش خانواده اش رو سپید بخاطر هر بار کنکور قبول نشدن هم باید تقاضا ۳ یا ۵ میلیون بکنه کتاب بخره براش !

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      این کار که به نظر اکثریت احترام بگذاری.وکاری رو انجام بدی که به نفع اکثریت باشه.
      دو تا چیز رو شدید خلط کردی. احتمالا باید ریاضی بلد باشی. قطعا هم سر کلاس جبر و احتمال p میدهد q رو دیدی و شنیدی

این خط از نوشته ت رو بهتر ببین :

این کار (احترام به نظر اکثریت) توهین به شعور داوطلبا نیست بلکه احترام گذاشتن به نظر اکثر داوطلب ها هست که خواهان دو کنکوره بودن 99 بودن.
      خب پسر خوب مگه من گفتم "احترام به نظر اکثریت" توهین به شعور دواوطلباس؟؟؟؟؟؟؟ کجا اینو خوندی؟؟؟؟؟؟ نظر اکثریت این بوده که پارسال الکی نظر بدن و ۱۰ ماه مارو بذارن سر کار؟؟؟؟؟ من تو پستم این حرکت بدوی شونو معادل توهین به شعور گرفتم نه دونظامه کردن رو. کلا بد خوندی متنو . خواهش کردم دقیقتر بخونی ..

بذار recap کنم منظورم رو بهتر متوجه شی :

- ببین من ۱۰ تا پست بیشتر ندارم اینجا. تو یکیشون از این گفتم که بحق بحق بحق باید اجازه داد طرفی که نظام قدیم خونده همون رو امتحان بده

- اما اینجا تو این تاپیک دارم از این حرف میزنم که چطور یه سازمان بی در و پیکر مثل سازمان سنجش با بی اهمیتی به اونایی که ۱۰ ماه پیش نظر قطعیش رو لبیک گفتن و عملی کردن داره توهین میکنه . در حالی که میتونست با انتخابی کردنش به شعورشون توهین نکنه .

الان فک کنم واضح شد .. اینا دو چیزن . لطفا کامل بخون و دو تا موضوع کاملا جدا رو یکی فرض نکن ..
      ویرایش توسط Rainyday : 05 فروردین 1398 در ساعت 20:49

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان ! خب بر فرض مثال بگیم گزینه انتخاب نظام رو انتخابی کنن ...خب چجوری ادمی که نظام قدیم معدلش بوده رو بخان با نظام جدید تطبیق بدهند ؟ دوستانی که حرف سنجش رو گوش کنن انگار با زندگیشون قمار کردند! یه نگاهی به امار نظام قدیما بندازین...مگه چن نفرشان قراره سال 98 برن ؟ الان امار 540 هزار نفره ! شما باید تاریخ رو نگاه میکردی و عمل میکردی سال 80 هم نظام جدید شد ولی سه ! سال دو کنکوره برگزار کردند طبق تاریخ میشه سال 98 99 1400 . انشالله دوستان نظام قدیمی که سال 99 نظام جدید میخواستن بدن یه اصلاحیه چیزی بیاد.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      شما از عدالت صحبت میکنید ؟! در حالی که دانشگاه برای سهمیه ای هاست و اونی که پول کنکور کلاس کنکور و مشاور داره !
      متاسفم برای این اتفاقی برای شما افتاده بی عدالتی همه جوره آش تو کنکور هست حتی همون مصوبه که گفته بود کنکور ۹۹ یکی هست عده ای بیچاره باید میرفتن پول کتاب های نظام جدید میخریدن شما که خریدین بهتر میدونید هزینه آش چقدر هست حالا فکر کنید اونی که نداره و پیش خانواده اش رو سپید بخاطر هر بار کنکور قبول نشدن هم باید تقاضا ۳ یا ۵ میلیون بکنه کتاب بخره براش !
      ن داداش کنکور فقط تلاشه تلاااااش . همه بچه های شهرستانی بدون امکانات دارن بهترین دانشگاها رو میگیرن . اگه به پول بود حاضرم 500 میلیون خرج میکردم صندلی پزشکیو بهم میدادن . پس پول ملاک نیس ولی چرا حرفت راجع به سهمیه رو قبول دارم
      " دائما یکسان نباشد حال دوران ، غم مخور "
      - فقط شرکت در تاپیک های درسی.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط im.awbol نمایش پست ها
      ن داداش کنکور فقط تلاشه تلاااااش . همه بچه های شهرستانی بدون امکانات دارن بهترین دانشگاها رو میگیرن . اگه به پول بود حاضرم 500 میلیون خرج میکردم صندلی پزشکیو بهم میدادن . پس پول ملاک نیس ولی چرا حرفت راجع به سهمیه رو قبول دارم
      واقعا کنکور همه آش تلاش و برنامه ریزی هست قبول دارم بنظرم بچه ها خودشون درگیر منابع نکنن البته با انتخابی بودن واقعا موافقم هر کس به حقش برسه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این که میگید باید یک سوال در 99 طرح شود دیگه فایده ای نداره فک کنم چون همه نظام قدیما ها با هم بودن که پیگیر دو سوال شدن 99 شدن فک نکنم دیگه سازمان سنجش اطلاعیش رو تغییر بده اینایی که نظام جدید خوندن هم بیش تر از دو سه هزار نفر نیست ما به زور اینا رو قانع کردیم 99 دو سوال باشه با 600 هزار نفر

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinak2k نمایش پست ها
      این که میگید باید یک سوال در 99 طرح شود دیگه فایده ای نداره فک کنم چون همه نظام قدیما ها با هم بودن که پیگیر دو سوال شدن 99 شدن فک نکنم دیگه سازمان سنجش اطلاعیش رو تغییر بده اینایی که نظام جدید خوندن هم بیش تر از دو سه هزار نفر نیست ما به زور اینا رو قانع کردیم 99 دو سوال باشه با 600 هزار نفر
      تقریبا مطمئنم برای حفظ آبروش هم که شده هیچ وقت این مصوبه رو تغییر نمیده ..

درست میگی ...

: sad :

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط im.awbol نمایش پست ها
      100 میلیون بذار روش حتما میتونی صندلی بخری همونطور که همکلاسیمون با معدل نهایی 3 و چند بار ترمیم معدل و هزار تا پارتی بازی الان داره پرستاری سراسری میخونه

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)