خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Lightbulb کنکور99مثل98دوگانه خواهدبودوبدون اختیاردرانتخاب

سلام و عرض ادب خدمت همه ی دوستان انجمن
      خیلی وقت بود تاپیک نزده بودم به دلایلی اما اطلاعیه سازمان سنجش رو داخل سایتش دیدم ، وظیفه دونستم که این تاپیک رو ارسال کنم برای همگی ، مخصوصا نظام قدیم.
      ضمنا ، سال نو رو به تمام بچه های سایت و خانواده های محترمتون تبریک میگم امیدوارم سالی پراز برکت و موفقیت رو رقم بزنید و همیشه روی لباتون خنده باشه
      طبق اطلاعیه سازمان سنجش:
      لینک اطلاعیه مصوبات هفدهم: سازمان سنجش آموزش کشور

لینک اطلاعیه مصوبات سیزدهم: سازمان سنجش آموزش کشور

بدين‌وسيله به اطلاع مي‌رساند، براساس مصوبه هفدهمين جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مورخ 97/12/26، با توجه به درخواست داوطلبان، در آزمون سراسري سال 1399، برای آخرین بار همانند آزمون سراسري سال 1398 سنجش با دو آزمون جداگانه (دو مجموعه سوال) مطابق موارد ذيل انجام خواهد شد، ضمناً از مباحث مشترک دو نظام آموزشی قدیم و جدید (3-3-6) ، سوال یکسان طرح خواهد شد.

· يك آزمون (يك مجموعه سوال) براي دانش‌آموزان نظام‌ قديم

· يك آزمون (يك مجموعه سوال) براي دانش‌آموزان نظام‌ جديد (3-3-6)

توجه: داوطلبان با توجه به اينكه فارغ‌التحصيل نظام قديم يا نظام جديد آموزشي هستند لزوماً بايد در آزمون مربوط به نظام آموزشي كه در آن فارغ‌التحصيل شده‌اند، شركت نمايند.

((دقت کنید به خط آخر اطلاعیه: کسی حق انتخاب نداره که نوع کنکورش رو مشخص کنه (سری سوال بر اساس دیپلم هست) یعنی اگر اشخاصی که نظام قدیم بودن و به امید کنکور 99 رفتن کتاب های نظام جدید خریدن و هزینه کردن ، در حال حاضر حق ثبت نام توی کنکورنظام جدید رو ندارن ، حالا یا باید برید کتاباتون رو بفروشید و کتاب های نظام خودتون رو بخرید یا اینکه اعتراض دسته جمعی به سازمان سنجش و مجلس بکنید ( که فکر میکنم چون تعدادتون زیاد نیست اعتراض به جایی نرسه ولی خب اینم یه راهه) یا اینکه صبوری کنید شاید نظرشون برگشت ولی در حال حاضر چیزی هست که خواندید))
      بیشتر هدفم از این تاپیک همین خط آخری که نوشتم بود تا یوقت خیلیا فکر نکنن از کسانی که نظام قدیم هستن میتوانن توی کنکور نظام جدید شرکت کنن و خدایی نکرده کلی ضرر مالی و روحی بخورن.

" God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا 99 واقعا نظام قدیم هست یا نه؟
      اگه ی نظام باشه باید نظام جدید کنکور داده بشه دیگه

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حق انتخاب حق مسلم ماهاست

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mania868 نمایش پست ها
      حالا 99 واقعا نظام قدیم هست یا نه؟
      اگه ی نظام باشه باید نظام جدید کنکور داده بشه دیگه
      سلام . بله هست . لینکش اطلایه سازمان سنجش رو داخل تاپیک ارسال کردم که . اطلاعیه مربوط به مصوبات هفدهم
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام و عرض ادب خدمت همه ی دوستان انجمن
      خیلی وقت بود تاپیک نزده بودم به دلایلی اما اطلاعیه سازمان سنجش رو داخل سایتش دیدم ، وظیفه دونستم که این تاپیک رو ارسال کنم برای همگی ، مخصوصا نظام قدیم.
      ضمنا ، سال نو رو به تمام بچه های سایت و خانواده های محترمتون تبریک میگم امیدوارم سالی پراز برکت و موفقیت رو رقم بزنید و همیشه روی لباتون خنده باشه
      طبق اطلاعیه سازمان سنجش:
      لینک اطلاعیه مصوبات هفدهم: سازمان سنجش آموزش کشور

لینک اطلاعیه مصوبات سیزدهم: سازمان سنجش آموزش کشور

بدين‌وسيله به اطلاع مي‌رساند، براساس مصوبه هفدهمين جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مورخ 97/12/26، با توجه به درخواست داوطلبان، در آزمون سراسري سال 1399، برای آخرین بار همانند آزمون سراسري سال 1398 سنجش با دو آزمون جداگانه (دو مجموعه سوال) مطابق موارد ذيل انجام خواهد شد، ضمناً از مباحث مشترک دو نظام آموزشی قدیم و جدید (3-3-6) ، سوال یکسان طرح خواهد شد.

· يك آزمون (يك مجموعه سوال) براي دانش‌آموزان نظام‌ قديم

· يك آزمون (يك مجموعه سوال) براي دانش‌آموزان نظام‌ جديد (3-3-6)

توجه: داوطلبان با توجه به اينكه فارغ‌التحصيل نظام قديم يا نظام جديد آموزشي هستند لزوماً بايد در آزمون مربوط به نظام آموزشي كه در آن فارغ‌التحصيل شده‌اند، شركت نمايند.

((دقت کنید به خط آخر اطلاعیه: کسی حق انتخاب نداره که نوع کنکورش رو مشخص کنه (سری سوال بر اساس دیپلم هست) یعنی اگر اشخاصی که نظام قدیم بودن و به امید کنکور 99 رفتن کتاب های نظام جدید خریدن و هزینه کردن ، در حال حاضر حق ثبت نام توی کنکورنظام جدید رو ندارن ، حالا یا باید برید کتاباتون رو بفروشید و کتاب های نظام خودتون رو بخرید یا اینکه اعتراض دسته جمعی به سازمان سنجش و مجلس بکنید ( که فکر میکنم چون تعدادتون زیاد نیست اعتراض به جایی نرسه ولی خب اینم یه راهه) یا اینکه صبوری کنید شاید نظرشون برگشت ولی در حال حاضر چیزی هست که خواندید))
      بیشتر هدفم از این تاپیک همین خط آخری که نوشتم بود تا یوقت خیلیا فکر نکنن از کسانی که نظام قدیم هستن میتوانن توی کنکور نظام جدید شرکت کنن و خدایی نکرده کلی ضرر مالی و روحی بخورن.

الحمدلله
      ممنون بابت اطلاع رسانی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام . بله هست . لینکش اطلایه سازمان سنجش رو داخل تاپیک ارسال کردم که . اطلاعیه مربوط به مصوبات هفدهم
      خیلی خیلی ممنون از اطلاع رسانی ب موقعتون
      و پاسخگویی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نشستم نظام جدید خوندم چون حوصله درگیر شدن با بامبول بازیای اینارو نداشتم، ولی مسوولین خردمند شگفتی آفرینی کردند و حماسه ای جدید آفریدن

I've been lost for so long
      I forgot i could be found
      I've been holding my breath
      For the Axe to come down
      ویرایش توسط .khosro. : 05 فروردین 1398 در ساعت 17:01

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه سوال...فرضا حق انتخاب بدن اگه بیشتر افراد دوست داشته باشن نظام قدیم باز بدن یا اصن نظام جدید ...اونوقت تکلیف چیه برا اون نظام دیگه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان پشت کنکوری ظاهرا شرایط بچه های نظام جدید رو درک نمیکنن. ماها توی این سردرگمیه امتحانات نهایی و درس های چرت جدید و اجبار مدارس برای حضور توی کلاس ها بعد از عید و سال اولی بودن و... چجوری میتونیم با شمایی که حداقل ٢ سال هست پشت کنکور درس میخونی رقابت کنیم؟؟؟؟؟ خیلی راحت دو سال کتابای جدید رو بخونی و بیای کنکور نظام جدید بدی و همه ی دوازدهمی هارو لتو پار کنی؟ نمیدونم چند میلیارد دلار پول کتابای نظام جدید رو دادید که اینجوری قیام کردید!!!! ولی عادلانه هم رفتار نمیکنید...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      دوستان پشت کنکوری ظاهرا شرایط بچه های نظام جدید رو درک نمیکنن. ماها توی این سردرگمیه امتحانات نهایی و درس های چرت جدید و اجبار مدارس برای حضور توی کلاس ها بعد از عید و سال اولی بودن و... چجوری میتونیم با شمایی که حداقل ٢ سال هست پشت کنکور درس میخونی رقابت کنیم؟؟؟؟؟ خیلی راحت دو سال کتابای جدید رو بخونی و بیای کنکور نظام جدید بدی و همه ی دوازدهمی هارو لتو پار کنی؟ نمیدونم چند میلیارد دلار پول کتابای نظام جدید رو دادید که اینجوری قیام کردید!!!! ولی عادلانه هم رفتار نمیکنید...
      چیکار کنیم جیگر جان؟ میخوای کلا قید کنکورو بزنیم بریم کارگری؟ اون نظام قدیم اگه درسش خوب بود و تونسته بود بخونه که پشت کنکور نمیموند، شما بجای این حرفای بی پایه و اساس سهمیه ای هارو دریاب که تعدادشون 2درصد کنکوریاس ولی صندلیاشون 30 درصد، ینی رشته ای که داوطلب عادی باید 2000 بیاره تا قبول شه، اونا با 30000 میرن

پ ن: بقیه ی کنکوریا میخوان تو فضای کاملا برابر با سال اولیا رقابت کنن، درست نیست جوری رفتار کنین انگار صندلیای پزشکی حق مسلم سال اولیاس، اگه یکی سی سال سنشه و میاد میخونه و رتبش از من و تو بیشتر میشه ناز شصتش! رقابت کرده و تونسته، نامردی که نکرده...

I've been lost for so long
      I forgot i could be found
      I've been holding my breath
      For the Axe to come down
      ویرایش توسط .khosro. : 05 فروردین 1398 در ساعت 17:12

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      چیکار کنیم جیگر جان؟ میخوای کلا قید کنکورو بزنیم بریم کارگری؟ اون نظام قدیم اگه درسش خوب بود و تونسته بود بخونه که پشت کنکور نمیموند، شما بجای این حرفای بی پایه و اساس سهمیه ای هارو دریاب که تعدادشون 2درصد کنکوریاس ولی صندلیاشون 30 درصد، ینی رشته ای که داوطلب عادی باید 2000 بیاره تا قبول شه، اونا با 30000 میرن

پ ن: بقیه ی کنکوریا میخوان تو فضای کاملا برابر با سال اولیا رقابت کنن، درست نیست جوری رفتار کنین انگار صندلیای پزشکی حق مسلم سال اولیاس، اگه یکی سی سال سنشه و میاد میخونه و رتبش از من و تو بیشتر میشه ناز شصتش! رقابت کرده و تونسته، نامردی که نکرده...
      نمیدونم با گفتن این حرفم از انجمن اخراج میشم یا نه مهمم نیست برام بای‌د بگم ...خوشحالم که میبینم هنوز نسل آدمای فهمیده چون شما منقرض نشده که کاملا به جا جواب این کاربر رو دادی ...ضمن اینکه تو بعضی از انواع سهمیه ها گاها شاهد هستیم ک اون 30هزاری که گفتی به سیصد هزار هم رسیده و قبولی داده
      ارزوی موفقیت همگی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید ولی قبلا هم شرایط چنین بوده
      ما هم امتحان نهایی داشتیم و حتی سال 94 فاصله امتحان نهایی و کنکور میدونن ک چقد کوتاه بوده
      ما هم زمانی دانش اموز بودیم و توی کنکور با پشت کنکوری هایی ک چند سال پشت کنکور بودن رقابت میکردیم
      این حرفتون هیچ اساسی نداره
      اگه درس خونده باشین ب نتیجه مطلوب میرسین
      این ربطی ب قدر بودن رقیب هم نداره

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شما اصلا متوجه حرف من نشدی. من نگفتم که شما پشت کنکوریا برید کارگری, میگم حق نیست منی که تازه مثلا چند ماهه شروع کردم به خوندن با شمایی که دو سه ساله داری میخونی رقابت کنم. طرف توی مدرسه ی ما رتبش سه هزار شده حالا میخواد دوباره کنکور بده که بره دولتی پزشکی بیاد بخونه , خیلی راحت بیاد کنکور نظام جدید بده و چون حجم مطالب هم کمتره و طبیعتا خیلی قوی تر از ما سال اولیاست با یه رتبه ی خیلی عالی از ما جلو میفته. شما که ادعای دادگری داری به نظرت این عدالته؟؟؟ لابد میخوای بگی که شماها ام بمونید پشت کنکور!!! همه مثل شما نیستن که شرایط موندن پشت کنکورو داشته باشن. ما بی سهمیه ای ها زورمون به سهمیه ای جماعت نمیرسه, اگه قرار بود اینن سهمیه هارو حذف کنن تاحالا کرده بودن. همکلاسیهام 13 نفرشون 25 درصدی هستن و خیلیاشون 5 درصدی و خیلیاشونم نمیگن دارن یا نه. از همین الان به ریشم میخندن و میگن قبول نمیشی و ما قبول میشیم!! البته راستم میگن. خلاصه زور ما نه به شماها میرسه نه به اونا.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نشستم نظام جدید خوندم چون حوصله درگیر شدن با بامبول بازیای اینارو نداشتم، ولی مسوولین خردمند شگفتی آفرینی کردند و حماسه ای جدید آفریدن
      ناراحتی نداره نظام قدیم و جدید تو خیلی مباحث کاملا یکی هستن ، اگ بخوای استوکیومتری بخونی تو جفت نظاما یکین فرضا
      اگ بخوای گوراش بخونی همینطور
      حد و مشتق و احتمال همینطور...
      تو اختصاصیا اصلا جای ناراحتی نداره فک نکن اتفاق خاصی افتاده.

کتابارو بررسی کن هرچی کهدفرق داره و خیلیم زیاد نیست قطعا بخون.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خودت اگه امسال کنکور قبول نشی حاضری سال بعد کنکور ندی چون دومین سالت میشه که میخونی و در حق سال اولی هایی که دارن میرن مدرسه نامردی می کنی!!!
      مثل این میمونه بگی من امسال اولین سال مسابقه دو میدانی شرکت میکنم بقیه چون دومین ساله دارن شرکت می کنن باید 20 متر جلوتر از بقیه شروع کنم به دویدن.

بهترین کار اختیاری کردن هست تا هر کی صلاح کار خودشو تشخیص بده.
      ویرایش توسط 4u4u : 05 فروردین 1398 در ساعت 17:53

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن