خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 48
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما در مورد کشورهای دیگه هم تحقیق کردین؟مثلا کانادا خبر دارین چطوره؟

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کانادا رو بیخیال
      قبلش باید اونجا یه لیسانس بگیری
      هزینه هاش هم چند برابره

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرت با چقدر پس انداز(به تومان)برای رفتن برنامه ریزی کنم؟

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم والا
      باید از یه وکیل مشورت بگیری که دقیق راهنماییت کنه
      ولی شاید سالی 150 میلیون

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اوکی
      ممنون بابت راهنمایی

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهشت پزشکی همین ایران هست
      شما اگر علاقه به این رشته دارید و برای شما موقعیت آینده شغلی شما مهم هست ایران گزینه خیلی مناسبی هست دانشگاه های خارج از ایران خیلی دردسر دارن برای رشته پزشکی
      المان گزینه مناسب هست ولی برای دوره تخصص کسی که پزشکی ایران قبول بشه به مراتب هزینه آش خیلی کمتر هست حتی اونی که پردیس قبول بشه دیگه روزانه جای خود !
      فامیل ما الان دانشگاه تهران قبول شده سال ۴ پزشکی میگه بعد از دوران طرح میرم المان دوره نهایت ۲ ساله میگذرونم برای تخصص های زیبایی هم دوره آش کم هست هم هزینه دو سال خیلی راحت میشه جمع کرد حتی یورو بشه ۲۵ هزار تومن بعد اینکه کنکور تخصصی هم به نوعی دور میزنم چون واقعا خیلی سخت تر از کنکور سراسری پزشکی و از همه مهم تر تخصص زیبایی اینا الان تو ایران خیلی خوب پول داره توش
      اگر شما هدفتون کلا رفتن از ایران هست که با پزشکی و دندون و ... خیلی سختی میکشید و واقعا باید کسانی شمارو ساپورت کنن مگر اینکه شما تخصص داشته باشید راحت با خیال راحت مستقیم اقدام کنید برای استرالیا که بازم میگم تخصص پزشکی تو ایران درآمد خوبی داره اونجا درآمد ها خیلی وحشتناک نیست و اختلاف بین مهندس پزشک مثل ایران این همه زیاد نیست
      برای مهاجرت واقعا رشته های مهندسی و مالی مدیریت خیلی خیلی به مراتب راحت تر هست و شما دردسر کمتر دارید و زودتر به پول میرسید سال ۸۷ بود پسر دایی من شریف خونده بود برق دیگه برای ارشد و دکتری رفته بود امریکا همونجا ادامه تحصیل داد شاگرد ممتاز شد پروژه و پروپوزالی که روش کار کرده بود خیلی از شرکت ها خواسته بودنش یه شرکت امریکایی اروپایی ازش خواسته بود برای امارات متحده دارن سرویس های اینترنتی و ارتباطی موبایل اینارو درست کنن ایشون تو سال ۸۷ من دقیقا یادم خودش به من گفت ماهی ۲۵ هزار دلار داره بدون اینکه حتی ذره ای هزینه خونه و خوراک بده چون همه چیز اون امارات و شرکت اروپایی امریکا براش تهیه میکردن یعنی ۲۵ هزار دلار نقد فقط سود خالص این هزینه دقیقا برابر با درآمد یه پزشک متخصص قلب یا مغز امریکایی ولی اون چه زمانی به این پول رسید؟ یه مهندس مثل پسر دایی من در حد صرف مدت زمان یه پزشک عمومی با دوران طرح به این پول رسید ولی حالا تو ایران برعکس شما مهندس باشی دیگه باید فکر اسنپ کار کردن باشید راننده تاکسی بشی
      اگر هدفت مهاجرت هست برو حتما کشوری که اولا قوانین مهاجرت راحت داره دوم اینکه رشته ای انتخاب کن که دردسر کمتر داشته باشه مثل مهندسی مدیریت مالی حتی حسابداری نکته بعدی حتما لیسانس ایران بخون اینجوری خیلی به صرفه تر هست کسی رو لیسانس بورسیه نمیدن و معدل لیسانس حتما سعی کن بالا نگه داری همین

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر هم میبینی کنکور تجربی خیلی وحشتناک و تو رقابت اون کم میاری توان و حوصله آش نداری برو دو ترم روسیه بخون ۷۲ واحد بگیر بعد انتقالی بگیر به ایران دانشگاه های تاپ ایران مثل شهید بهشتی تهران ایران شهریه آش برای دانشجو انتقالی سالی ۸۰ میلیون دانشگاه های معمولی روزانه هم سال ۵۶ میلیون دانشگاه آزاد هم ۴۲ میلیون فکر کنم اینطوری کنکور هم دور می‌زنی بعد برای تخصص المان میتونی راحت اقدام کنی تازه یه پولی هم ماهیانه بگیری

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هدف: 1تحصیل به روز 2مدرک معتبر از دانشگاه معتبر 3علاقه به پزشکی 4مهاجرت

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آقای رضائیان نمایش پست ها
      هدف: 1تحصیل به روز 2مدرک معتبر از دانشگاه معتبر 3علاقه به پزشکی 4مهاجرت
      تو دوره کارشناسی برای همه رشته ها و پزشکی عمومی برای رشته های دندان و پزشکی اصلا مهم نیست کجا بخونید همه مباحث تقریبا یکسان هست تو دروه تخصصی هست که روش های جدید و خاص و بروز باید از دانشگاه های خاص رتبه اول جهان سراغ کرد
      اون چیزی که اعتبار پزشکی شما تایید میکنه همون دوره تخصص هست
      اگر واقعا هدفتون مهاجرت هست پس کارتون درست از همین الان دست به کار بشید ولی کشور هم برای مهاجرت انتخاب میکنی مراقب باشید به روحیات و شرایط شما بخونه چون جایی میخواید برید یک عمر زندگی کنید یعنی اینطور نباشه برید المان یا ایتالیا بعد از مدتی محیط کسل کننده اروپا خسته بشید حالا اون همه هزینه و زمان برای یاد گیری زبان های اونا بعد برای تخصص برید کشور دیگه با زبان دیگه از صفر شروع کنی !
      من همون اول صحبت ها گفتم برای پزشکی از اولش میخواید برید تنها چیزی که رفتن شما رو تضمین میکنه برای کشور های خوب فقط بحث مالی هست دیگه بقیه آش چیزای قابل حل شما معدل هم کم باشه میتونید ترمیم معدل کنید پرسیدم میگن علاوه بر اینکه کد رهگیری برای سازمان سنجش ارسال میکنن ترمیم معدل به اون دسته از بچه های که میخوان برن خارج از کشور هم براشون کارنامه ریز نمرات جدید صادر میشه پس دیگه بقیه کار ها میمونه با یه وکیل خوب از تو همون کشور مثل کانادا یا امریکا دانشگاه های رتبه اول هم برای همین ها هستن ولی دیگه هاروارد جان هاپکینز باید سالی ۷۰ یا ۱۰۰ هزار دلار کنار بذاری براش برای هم هزینه زندگی هم دانشگاه تافل یا ایلتس هم چند ماه میتونی درستش کنی

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ترمیم معدل تا کی زمان داره؟؟؟میشه درحالی که دانشجو مثلا پزشکی هستی برای ترمیم معدل دوران دبیرستان هم اقدام کنی؟
      ویرایش توسط آقای رضائیان : 03 فروردین 1398 در ساعت 19:15

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ترمیم معدل تا کی زمان داره؟؟؟میشه درحالی که دانشجو مثلا پزشکی هستی برای ترمیم معدل دوران دبیرستان هم افدام کنی؟
      همین خرداد ماه میتونید ترمیم معدل کنید یا شهریور دیگه وقتی دانشجو بشی معدل دیپلم به چه دردت میخوره ؟! اون موقع معدل ترم حرف اول میزنه

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      همین خرداد ماه میتونید ترمیم معدل کنید یا شهریور دیگه وقتی دانشجو بشی معدل دیپلم به چه دردت میخوره ؟! اون موقع معدل ترم حرف اول میزنه
      اوکی
      ممنون

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اوکی
      ممنون
      خواهش میکنم امیدوارم به هدفتون برسید گول حرف های این موسسات اعزام دانشجو هم نخورید پول الکی میگیرن هیچ کار خاصی هم نمیکنن
      ولی از مشاوره رایگانشون استفاده کنید

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه چیزو رک بگم:
      خارج از کشور به جز کشورهایی مثل فیلیپین اوکراین و روسیه به کسی پذیرش پزشکی از ایران نمیدن

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      یه چیزو رک بگم:
      خارج از کشور به جز کشورهایی مثل فیلیپین اوکراین و روسیه به کسی پذیرش پزشکی از ایران نمیدن
      دوست عزیز اینو از کجات دراوردی؟ کسی رو میشناسم که الان سال 2 پزشکی المانه
      از اقوامم هم الان پراگ پزشکی رو شروع میکنه
      خودمم بعد کنکور احتمال زیاد برای المان اقدام کنم

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن