خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 66
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      این تازه اول حواشیه بعدش تازه قراره تو شهریور دوباره تاثیر معدل قطعی بشه و باز رو مخ داوطلبا تا وسطای سال راه برن از اونور ممکنه باز اواسط سال دیگه بگن 1400 هم دو کنکوره هست و باز حاشیه به وجود بیارن.تا وقتی تو ایرانی امنیت هیچی نداری نه امنیت روانی نه اجتماعی نه فرهنگی نه اقتصادی هیچی آخرش هم مجبوری هر سازی زدن باهاشون برقصی

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      این کمپین شما قطعا راه بجایی نخواهد برد...
      نظام جدید که کنکور خودشو میده و با کسی هم کار نداره،
      میمونه نظام قدیم ها،در این مورد نظام قدیم ها به دو دسته تقسیم شدن،اونایی که با تمام وجود برای 98 خوندن تا یجایی قبول شن،و اونایی که مثل شما کتاب های نظام جدید رو تهیه کردن به امید تک آزمونی 99....
      خب دوست عزیز،جمعیت شما بسیار ناچیز هست،درواقع امثال شما که با خیال راحت از آینده و سربازی تو شهید بهشتی برق میخونن و خیلی ریلکس برنامه ریزی 2سال میکنن تا پوز نظام جدید هایی که باهزار بدبختی درگیر دیپلم و کنکور هردو باهمن و نظام قدیم هایی که با تمام سختی و استرس همچنان فقط به فکر قبولی تو یه دانشگاه دولتی با هر رشته ای هستن رو بزنن،اوصلا نباید مدعی شوند...
      اگر امثال شما اهداف آرمانی تری در ذهن دارین ،نباید جمعیت کثیری از نظام قدیم ها که به علت مشکلات و هزینه دانشگاه آزاد و..فقط به فکر قبولی اند،و حال حتی توان خرید یک کتاب نظام جدید را ندارند و نظام جدید هایی که 99 اولین کنکورشان هست،قربانی کنید.
      این که قوانین و مقررات هم تغییر میکنند،امری طبیعی است،زیرا ،آیه قران که نیست،هر چقدر به عدالت نزدیک،تر بهتر.
      فقط همه باید هشیار باشند که در خفای این مصوبه،تاثیر قطعی معدل رو به جریان نندازند،چون این تقسیم بندی ها،بشدت بوی تاثیر قطعی معدل را میدهد،این که هر نظام جدا شود،تا تاثیر قطعی معدل آن همخوان با آزمون کنکورش باشد.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.t نمایش پست ها
      میمونه نظام قدیم ها،در این مورد نظام قدیم ها به دو دسته تقسیم شدن،اونایی که با تمام وجود برای 98 خوندن تا یجایی قبول شن،و اونایی که مثل شما کتاب های نظام جدید رو تهیه کردن به امید تک آزمونی 99....
      خب دوست عزیز،جمعیت شما بسیار ناچیز هست،درواقع امثال شما که با خیال راحت از آینده و سربازی تو شهید بهشتی برق میخونن و خیلی ریلکس برنامه ریزی 2سال میکنن تا پوز نظام جدید هایی که باهزار بدبختی درگیر دیپلم و کنکور هردو باهمن و نظام قدیم هایی که با تمام سختی و استرس همچنان فقط به فکر قبولی تو یه دانشگاه دولتی با هر رشته ای هستن رو بزنن،اوصلا نباید مدعی شوند...
      اگر امثال شما اهداف آرمانی تری در ذهن دارین ،نباید جمعیت کثیری از نظام قدیم ها که به علت مشکلات و هزینه دانشگاه آزاد و..فقط به فکر قبولی اند،و حال حتی توان خرید یک کتاب نظام جدید را ندارند و نظام جدید هایی که 99 اولین کنکورشان هست،قربانی کنید.
      این که قوانین و مقررات هم تغییر میکنند،امری طبیعی است،زیرا ،آیه قران که نیست،هر چقدر به عدالت نزدیک،تر بهتر.
      فقط همه باید هشیار باشند که در خفای این مصوبه،تاثیر قطعی معدل رو به جریان نندازند،چون این تقسیم بندی ها،بشدت بوی تاثیر قطعی معدل را میدهد،این که هر نظام جدا شود،تا تاثیر قطعی معدل آن همخوان با آزمون کنکورش باشد.

فرض هایی که کردید و کل حرفتون روشون سواره هضمش سخته ..

من به قصد پزشکی انصراف دادم (نداشتم پول وام رو با صندوق رفاه تسویه کنم بعد تعطیلات میرم ببینم قسطیش میکنن یا نه) .

حرفاتون خیلی عجیبه. فک کنم از شخص خاصی دلتون پره. یه جوری حرف میزنید انگار این رشته رو با پول خریدم. منم خیلی بیشتر از چیزی که فکرش رو میکنی درس خوندم. تو کارنامه م درصد ۸۹ هم داشتم. بدترین حالت ممکن اتفاق افتاد که شد این ..
      من اندیشه سازان خوندم. دارم چنتایشو الانم. اگه بگیری منظورم رو .. یه جوری نگو بقیه فک کنن محسن عسلی معلم خصوصیم بوده .. زشته ..!

- اونا دیپلم و امتحان نهایی دارن بدبختن و ..
      این چه حرفیه .. بیا یه مقدار جدی تر باشیم .. نمیگیرم منظورتو ..

-امثال شما ...
      اینجا به بعد داری یه سری ادم رو دسته میکنی تو ذهنت و راجب اونا حرف میزنی. ربطیم به من نداره. بنظرم درست تر اینه که من در مورد چیزایی که به ذهن شما میاد حرفی نزنم.

- تعداد ما کمه اونا زیاده اینا متوسطه ..
      این از اوناس که شوخیه ..
      کی از تعداد و به کرسی نشوندن حرف زد ..
      اصل حرف اینه. سازمان بی در و پیکر سنجش ۱۰ ماه پیش از سر گ**ادی الکی نظر داد و خیلی ساده الان نظرشو عوض کرد ..

- ایه قران نیست که ..
      هنگ کردم از این جملت
      فک میکردم انقد ادم منطقی باشی که بیای بگی اره واقعا اینکارشون لطمه زده. نباید قطعی میگفتن ۱۰ ماه پیش ...

راستی..
      یه چیزی گفتی شک شدم. دقیقا منظورت رو میخوام بدونم. حرف رو هوا زدن رو نشون دادم دوست ندارم. اینو یه بار توضیح بده. اینکه من گفتم 'نباید مارو سر کار میذاشتن' دقیقا کی رو قراره قربانی کنه و چرا؟؟؟؟؟!!!!

مرام بذار اینو بگو با کدوم کارم میخوام نظام قدیمیا رو قربانی کنم؟ یقین داشته باش حرفام رو متوجه نشدی که اینو نوشتی ...
      ویرایش توسط Rainyday : 05 فروردین 1398 در ساعت 22:02

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rainyday نمایش پست ها
      دو تا چیز رو شدید خلط کردی. احتمالا باید ریاضی بلد باشی. قطعا هم سر کلاس جبر و احتمال p میدهد q رو دیدی و شنیدی

این خط از نوشته ت رو بهتر ببین :

خب پسر خوب مگه من گفتم "احترام به نظر اکثریت" توهین به شعور دواوطلباس؟؟؟؟؟؟؟ کجا اینو خوندی؟؟؟؟؟؟ نظر اکثریت این بوده که پارسال الکی نظر بدن و ۱۰ ماه مارو بذارن سر کار؟؟؟؟؟ من تو پستم این حرکت بدوی شونو معادل توهین به شعور گرفتم نه دونظامه کردن رو. کلا بد خوندی متنو . خواهش کردم دقیقتر بخونی ..

بذار recap کنم منظورم رو بهتر متوجه شی :

- ببین من ۱۰ تا پست بیشتر ندارم اینجا. تو یکیشون از این گفتم که بحق بحق بحق باید اجازه داد طرفی که نظام قدیم خونده همون رو امتحان بده

- اما اینجا تو این تاپیک دارم از این حرف میزنم که چطور یه سازمان بی در و پیکر مثل سازمان سنجش با بی اهمیتی به اونایی که ۱۰ ماه پیش نظر قطعیش رو لبیک گفتن و عملی کردن داره توهین میکنه . در حالی که میتونست با انتخابی کردنش به شعورشون توهین نکنه .

الان فک کنم واضح شد .. اینا دو چیزن . لطفا کامل بخون و دو تا موضوع کاملا جدا رو یکی فرض نکن ..
      من هم موافقم که بهتر بود برای 99 حق انتخاب بدن تا کسایی که از قبل برنامه ریزی کردن ظلمی در حقشون نشه. اگه دقت کنی در دو کامنت قبلیم هم این موضوع رو گفتم!

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم میشه یا نه ولی میتونی بری سایت گاج یا شیپور و دیوار و اینجور چیزا.مثل اینکه میشه کتابارو معاوضه کنی. مثلا بنویس کتاب نظام جدید دارم با نظام قدیم عوض میکنم. بدون اینکه پول بدی با یکی دیگه کتابارو عوض کنی
      چون هزینه کتاب واااااقعا خیلی زیاد میشه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همه ی ایناهست ولی کم نداریم افرادی روکه باتلاش قبول شدن قبول دارم سخته ولی ممکنه.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.t نمایش پست ها
      بچه ها برن کمپین تاثیر مثبت بزنن چه نظام جدید چه قدیم به نفع همه است اون وزیر آموزش پرورش هم واقعا باید بره چون فقط امسال رو مخ بود با تاثیر معدل ایشون انتظار داشت با ۸۵ درصد بدون کنکور تعداد بچه‌ها نصف بشه که بدتر شد واقعا ایشون باید بره این کنکور مال ماست نه کسی که معلوم نیست از کجا آب میخوره می‌خواد مصوباتش نون بعضی موسسات یا کسری بودجه آموزش و پرورش جبران کنه
      ‌کنکور سال ۹۹ باید دو تایی باشه حتی شده انتخابی کسی ضرر نکنه ولی تاثیر معدل کلا باید به تاریخ به پیونده وقتی هر رشته ای و هر دانشگاهی بدون کنکور شد اون موقع بیان از تاثیر معدل صحبت کنن نه جلسات امتحان نهایی بدبخت های نزدیک به کنکور با هزار استرس یا اون نظام قدیم ها برن ۳۰۰ تومن پول بدن برای امتحان مجدد یه آزمون که میسنجه کی رتبه برتره شما کارنامه ها نگاه کنید براتون ۱۰۰۰ تا نمونه میارم طرف همه معدل ۱۹ یا ۲۰ ولی کنکور درصد ها زیر ۱۰ هست یامنفی زده این نشون میده هیچی طرف حالیش نبود حتی بچه ها تاثیر معدل جدی بگیرید بجای دعوا سر کنکور ۹۹ که از همین الان هرکس براش وقت بذاره میرسه روی تاثیر معدل کمپین بذارید که دیگه برابر یه بار هم شده بدون حاشیه کنکور داد

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من!

بعضی وقتا تو پستا چیزایی رو میبینم که هنگ میکنم

تو رو خدا اگه وقت خوندن ندارید و فک میکنید دارم میگم "نباید ۲ کنکور میشد..." خواهشا نیاید و نظر ندید. چون حوصله و تایم اینو ندارم بیام بگم اشتباه میزنید ..

یه ذره من اعصابشو ندارم با کسی که مطلقا یه خط از حرفای منو نخونده و با دیفالت و تصورات ذهنی خودش میاد و کل حرفا رو حدس میزنه و یه جوابی هم (در اصل به خودش) میده ، حرفی بزنم ..

عزیزی مطلب مهمی گفت نقل قول میکنم. بقیه هم آزادن حرفای بی ربط / با ربط بزنن. ولی بخاطر حفظ شان هم که شده بیاید فقط حرفای باربط بزنیم. چون شاید بقیه بد تصور کنن در موردمون ... میدونید که ..

تشکر از همه که وقت گذاشتن و نظر دادن ..
      ویرایش توسط Rainyday : 05 فروردین 1398 در ساعت 21:51

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما اگر‌تهران هستید من شماره و آدرس جایی بهتون میدم تمام کتاب های شمارو با نظام قدیم عوض میکنه
      مغازه دست دو‌ فروشی تو انقلاب کارش همین تا دلت بخواد کتاب نظام قدیمی داره از هر انتشاراتی

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      دوست عزیز شما اگر‌تهران هستید من شماره و آدرس جایی بهتون میدم تمام کتاب های شمارو با نظام قدیم عوض میکنه
      مغازه دست دو‌ فروشی تو انقلاب کارش همین تا دلت بخواد کتاب نظام قدیمی داره از هر انتشاراتی
      دمت گرم این کارو نمیکنم ولی ..
      دو خط اخرو بخون . اونجا گفتم قطعا گزینه نظام جدید رو میزنم و منتظرم ببینم دقیقا چی کار میکنن . نشدم کنکور ۱۴۰۰

من خیلی راحت مثل خیلی از ادما نمیتونم بگم : "خب عب نداره سازمان سنجش یهو زده زیرش و بعد ۱۰ ماه بازی کردن با زندگی و زمان و روحیه من الان یهو میگه اشتباه کردی رو حرف من حساب باز کردی و باید نظام قدیم میخوندی". نمیتونم بگم فدای سرش. نمیتونم شب بخواابم و ببینم داشتم ۹ ماه چوب بی فکری و احمقی و بی-شعوری سازمان سنجش رو میخوردم ...

ببخشید یه دنده م زیادی . همین نظام جدید رو قطعا امتحان میدم . شده ۱۴۰۰ ...

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      داداش بنظرم فعلا اعصاب خودتو خرد نکن یکم صبر کن ببین نتیجه ی این اعتراضا چی میشه چون مطمئنا واکنش خیلیا رو به همراه داره.اگه دیدی تهش بی نتیجه موند اعتراضا و اینا شکایت کن به دیوان عدالت اداری مطمئن باش رای به نفع تو میدن حتی اگه 4 میلیون آدم مخالفت باشن!

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rainyday نمایش پست ها
      دمت گرم این کارو نمیکنم ولی ..
      دو خط اخرو بخون . اونجا گفتم قطعا گزینه نظام جدید رو میزنم و منتظرم ببینم دقیقا چی کار میکنن . نشدم کنکور ۱۴۰۰

من خیلی راحت مثل خیلی از ادما نمیتونم بگم : "خب عب نداره سازمان سنجش یهو زده زیرش و بعد ۱۰ ماه بازی کردن با زندگی و زمان و روحیه من الان یهو میگه اشتباه کردی رو حرف من حساب باز کردی و باید نظام قدیم میخوندی". نمیتونم بگم فدای سرش. نمیتونم شب بخواابم و ببینم داشتم ۹ ماه چوب بی فکری و احمقی و بی-شعوری سازمان سنجش رو میخوردم ...

ببخشید یه دنده م زیادی . همین نظام جدید رو قطعا امتحان میدم . شده ۱۴۰۰ ...
      امیدوارم موفق بشی
      من خودم فوق لیسانس مهندسی دارم ولی مشکل من این هست عاشق رشته ام هستم ولی شرایط رشته ام مشکل داره باهاش جایی نمیتونم برم امسال تصمیم گرفتم کنکور بدم همه به من پیشنهاد دادن برو دندون و پزشکی اینا حتی مشاور کنکور رفتم میگفت تجربی دیگه میخوای شرکت کنی به هر کس میگفتم نه میخوام یه مهندسی دیگه بخونم تعجب میکردن
      انصافا عاشق مهندسی و ریاضیات هستم رشته ای هم که تو خوندی خیلی جیگر واقعا حیف هست البته نمیخوام نظری بدم شما تصمیمتون محترم و حتما اونو ارزیابی کردید
      من یکی از نزدیک ترین کسای زندگیم که همین الان سال ۴ پزشکی دانشگاه تهران همیشه در مورد رشته آش با من صحبت کرده کلا ایشون مشوق بنده هستن و به نوعی مشاور من از رشته پزشکی با توجه به اون چیزای که شنیدم سلیقه خودم ندیدم از اکثر درس هاش هم برام تعریف کرد ولی باهاش حال نکردم واقعاپزشکی رشته ای که باید عاشقش باشی که من نیستم
      از اول مهر کار کردم برای کنکور امسال تو ریاضیات و فیزیک برام بیشتر حکم بازی داشت تا الان نزدیک به ۱۸۰۰۰ تست ریاضی دیفرانسیل گسسته هندسه کار کردم و نزدیک به ۸۰۰۰ تست فیزیک تو این دو درس خیلی خوب و قوی هستم درصد های من تو این دو تا بالا ۸۰ هست ولی تو دو درصد واقعا افتضاح هستم نه علاقه دارم خیلی وقت هم هست کارشون نکردم یکی عربی یکی ادبیات متاسفانه تو عربی صفرم چون چند سالی ازش دور بودم کلا الان وقت جمع بندی اینا هست شرایط الان دیدم خیلی ناراحت شدم که نمیتونم تو این مدت کم هم اونارو ادامه بدم و حفظ کنم هم عربی تازه شروع کنم اونم از صفر کنکور امسال میدم ولی امیدم رفت به سال دیگه به هر حال امیدوارم انتخابی بشه همه به حقشون برسن
      نشد هم شما همون گزینه بزن تهش یه دیوان عدالت شکایت احقاق حق میشه ...
      به هر حال موفق باشید

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظر دکتر هامون سبطی بعد از ارسال این نامه :
      ویرایش توسط Rainyday : 06 فروردین 1398 در ساعت 19:51

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      داداش بنظرم فعلا اعصاب خودتو خرد نکن یکم صبر کن ببین نتیجه ی این اعتراضا چی میشه چون مطمئنا واکنش خیلیا رو به همراه داره.اگه دیدی تهش بی نتیجه موند اعتراضا و اینا شکایت کن به دیوان عدالت اداری مطمئن باش رای به نفع تو میدن حتی اگه 4 میلیون آدم مخالفت باشن!
      دمت گرم علی جان ..
      درست میگی .. ولی باید جای من باشی .. من انصراف دادم چون هدفم پزشکی تهران بود .. واقعام در این حد خودم رو میبینم ولی الان روحیه م داغون شده با این خبر .. چاره این نیست باید صبر کرد ببینیم چی میشه ..

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پستت تا اونجا خوندم که گفتی منتظر عذرخواهی رسمی سازمان سنجش هستی ! خدایی ؟! داداش مگه تو سوئیس زندگی میکنی؟
      پستت منطقیه . ایراد هایی هم که گرفتی منطقیه . ولی متاسفانه شما نباید این ریسک میکردی
      خیلی بی در و پیکره مملکت . نظام اموزشیش هم مستثنی از این قضیه نیست
      یک قمار بد کردی و همین اول کاری باختی . به نظرم مسیرت ادامه بده و نظام جدید بخون یا در ادامه با افزایش اعتراضا میشه انتخاب کرد نظام اموزشیو
      یا نهایتا 1 سال عقب میوفتی دیگه .
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)