خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از فردا یه عده نیان برای تشکیل کمپین برای دو کنکوره کردن ۱۴۰۰ تاپیک نزنن صلوات

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 4u4u نمایش پست ها
      خودت اگه امسال کنکور قبول نشی حاضری سال بعد کنکور ندی چون دومین سالت میشه که میخونی و در حق سال اولی هایی که دارن میرن مدرسه نامردی می کنی!!!
      مثل این میمونه بگی من امسال اولین سال مسابقه دو میدانی شرکت میکنم بقیه چون دومین ساله دارن شرکت می کنن باید 20 متر جلوتر از بقیه شروع کنم به دویدن.
      نخیر عزیز من دارم نظام قدیم و جدید رو بخاطر حجم مطالب و سردرگمی دوازدهمی ها مقایسه میکنم. وگرنه پشت کنکور موندن هم سختیای خودشو داره

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      نخیر عزیز من دارم نظام قدیم و جدید رو بخاطر حجم مطالب و سردرگمی دوازدهمی ها مقایسه میکنم. وگرنه پشت کنکور موندن هم سختیای خودشو داره
      حجم درسای نظام قدیم خیلی بیشتر هست زمانی که طول میکشه مرور بشه هم خیلی بیشتره.
      یه درس دو درس که نیست اکثر درسها همینطوره.
      کنکوری که یه تست هم مهمه با این وضع احتمال قبولی نظام قدیم خیلی پایین میاد.
      کسی هم نظام جدیدو مقصر نمیدونه بی تدبیری مسئولین هست.
      ویرایش توسط 4u4u : 05 فروردین 1398 در ساعت 18:11

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      دوستان پشت کنکوری ظاهرا شرایط بچه های نظام جدید رو درک نمیکنن. ماها توی این سردرگمیه امتحانات نهایی و درس های چرت جدید و اجبار مدارس برای حضور توی کلاس ها بعد از عید و سال اولی بودن و... چجوری میتونیم با شمایی که حداقل ٢ سال هست پشت کنکور درس میخونی رقابت کنیم؟؟؟؟؟ خیلی راحت دو سال کتابای جدید رو بخونی و بیای کنکور نظام جدید بدی و همه ی دوازدهمی هارو لتو پار کنی؟ نمیدونم چند میلیارد دلار پول کتابای نظام جدید رو دادید که اینجوری قیام کردید!!!! ولی عادلانه هم رفتار نمیکنید...
      یه جوری صحبت نکن دوست عزیز که انگار فقط نظام اموزشی جدید سختی داره.درسای چرت جدید؟ کتابای شما هم حجم مطالبش کم شده هم بیانش قشنگ تر.کتابای نظام قدیم رو بررسی کن تو رشته تجربی تا متوجه بشی..اون امتحان نهایی و اون سختی هایی که الان شما داری ازش اسم مبری رو هم ما نظام قدیمیا گذروندیم.تو کنکور هزار جور داوطلب هست.موفقیت ربطی به سال اول بودن و سال اخر بودن و شرکت لیسانس ها و نظام قدیم و جدید و ... نداره.هر کی تلاش کنه میبره.اینا حاشیه اس.نفرات برتر کنکور این چند سال اخیر که اکثرا شهرستانی و روستایی بودن اینو ثابت کردن که موفقیت تلاش میخواد نه حاشیه!!خوبه که هممون میدونیم که اکثر داوطلبان کنکور تو رقابت نیستند و رقابت اصلی بین چند هزار نفر هست.
      چند میلیارد دلار هم کنایه قشنگی نیست.حالا شاید شما وضع مالیتون خوبه که خیلی راحت اینجوری میگین.ولی تو این بازار فعلی بسیارند کسایی که نون خالی ندارن چه برسه به اینکه بخوان یه جلد کتاب 100 هزار تومنی بخرن.

راستی از یه سری چیزای دیگه پشت کنکوری ها مثل سن بالاترشون بعد خدمت کنکور دادن.شاید متاهل بودن و بچه داشتن.شاغل بودن و هزار مشکل دیگه هم چشم پوشی کردم.پس به این راحتی نیست که یه نظام قدیم بخواد یه عالمه نظام جدید رو له کنه!! چون هزار تا مشغله داره در کنار درسش که کمتر کسایی از نظام جدید این مشکلاتو دارند با توجه به سنشون

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مملکت نیست که دیوونه خونس

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دوستان مهم ترین موضوع کنکور همچنان تاثیر معدل است،توجه کنیم که در این هیاهوی شیوه برگزاری کنکور توسط سنجش،
      آموزش و پروش طرح تاثیر قطعی رو پیش نبره.
      ..
      چون اگر شیوه برگزاری کنکور به تعدادی ضربه بزند،قطعا تاثیر قطعی معدل عده ی بسیاری را شامل مشیود
      ان طور که میدانید کنکور فضای رقابتی است،و یکی از شروط مهم برای یک فضای رقابتی آن است که برای تمام افراد ،شرایطی یکسان و یک شکل فراهم باشد تا بتوان رقابت سالمی هم ترتیب داد.
      درواقع هرگونه جدول کشی ،و حصار بندی نا حق این فضاها به نفع گروهی خاص،از ماهیت سلامت،و ایجاد بستر مناسب برای رقابت صحیح کاسته و درنهایت منجر به عدم اجرای صحیح عدالت خواهد شد و این خود حق مسلم عده بسیاری را ضایع خواهد کرد.
      ایراد اصلی تاثیر قطعی معدل جدای از بحث های فنی و تخصصی،مشکل عدالت آموزشی است.
      شاهد این مدعا هم رای دیوان عدالت اداری در سال های قبل بر ابطال این موضوع،و رد آن به درستی در سال 98 میباشد.
      به همین دلیل به چند مورد محدود نیز اشاره میشود:
      1.با شرایط فعلی کشور، تاثیر قطعی معدل به نفع مرفهان ودهک های بالای جامعه و باعث اسیب به مناطق محروم، مناطق 3 وشهرستان ها ،خانواده های با وضعیت مالی نامناسب و کم درآمد خواهد شد.
      2.هدف پنهان تاثیر قطعی معدل ،درنهایت کاهش بار مالی آموزش و پروش و افزایش دارایی این سازمان،به ازای آسیب به بخش عمده ای از خانواده های کم درآمد یا درآمد متوسط و زیان های مالی برای آن ها میباشد،زیرا امکانات آموزشی در مدارس کشور همگی در یک سطح قرار ندارند،درواقع شما هرگز نمیتوانید مدارس شمال و غرب تهران را در بعد آموزش با مدارس شهرستان ها و استان های محروم حتی،مقایسه هم بکنید،در خفای این موضوع تمایل خانواده ها،به سمت مدارس غیر انتفاعی با معلمان و تدریس حرفه ای برای کسب نمرات بالا ،افزایش یافته(زیان مالی به خانواده ها) و به دنبال آن با کاهش تعداد دانش آموزان در مدارس دولتی بار مالی آموزش و پرورش کاهش میابد،همچنین تعدد افزایش مجوزهای مدارس غیر انتفاعی،ایجادمافیای جدید در کنار مافیای فعلی(این بار با تیتر 20بگیرید و معلم های خصوصی با مدل امتحان نهایی !،کتاب های امتحان نهایی )،افزایش ترمیم معدل و... منجبر به افزایش درآمد این سازمان خواهد شد
      نتیجه این موضوع جدول کشی 20 یا 30 درصدی کنکور این بار برای مرفهان خواهد بود ،درواقع در این رقابت خانواده هایی که توان بسیج این نوع امکانات جدید را(درکنار مافیای فعلی کنکور!) ندارند،دونگ خود را در کنکور به دهک بالای جامعه پرداخت خواهند کرد!!
      درصورتی که تاثیر مثبت یا فقدان معدل،در وضع فعلی شرایط یکسانی را به وجود می آورد.
      اری اگر آموزش و پروش به دنبال نقش مظلومانه ی حامی در مقابل کنکور است،!!مسائل بسیار زیادی از قبیل (استاندار سازی(نه ایده ال !) سطح مدارس ،توجه به تدوین صحیح کتب اموزشی برای حذف مافیا،تریبت حرفه ای معلمان کارآموخته و... )وجود دارد که ابتدا باید به آن بپردازد.
      اگر برفرض قوانین و مقررات را دهک های بالای جامعه مینویسند،هرگز نباید این قوانین و مقررات به نفع آن ها باشد،!قوانین باید عمومیت داشته و برای همه یکسان
      ..

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه های نظام قدیم از الان تا کنکور ۹۹ یک سال و ۳ ماه فرصت دارن امیدوارم حاشیه دیگه ای بوجود نیاد و به احتمال زیاد تاثیر معدل هم مثل ۹۸ مثبت هست
      ولی نکته اینجاست واقعا هر کسی مرد عمل باشه اولا نباید این کنکور ۹۸ فراموش بکنه ! چون خیانت به خودش از الان هم برای ۹۸ و ۹۹ در صورت بدست نیاوردن نتیجه مطلوب برنامه بریزید
      اشتباهات سال که گذشت مد نظر داشته باشید تکرار نکنید فرصت ها از دست ندید و با توجه به اینکه منبع نظام قدیم تغییر نکرده از الان تا ۹۹ نه تنها چند دور شما میتونید منابع تکرار کنید و تست های کنکور ۹۰ تا ۹۸ حتی خیلی از آزمون های آزمایشی و خیلی خیلی کار های دیگه هم میتونید انجام بدید بچه یادتون نره فردا ۳۰ بهمن شد نیاید اینجا بپرسید کسی تو ۳ ماه تونست ؟! کسی از الان شروع کرد میتونه ؟ ...
      من مطمئنم بچه های نظام قدیم با توجه به اینکه روی منابع خودشون اشراف دارن میتونن ۱۰۰۰ نفر اول سال ۹۹ با این انگیزه از خودشون کنن
      درضمن بازم میگم ۹۸ اصلا فراموش نکنید بچه تلاش براش بکنید اینکه انتخابی بشه یا نشه هم مهم نیست الان بذارید بعد از ۹۸ اصلا کنکور واقعی ببینیم انصاف رعایت میشه بین بچه ها قدیم و جدید

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      بهانه ها چی هستن خداییش شما ها میارید ؟!
      شما اگه برنامه اتون برای کنکور ۹۹ هست از الان تا کنکور ۹۹ یکسال و ۳ ماه فرصت داری دوست عزیز خیلی های همین سال ۹۷ با همین منابع رفتن رتبه‌های برتر شدن دروس در حد ۱۰۰ زدن خیلی دروس دیگه هم در حد ۹۰ درصد به بالا زدن طرف تو ۹ ماه جمعش کرده رفته شما چند سال پشت کنکور هیچ از الان تا ۹۹ هم میگی جمع نمیشه ؟!
      هشتاد درصد میگن مطالب یکسان ۲۰ درصد همون چیزای که حذف شدن برای نظام جدید هم یه مقدار کمی هم مطالب اضافه شده
      واقعا اون منبع شما نیست پیروزی شما اون برنامه ریزی شما از الان تا ۹۹ هست
      اینکه بخوایی کنکور یکسان باشه ربطی به بهانه نداره. این شرط اول هر رقابتی هست.
      مسئله تلاش رو با این مسئله قاطی نکنین.
      منم میگم اختیاری باشه اگه شما میخوای دوباره کنکور نظام قدیم بدی بده.
      حرفم عین دموکراسی هست نمیدونم مشکلت کجاست.
      هیچکی نمیتونه مطمئن باشه طراح کاملا عادلانه سوال طرح کنه خیلی عجیب نیست نخوای آیندتو قمار کنی هست؟
      بازم میگم مسئله تلاش رو با این مسئئله قاطی نکن. چون یکی میتونه با تلاش یکسان با سوال بهتر و حجم مطالب مرور کمتر رتبش خیلی بهتر بشه.

9. Top | #24
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نمیفهمم چرا بحث میکنین عدالت هیچ جا به معنای واقعی وجود نداره
      من حس میکنم هر نظامی کنکور خودشو بده بهتره
      ولی از طرفی ب افرادی فکر میکنم که پس از چند سال میخان کنکور بدن و دیپلمه 96 به قبل هستن کتاب نظام قدیم گیر اوردن براشون یکم مشکله
      یکی از اشناهای ما امسال میخاستن کنکور بدن فارغ التحصیل هوشبری بودن سر گیر اوردن کتابای نظام قدیم یکم اذیت شد

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 4u4u نمایش پست ها
      اینکه بخوایی کنکور یکسان باشه ربطی به بهانه نداره. این شرط اول هر رقابتی هست.
      مسئله تلاش رو با این مسئله قاطی نکنین.
      منم میگم اختیاری باشه اگه شما میخوای دوباره کنکور نظام قدیم بدی بده.
      حرفم عین دموکراسی هست نمیدونم مشکلت کجاست.
      هیچکی نمیتونه مطمئن باشه طراح کاملا عادلانه سوال طرح کنه خیلی عجیب نیست نخوای آیندتو قمار کنی هست؟
      بازم میگم مسئله تلاش رو با این مسئئله قاطی نکن. چون یکی میتونه با تلاش یکسان با سوال بهتر و حجم مطالب مرور کمتر رتبش خیلی بهتر بشه.
      من اصلا با مسئله انتخابی مشکل ندارم هر کس حقی داره
      ولی چند تا مسئله میدونم اینکه واقعا منبع به هیچ عنوان برای کسی که از اول تابستون برنامه میریزه چیزی مهم نیست چون با برنامه ریزی خیلی ها با همون منبع از دید شما زیاد رتبه های عالی آوردن
      مشکل بعدی اینجاست که خیلی خیلی دوست دارم کنکور ۹۸ اصلا بدیم بعد از کنکور من و شما دوست گرامی میایم اینجا سوالات بررسی می‌کنیم زمان حل و وقت و سختی سوالات غیر مشترک با هم بررسی می‌کنیم اون موقع با دید بهتری میایم صحبت می‌کنیم
      ولی تجربه به من نشون داده اکثر داوطلب های پشت کنکور به دلیل تکرار شدن و یک شکست تو کارنامه اشون وسط راه بدجور انگیزه خودشون از دست میدن من آشنا دارم کنکور ۹۳ تجربی ۲۵۰۰ منطقه یک شد گفت سال دیگه تلاش میکنم چون رشته که میخواست نیاورد سال بعد جالب شد ۵۰۰۰ و سال بعد از اون شد ۸۰۰۰ منطقه یک اکثر بچه ها متاسفانه انگیزه از دست میدن این یه مسابقه است ۹۰ درصد این مسابقه انگیزه و تلاش هست اما سال ها بعدش واقعا برنامه آش عوض کرد جدی شد دانشگاه تهران پزشکی آورد که همه ما اول فکر کردیم شوخی میکنه من این شخص الان تعطیلات عید نیستش بهش بگم بیاد همین انجمن دقیقا به شما همه میگه برنامه و تلاش پشت کار و نظم حرف اول میزنه حتی دیگه اون شخص قلم چی اینا هم نرفت خودش از خودش آزمون میگرفت تو خونه فقط آزمون های جامع شرکت کرد ولی منظم بود خلاصه کلام اگر میبینید بچه ها نظام قدیم تراز پایین تری نسبت به جدید ها دارن تو آزمون های آموزشی شک نکنید فقط و فقط برمیگرده به اون از دست دادن اعتماد بنفس خودشون و اینکه اون آزمون ها استاندارد هستن یا نه هم به کنار ولی روحیه و اعتماد به نفس و تلاش حرف اول میزنه واگرنه این منابع اصلا هیچی نیستن شما هنوز دانشگاه نرفتید من رفتم تا فوق هم خوندم کل کتاب ها رو هم یه ترم دانشگاه نمیشه تازه اونجا هم رقابت سر معدل هست استاد جونش در میاد به کسی ۱۷ به بالا بده باید برای درسش خودت بکشی تازه خدارو شگرد کنید منابع مشخص اونجا هر درسی ۴ منبع داره تو ۴ ماه باید ۲۰ تا کتاب با فرمول عجیب غریب بخونید تازه اعضای هیت علمی هم در رقابت هستن کی سوالاش سخت تر از استاد دیگری

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نظام قدیم ها باید روی کتاب های خودشون کار کنن،نظام جدید ها هم روی کتاب های خودشون...
      اگر چه کتاب های نظام جدید سبک تر و حرفه ای تر هستش ،اما توجه کنید بسیاری از فصل های آنان عمیق تر و دارای مباحث تازه نیز هست...
      ثانیا اگه ملاک فقط سبکی درس ها باشه،آیا نمیتوان از دروس سبک ،مسائل پیچیده طرح کرد?!
      همچنین یک نظام قدیم تا بخواد بین یاخته و سلول یا درشت خوار بزرگ با ماکروفاژ و از این جور چیزا در یک سال ارتباط برقرار کنه،عملادر مقابل یک نظام جدید که سال 98 اولین کنکورش بوده و قصد شرکت دوباره در کنکور99 رو داره ،شانس بسیار پایینی خواهد داشت

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان نظام قدیم برای اعتراض حتما به سایت سازمان سنجش مراجعه کنن و اعتراض خودشونو برای مسئولین سنجش بفرستن اگه تونستن تماس تلفنی هم حتما بگیرن و این نکته رو دائم تو اعتراضتون گوشزد کنید که ما روی اطلاعیه قبلی سازمان سنجش حساب کرده بودیم و حق ندارید قانون خودتونو زیر پا بذارید.خواهشا ناراحتی و اعتراضتون فقط محدود به غر زدن تو این انجمن نکنید که اینجا به گوش کسی نمیرسه.حداقل کارتون میتونه اعتراض از طریق سایت سنجش باشه و در مراحل بعدی تماس تلفنی و کامنت گذاری در صفحه مسئولین و مراجعه حضوری و..............خلاصه هر کاری میتونید بکنید که این مصوبه ظالمانه تغییر کنه اینم بگم انتظاری از مافیای کنکور و همینطور انتشاراتی ها حتی سبطی نداشته باشید چون اینا به نفع جیبشونه که دو کنکور که هیچ اگه شد چند کنکور بر گذار بشه تا اصطلاحا آب بیشتر گل آلود بشه و اینا هم بیشتر و متنوع تر کتابو کلاسو سایر منابعشونو بفروشن.در واقع تا نگرید طفل کی جوشد لبن منظور اینکه تا میتونید اعتراض خودتونو از هر طریقی به مسئولین امر برسونید چون تو این مملکت تا قضیه بالا نگیر هیچی درست نمیشه.

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahram777 نمایش پست ها
      دوستان نظام قدیم برای اعتراض حتما به سایت سازمان سنجش مراجعه کنن و اعتراض خودشونو برای مسئولین سنجش بفرستن اگه تونستن تماس تلفنی هم حتما بگیرن و این نکته رو دائم تو اعتراضتون گوشزد کنید که ما روی اطلاعیه قبلی سازمان سنجش حساب کرده بودیم و حق ندارید قانون خودتونو زیر پا بذارید.خواهشا ناراحتی و اعتراضتون فقط محدود به غر زدن تو این انجمن نکنید که اینجا به گوش کسی نمیرسه.حداقل کارتون میتونه اعتراض از طریق سایت سنجش باشه و در مراحل بعدی تماس تلفنی و کامنت گذاری در صفحه مسئولین و مراجعه حضوری و..............خلاصه هر کاری میتونید بکنید که این مصوبه ظالمانه تغییر کنه اینم بگم انتظاری از مافیای کنکور و همینطور انتشاراتی ها حتی سبطی نداشته باشید چون اینا به نفع جیبشونه که دو کنکور که هیچ اگه شد چند کنکور بر گذار بشه تا اصطلاحا آب بیشتر گل آلود بشه و اینا هم بیشتر و متنوع تر کتابو کلاسو سایر منابعشونو بفروشن.در واقع تا نگرید طفل کی جوشد لبن منظور اینکه تا میتونید اعتراض خودتونو از هر طریقی به مسئولین امر برسونید چون تو این مملکت تا قضیه بالا نگیر هیچی درست نمیشه.
      والا بچه ها اعتراض دارن که توان خرید منابع جدید که چیزی حدود ۵ میلیون میشه ندارن شما در مورد مافیا کنکور برعکس میگید یه کنکورت شدن نظام جدید اتفاقا به نفع اوناست
      خیلی ها مثل من هم تمایلی به نظام جدید ندارم شما اعتراض میخواید بکنید اعتراض به این داشته باشید که حق انتخاب کنید

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      حالا یه عده هم هستن که میان میگن اگر ایران به جز ویران سرا نیست من این ویرانسرا را دوست دارم
      حالا هم برو شکر خدا کن که سالمی عوضش عم عن عمنیت داریم

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      من اصلا با مسئله انتخابی مشکل ندارم هر کس حقی داره
      ولی چند تا مسئله میدونم اینکه واقعا منبع به هیچ عنوان برای کسی که از اول تابستون برنامه میریزه چیزی مهم نیست چون با برنامه ریزی خیلی ها با همون منبع از دید شما زیاد رتبه های عالی آوردن
      مشکل بعدی اینجاست که خیلی خیلی دوست دارم کنکور ۹۸ اصلا بدیم بعد از کنکور من و شما دوست گرامی میایم اینجا سوالات بررسی می‌کنیم زمان حل و وقت و سختی سوالات غیر مشترک با هم بررسی می‌کنیم اون موقع با دید بهتری میایم صحبت می‌کنیم
      ولی تجربه به من نشون داده اکثر داوطلب های پشت کنکور به دلیل تکرار شدن و یک شکست تو کارنامه اشون وسط راه بدجور انگیزه خودشون از دست میدن من آشنا دارم کنکور ۹۳ تجربی ۲۵۰۰ منطقه یک شد گفت سال دیگه تلاش میکنم چون رشته که میخواست نیاورد سال بعد جالب شد ۵۰۰۰ و سال بعد از اون شد ۸۰۰۰ منطقه یک اکثر بچه ها متاسفانه انگیزه از دست میدن این یه مسابقه است ۹۰ درصد این مسابقه انگیزه و تلاش هست اما سال ها بعدش واقعا برنامه آش عوض کرد جدی شد دانشگاه تهران پزشکی آورد که همه ما اول فکر کردیم شوخی میکنه من این شخص الان تعطیلات عید نیستش بهش بگم بیاد همین انجمن دقیقا به شما همه میگه برنامه و تلاش پشت کار و نظم حرف اول میزنه حتی دیگه اون شخص قلم چی اینا هم نرفت خودش از خودش آزمون میگرفت تو خونه فقط آزمون های جامع شرکت کرد ولی منظم بود خلاصه کلام اگر میبینید بچه ها نظام قدیم تراز پایین تری نسبت به جدید ها دارن تو آزمون های آموزشی شک نکنید فقط و فقط برمیگرده به اون از دست دادن اعتماد بنفس خودشون و اینکه اون آزمون ها استاندارد هستن یا نه هم به کنار ولی روحیه و اعتماد به نفس و تلاش حرف اول میزنه واگرنه این منابع اصلا هیچی نیستن شما هنوز دانشگاه نرفتید من رفتم تا فوق هم خوندم کل کتاب ها رو هم یه ترم دانشگاه نمیشه تازه اونجا هم رقابت سر معدل هست استاد جونش در میاد به کسی ۱۷ به بالا بده باید برای درسش خودت بکشی تازه خدارو شگرد کنید منابع مشخص اونجا هر درسی ۴ منبع داره تو ۴ ماه باید ۲۰ تا کتاب با فرمول عجیب غریب بخونید تازه اعضای هیت علمی هم در رقابت هستن کی سوالاش سخت تر از استاد دیگری
      اصلا من با این حرفت که هر کی تلاش بکنه نتیجه می گیره مشکلی ندارم.
      خودم تو همین وقت کم واسه همین امسال دارم می خونمو ونهایت تلاشمو می کنم.
      صحبتم سر اینه امسال که نمیشد تعیین کرد چه نظامی کنکور بدی.
      ولی حتما باید سال دیگه اختیاری باشه چون این حق هر کسی هست که انتخاب کنه سرنوشتشو چطور بسازه و اصلا جای بحث نداره.
      چون یه عده میخوان کنکور نظام قدیم بدن سال 99 ، حق اینو ندارن از بقیه نظام قدیمی ها بخوان حتما همینکارو انجام بدن. همینطور که ما از اونا نمی خوایم حتما بیان کنکور نظام جدید بدن.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن