خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 48 از 48
    1. Top | #46
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Toofan نمایش پست ها
      دوست عزیز اینو از کجات دراوردی؟ کسی رو میشناسم که الان سال 2 پزشکی المانه
      از اقوامم هم الان پراگ پزشکی رو شروع میکنه
      خودمم بعد کنکور احتمال زیاد برای المان اقدام کنم
      دوست عزیز اینجا جای توضیح مفصل نیست من اما کوتاه برای شما بررسی میکنم البته خودم اختصاصا چنتا تاپیک واسه مهاجرت زدم متونی بری بخونی اونجا کامل گفتم
      کشورهایی مثل کانادا وامریکا و استرالیا و بریتانیا سیستم اموزش خاص خودشونو دارن و خییییییییییییییییییلییییی یییییی به ندرت از کشورهای دیگه پزشک میگیرن واسه ادامه تحصیل بریتانیا که اصلا نمیگیره کانادا هم تحت شرایط خاص از چنتا کشورخاص
      بقیه کشورها اروپایی هم شرایطشون همین جوره ببین پزشکی یه رشته پرهزینس واسشون دولت نمیخواد این پولو صرف دانشجوهای خارجی کنه میتونید تو سایت اپلای بورد تو قسمت نتایج پذیرش ببینید از سال 2016 هیچ ایرانی نتونسته این کشورهایی که گفتم پذیرش بگیره
      اگرم بگیرن تحت دوره های اموزشی میگیرن بعدش باید برگردی به کشور خودت و تازه باید شهریه بالایی هم پرداخت کنی
      المان البته خیلی شرایطش متفاوته البته ورودش سخته
      اگه اطلاعات بیشتر خواستید این تاپیک منو بخونید
      http://forum.konkur.in/thread61222.html

2. Top | #47
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      دوست عزیز اینجا جای توضیح مفصل نیست من اما کوتاه برای شما بررسی میکنم البته خودم اختصاصا چنتا تاپیک واسه مهاجرت زدم متونی بری بخونی اونجا کامل گفتم
      کشورهایی مثل کانادا وامریکا و استرالیا و بریتانیا سیستم اموزش خاص خودشونو دارن و خییییییییییییییییییلییییی یییییی به ندرت از کشورهای دیگه پزشک میگیرن واسه ادامه تحصیل بریتانیا که اصلا نمیگیره کانادا هم تحت شرایط خاص از چنتا کشورخاص
      بقیه کشورها اروپایی هم شرایطشون همین جوره ببین پزشکی یه رشته پرهزینس واسشون دولت نمیخواد این پولو صرف دانشجوهای خارجی کنه میتونید تو سایت اپلای بورد تو قسمت نتایج پذیرش ببینید از سال 2016 هیچ ایرانی نتونسته این کشورهایی که گفتم پذیرش بگیره
      اگرم بگیرن تحت دوره های اموزشی میگیرن بعدش باید برگردی به کشور خودت و تازه باید شهریه بالایی هم پرداخت کنی
      المان البته خیلی شرایطش متفاوته البته ورودش سخته
      اگه اطلاعات بیشتر خواستید این تاپیک منو بخونید
      http://forum.konkur.in/thread61222.html
      بله اطلاع دارم از شرایط امریکا و کانادا و ...
      که پذیرش گرفتن از ایران تقریبا غیر ممکنه برای عمومی
      ولی بحث سر اینه گفتید غیر روسیه و اوکراین هیچ جا
      المان واقعااااا ممکنه
      پراگ هم دوست بنده امسال پذیرش گرفت به راحتی
      اگر کسی یکم تلاش کنه واقعا میشه بره المان

3. Top | #48
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط toofan نمایش پست ها
      دوست عزیز اینو از کجات دراوردی؟ کسی رو میشناسم که الان سال 2 پزشکی المانه
      از اقوامم هم الان پراگ پزشکی رو شروع میکنه
      خودمم بعد کنکور احتمال زیاد برای المان اقدام کنم
      دو سال پیش رو فراموش کنید گرامی
      الان شرایط خیلی سخت شده، خصوصا برای ایرانی جماعت اونم با این اوضاع بغرنج و ملتهب فعلی

ـــ برای کشورهای انگلیسی زبان (آمریکا، کانادا، بریتانیا، استرالیا و ...) در رشته پزشکی تقریبا محاله که شما برای عمومی بتونید پذیرش بگیرید، برای دوره تخصص و در موارد خاص اگر رزومه خیلی خوبی داشته باشید و بتونید پذیرش بگیرید مسئله گرفتن ویزا خودش هشتاد و هفت خان رستمه! خصوصا برای آمریکا و کلی سخت گیری میکنن تا ویزا بدن

ـــ برای کشورهای آلمانی زبان (آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن اشتاین و ...) در رشته پزشکی شرایط قدری بهتره به نسبت کشورهای انگلیسی زبان ولی سختی ها و شرایط خاص خودش رو هم داره، برای دوره عمومی سخت پذیرش میدن و رقابت سخت و فشرده هستش ولی برای دوره تخصص اگر دانشجویی رزومه نسبتا خوبی داشته باشه و از همه مهم تر اینکه معدل کل بالایی داشته باشه و همچنین مدرک زبان آلمانی c1 داشته باشه کارش به نسبت راحت تره

همین آلمان و اتریش هم از انتهای سال 2018 قوانین مهاجرتی رو سخت تر کردن، برای نمونه قبلا نهایت مدرک زبان b2 میخواست الان میگن فقط باید c1 داشته باشی و الا ردت میکنن یا در مورد تمکن مالی جدیدا سخت گیری بیشتری میکنن ، بحث گرفتن ویزا هم که کلا داستان ها و شرایط خودش رو داره!

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن