خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عربی انسانی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

عربی انسانی

با سلام

من می خواستم بعد از 10 سال دوباره کنکور بدم انسانی.قبلا لیسانس کامپیوتر گرفتم به خاطر علاقم به رشته ای خاص می خوام دوباره کنکور بدم .نمی دونم برای عربی چه کنم.؟
      عربی انسانی دوبخش داره یکی عمومی یکی تخصصی .
      من کلا کتاب ایاد فیلی رو گرفتم انتشارات اندیشه فائق برای انسانی .چون اون قدیمها کتاب عربی به زبان اسانش خیلی بهم کمک کرد این بار هم همون رو گرفتم .
      برای بخش قواعد فکر کنم خوب باشه برای بخش ترجمه چه کنم؟ چه کتابی من رو راه می اندازه تو ترجمه وتو یکی از تاپیکهاتون ترجمه گاج رو معرفی کرده بودید به درد انسانی ها هم می خوره؟
      چه کنم ؟

استاد توی رزومه تون هم فرمودید که به ادبیات اختصاصی وروان ومنطق هم مسلط هستید .میشه برای ایمن دروس هم من رو راهنمایی کنید راستش خیلی گشتم توی نت تا بالاخره با اینجا اشنا شدم.
      من اهواز هستم وبه کلاس هم دسترسی ندارم اگر می شود یک لطفی بفرمایید وکتاب بهم معرفی کنید ممنون میشوم

با تشکر
      ویرایش توسط solaha : 17 شهریور 1391 در ساعت 04:29

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط solaha نمایش پست ها
      با سلام

من می خواستم بعد از 10 سال دوباره کنکور بدم انسانی.قبلا لیسانس کامپیوتر گرفتم به خاطر علاقم به رشته ای خاص می خوام دوباره کنکور بدم .نمی دونم برای عربی چه کنم.؟
      عربی انسانی دوبخش داره یکی عمومی یکی تخصصی .
      من کلا کتاب ایاد فیلی رو گرفتم انتشارات اندیشه فائق برای انسانی .چون اون قدیمها کتاب عربی به زبان اسانش خیلی بهم کمک کرد این بار هم همون رو گرفتم .
      برای بخش قواعد فکر کنم خوب باشه برای بخش ترجمه چه کنم؟ چه کتابی من رو راه می اندازه تو ترجمه وتو یکی از تاپیکهاتون ترجمه گاج رو معرفی کرده بودید به درد انسانی ها هم می خوره؟
      چه کنم ؟

استاد توی رزومه تون هم فرمودید که به ادبیات اختصاصی وروان ومنطق هم مسلط هستید .میشه برای ایمن دروس هم من رو راهنمایی کنید راستش خیلی گشتم توی نت تا بالاخره با اینجا اشنا شدم.
      من اهواز هستم وبه کلاس هم دسترسی ندارم اگر می شود یک لطفی بفرمایید وکتاب بهم معرفی کنید ممنون میشوم

با تشکر
      تلفنی جواب داده شد.
      تدریس خصوصی عربی کنکور همراه با جزوات و نکات تستی
      0912-5199316
      0919-4883675
      0930-2510035 حسین سیستانی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن