خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 51
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ای بابا
      یه کنکوره نظام جدیده اعتراض دارین
      دوتا کنکوره اعتراض دارین
      بسه دیگ شورشو درآوردین

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahram777 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان نظام قدیم برای اعتراض حتما به سایت سازمان سنجش مراجعه کنن و اعتراض خودشونو برای مسئولین سنجش بفرستن اگه تونستن تماس تلفنی هم حتما بگیرن و این نکته رو دائم تو اعتراضتون گوشزد کنید که ما روی اطلاعیه قبلی سازمان سنجش حساب کرده بودیم و حق ندارید قانون خودتونو زیر پا بذارید.خواهشا ناراحتی و اعتراضتون فقط محدود به غر زدن تو این انجمن نکنید که اینجا به گوش کسی نمیرسه.حداقل کارتون میتونه اعتراض از طریق سایت سنجش باشه و در مراحل بعدی تماس تلفنی و کامنت گذاری در صفحه مسئولین و مراجعه حضوری و..............خلاصه هر کاری میتونید بکنید که این مصوبه ظالمانه تغییر کنه اینم بگم انتظاری از مافیای کنکور و همینطور انتشاراتی ها حتی سبطی نداشته باشید چون اینا به نفع جیبشونه که دو کنکور که هیچ اگه شد چند کنکور بر گذار بشه تا اصطلاحا آب بیشتر گل آلود بشه و اینا هم بیشتر و متنوع تر کتابو کلاسو سایر منابعشونو بفروشن.در واقع تا نگرید طفل کی جوشد لبن منظور اینکه تا میتونید اعتراض خودتونو از هر طریقی به مسئولین امر برسونید چون تو این مملکت تا قضیه بالا نگیر هیچی درست نمیشه.
      من یکی فاز شماهارو درک نمیکنم
      چجوری میخواین کنکور نظام جدید بدید؟
      کتابایی که تا بحال یک کلمشو ندیدید!
      شما دارید زور میگید بخدا...
      سنجش مارو احترام کرد برامون 98 رو دو سواله کرد
      پا فشاری زیاد باعث شد 99 هم دو کنکوره بشه
      یعنی هر کنکوری نظام قدیم 2سال فرصت اضافه دریافت کرد
      شمایی که از97کنکور دادید و امید ندارید توی نظام آموزشی خودتون که سالها باهاش کلنجار رفتید سال98 قبول شید
      چطور میخواید با یه سال درس خوندن توی یه نظام دیگه رتبه برتر بشید؟!
      این کمپین فقط حاشیه و وقت تلف کردنه
      حرف زور گفتنه!
      بی منطقی محضه...
      تمومش کنید لطفا...!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سنجش از اولش همین بوده و هست.
      از زمانی که میاد هر موقع اطلاعیه زده دو سه ماه بعدش برعکس اونو منتشر کرده
      خودم خوب میدونستم سال 99 هم دو کنکوره هست نظام جدید نخوندم
      واقعا نمیدونم بعضی فازشون چی بود رفتن نظام جدید خوندن
      اینا همیشه میگن دیگه فرصتی داده نمیشه ولی همیشه یه تمدیدی تو کار هست اونایی هم که نظام جدید خوندید مگه خودتون نزدید تو ثبت نام سوالتون نظام جدید باشه ؟؟؟؟
      خب پس چی میگین سر جلسه سوال نظام جدید میدن بهتون بشینید حل کنید دیگه
      در ضمن 1400 هم دو کنکوره هست

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      ای بابا
      یه کنکوره نظام جدیده اعتراض دارین
      دوتا کنکوره اعتراض دارین
      بسه دیگ شورشو درآوردین
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinak2k نمایش پست ها
      سنجش از اولش همین بوده و هست.
      از زمانی که میاد هر موقع اطلاعیه زده دو سه ماه بعدش برعکس اونو منتشر کرده
      خودم خوب میدونستم سال 99 هم دو کنکوره هست نظام جدید نخوندم
      واقعا نمیدونم بعضی فازشون چی بود رفتن نظام جدید خوندن
      اینا همیشه میگن دیگه فرصتی داده نمیشه ولی همیشه یه تمدیدی تو کار هست اونایی هم که نظام جدید خوندید مگه خودتون نزدید تو ثبت نام سوالتون نظام جدید باشه ؟؟؟؟
      خب پس چی میگین سر جلسه سوال نظام جدید میدن بهتون بشینید حل کنید دیگه
      در ضمن 1400 هم دو کنکوره هست
      همش از روی بیکاریه و حس جنجال دوستی!
      مدام دنبال استرس و هیاهو میگردن...

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      هنوز بیشتر اونایی که نظام جدید خوندن اطلاعیه رو ندیدن اگه ببین چه شود اینجا روزی ده تا تایپک اعتراض نمیدونم چرا 97 هعی اعتراض شد امسال هم همچین حسی دارم من

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      خیلی مطمئن نباش گلم ..

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چاره چیهههه چند ماه دیگم بحث تاثیر قطعی معدل باز میکنن ..هر سال کنکور همینه و حاشیه داره عین همه چیزای دیگه

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا سنجش با حق انتخاب خارشش میگیره؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه سنجش این مصوبه خودشو تغییر نده باید به دیوان عدالت شکایت کرد که دیگه اونجا حتما ترتیب اثر میدن.

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      برعکس تاثیر معدل که واقعا منطقی بود شما ول کنید بابا،حوصله داینا..از الان برین خوب بخونید این حاشیه بازیهای الکی فقط وقتتونو میگره،چون جمعیتتون کمتره صداتون بجایی نمیرسه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.t نمایش پست ها
      برعکس تاثیر معدل که واقعا منطقی بود شما ول کنید بابا،حوصله داینا..از الان برین خوب بخونید این حاشیه بازیهای الکی فقط وقتتونو میگره،چون جمعیتتون کمتره صداتون بجایی نمیرسه
      شما آماری در دست داری؟

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نظام قدیمی هستم که بخاطر حرف سنجش نزدیک یکساله کتابهای نظام جدید گرفتم دارم میخونم واسه کنکور ۹۹ چون سربازم ۹۸ نمیتونم کنکور بدم و چون نیمه وقت میخونم زودتر شروا کردم که تموم کنم ولی امده سجنش زده زبر حرفش. مگه اولین باره تو دوتا یا یدونه بودن کنکوذ تصمیم میگیرن قبلاهم از این اتقاق افتاده چرا دست پاتون رو‌‌گم حالا این انسافه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siamak136 نمایش پست ها
      من نظام قدیمی هستم که بخاطر حرف سنجش نزدیک یکساله کتابهای نظام جدید گرفتم دارم میخونم واسه کنکور ۹۹ چون سربازم ۹۸ نمیتونم کنکور بدم و چون نیمه وقت میخونم زودتر شروا کردم که تموم کنم ولی امده سجنش زده زبر حرفش. مگه اولین باره تو دوتا یا یدونه بودن کنکوذ تصمیم میگیرن قبلاهم از این اتقاق افتاده چرا دست پاتون رو‌‌گم حالا این انسافه
      البته امیدوارم انتخابی بشه ولی جای نگرانی برای شما نیست برای شما دوست عزیز اولا کتاب های نظام جدید همین شهریور و مهر اومدن تو بازار یعنی نزدیک به ۷ ماه این کتاب هارو شما خریدین و مطالعه کردید جالب بدونید که دو کنکور مجزا نیست ! سوالات مشترک هم دارن من هر کس مشکل کتاب داشت بهش آدرس و شماره مغازه ای تو انقلاب تهران میدم برای تعویض کتاب جدید به قدیم حتی پیک هم مجانی براش !
      نکته اینجاست دوستان چون فکر کردن نظام جدید حذفیات زیاد داشته با نظام جدید نتیجه مطلوب تری میگیرن باور کنید اشتباه محض هست درست حذفیات داشتن ولی بدون برنامه ریزی حتی اونم نمیرسید بخونید نمونه آش من میتونم تو آزمون های آزمایشی قسمت های سوالات یکسان بین بچه های نظام جدید و قدیم ببینید اکثر بچه های نظام قدیم به طور کلی میتونم بگم گند زدن هیچ فرقی نمیکنه
      کلا آدم ها وقتی راه اشتباه میرن بدون برنامه آنقدر مغرور هستن همش دنبال عامل خارجی هستن و ایراد از کم کاری خودشون نمیبینن الان هم بهانه این شده اون ها کمتر میخونن حجمش کم تر هست ... فردا سال ۹۹ انتخابی میشه همین ها میان با بهانه های جدید تر ...
      شما از الان با توجه بهداینکه چند سال منابع نظام قدیم خوندید فرصت داری تا سال ۹۹ رتبه دو رقمی بشید
      موضوع جالب اینجاست اصلا هنوز کنکور ۹۸ ندادین نمیدونین اصلا چطور هست داستان از الان براش کمپین زدین !
      همش و همش بهانه است

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      البته امیدوارم انتخابی بشه ولی جای نگرانی برای شما نیست برای شما دوست عزیز اولا کتاب های نظام جدید همین شهریور و مهر اومدن تو بازار یعنی نزدیک به ۷ ماه این کتاب هارو شما خریدین و مطالعه کردید جالب بدونید که دو کنکور مجزا نیست ! سوالات مشترک هم دارن من هر کس مشکل کتاب داشت بهش آدرس و شماره مغازه ای تو انقلاب تهران میدم برای تعویض کتاب جدید به قدیم حتی پیک هم مجانی براش !
      نکته اینجاست دوستان چون فکر کردن نظام جدید حذفیات زیاد داشته با نظام جدید نتیجه مطلوب تری میگیرن باور کنید اشتباه محض هست درست حذفیات داشتن ولی بدون برنامه ریزی حتی اونم نمیرسید بخونید نمونه آش من میتونم تو آزمون های آزمایشی قسمت های سوالات یکسان بین بچه های نظام جدید و قدیم ببینید اکثر بچه های نظام قدیم به طور کلی میتونم بگم گند زدن هیچ فرقی نمیکنه
      کلا آدم ها وقتی راه اشتباه میرن بدون برنامه آنقدر مغرور هستن همش دنبال عامل خارجی هستن و ایراد از کم کاری خودشون نمیبینن الان هم بهانه این شده اون ها کمتر میخونن حجمش کم تر هست ... فردا سال ۹۹ انتخابی میشه همین ها میان با بهانه های جدید تر ...
      شما از الان با توجه بهداینکه چند سال منابع نظام قدیم خوندید فرصت داری تا سال ۹۹ رتبه دو رقمی بشید
      موضوع جالب اینجاست اصلا هنوز کنکور ۹۸ ندادین نمیدونین اصلا چطور هست داستان از الان براش کمپین زدین !
      همش و همش بهانه است
      والا موندم چیکار کنم خودم دهم رو‌خوندم میخوام یازدهم رو شروع کنم که این خبر امد حالا موندم با همین جدید ادامه بدیم یا نه ریسک نکنم یرم سراغ قدیم ولی اونم‌موندم برم دوباره سال دومشو بخونم یا نه از سوم بخونم کلافم کرده و موندم کتاب های جدید رو بفروشم یا نگه دارم و اینکه شما اگه ازمون ازمایشی میدین چند درصد میشه گف که سوالا مشترک هستن

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siamak136 نمایش پست ها
      والا موندم چیکار کنم خودم دهم رو‌خوندم میخوام یازدهم رو شروع کنم که این خبر امد حالا موندم با همین جدید ادامه بدیم یا نه ریسک نکنم یرم سراغ قدیم ولی اونم‌موندم برم دوباره سال دومشو بخونم یا نه از سوم بخونم کلافم کرده و موندم کتاب های جدید رو بفروشم یا نگه دارم و اینکه شما اگه ازمون ازمایشی میدین چند درصد میشه گف که سوالا مشترک هستن
      فعلا هیچی مشخص نیست قسمت های مشترک بخون ۷۰ یا هشتاد درصد مشترک

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن