خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 51
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اعتراض به مصوبه تبعیض آمیز و ظالمانه سازمان سنجش در مورد اجبار کردن نظام قدیم ها

سلام
      دوستان نظام قدیم برای اعتراض حتما به سایت سازمان سنجش مراجعه کنن و اعتراض خودشونو برای مسئولین سنجش بفرستن اگه تونستن تماس تلفنی هم حتما بگیرن و این نکته رو دائم تو اعتراضتون گوشزد کنید که ما روی اطلاعیه قبلی سازمان سنجش حساب کرده بودیم و حق ندارید قانون خودتونو زیر پا بذارید.خواهشا ناراحتی و اعتراضتون فقط محدود به غر زدن تو این انجمن نکنید که اینجا به گوش کسی نمیرسه.حداقل کارتون میتونه اعتراض از طریق سایت سنجش باشه و در مراحل بعدی تماس تلفنی و کامنت گذاری در صفحه مسئولین و مراجعه حضوری و..............خلاصه هر کاری میتونید بکنید که این مصوبه ظالمانه تغییر کنه اینم بگم انتظاری از مافیای کنکور و همینطور انتشاراتی ها حتی سبطی نداشته باشید چون اینا به نفع جیبشونه که دو کنکور که هیچ اگه شد چند کنکور بر گذار بشه تا اصطلاحا آب بیشتر گل آلود بشه و اینا هم بیشتر و متنوع تر کتابو کلاسو سایر منابعشونو بفروشن.در واقع تا نگرید طفل کی جوشد لبن منظور اینکه تا میتونید اعتراض خودتونو از هر طریقی به مسئولین امر برسونید چون تو این مملکت تا قضیه بالا نگیر هیچی درست نمیشه.

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باو ولمون کن
      پارسال کمپین ممپین زدید گفتید 98 هم کنکور بدیم دوباره کمپین زدید 99 کنکور بدیم
      دیگه دردتون چیه
      اصن همتون رتبه 1 کنکور و رشته پزشکی و مغز و اعصاب قبول میشید

این همه دکتر اونوقت قراره کجای مملکت جا بشه؟
      یکم فکر کنین خداوکیلی
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahram777 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان نظام قدیم برای اعتراض حتما به سایت سازمان سنجش مراجعه کنن و اعتراض خودشونو برای مسئولین سنجش بفرستن اگه تونستن تماس تلفنی هم حتما بگیرن و این نکته رو دائم تو اعتراضتون گوشزد کنید که ما روی اطلاعیه قبلی سازمان سنجش حساب کرده بودیم و حق ندارید قانون خودتونو زیر پا بذارید.خواهشا ناراحتی و اعتراضتون فقط محدود به غر زدن تو این انجمن نکنید که اینجا به گوش کسی نمیرسه.حداقل کارتون میتونه اعتراض از طریق سایت سنجش باشه و در مراحل بعدی تماس تلفنی و کامنت گذاری در صفحه مسئولین و مراجعه حضوری و..............خلاصه هر کاری میتونید بکنید که این مصوبه ظالمانه تغییر کنه اینم بگم انتظاری از مافیای کنکور و همینطور انتشاراتی ها حتی سبطی نداشته باشید چون اینا به نفع جیبشونه که دو کنکور که هیچ اگه شد چند کنکور بر گذار بشه تا اصطلاحا آب بیشتر گل آلود بشه و اینا هم بیشتر و متنوع تر کتابو کلاسو سایر منابعشونو بفروشن.در واقع تا نگرید طفل کی جوشد لبن منظور اینکه تا میتونید اعتراض خودتونو از هر طریقی به مسئولین امر برسونید چون تو این مملکت تا قضیه بالا نگیر هیچی درست نمیشه.
      عزیز من تو الان خودت تبلیغات چی همین انتشاراتی ها هستی غیر مستقیم ما اعتراض داشتیم که نظام خودمون باشه که نریم کتاب بخریم تو میگی اعتراض کنیم که یه کنکوری بشه که ۵ میلیون از جیب خرج کتاب کنیم تازه بریم سر خونه اول ؟!

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بیخود کرده سنجش شهر هرت که نیس یه ساله یه مصوبه دیگه رو گزاشته رو سایتش حالا زده زیرش.100 درصد باید انتخابی باشه وگرنه میشه شکایت کرد به دیوان عدالت اداری کاری کرد که حتی مجبور شن یه کنکوره برگزار کنن 99 رو.دوستان لطفا به فکر اونایی که یه ساله داشتن با نظام جدید درس میخوندن هم باشین.البته من جزوشون نیستم ولی لطفا اینقدر خودخواه نباشید.اگه قراره کنکوری باشه باید انتخابی باشه

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.
      من فکر نمیکنم اعتراض رو قبول کنن چون بر اساس منطق تصمیم گرفتن ، گفتن که نظام قدیم کنکور قدیم بده ، جدید هم کنکور جدید بده ، بر اساس نوع نظامی که خودشون داخلش تحصیل کردن.
      مصوبات سیزدهم هم که گفته بود باید همه کنکور جدید بدن سال 99 ، یه عده اومدن اعتراض گذاشتن و کمپین زدن که نه ، ما میخوایم کنکور نظام قدیم بدیم و برای نظام خودمون کنکور بدیم ، مجلس هم گفت خب باشه شما توی نظام خودتون کنکور بدید ، جدیدا هم توی نظام خودشون.
      در اصل این اتفاق تقصیر سازمان سنجش یا مجلس نیست ، تقصیر افراد نظام قدیمی هست که گفتن ما میخوایم توی نظام خودمون کنکور بدیم و تعداد زیادی رو هم شامل میشدن ، مثلا طبق آمار( فرضی ) اگر 400 هزار نفر نظام قدیم داشته باشیم و 300 هزارنفر بیان مدام بگن که ما میخوایم توی کنکور نظام قدیم شرکت کنیم ، خب نتیجه مصوبات هفدهم میشه همینی که مشاهده کردید!
      مثل انتخابات ریاست جمهوری میمونه ، بالاخره ممکنه از بین 80 میلیون نفر 35 میلیون نفر به آقای ایکس رای بدن و 45 میلیون نفر به آقای زد ، بر این اساس آقای زد میشه ریس جمهور ، با این وجود که 35 میلیون نفر مخالف داشته ، نمیان بگن خب دو تا ریس جمهور میذاریم.
      من شخصا امیدوارم انتخاب اینکه هر شخص توی چه نظامی کنکور بده اختیاری باشه چون قبل از نظام پیش دانشگاهی ، افراد نظام قدیم هم مجبور هستن توی نظام پیش دانشگاهی کنکور بدن در صورتی که نوع دیپلم اون ها با نوع دیپلم پیش دانشگاهی متفاوت هست ، شاید اونها دوست داشته باشن توی کنکور نظام جدید شرکت کنند ، یا افرادی که با مدارک دانشگاهی و بدون پیش دانشگاهی دارن کنکور میدن ، باید این انتخاب برقرار میشد! به هرحال سازمان سنجش داره پول طراح سوال و هزینه ی برگزاری رو میده حالا چه 100 هزارنفر سوال نظام قدیم چاپ کنه چه 500 هزارنفر چاپ کنه ، چه کلا برای نظام قدیم سوال چاپ نکنه ، باز هم هزینه اش یکی هست چون تعداد سوالات مشابه هست یعنی هر نظام 500 سوال خواهد داشت حالا چه این سوالات جدید باشن چه قدیم باشن هزینه چاپ و تکثیر و انتقالشون به شهر ها یکی هست

ولی خب این کارشون باعث شد یک حاشیه جدید درست بشه برای اعتراض به اختیاری کردن نوع سوالات کنکور
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      عزیز من تو الان خودت تبلیغات چی همین انتشاراتی ها هستی غیر مستقیم ما اعتراض داشتیم که نظام خودمون باشه که نریم کتاب بخریم تو میگی اعتراض کنیم که یه کنکوری بشه که ۵ میلیون از جیب خرج کتاب کنیم تازه بریم سر خونه اول ؟!
      اولا حرف سر اجباری و اختیاری بودن هست پس لطفا مغلطه نکنید ثانیا اگر یه مقایسه کنید تاریخ عضویت هرکس رو انگه تبلیغات چی بیشتر به شما میاد تا بنده ثالثا اگه هر دفعه بخوان قانون و مصوبه ی خوشونو تغییر بدن دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه تو این مملکت تازه از کجا معلم دوباره بعدا نیان بگن که اصلا طی مصوبه جلسه هجدهم شورای سنجش و اموزش کشور تصمیم براین شدکه همون یه کنکور در سال 99 باشه اینطوری دوباره چند ماه وقتو از داوطلب حروم میکنن بالاخره باید یه جا جلوی اینا ایستاد تا سر حرفشون باشن.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      مشخصا چیزی که به نفع انتشاراتیها هست اینه که یک کنکور برگزار بشه تا همه ی نظام قدیمیها( چند صد هزار نفر) مجبور باشن دوباره منابع تهیه کنن.الکی برای پیش بردن هدفتون اطلاعات غلط تحویل ملت ندید
      پ.ن:این مصوبه جدید نسبت به مصوبه قبلی که می گفت سال 99 همه باید کنکور نظام جدید شرکت کنن خیلی عادلانه تر هست ولی به نظر من عادلانه تر بود اگه حق انتخاب می دادن تا نظام قدیمی هایی که برای کنکور نظام جدید برنامه ریزی کرده بودن هم ضرر نکنن
      ویرایش توسط reza2018 : 05 فروردین 1398 در ساعت 19:51

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مثلا الان چی میشه یه نظام قدیمی بخواد کنکور نظام جدید بده من نمیفهمم چی کم میشه از بقیه
      اینجوریم نیس که دوتا نظام هرکدوم سهمیه خاصیم داشته باشن که بگیم حق یکی دیگه پایمال میشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان چیه دقیقا؟
      بده الان کنکور نظام قدیم گذاشتن
      چرا اینجوری میکنین اخه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظام جدیدی هاحق دارن از این مصوبه خرسند باشند پس دوستان حواستون باشه که از نظرات مغرضانشون ناراحت نشید.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mania868 نمایش پست ها
      الان چیه دقیقا؟ بده الان کنکور نظام قدیم گذاشتن چرا اینجوری میکنین اخه
      بحث سر اجبار کردن افرادی هستش که بر مبنای مصوبه قبلی 6 ماه وقت و هزینه و انرژیشون از بین رفت.انسانیت هم خوب چیزیه.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بحث سر اجبار کردن افرادی هستش که بر مبنای مصوبه قبلی 6 ماه وقت و هزینه و انرژیشون از بین رفت.انسانیت هم خوب چیزیه.
      شما یجوری میگین انگار من بهتون توهین کردم
      ی جوری میگین انگار با برگزاری نظام قدیم مشکل دارین
      ینی تعداد کسایی ک برای 99 میخان نظام قدیم کنکور بدن از کسایی ک رفتن کتابای نظام جدید رو گرفتن کمترن؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اولا حرف سر اجباری و اختیاری بودن هست پس لطفا مغلطه نکنید ثانیا اگر یه مقایسه کنید تاریخ عضویت هرکس رو انگه تبلیغات چی بیشتر به شما میاد تا بنده ثالثا اگه هر دفعه بخوان قانون و مصوبه ی خوشونو تغییر بدن دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه تو این مملکت تازه از کجا معلم دوباره بعدا نیان بگن که اصلا طی مصوبه جلسه هجدهم شورای سنجش و اموزش کشور تصمیم براین شدکه همون یه کنکور در سال 99 باشه اینطوری دوباره چند ماه وقتو از داوطلب حروم میکنن بالاخره باید یه جا جلوی اینا ایستاد تا سر حرفشون باشن.
      تاریخ عضویت من الان مشخص شد که من برای سازمان سیا و موساد هم کار میکنم دقیقا من امسال تصمیم به کنکور گرفتم اول مهر نزدیک به ۷۰۰ هزار تومن کتاب از دست دو فروشی خریدم تازه با منت منطق شما میگه برو کتاب هارو بریز تو اشغالی و منی که تازه با این ها آشنا شدم بهم بگی فلان مبحث صفحه آش میدونم برم سر خونه اول کتاب های تازه بخرم اونم چقدر انصافا رفتم پرسیدم خداوکیلی زیر ۳ میلیون نمیشد یه منبع خیلی از بچه ها نیاز میبینن ۲ منبع بخرن !
      درضمن به هیچ عنوان اجبار ندارم حتما و دوتا کنکور باشه اونم بدون انتخاب انتخابی بشه ولی حتما باید دو کنکور باشه
      اینم بار ها گفتم کم کاری و بی نظمی عدم برنامه ریزی باعث شکست شما تو کنکور میشه واگرنه چه قدیم و چه جدید بهانه آدم های از زیر کار در رو هست !
      کسی که چند سال منابع خودش خونده کاملا به اون منابع اشراف داره بعید میدونم با تغییر منبع فرجی به حال کشی بشه مگر اینکه برنامه آش تغییر بده و منظم با تلاش کار کنه همین
      در ضمن من خودم فوق لیسانس دارم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=reza2018;1453633]مشخصا چیزی که به نفع انتشاراتیها هست اینه که یک کنکور برگزار بشه تا همه ی نظام قدیمیها( چند صد هزار نفر) مجبور باشن دوباره منابع تهیه کنن.الکی برای پیش بردن هدفتون اطلاعات غلط تحویل ملت ندید پ.ن:این مصوبه جدید نسبت به مصوبه قبلی که می گفت سال 99 همه باید کنکور نظام جدید شرکت کنن خیلی عادلانه تر هست ولی به نظر من عادلانه تر بود اگه حق انتخاب می دادن تا نظام قدیمی هایی که برای کنکور نظام جدید برنامه ریزی کرده بودن هم ضرر نکنن[/QUOTE شما راست میگی همه از همون کتابهای چند سال پیششون که احتمالا نصفه نیمه مونده استفاده میکنن و اصلا سراغ خرید کتابهای جدید و نو نمیرن اصلا هم یه عده نظام قدیم جدید که قصد کنکور مجدد دارن و یا تازه فارغ التحصیل شدن به خیل نظام قدیم ها اضافه نمیشن تازه هیچ انشاراتی کتابهای نظام قدیم تو انبارش خاک نمیخوره بعدشم کلاس کنکورم که اصلا نمیرن این نظام قدیما یا ازمون ازمایشی یا دی وی دی نمیخرن که.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همش حاشیه
      نزدیک 100 روز وقت هست تا دیر نشده بشینین بخونین

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن