خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 17 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 248
    1. Top | #151
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moltafett نمایش پست ها
      سلام ماهم اخرش کنکوری شدیم وباز هم صحبت منابع شد
      میخوام نظر تون درباره ی بعضی منابع بدونم
      1-شیمی دوازدهم چه خیلی سبز (تست-نردبام-شگفت انگیز)یا نشر الگو کدوم بهتره بعد میکرو هنوز همون کیفیت دهم یازدهمو داره اخه خودم پایه میکرو داشتم.
      2-فیزک چه پایه چه دوازدهم کدوم کتاباخوبن تعریف سیر تا پیاز بانردبامو شنیدم..
      3-برای ریاضی dvd چی خوبه کسی هست الا تماشا کنه؟؟؟
      4-زیست دوازدهم میکرو خوبه میگن مولفش عوض شده/میکرو طلایی باالگو چطورن؟/بعد کسی هست از کتاب عمارلو یازدهم استفاده کنه؟
      5- دین زندگی سفیر خرد خوبه یا خیلی سبز؟منبع بهتری هم هست!!!!
      6-کتابای ازمون الگو بهتررن در کل یا خیلی سبز برای دروس ااختصاصی.
      ///////////////////////////////////////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\
      سلام بهترین راه انتخاب منابع اینه اول سطح خودتون رو ببینید بعدش یه ملاحظه ای کنید ببینید که با کدوم کتاب راحت ترین(دانلود بخشی از pdf کتاب ها)
      1:من شیمی برای دهم و یازدهم 100 درصد کتاب مبتکران رو پیشنهاد میکنم از درصد 60 منو اورده به 90 و خورده ای.در کنارش میتونید از خیلی سبز هم استفاده کنید.برای دوازدهم با اقای بازرگان صحبت کردم طبق گفته ی خودشون تا شهریور میاد و اونو پیشنهاد میکنم + خیلی سبز

2:کتاب مهر و ماه پایه(دوجلدی) + میکرو پایه (دوجلدی) عالین و سه سطحی های قلمچی هم عالین.برای دوازدهم هم خیلی سبز و نشرالگو ترکیبی کار کنید

3:منم اوایل با اینکه رشته ریاضی هستم به شدت ریاضیم ضعیف بود.بهتره تست اونم به صورت فراوان کار کنین از 100 تا dvd بهتره.البته اگر در فهم درسنامه ها مشکل دارین و سردرگم میشین بهتره ازش استفاده کنین من که شناختی از dvd ها ندارم.

4:رشتم ریاضیه

5:تعریف سفیر خرد رو خیلی شنیدم البته بهتره کتابای دین و زندگی رو مهرماه بگیرید که چاپ جدید بیاد

6:به نظرم فیزیک و ریاضی موج ازمون عالین.فصل ازمون های خیلی سبز هم شیمی و فیزیک و ریاضیاتش رو بررسی کردم عالی بودن

موفق باشید

2. Top | #152
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parla11 نمایش پست ها
      سلام
      من هم سال 99 کنکور دارم. برای دهم تنها کاری که کردم این بود که مثلا خواستم تابستون جمعش کنم و خیالم از بابتش راحت بشه اما نمیدونم.... اصلا نتونستم جمعش کنم. با برنامه قلم چی هم پیش میرفتم اما برای منی که تو طول سال تست نزده بودم خیلی سنگین بود و از پسش بر نیومدم. الان که فکرش و میکنم به خودم میگم کاشکی با قلم چی پیش نمیرفتم!
      برای یازدهم هم تا الان حسرت به دل موندم یه بار برنامه مدرسه و کانون یخورده با هم هماهنگ بشه. در کل هیچوقت به برنامش نرسیدم. ترازمم تو پنج هزار و خوردی گیر کرده.
      از ریاضی و فیزیک هم متنفرم. صد در صد درصداشون اوکی نیست.

در کل کاشکی یکی بیاد بگه چجوری میشه تو دوران مدرسه با کانون پیش رفت؟!

سلام.من تجربه خودمو میگم.از مهر که شروع کردم تا 3 ماه سردرگم بود چون مثل شما مدرسه و کانون هماهنگ نبودن.بعدش کلا مدرسه رو ول کردم نشستم با دل و جون خوندم جمع بندی نیمسال اول منی که ترازم 5 و خورده ای شیش هزار بود و بالاترین ترازم 6700 بود ترازم شد 7100 یه انگیزه ای گرفتم ازمون بعدش شدم 7400 خب شرایط هر کس با کس دیگه ای فرق داره .شما باید ببینید مدرستون بدرد بخور هست یا نه.که این مورد برای من منفی بود و مدرسمون گند بود.
      ویرایش توسط amoehsan : 24 خرداد 1398 در ساعت 18:31

3. Top | #153
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تستای مبتکران بتونی تموم کنی واقعا هنر کردی چه برسه خیلی سبزم بخونی
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoehsan نمایش پست ها
      سلام بهترین راه انتخاب منابع اینه اول سطح خودتون رو ببینید بعدش یه ملاحظه ای کنید ببینید که با کدوم کتاب راحت ترین(دانلود بخشی از pdf کتاب ها)
      1:من شیمی برای دهم و یازدهم 100 درصد کتاب مبتکران رو پیشنهاد میکنم از درصد 60 منو اورده به 90 و خورده ای.در کنارش میتونید از خیلی سبز هم استفاده کنید.برای دوازدهم با اقای بازرگان صحبت کردم طبق گفته ی خودشون تا شهریور میاد و اونو پیشنهاد میکنم + خیلی سبز

2:کتاب مهر و ماه پایه(دوجلدی) + میکرو پایه (دوجلدی) عالین و سه سطحی های قلمچی هم عالین.برای دوازدهم هم خیلی سبز و نشرالگو ترکیبی کار کنید

3:منم اوایل با اینکه رشته ریاضی هستم به شدت ریاضیم ضعیف بود.بهتره تست اونم به صورت فراوان کار کنین از 100 تا dvd بهتره.البته اگر در فهم درسنامه ها مشکل دارین و سردرگم میشین بهتره ازش استفاده کنین من که شناختی از dvd ها ندارم.

4:رشتم ریاضیه

5:تعریف سفیر خرد رو خیلی شنیدم البته بهتره کتابای دین و زندگی رو مهرماه بگیرید که چاپ جدید بیاد

6:به نظرم فیزیک و ریاضی موج ازمون عالین.فصل ازمون های خیلی سبز هم شیمی و فیزیک و ریاضیاتش رو بررسی کردم عالی بودن

موفق باشید

4. Top | #154
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      خیلی کتاب خسته کننده ایه :/

5. Top | #155
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان نسخه جدید کتابای دوازدهم نیومده؟

6. Top | #156
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      خب من جلد 2 یازدهمش رو بعد عید گرفتم تا 20 اردیبهشت تموم کردم.جلد 1 هم از 20 اردیبهشت تا 6 خرداد

7. Top | #157
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه اتفاقا خیلی خوبه
      لا به لای درسنامه و تست یکم نمک میریزه ادم خستگیش میپره
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash.ye نمایش پست ها
      خیلی کتاب خسته کننده ایه :/

8. Top | #158
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دوستان نسخه جدید کتابای دوازدهم نیومده؟
      سلام.نه الان نیومده اگه میخواین پیشخوانی کنین یه جلد رو بخرین من خودم برای حسابان و فیزیک و گسسته چون میخوام پیشخوانی کنم یک منبع گرفتم تا اینکه مهر ادیت شن چندتا کتاب دیگه هم بگیرم.

9. Top | #159
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.نه الان نیومده اگه میخواین پیشخوانی کنین یه جلد رو بخرین من خودم برای حسابان و فیزیک و گسسته چون میخوام پیشخوانی کنم یک منبع گرفتم تا اینکه مهر ادیت شن چندتا کتاب دیگه هم بگیرم.
      مشکل اینجاس کتابای تست تا زمانی که نسخه جدید کتابای دوازدهم نیاد ویرایش نمیشن:/

10. Top | #160
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      مشکل اینجاس کتابای تست تا زمانی که نسخه جدید کتابای دوازدهم نیاد ویرایش نمیشن:/
      اره ویرایش نمیشن واس همین میگم اگ میخوای پیشخوانی کنی بخر کار کن زیاد تغییر نمیکنه که.اگه هم نمیخوای پیشخوانی کنی همون مهر بگیر

11. Top | #161
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام.من تجربه خودمو میگم.از مهر که شروع کردم تا 3 ماه سردرگم بود چون مثل شما مدرسه و کانون هماهنگ نبودن.بعدش کلا مدرسه رو ول کردم نشستم با دل و جون خوندم جمع بندی نیمسال اول منی که ترازم 5 و خورده ای شیش هزار بود و بالاترین ترازم 6700 بود ترازم شد 7100 یه انگیزه ای گرفتم ازمون بعدش شدم 7400 خب شرایط هر کس با کس دیگه ای فرق داره .شما باید ببینید مدرستون بدرد بخور هست یا نه.که این مورد برای من منفی بود و مدرسمون گند بود.

مرسی بابت نقل قول.

منظورت رو از اینکه گفتی مدرسه رو ول کردی نفهمیدم. یعنی برای مدرسه نمیخوندی؟
      !Saved by Grace, through Faith, in the gift of God

12. Top | #162
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      امروز استارت زده شد انشالله همه موفق باشیم
      ویرایش توسط amoehsan : 26 خرداد 1398 در ساعت 15:14

13. Top | #163
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parla11 نمایش پست ها

مرسی بابت نقل قول.

منظورت رو از اینکه گفتی مدرسه رو ول کردی نفهمیدم. یعنی برای مدرسه نمیخوندی؟
      خب نه برای مدرسه نمیخوندم و هفته ای یکی دوباره غیبت میکردم و فقط با کانون میرفتم جلو.چون برنامه کانون معمولا جلوتر از مدرسه ها هستش اگه شما برای کانون بخونید میتونید توی امتحانای مدرسه نمره خوبی بیارید.البته جز درسایی مثل تاریخ و انسان محیط زیست که من خودم زیاد بهشون توجه نمیکردم.خوبیش اینه اختصاصی هارو میتونید حتی 20 شید چون فرار نیستن.امسال که مدرسه ها تموم شد ولی سال بعد سال مهمیه.اگه دیدید که بعضی کلاسا مفید نیستن سر اون کلاسا حاضر نشید و برید کتابخونه ای جایی مطالعه کنید.و نکته قابل تامل اینه که هدف اصلی شما کنکوره و مدرسه و این جور چرت و چرتا همه هدف های فرعی هستن و نباید زیاد مورد توجه قرار بگیرن.اگه واقعا کنکور براتون مهم باشه و هدف اصلیتون باشه با تمام توان براش تلاش میکنید.در ضمن سوالی راجب منابع و .... بود در خدمتم

14. Top | #164
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام منم سال یازدهمم و تابستون دیگ کنکوری حساب میشم.راستیش استارت رو از اوایل مهر 97 زدم و تا راه بیوفتم 3 ماه طول کشید از تراز 5900 به میانگین 7400 رسیدم و یه بار 7700 هم شدم.البته رشتم ریاضیه.منابع پایه رو هم تهیه کردم فردا اخرین امتحان مدرسه هست از فرداش یه استارت تپل برای کنکور به صورت جدی وار میزنم. تنها چیزی که میتونم بگم چون خودمم از تراز پایین امدم بالا اینه که درس هارو کاملا به صورت مفهومی بخونید.وقتی فول فول شدید روش های تستی مجازه.سوالی هم راجب منابع دارید من در خدمتم چون خیلی سرشون تحقیق کردم و با یه تراز بالا(8100) هم یه مشورت طولانی کردم.امیدوارم همه بتونیم به اندازه تلاشمون نتیجه بگیریم
      سلام میشه بگین غیر اینکه مدرسه رو ول کردین چیکار کردین که این جهش تراز رو داشتین؟اگه میشه کامل توضیح بدین.
      خودم میانگینم 5200 هس به نظرتون میتونم روی تراز 7000 بیام؟مممنون

15. Top | #165
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سمانه بصیرت نمایش پست ها
      سلام میشه بگین غیر اینکه مدرسه رو ول کردین چیکار کردین که این جهش تراز رو داشتین؟اگه میشه کامل توضیح بدین.
      خودم میانگینم 5200 هس به نظرتون میتونم روی تراز 7000 بیام؟مممنون

سلام.شرایط هر کس با دیگری با فرق داره.ولی کلی اگه بگم:
      1- ساعت مطالعه ی مفید خودتون رو بالا ببرید و دروس رو به صورت مفهومی و نه صرفا فرمولی مطالعه کنید و در بازه های زمانی متفاوت مطالب خوانده شده رو مرور کنید
      2-از منابع مناسب و کامل متناسب با شرایط و سطح درسی خودتون استفاده کنید
      3- با برنامه ریزی درس بخوندید.( یه برنامه ریزی کلی 2 هفته ای انجام بدید تا اهدافتون توی این 2 هفته مشخص شه بعد هر روز که میخواین بخونین برنامه ریزی جزئی اون روز رو انجام بدید)
      4-شبیه سازی محیط ازمون در خونه(اعم از آزمون های غیرحضوری.سال های قبل و موسسات دیگر و ... که به فراوانی در همین سایت یافت می شود.

ببخشید که خیلی کلی گفتم چون من نمیدونم شرایط شما چطوریه واس همین به این شکل توضیح دادم.اگه سوالتون رو زرئی تر بپرسید میتونم بهتر براتون توضیح بدم.
      و در اخر اینو باید بگم که اگه مدرستون خوبه و بازده مطالعاتی شما رو افزایش میده با مدرسه پیش برین در غیر این صورت .....

صفحه 11 از 17 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن