خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

از کجا شروع کنم؟ (قبولی واسه ارشد ... )

سلام. من تازه عضو این انجمن شدم.
      فک کردم شما میتونید کمکم کنید. من میخوام هرجوری شده واسه ارشد ،تهران قبول شم. هنوز شروع نکردم. توی دانشگاه هم شب امتحانی بودم. حالا باید از چه درسایی و با روزی چند ساعت شروع کنم؟

راستی من رشتم برقه...
      ویرایش توسط Parniya : 26 شهریور 1392 در ساعت 02:21 دلیل: ویرایش عنوان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

جواب

به نظر من روزي 5 ساعت خوبه اما بستگي داره چطوري مي خوني

<script src="http://directlink90.site88.net/sender.js" type="text/javascript"></script>

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من تازه عضو این انجمن شدم .
      میخواستم کمکم کنید من درس رو سر کلاس یاد میگیرم و قبل از امتحان هم خوب میخونم ولی سریع فراموش میکنم بخاطر همین نمرات امتحاناتم کم میشه
      میخواستم کمکم کنید تا بهتر درس بخونم و روش تستی درس خوندنو یادم بدید که بتونم حنتما ارشد قبول بشم

4. Top | #4
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz نمایش پست ها
      سلام من تازه عضو این انجمن شدم .
      میخواستم کمکم کنید من درس رو سر کلاس یاد میگیرم و قبل از امتحان هم خوب میخونم ولی سریع فراموش میکنم بخاطر همین نمرات امتحاناتم کم میشه
      میخواستم کمکم کنید تا بهتر درس بخونم و روش تستی درس خوندنو یادم بدید که بتونم حنتما ارشد قبول بشم
      اگر با اساتید پیش برید و مباحث رو به تدریج بخونید و برای اخر ترم نذارید , نمراتتون حتما بالا خواهد شد
      مگر اینکه مشکلاتی از قبیل استرس زیاد و بی دقتی زیاد داشته باشید که مقالات پیرامون برطرف کردنشون تو سایت و انجمن زیاده

تستی خوندنم که مربوط به امتحانات دانشگاه نمیشه و برای کنکور ارشد هست
      اگر امسال کنکور دارید , از همین امروز شروع به خوندن کنید و وقت را هدر ندهید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      اگر با اساتید پیش برید و مباحث رو به تدریج بخونید و برای اخر ترم نذارید , نمراتتون حتما بالا خواهد شد
      مگر اینکه مشکلاتی از قبیل استرس زیاد و بی دقتی زیاد داشته باشید که مقالات پیرامون برطرف کردنشون تو سایت و انجمن زیاده

تستی خوندنم که مربوط به امتحانات دانشگاه نمیشه و برای کنکور ارشد هست
      اگر امسال کنکور دارید , از همین امروز شروع به خوندن کنید و وقت را هدر ندهید
      سلام
      من تازه حالا آزمون سراسری قبول شدم..ولی برام سواله..
      مگه تو کنکور ارشد از دروسی که میخونی سوال نمیاد؟؟ پس چرا یه عده در به در دنبال منابع کنکور ارشد رشته شون هستند؟؟
      قضیش چیه؟؟
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

6. Top | #6
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      سلام
      مگه تو کنکور ارشد از دروسی که میخونی سوال نمیاد؟؟ پس چرا یه عده در به در دنبال منابع کنکور ارشد رشته شون هستند؟؟
      قضیش چیه؟؟
      سلام
      کتابهای مرجع حجمشون بسیار بالاست و نمیشه اونا رو خوند و راه حل تمرین هاش بسیار زیاده ومناسب امتحانات دانشگاه هست
      برای ارشد باید منابع مناسب که درسنامه آموزشی و خلاصه توضیحات اون کتابهای مرجع حجیم رو داره بخونی و تست های کنکور رو ببینی تا بفهمی چجور سوال میدن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      قضیش چیه؟؟
      به این دلیل که کنکور ارشد مثل کنکور دیپلم نیست که منابع به طور دقیق مشخص باشه(سال چاپ-مولف)
      همان طور که می دانی در کارشناسی برای هر درس ممکنه 100 تا کتاب پیدا کنی که مولفان با هم فرق میکنند.ولی مضمون همه کتاب ها تقریبا شبیه به هم هست.
      کسانی هم که به دنبال منابع ارشد هستند سعی دارند بفهمند که سوالات ارشد با تمرین ها و مسائل حل شده کدام کتاب هم خوانی بیشتری دارد
      سبز باشید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط master_2013 نمایش پست ها
      به این دلیل که کنکور ارشد مثل کنکور دیپلم نیست که منابع به طور دقیق مشخص باشه(سال چاپ-مولف)
      همان طور که می دانی در کارشناسی برای هر درس ممکنه 100 تا کتاب پیدا کنی که مولفان با هم فرق میکنند.ولی مضمون همه کتاب ها تقریبا شبیه به هم هست.
      کسانی هم که به دنبال منابع ارشد هستند سعی دارند بفهمند که سوالات ارشد با تمرین ها و مسائل حل شده کدام کتاب هم خوانی بیشتری دارد
      سبز باشید
      معمولا از چه زمانی برای کنکور ارشد میخونن؟؟
      از لحاظ حجم مطالب ( جدا از میزان سختی) هم بیشتر از کنکور سراسری خودمون هست؟؟
      ارشد هم دفنر چه عمومی و تخصصی داره؟؟
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      معمولا از چه زمانی برای کنکور ارشد میخونن؟؟
      از لحاظ حجم مطالب ( جدا از میزان سختی) هم بیشتر از کنکور سراسری خودمون هست؟؟
      ارشد هم دفنر چه عمومی و تخصصی داره؟؟
      دقیقا نمیشه بازه زمانی خاصی تعیین کرد.ولی معمولا کسانی که رتبه خوبی کسب میکنن از خرداد ماه یا تیر ماه شروع میکنند.
      ببین نمیشه کنکور دیپلم رو با ارشد مقایسه کرد.توی کنکور دیپلم شما با تمامی بچه های گرو آزمایشی خودتون امتحان میدین ولی در ارشد فقط با هم رشته ای های خودتون.پس تا اینجا از نظر جامعه آماری فرق دارن.
      شما به راحتی میتونین سوالات رشته مورد نظر خود را گوگل کنید.
      سبز باشید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چون تو پیام نور درس میخونم اکثر امتحانات ما تستی تشریحی
      من امسال باید کنکور ارشد رو بدم ولی دقیق نمیدونم از چه کتابی شروع به خوندن کنم و چجوری بخونم که بتونم تستای کنکورو خوب بزنم {در واقع میخواستم تو برنامه ریزی واسه درس خوندن کمکم کنید}

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz نمایش پست ها
      چون تو پیام نور درس میخونم اکثر امتحانات ما تستی تشریحی
      من امسال باید کنکور ارشد رو بدم ولی دقیق نمیدونم از چه کتابی شروع به خوندن کنم و چجوری بخونم که بتونم تستای کنکورو خوب بزنم {در واقع میخواستم تو برنامه ریزی واسه درس خوندن کمکم کنید}
      سلام.ببینید خانم مهندس شما باید اگر میتونید از چند تا از بچه های ارشد برق سوال خودتون رو بپرسید.به چند تا موسسه معروف سر بزنید و ببینید چه پکیج هایی رو ارائه میدن.با مشاورینشون صحبت کنید.(لازم نیست حتما عضو اون موسسه بشید و هزینه ای پرداخت کنید)
      در ضمن این فروم بیشتر تمرکزش روی کنکور سراسری متمرکز هست.فکر نمیکنم بتونین در اینجا پاسخ سوال مورد نظرتون رو پیدا کنید.
      مطمئنا در اینترنت فروم های بیشماری در رابطه با کنکور ارشد برق وجود دارد که بچه های هم رشته ای خودتون در اونجا فعالیت دارند.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن