خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 51 از 51
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahram777 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان نظام قدیم برای اعتراض حتما به سایت سازمان سنجش مراجعه کنن و اعتراض خودشونو برای مسئولین سنجش بفرستن اگه تونستن تماس تلفنی هم حتما بگیرن و این نکته رو دائم تو اعتراضتون گوشزد کنید که ما روی اطلاعیه قبلی سازمان سنجش حساب کرده بودیم و حق ندارید قانون خودتونو زیر پا بذارید.خواهشا ناراحتی و اعتراضتون فقط محدود به غر زدن تو این انجمن نکنید که اینجا به گوش کسی نمیرسه.حداقل کارتون میتونه اعتراض از طریق سایت سنجش باشه و در مراحل بعدی تماس تلفنی و کامنت گذاری در صفحه مسئولین و مراجعه حضوری و..............خلاصه هر کاری میتونید بکنید که این مصوبه ظالمانه تغییر کنه اینم بگم انتظاری از مافیای کنکور و همینطور انتشاراتی ها حتی سبطی نداشته باشید چون اینا به نفع جیبشونه که دو کنکور که هیچ اگه شد چند کنکور بر گذار بشه تا اصطلاحا آب بیشتر گل آلود بشه و اینا هم بیشتر و متنوع تر کتابو کلاسو سایر منابعشونو بفروشن.در واقع تا نگرید طفل کی جوشد لبن منظور اینکه تا میتونید اعتراض خودتونو از هر طریقی به مسئولین امر برسونید چون تو این مملکت تا قضیه بالا نگیر هیچی درست نمیشه.
      باز دیگه چی شده؟ لطفا بگید من در جریان نیستم

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اهان این که سنجش زده سال دیگه هم ۲ تل کنکوره؟! این که خیلی خوبه استرس از خیلی ها ورداشته شد که خودشونو اجبار کرده بودن امسال حتما قبول بشن وگرنه باید سال دیگه نظام جدید بخونن....تازه قطعا انتخابی میذارن که نظام قدیمیه هم اگه خواست نظام جدید بده ....مسئله بازم همین تاثیر معدله که معلوم نیس چی بشه!!! : D

3. Top | #48
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همه این بدبختی از اونجاست که اینا میخان هر دو نظام رو با هم تراز بدن که 100 درصد خلافه عقل و عدله. مگر 235 تا سوال نظام قدیم با 235 تا سوال نظام جدید یکیه که بشه تراز دهی یکسان بهش داد. باید جدا تراز میدادن ، اون وقت نه به نفع نظام قدیم بود نه نظام جدید.
      در اصل عدالت به این بود ، کنکور کاملا انتخابی باشه و تراز دهیشم جداگانه. البته هنوز کنکور برگزار نشده و کارنامه ها بررسی نشدن ، ولی احتمالا امسال نظام قدیم به شدت متضرر میشه و سال دیگه که مطمئنم کنکور انتخابی میشه و ضمنا بهش پشت کنکوری نظام جدیدم اضافه میشه ، مطمئنم نظام قدیمیا نابودن. اینا برای نظام قدیم هیچ ارزشی قائل نیستن و اگر نه باید کنکورشونو انتخابی میکردن و جدا تراز میدادن تا حق کسی خورده نشه.
      البته شما تمام تلاشتون بکنین تا حق تونو بگیرین و کنکور 99 انتخابی بشه و مطمئنم که میشه ، چون نمیشه هر وقت عشقشون کشید مصوبشونو عوض کنن

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بدیش اینه که یه تعداد قابل توجه ای از نظام قدیما سرشونو مثل کبک کردن زیر برف تو دلشون قند آب میشه که آخ جون اگه امسال نشد سال بعدهم فرصت دوباره دارم تازه با همین کتابای خودم ولی اینا بقول معروف فقط چسبیدن به یه قسمت آیه و ادامه ی آیه رو نمیخوان بخونن که برادر من خواهر من تو درسته اجازه داری با همین منابع دوباره کنکور بدی ولی باید با کسایی رقابت کنی که حجم و سختی مباحثشون نصف توهه و منابعشون خیلی قوی تر و جامع تر از توهه(کافی فقط برای نمونه سری به گاج مارکت بزنید و کتابای جدیدالتالیف رنگارنگشو ببینید) و فرصتشون برای دوره و مرور بیشتره انگار با پیکان بخوای بنزو بگیری بعدش به خودت هی دلداری بدی که من مایکل شوماخرم بعدشم تایم سر جلسه ی کنکورتون هم که یکسانه با اون حجم محاسبات و زمان مورد نیاز برای برای بازیابی و پیاده کردن جواب در کنکور نظام قدیم آره شوماخر تو میتونی درست مثل رستگار رحمانی.تازه الان چند ماهی هستش که خیلی از کتب کمک درسی نظام قدیم چاپ نمیشه و تقریبا تو بازار نایاب هستن(وای به حال کسایی که میخوان تازه بیان واسه کنکور مجدد چون احتمالا خیلی از منابعو پیدا نمیکنن) تازه برای 99 پشت کنکوری های نظام جدید هم اضافه میشن که بینشون دانش آموز قوی و خوب فراوون هست که اینبار وقتشون هم آزاده و...... در واقع اینا میخوان نظام قدیمو با دون پاشیدن بکشن به مسلخ کنکور99 و اونجا سرشو با پنبه ببرن چون میخوان صندلی های خالی رشته های درجه 2 و3 دانشگاهاشونو که داره خاک میخوره پر کنن چون نظام قدیم پسر که اگه نره دانشگاه چوب سربازی بالای سرشه و دخترها هم که بعد از چند سال کنکور دادن احتمالا خیلیاشون از فشار خانواده یا دلزدگی خودشون بیخیال میشن و میرن همون رشته های در جه 2و3 و بعضا4 رو میخونن و اینطوری دو چیزه که پر میشه یکی جیب اینا یکی هم صندلی دانشگاه و رشته های بیخود و خود خرکنی. بخدا اینا اگه امسال نتیجه بگیرن از این کاراشون 99 که هیچ صد در صد 1400 رو هم دوکنکوره اجباری میکنن.این حرفای افراد مغرض رو هم بندازین دور که اینا دیدن که تعداد نظام قدیم بالاست دلشون سوخت اومدن یه بار دیگه در حقمون لطف کردن خوبه ته دلمون همه میدونیم که اینا سالهاست به نفع مردم کاری نمیکنن و هر تصمیمشون هم بیشتر جیگر مردمو خون کرده و وضع مالی اینا رو بهتر توضیح بیشتر لازم نیست.خلاصه اینکه افرادی که نظرشون چیز دیگه هستش نظرشون محترم اما همین کنکور 98 که هیچ همین آزمون های مشترک قلم چی این حرفای منو اثبات میکنه بعضی از معلمها بخاطر بیسوادی و تنبلی در تدریسشون و کنکوریهای درسنخون الان سریع میگن قلم چی آمارش چرته من میگم حرف شماها کاملا صحیح هستش و من بحثی با شما ندارم شما میتونی به گول زدن خودت ادامه بدی اما مخاطب حرفم بقیه هستن که یه ذره واقع بینن که میدونن صرف نظر از وضعیت خاص بعضی افراد و استثناء ها که همیشه وجود دارن از نظر کلی قلم چی هر ساله از قبل حدود رتبه هاش و آمار هاش مشابه کنکور همون سال در میاد که بایدم دربیاد چون گفتم صرف نظر از یه مقدار درصد خطا همیشه نتایج مشابه با کنکور داره چون به هر حال یه آزمونیه که بسیاری از افرادی که جدی هستن برای کنکور درش شرکت میکنن و جامعه آماری خوبی داره.به هر حال تصمیم با خودتون خواستید اعتراض کنید نخواستید هم انشاالله موفق باشید ولی بعد نگید کسی نبود اینارو بگه سرمون کلاه رفت.
      ویرایش توسط bahram777 : 11 فروردین 1398 در ساعت 15:23

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahram777 نمایش پست ها
      بدیش اینه که یه تعداد قابل توجه ای از نظام قدیما سرشونو مثل کبک کردن زیر برف تو دلشون قند آب میشه که آخ جون اگه امسال نشد سال بعدهم فرصت دوباره دارم تازه با همین کتابای خودم ولی اینا بقول معروف فقط چسبیدن به یه قسمت آیه و ادامه ی آیه رو نمیخوان بخونن که برادر من خواهر من تو درسته اجازه داری با همین منابع دوباره کنکور بدی ولی باید با کسایی رقابت کنی که حجم و سختی مباحثشون نصف توهه و منابعشون خیلی قوی تر و جامع تر از توهه(کافی فقط برای نمونه سری به گاج مارکت بزنید و کتابای جدیدالتالیف رنگارنگشو ببینید) و فرصتشون برای دوره و مرور بیشتره انگار با پیکان بخوای بنزو بگیری بعدش به خودت هی دلداری بدی که من مایکل شوماخرم بعدشم تایم سر جلسه ی کنکورتون هم که یکسانه با اون حجم محاسبات و زمان مورد نیاز برای برای بازیابی و پیاده کردن جواب در کنکور نظام قدیم آره شوماخر تو میتونی درست مثل رستگار رحمانی.تازه الان چند ماهی هستش که خیلی از کتب کمک درسی نظام قدیم چاپ نمیشه و تقریبا تو بازار نایاب هستن(وای به حال کسایی که میخوان تازه بیان واسه کنکور مجدد چون احتمالا خیلی از منابعو پیدا نمیکنن) تازه برای 99 پشت کنکوری های نظام جدید هم اضافه میشن که بینشون دانش آموز قوی و خوب فراوون هست که اینبار وقتشون هم آزاده و...... در واقع اینا میخوان نظام قدیمو با دون پاشیدن بکشن به مسلخ کنکور99 و اونجا سرشو با پنبه ببرن چون میخوان صندلی های خالی رشته های درجه 2 و3 دانشگاهاشونو که داره خاک میخوره پر کنن چون نظام قدیم پسر که اگه نره دانشگاه چوب سربازی بالای سرشه و دخترها هم که بعد از چند سال کنکور دادن احتمالا خیلیاشون از فشار خانواده یا دلزدگی خودشون بیخیال میشن و میرن همون رشته های در جه 2و3 و بعضا4 رو میخونن و اینطوری دو چیزه که پر میشه یکی جیب اینا یکی هم صندلی دانشگاه و رشته های بیخود و خود خرکنی. بخدا اینا اگه امسال نتیجه بگیرن از این کاراشون 99 که هیچ صد در صد 1400 رو هم دوکنکوره اجباری میکنن.این حرفای افراد مغرض رو هم بندازین دور که اینا دیدن که تعداد نظام قدیم بالاست دلشون سوخت اومدن یه بار دیگه در حقمون لطف کردن خوبه ته دلمون همه میدونیم که اینا سالهاست به نفع مردم کاری نمیکنن و هر تصمیمشون هم بیشتر جیگر مردمو خون کرده و وضع مالی اینا رو بهتر توضیح بیشتر لازم نیست.خلاصه اینکه افرادی که نظرشون چیز دیگه هستش نظرشون محترم اما همین کنکور 98 که هیچ همین آزمون های مشترک قلم چی این حرفای منو اثبات میکنه بعضی از معلمها بخاطر بیسوادی و تنبلی در تدریسشون و کنکوریهای درسنخون الان سریع میگن قلم چی آمارش چرته من میگم حرف شماها کاملا صحیح هستش و من بحثی با شما ندارم شما میتونی به گول زدن خودت ادامه بدی اما مخاطب حرفم بقیه هستن که یه ذره واقع بینن که میدونن صرف نظر از وضعیت خاص بعضی افراد و استثناء ها که همیشه وجود دارن از نظر کلی قلم چی هر ساله از قبل حدود رتبه هاش و آمار هاش مشابه کنکور همون سال در میاد که بایدم دربیاد چون گفتم صرف نظر از یه مقدار درصد خطا همیشه نتایج مشابه با کنکور داره چون به هر حال یه آزمونیه که بسیاری از افرادی که جدی هستن برای کنکور درش شرکت میکنن و جامعه آماری خوبی داره.به هر حال تصمیم با خودتون خواستید اعتراض کنید نخواستید هم انشاالله موفق باشید ولی بعد نگید کسی نبود اینارو بگه سرمون کلاه رفت.
      سلام دوست من
      من نظام جدید هستم دلم میسوزه چرا تو انقدر وقت خودت هدر میدی و حرص میخوری
      کاری که از دست تو بر نمیاد
      بعد انقدر هم که تو گفتی کتاب های ما آسون نیست ولی چون من کتاب های شما هم یه زمانی مجبور شدم بخونم تا حدودی قبول دارم کمی سختره و بیشتره ولی کنکوره از نظام شما هم قبول میشن چرا اون قبول شده تو نباشی پس برو بخون

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      سلام دوست من
      من نظام جدید هستم دلم میسوزه چرا تو انقدر وقت خودت هدر میدی و حرص میخوری
      کاری که از دست تو بر نمیاد
      بعد انقدر هم که تو گفتی کتاب های ما آسون نیست ولی چون من کتاب های شما هم یه زمانی مجبور شدم بخونم تا حدودی قبول دارم کمی سختره و بیشتره ولی کنکوره از نظام شما هم قبول میشن چرا اون قبول شده تو نباشی پس برو بخون
      سلام عزیز
      خیلی ممون که نگران من و نظام قدیم ها هستی مخصوصا که وقت گذاشتی این تاپیکو مطالعه کردی. این جمله که کاری که از دست تو برنمیادو اگه میخواستیم مبنا قرار بدیم که بشر تا الان باید تو غار زندگی میکرد و تازه همین تاثیر معدل هم باید قطعی میموند. حداقل کاری که ازما برمیاد بیان و تایپ دو خط اعتراض در سایت سنجش و سایر جاهاست که اونم فکر نمیکنم کلا در مجموع بیشتر از 5 دقیقه طول بکشه.بعدشم کسی نگفته نظام جدید آسون و آب خوردنه ولی وقتی قراره که افراد زیادی باهم رقابت کنن بهتر نیست سوالات و منابع یکسان باشه و یاحداقل حق انتخاب بدن که کسی ضرر نکنه.کنکور قبلا که همه چیزش یکسان بود همه میگفتن عدالت نیستو شرایط و....برای همه یکسان وجود نداره و هزار حرفو حدث وای به حال 98 و سایر سالهایی که قرار دو نوع سوال اجباری باشه.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن