خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 17 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 248
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام منم هستم .

از اول سال تستی کار نکردم ولی وضیعت مدرسم خوبه (وضیعت خود مدرسه نه ها منظورم وضیعت درس تو مدرسه ) و از دیروز استارت کار کنکوری رو زدم با منابعی که میگم . شاید یه وقفه دو سه هفته ای باشه تو خرداد اما تابستون با یاری خدا و کمی شعور کنکوری من و با برنامه حاج کاظم ادامه میدم .
      دیروز شروع کردم و درس اول عربی دهم ، مبحث اول شیمی یازدهم تمام کمال تموم کردم حدود 70 تا تست تو شیمی و 62 تست عربی (اما ساعت مطالعه ننوشتم)

منابع منم اینان :
      فارسی : موضوعی الگو + پایه ای الگو
      عربی : سیرتاپیاز پایه
      دینی : میکرو و کتاب درسی
      زبان : شهاب جوون
      ______
      زمین : خیلی سبز
      ریاضی : تخته سیاه جامع + پایه ای الگو
      زیست : میکرو واسه دهم + الگو واسه یازدهم
      فیزیک : خیلی سبز واس دهم + الگو واس یازدهم
      شیمی : بهمن جوون

r.sh@
      فهمیدم که فیزیک مشکل داری و اگه تو تاپیک تابستون من بنگری فیزیک رو 100 زدم (حالا ول کن ریا نشه )
      از کتاب درسی غافل نشو و متن کتاب درسی فیزیک رو بخون و بسی تامل در متن ها و چالش مغزت و تصور ذهنی داشته باش.
      و اگه میسر نبود با پول عیدی امسالت فیزیک یحیوی رو از موسسه ونوس بخر(تبلیغات نمیکنم ها) یحیوی خیلی خوب درس میده مفهومییه از مال کامیار به نظر من بهتر بود . فقط مشکلی که یحیوی داره شکمشه که همیشه نقطه هواس پرتی من شکمشه
      خیلی ممنون ولی با دی وی دی موافق نیستم به هیچ وجه..
      مشکل من توی فیزیک اینه که ن این که یخورده به دلم نمیشینه ..نمی رم سمتش.. شب امتحان می خونم اونم چون مجبورم دیگه..
      ولی خب برای امسال فکر می کنم اگه بتونم خودمو راضی کنم که باهاش کنار بیام با درسنامه هم کارم راه بیوفته..
      در مورد ریاضی.. از جامع تخت سیاه راضی هستی؟
      تعریف اونم خیلی شنیدم.. اگه استفاده می کنی و توی آزمونا درصد خوبی میده بهت بگو که اونم به لیست منابع اضافه کنم.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r.sh نمایش پست ها
      خیلی ممنون ولی با دی وی دی موافق نیستم به هیچ وجه..
      مشکل من توی فیزیک اینه که ن این که یخورده به دلم نمیشینه ..نمی رم سمتش.. شب امتحان می خونم اونم چون مجبورم دیگه..
      ولی خب برای امسال فکر می کنم اگه بتونم خودمو راضی کنم که باهاش کنار بیام با درسنامه هم کارم راه بیوفته..
      در مورد ریاضی.. از جامع تخت سیاه راضی هستی؟
      تعریف اونم خیلی شنیدم.. اگه استفاده می کنی و توی آزمونا درصد خوبی میده بهت بگو که اونم به لیست منابع اضافه کنم.

خوب و با بیانی شیوا . نمونه صفحاتش تو تاپیک معرفی منابع من هستش
      ضمنا اگه توان مالی هم که داشتی تو کلاسینو بابک سادات از رو اون درس میده و تکلیف میده (ما که والله 1 ملیون واسه دوره ریاضی بابک سادات نداشتیم و نخواهیم داشت . خانواده اونقدر تو فشار هستن . نامردیه منم یه چیز اضافه کنم . اما به حق افراد مستحق خدا به اونی که واقعا عمرشو گزاشته لای کتابا رشته تاپ رو بده (حالا نمیگم من اونایی مد نظرمه که واقعا با کمبود بهترینن) نه اونی که به خاطر پول باباش داره میلیونی خرج میکنه با بهترین معلما .
      اینم که میگم من اون نمونه فیلم های یحیوی رو میبینم که نهایتا یدونه تست حل کرده ...
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.سال نو مبارک باشه.

در مورد زیست، برای تست بنظرم اول میکرو و بعد iq.

برای عربی، من کتاب عربی کامل گاج البته مال نظام قدیم رو میخونم.تست های خوبی داره.آخر کتاب هم برای درک مطلب های عربی متن ها و ضرب المثل های بسیار عالی رو گلچین کرده.

دوستان نظام جدید اگر پایه شیمیشون ضعیفه بنظرم یه نگاهی به سرفصلهای مشترک شیمی تو کتاب بهمن بازرگانی نظام قدیم بندازن چون بازرگانی درسته طولانی توضیح داده ولی کاملا مطلب رو جا میندازه مخصوصا تو مفاهیم شیمی.در مورد مسایل شیمی من تعریف مسایل شیمی استاد شیروانی حرف آخر رو شنیدم.تقریبا اکثر قریب به اتفاق تاییدش کردن.بررسی با خودتون.

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hafsharmehr نمایش پست ها
      سلام.سال نو مبارک باشه.

در مورد زیست، برای تست بنظرم اول میکرو و بعد iq.

برای عربی، من کتاب عربی کامل گاج البته مال نظام قدیم رو میخونم.تست های خوبی داره.آخر کتاب هم برای درک مطلب های عربی متن ها و ضرب المثل های بسیار عالی رو گلچین کرده.

دوستان نظام جدید اگر پایه شیمیشون ضعیفه بنظرم یه نگاهی به سرفصلهای مشترک شیمی تو کتاب بهمن بازرگانی نظام قدیم بندازن چون بازرگانی درسته طولانی توضیح داده ولی کاملا مطلب رو جا میندازه مخصوصا تو مفاهیم شیمی.در مورد مسایل شیمی من تعریف مسایل شیمی استاد شیروانی حرف آخر رو شنیدم.تقریبا اکثر قریب به اتفاق تاییدش کردن.بررسی با خودتون.

دوست عزیز ممنون بابت نظر..
      در مورد کتاب زیست باید بگم که مولف هردو کتاب یک نفر هستن.. آقای حمیدرضا زارع عزیز به تنهایی بار تالیف هردو کتاب رو به دوش کشیده و خب از حق هم نگذریم واقعا اثرهای درخشانی شدن.. ولی من با چندنفر که در این خصوص مشورت کردم اون ها همه تقریبا هم نظر بودن روی این که.. حالا که قراره دو تا کتاب تست بزنیم .. بهتره از مولف های متفاوت کتاب هارو تهیه کنیم تا با زاویه دید های متفاوت آشنا بشیم.. کتاب های میکرو و آی کیو فقط توسط یک نفر و کتاب خیلی سبز توسط یک تیم چنده نفر تالیف شده.. که البته باز هم میگم بین این دو کتاب قطعا کتاب اقای زارع بهتره.. ولی اگه قراره دو تا کتاب کار کنیم بهتره از یک مولف و یک انتشارات نباشه.. در ضمن کتاب ایکیو زیست معمولا برای طول سال پیشنهاد نمیشه.. چون تست ها به شدت سخت هستن و بسیاریشون حتی از محدوده کتاب خارجن..
      به هر حال بازم ممنون بابت پست

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب زیست دهم فاگو چطوره؟

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ffatemeh نمایش پست ها
      کتاب زیست دهم فاگو چطوره؟
      کتاب های فاگو زیست درسنامه های خیلی طولانی دارن..و نکاتی که معمولان به درد هم نمی خوره اغلب اوقات..
      من فاگوزیست های نظام جدید رو بررسی نکردم ولی خواهر خودم پشت کنکوریه و پارسال از نظام قدیمشون استفاده می کرد .. امسال گذاشتشون توی کارتون و درشم بست : ))
      نویسنده کتاب های نظام جدید هم که همون نویسنده کتابای نظام قدیمه.. با این حال بازم به نظرم خودتون بررسی کنید حتما.. من نظر دقیقی نمی تونم بدم

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدمت همه دوستان کنکوری 99 ارادتمندیم
      بنده هم کنکوری 99 هستم و شرایطی تقریبا مشابه شرایط استارتر دارم!
      من در باره این تاپیک چند تا پیشنهاد دارم!
      اول اینکه اینجور تاپیکا توی انجمن زیاده و غالبشون به حاشیه می ره!
      بهتره برای جلوگیری از این وضعیت تاپیک به بخش های مختلف تقسیم بشه !
      یعنی استارتر یه تاپیک جدید بزنه برای برسی و پیشنهاد منابع
      یه تاپیک جدا برای روش برنامه ریزی و مطالعه
      و یه تاپیک جدا هم برای مسائل حاشیه ای
      و در نهایت پیشنهادم به استارتر اینه که اشخاصی رو که سال 99 کنکور نظام جدید دارن از توی این تاپیکا انتخاب کنه (افرادی که واقعا می خوان بخونن و در تلاش برای قبولی هستن در رشته های تاپ) و یه گروه تلگرامی تشکیل بده برای رقابت و ساعت مطالعاتی (اگر این کار انجام بشه واقعا عالی میشه ) اگر بخوای من می تونم کمکت کنم!
      و در نهایت امیدوارم هرکس هر هدفی داره بهش برسه
      ایام عزت مستدام.

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir-javadi نمایش پست ها
      خدمت همه دوستان کنکوری 99 ارادتمندیم
      بنده هم کنکوری 99 هستم و شرایطی تقریبا مشابه شرایط استارتر دارم!
      من در باره این تاپیک چند تا پیشنهاد دارم!
      اول اینکه اینجور تاپیکا توی انجمن زیاده و غالبشون به حاشیه می ره!
      بهتره برای جلوگیری از این وضعیت تاپیک به بخش های مختلف تقسیم بشه !
      یعنی استارتر یه تاپیک جدید بزنه برای برسی و پیشنهاد منابع
      یه تاپیک جدا برای روش برنامه ریزی و مطالعه
      و یه تاپیک جدا هم برای مسائل حاشیه ای
      و در نهایت پیشنهادم به استارتر اینه که اشخاصی رو که سال 99 کنکور نظام جدید دارن از توی این تاپیکا انتخاب کنه (افرادی که واقعا می خوان بخونن و در تلاش برای قبولی هستن در رشته های تاپ) و یه گروه تلگرامی تشکیل بده برای رقابت و ساعت مطالعاتی (اگر این کار انجام بشه واقعا عالی میشه ) اگر بخوای من می تونم کمکت کنم!
      و در نهایت امیدوارم هرکس هر هدفی داره بهش برسه
      ایام عزت مستدام.
      خیلی ممنون بابت ایده..
      در موردپیشنهادی که دادین حقیقتا موافق نیستم چون فکر می کنم که اگه پاسخ تمام سوالامون و همه ی چیزهایی که بهشون نیاز داریم توی یک تاپیک متمرکز باشه ،بهتره..
      در مورد رقابت هم باید بگم که ایده خیلی خوبیه.. این کارو حتما انجام میدیم.. ولی فکر می کنم بهتره که به این صورت باشه که هر دوهفته یک بار بعد از آزمون بیایم و نتیجه و تراز و درصد هامون رو بزاریم و یا حتی اگه یه اسکرین شات بگیریم از صفحه کارنامه که دیگه چه بهتر + ساعات مطالعه در طول هفته اول و دوم + میانگین ساعت مطالعه روزانه + و کل تعداد تست هایی که برای اون آزمون زدیم رو به اشتراک بزاریم..
      چون هم این که من خودم شخصا تصمیم دارم با شروع تیرماه به جز هر دو هفته یک بار بعد از آزمون ( اونم برای یه تایم خیلی محدود) سراغ اینترنت نیام و گزارش روزانه ارسال کردن انجامش برام مقدور نیست به علاوه فکر هم نمیکنم خیلی برای بقیه مفید باشه
      و ترجیح میدم همین جا به اشتراک بزاریم.. بنده شخصا خودم گوشی موبایل ندارم و از تمام شبکه های مجازی دی اکتیو کردم..فکر می کنم شرایطم مشابه خیلی از بچه هایدیگه هم باشه

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من ۹۸ اولین کنکورمه ....استرس دارم و کمی تا حدودی نگران نهایی
      اما تجربه های خییییلی ارزشمندی دارم...خیلی زیاد که نمیخوام سال بعد بهش برسید الان استفاده کنید ازش((:
      ۱_بچه ها اگه مدرستون با کانون هماهنگ نیست درگیر نکنید خودتونو اشتباه من این بود که کانون میرفتم و مدرسه هم تابستون مارو کشوندن مدرسه نه درست درس مدرسه خوندم نه کانون رو و در اخر پاییز هممون ناراحت تابستون بودیم یعنی نه پایه جمع کردیم نه دوازدهم خوندیم!!!کلا اولین سری بودن وحشتناک عه خیلی سال پیشش تابستون شیمی یازدهم چیزایی که خوندیم ۶۰ درصدش حدف شد-_-!!!
      باز هم تکرار میکنم اگه نمیرسید خیلی درگیر نکنید ازمون جای دیگرو برید...و از کلاس های مدرستون استفاده کنید چرا هی تاکید میکنم‌من ترم اول کلا سر کلاس جسما بودم وتقریبا میخواستم خودمو وقف بدم با قلمچی ترازامم اوایل بد نبود ولی نمرات مدرسم نه!!مدرسمون خیییلی جلو بود معلم هامونم که ۸۰ درصدشون واقعا بد بودن .....واقعا بد....ولی بازم میگم از کلاسای مزخرفتون استفاده کنید از هیچی بهتره چون سر کلاسید و عمرتون میره|||: من بخاطره کانون همون یه ربعی که یه سری معلما درس میدادن از دست میدادم...اما اگه میرسید به برنامه کانون فوق العادس((:
      _شاد باشید (خداروشکر من امسال با همه اینا خندیدنام بود ولی نه به اندازه پارسال .یادش بخیر واقعا(":
      درگیر دوست ها نباشید اصلا!!!
      و اینکه حتما طبق برنامه درس بخونید!!!
      چرا میگم اینو؟چون مدرسه ما که مدرسه خوبی هم تقریبا محسوب میشه میخوام بگم بین دو کلاس اکثرمون بی برنامه رفتیم جلو....میگم که معلم مثلا اکتروشیمی درس میده شما اسید و باز ول نکنید خودتون بخونید و از این داستانا....

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      از فردا مورخ 17 شهریور افراد لطفا ساعت مطالعه شون رو بزارن ممنون
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب های فاگو زیست درسنامه های خیلی طولانی دارن..و نکاتی که معمولان به درد هم نمی خوره اغلب اوقات..
      من فاگوزیست های نظام جدید رو بررسی نکردم ولی خواهر خودم پشت کنکوریه و پارسال از نظام قدیمشون استفاده می کرد .. امسال گذاشتشون توی کارتون و درشم بست : ))
      نویسنده کتاب های نظام جدید هم که همون نویسنده کتابای نظام قدیمه.. با این حال بازم به نظرم خودتون بررسی کنید حتما.. من نظر دقیقی نمی تونم بدم
      ممنونم

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز ممنون بابت نظر..
      در مورد کتاب زیست باید بگم که مولف هردو کتاب یک نفر هستن.. آقای حمیدرضا زارع عزیز به تنهایی بار تالیف هردو کتاب رو به دوش کشیده و خب از حق هم نگذریم واقعا اثرهای درخشانی شدن.. ولی من با چندنفر که در این خصوص مشورت کردم اون ها همه تقریبا هم نظر بودن روی این که.. حالا که قراره دو تا کتاب تست بزنیم .. بهتره از مولف های متفاوت کتاب هارو تهیه کنیم تا با زاویه دید های متفاوت آشنا بشیم.. کتاب های میکرو و آی کیو فقط توسط یک نفر و کتاب خیلی سبز توسط یک تیم چنده نفر تالیف شده.. که البته باز هم میگم بین این دو کتاب قطعا کتاب اقای زارع بهتره.. ولی اگه قراره دو تا کتاب کار کنیم بهتره از یک مولف و یک انتشارات نباشه.. در ضمن کتاب ایکیو زیست معمولا برای طول سال پیشنهاد نمیشه.. چون تست ها به شدت سخت هستن و بسیاریشون حتی از محدوده کتاب خارجن..
      به هر حال بازم ممنون بابت پست
      سلام.نظرتون در مورد زدن تست از روی دو مولف کاملا درسته.اما زیست میکرو(ویرایش جدیدش.نظام قدیم: دکتر امید شیخ حسنی) و نظام جدید: گروهی از مولف ها هستن که آقای زارع توشون نیست.

در مورد iq نظرتون کاملا درسته.واقعا برای درصد های بالا کمک به سزایی میکنه چون ایده های نابی داره که خود من شخصا موقع مطالعه کتاب اصلا به اون نکات توجهی نمیکنم.واقعا کتاب شاخصیه iq زیست.

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darkino نمایش پست ها
      همگی عضو گروه حق انتخاب بشن گروهش تو تلگرام هست
      سلام.لطفا به تاثیر مثبت معدل هم توجه کنید.اگر حتی حق انتخاب داده شود(که امیدوارم ان شاء ا... داده میشود) ولی تاثیر معدل قطعی شود عملا ضرر میکنیم و حق انتخاب به هیچ دردی نمیخوره.لطفا در کنار حق انتخاب،تاثیر مثبت معدل رو هم مطالبه کنیم.اهمیت تاثیر مثبت اگر دقت کنید بسیار بیشتر از حق انتخابه بنظر من.

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darkino نمایش پست ها
      دوستان نظام قدیم که همه میخان کنکور نظام جدید بدید به احتمال زیاد کنکور 99 انتخابی میشه خیلیا رفتن دیوان شکایت کردن

دوست عزیز.. شما رو به دلیل ارسال اسپم گزارش کردم..موفق باشید

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hafsharmehr نمایش پست ها
      سلام.نظرتون در مورد زدن تست از روی دو مولف کاملا درسته.اما زیست میکرو(ویرایش جدیدش.نظام قدیم: دکتر امید شیخ حسنی) و نظام جدید: گروهی از مولف ها هستن که آقای زارع توشون نیست.

در مورد iq نظرتون کاملا درسته.واقعا برای درصد های بالا کمک به سزایی میکنه چون ایده های نابی داره که خود من شخصا موقع مطالعه کتاب اصلا به اون نکات توجهی نمیکنم.واقعا کتاب شاخصیه iq زیست.
      دوست عزیز میکرو رو دکتر زارع نوشته اینی که شما میگید چن تا مولف داره و دکتر زارع توش نیس اون جلد دوم میکرو دوازدهمه و بامبولیست که گاج دراورده و الا دکتر زارع مولف اصلیه میکرو گاجه

صفحه 3 از 17 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 10 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن