خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 58
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

اینکه پزشکان بر جامعه حکومت می کنند
      (نه به معنی فیزیکی کلمه) ، آدرس غلط دادن هستش

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

داداش خوب میگم درکنار اون شغل شان اجتماعی هم داشته باشی و مردم ازت متنفر نباشن )))
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Avatar2020 نمایش پست ها
      داداش خوب میگم درکنار اون شغل شان اجتماعی هم داشته باشی و مردم ازت متنفر نباشن )))
      درود
      شوخی میفرمایید! خلق قهرمان کم مونده هم رو تیکه پاره کنن، تنفر که جای گل و گلاب خودشو داره در این اثنا!
      شما الان تصور میکنید که امت دلیر و سرافراز ایران از پزشک جماعت (جامعه پزشکی به صورت عام) متنفر نیستند؟!
      (میدونم منظورت چیز دیگه ای هستش، کلی میگم)
      به واسطه خزعبلات و لاطاعلات و اراجیفی که برای پرت کردن حواس جامعه از مسائل معلوم الحالی که یه عده مغز فندوقی به خورد من و شما میدن و ما هم به به و چه چه کنان بدون اندکی تفکر اون رو می پذیریم و ...
      ویرایش توسط saj8jad : 29 اسفند 1397 در ساعت 19:01 دلیل: رنگ آمیزی :دی

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هر کس این مطلب بخونه متوجه میشه چقدر ایران داغون و بدبخت هست
      با نگاهی به جوامع پیشرفته دیگه متوجه میشیم که اکثریت احساس خوشبختی میکنن تو جوامع پیشرفته هر کس که علاقه به تخصص داره اون دنبال میکنه تو اون جوامع یک سیاستمدار وکیل مهندس هنرمند پزشک مغازه دار با رضایت و علاقه خودش اون انتخاب کرده
      تو جوامع پیشرفته برای ازدواج کردن شرط اول عشق و علاقه است کسی که برای پول و شغل تو بخواهد ازدواج باهات بکنه تورو دوست نداره به نوعی تن فروشی کرده پول براش مهم هست نه تو! برای همین هست الان تو ایران این همه آمار طلاق بالا رفته یکی از دلایل همین هست اتفاقا
      تو جامعه زندگی می‌کنیم متاسفانه وقتی دلار بالا رفت کسی نگفت چرا وضعیت اینطور شد هیچ کس اعتراض نکرد! خیلی ها رفتن دلار ۲۰ تومنی خریدن که فردا ۳۰ هزار تومنی بفروشن وقتی پراید خودرو با ایمنی پایین و غیر استاندارد شد ۴۷ میلیون کسی اعتراض نکرد در عوض تو پیشفروش ساعت اولیه تماما فروخته شد تو چنین جامعه وقتی تمام تخصص ها نابود شد جز پزشکی باز هم کسی نپرسید چرا و اعتراض نکرد بجاش همه رفتن تجربی ثبت نام کردن که دکتر بشن و پولدار بشن
      خیلی ها حتی علاقه و استعداد خودشون راحت زیر پا گذاشتن و بیخیال شدن
      خطرناک تر اینکه تخصصی به این همه مهمی که با جان آدم ها طرف هست چون پول ساز شده همه قشر آدم ریخته توش فقط برای پول و بهتر بگم دلالی
      پرستیژ شمارو انسانیت و شخصیت شما تعیین میکنه نه شغل شما !

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      با نگاهی به جوامع پیشرفته دیگه متوجه میشیم که اکثریت احساس خوشبختی میکنن تو جوامع پیشرفته هر کس که علاقه به تخصص داره اون دنبال میکنه تو اون جوامع یک سیاستمدار وکیل مهندس هنرمند پزشک مغازه دار با رضایت و علاقه خودش اون انتخاب کرده
      تو جوامع پیشرفته برای ازدواج کردن شرط اول عشق و علاقه است کسی که برای پول و شغل تو بخواهد ازدواج باهات بکنه تورو دوست نداره به نوعی تن فروشی کرده پول براش مهم هست نه تو! برای همین هست الان تو ایران این همه آمار طلاق بالا رفته یکی از دلایل همین هست اتفاقا
      تو جامعه زندگی می‌کنیم متاسفانه وقتی دلار بالا رفت کسی نگفت چرا وضعیت اینطور شد هیچ کس اعتراض نکرد! خیلی ها رفتن دلار ۲۰ تومنی خریدن که فردا ۳۰ هزار تومنی بفروشن وقتی پراید خودرو با ایمنی پایین و غیر استاندارد شد ۴۷ میلیون کسی اعتراض نکرد در عوض تو پیشفروش ساعت اولیه تماما فروخته شد تو چنین جامعه وقتی تمام تخصص ها نابود شد جز پزشکی باز هم کسی نپرسید چرا و اعتراض نکرد بجاش همه رفتن تجربی ثبت نام کردن که دکتر بشن و پولدار بشن
      خطرناک تر اینکه تخصصی به این همه مهمی که با جان آدم ها طرف هست چون پول ساز شده همه قشر آدم ریخته توش فقط برای پول و بهتر بگم دلالی
      آقا از بالای منبر یکی اینو بیاره پایین!!!

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      آقا از بالای منبر یکی اینو بیاره پایین!!!
      به چنین جامعه ای در علوم اجتماعی با اجازه میگن، جنازه
      یه ضد جامعه تمام عیار، یه جامعه از دست رفته، یه جامعه به خاک سیاه نشانده شده توسط عقب افتاده ترین قشر، یه جامعه به قهقرا رفته و ...
      جامعه ای که همه چیزش شد مادیات باید فاتحه ش رو خوند و فرستادش تو زباله دادن تاریخ و تمدن

پ.ن : هر چند درک این جملات رو برای خیلی از شما (نوعی) عزیزان سخت کردن و مثل منبر و روضه قتلگاه می مونه متأسفانه ...

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      من ک خودم دخترم تکلیف چیه؟
      مزایا : کلاس داشتن و مورد احترام اطرافیان شدن - خواستگار خوب و بهتر پیدا کردن .
      به نظر من اگه خانم ها تخصصِ زنان یا پوست نگیرن ، آنچنان به پول زیادی نمیرسن . چون در سطحِ پزشک عمومی و بیشتر تخصص ها مردم به پزشک مرد بیشتر از پزشک زن اعتماد دارن .
      در کل روی حقوق خیلی خوب زیاد حساب نکنید .
      بزرگترین مزیتِ پزشکی برای دخترها همین خواستگاره بنظر من .
      بیشتر پزشک های زنی که من میشناسم ، یه شوهر نسبتا پولدار پیدا کردن و خودشون فقط صبح ها یه چند ساعت میرن درمانگاه و بقیش تو خونه هستن .
      البته بجز اونایی که تخصصی مثل زنان زایمان دارن که کلی پول پارو میکنن و زیاد تو مطب میمونن .

معایب :
      دوران طرح برای خانم ها مشکله چون باید برن به مناطق محروم - امکان برخورد کردن با بیمارانِ مردِ کم فرهنگ .
      -----------
      درمورد قبول شدن ، باید خیییییلی درس بخونید چون پزشکی در اومدن ( حتی پردیس و آزادش .... ) خیلی سخته و رقابت بسیار شدیده .
      در مورد ساعت درس خوندن ، بنظر من هرچقدر بخونید هم کمه و باید بیشتر روز رو درس بخونید . البته ساعت خوندنتون باید مفید باشه .

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

پزشکی سرتاپا محشره هیچ عیبی نداره،پزشک که بشی از عزت،احترام،و محبوبیت و مقبولیت اجتماعی برخورداری،همه دوست دارن بیان طرفت،همه دورتو می گیرن،هرجا بری کارتو راه میندازن همه جا پارتی پیدا میکنی همه عاشقت میشن همه تحویلت می گیرن درنگاه همه بزرگ و ارزشمند و خاص هستی،همه ارزوشونه بهت نزدیک بشن،پولدار میشی،یه پزشک عمومی حداقل ده تومن درامد داره،درست اموخته هات تو زندگی بدرت میخوره،بدردخودت و خانوادت میخوره،همه بهت افتخار می کنن،نورچشمی میشی میزارنت توسرشون حلوا حلوات می کنن،اگه دختر باشی برای ازدواج برات صف می کشن پسر باشی همه دخترا برات می میرن،خلاصه برای خودت حکومت می کنی)))

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مزایا : کلاس داشتن و مورد احترام اطرافیان شدن - خواستگار خوب و بهتر پیدا کردن .
      به نظر من اگه خانم ها تخصصِ زنان یا پوست نگیرن ، آنچنان به پول زیادی نمیرسن . چون در سطحِ پزشک عمومی و بیشتر تخصص ها مردم به پزشک مرد بیشتر از پزشک زن اعتماد دارن .
      در کل روی حقوق خیلی خوب زیاد حساب نکنید .
      بیشتر پزشک های زنی که من میشناسم ، یه شوهر نسبتا پولدار پیدا کردن و خودشون فقط صبح ها یه چند ساعت میرن درمانگاه و بقیش تو خونه هستن .
      البته بجز اونایی که تخصصی مثل زنان زایمان دارن که کلی پول پارو میکنن و زیاد تو مطب میمونن .

معایب :
      دوران طرح برای خانم ها مشکله چون باید برن به مناطق محروم - امکان برخورد کردن با بیمارانِ مردِ کم فرهنگ .
      -----------
      درمورد قبول شدن ، باید خیییییلی درس بخونید چون پزشکی در اومدن ( حتی پردیس و آزادش .... ) خیلی سخته و رقابت بسیار شدیده .
      در مورد ساعت درس خوندن ، بنظر من هرچقدر بخونید هم کمه و باید بیشتر روز رو درس بخونید . البته ساعت خوندنتون باید مفید باشه .
      در مورد قبول شدن مشکلی ندارم
      با اینکه برای خانوما تخصص زنان و پوست بهتره موافقم
      البته هیچکدومو دوس ندارم من
      اما با اینک برم تخصص دیگ برام درآمد نیس اصلا موافق نیستم
      دیگ اون زمونه عوض شده ک مردا بهترین باشن و همه برن سراغ آقایون
      اصلا هم ازون دست آدما نیستم ک بمونم خونه

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      پزشکی سرتاپا محشره هیچ عیبی نداره،پزشک که بشی از عزت،احترام،و محبوبیت و مقبولیت اجتماعی برخورداری،همه دوست دارن بیان طرفت،همه دورتو می گیرن،هرجا بری کارتو راه میندازن همه جا پارتی پیدا میکنی همه عاشقت میشن همه تحویلت می گیرن درنگاه همه بزرگ و ارزشمند و خاص هستی،همه ارزوشونه بهت نزدیک بشن،پولدار میشی،یه پزشک عمومی حداقل ده تومن درامد داره،درست اموخته هات تو زندگی بدرت میخوره،بدردخودت و خانوادت میخوره،همه بهت افتخار می کنن،نورچشمی میشی میزارنت توسرشون حلوا حلوات می کنن،اگه دختر باشی برای ازدواج برات صف می کشن پسر باشی همه دخترا برات می میرن،خلاصه برای خودت حکومت می کنی)))
      در این ضدجامعه ای که داریم زندگی میکنیم، بله حق باشماست، خیلی هم حق با شماست
      اون دوست عزیز حرف قشنگی زد، پرستیژ و شخصیت شما رو انسانیت، شخصیت، اجتماعی بودن و سایر ارزش های متعالی تعیین میکنه
      و نه اینکه چون شما شغلت پزشکه یا مهندسه یا ... خیلی دیگه کارت درسته و شما الان کیلو کیلو داره به پرستیژت اضافه میشه و خیلی باشخصیت هستی و غیروذلک
      برعکس پزشکان و مهندسان و ... داریم که بسیار بی شخصیت و ضداجتماعی (به معنی وسیع و عام کلمه) هستند، به طوری که تمام هدف و ذکر و خیرشون در 25 ساعت از 24 ساعت شبانه روز کسب پول و چاپیدن و تیغ زدن ملت از هر طریق ممکن هستش

من از بعد دیگری دارم به موضوع منور میتابونم و نگاه میکنم، در صورتی که شما از بعد مادی و سرسری موضوع دارید با شمعی که در دستتون هستش به موضوع نگاه میکنید (یه همچنین توصیف جالبناکی، امیدوارم منظورم رو رسونده باشم)

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط curer نمایش پست ها
      در مورد قبول شدن مشکلی ندارم
      با اینکه برای خانوما تخصص زنان و پوست بهتره موافقم
      البته هیچکدومو دوس ندارم من
      اما با اینک برم تخصص دیگ برام درآمد نیس اصلا موافق نیستم
      دیگ اون زمونه عوض شده ک مردا بهترین باشن و همه برن سراغ آقایون
      اصلا هم ازون دست آدما نیستم ک بمونم خونه
      دقیقا باهاتون موافقم فارغ از جنسیت هر کسی میتونه به بهترین شخصی که میتونه تبدیل بشه و به قول امینم
      (i am phenomenal because i born to be a phe_no_menal )

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      در این ضدجامعه ای که داریم زندگی میکنیم، بله حق باشماست، خیلی هم حق با شماست
      اون دوست عزیز حرف قشنگی زد، پرستیژ و شخصیت شما رو انسانیت، شخصیت، اجتماعی بودن و سایر ارزش های متعالی تعیین میکنه
      و نه اینکه چون شما شغلت پزشکه یا مهندسه یا ... خیلی دیگه کارت درسته و شما الان کیلو کیلو داره به پرستیژت اضافه میشه و خیلی باشخصیت هستی و غیروذلک
      برعکس پزشکان و مهندسان و ... داریم که بسیار بی شخصیت و ضداجتماعی (به معنی وسیع و عام کلمه) هستند، به طوری که تمام هدف و ذکر و خیرشون در 25 ساعت از 24 ساعت شبانه روز کسب پول و چاپیدن و تیغ زدن ملت از هر طریق ممکن هستش

من از بعد دیگری دارم به موضوع منور میتابونم و نگاه میکنم، در صورتی که شما از بعد مادی و سرسری موضوع دارید با شمعی که در دستتون هستش به موضوع نگاه میکنید (یه همچنین توصیف جالبناکی، امیدوارم منظورم رو رسونده باشم)

بابا تو جامعه وقتی میبینی یکی دکترای صنایع غذایی داره وبیکاره و به فکره خودکشیه!!!
      ویکی پزشک فوق تخصص زیباییه وتا حالا سه تا زن طلاق داده وداره چهارمی رو می گیره به نظرت ارزشی باقی میمونه که بشه درموردش حرف زد تو بشین صبح تا شب از ارزش حرف بزن اونم صبح تا شب عشق وحال میکنه!!!
      به قران دیدم که میگم جامعه وقتی اینطوریه خوب چکار میشه کرد.

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نیاز نداره پزشک بشین تا همه دورت بگردن. الان هر کی پول داره بقیه دورش می گردن.
      برای همین هست که کشور داره به سرعت به سمت سقوط میره.

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم چی بگم..فقط میتونم بگم متاسفم

واقعن به یه سری از نکاتی طلایی برخورد میکنیم تو این انجمن به قول اقا سجاد گل و گلاب که فک گرامی رو به زمین صاف تماس میده
      وقتی یه دختر با کلی شوق و ذوق و انگیزه تلاش و رویا میره به پزشکی میرسه..
      اون وقت یه عده بزرگترین مزیت پزشکی رو خواستگار ذکر میکنن..دهن همچین جامعه ای خیلی سرویسه..وقتی ما که جوانان غیور این مملکتیم فکرمون اینه ..دیگه فاتحه باقی رو باید خوند...
      همش حرف از پول .زن.شوهر.خاستگار.خونه .ماشین.پرستیژ .درامد میلیاردی و ...
      ولی به دلم موند یکی بیاد بگه امیدوارم هرکی قبول شد بتونه یه دردی رو از دردای مردم کم کنه..امیدوارم هرکی قبول شد بتونه اونقد تلاش کنه که یه مریضی نا علاج رو تو دنیا ریشه کن کنه...
      الان یه سری از دوستان میان میگن شعار میدی و اینا..رفیق من هیچ کسی از همه اینا بدش نمیاد..ولی موقعی اینارو به دست میاری که عشقت بشه شغلت و کارت..اون موقع دیگه پولی که سرازیر میشه به سمتت برات ارزشی نداره...اونایی که به این جاها میرسن هدفشون چیز دیگه بوده ...نه پول و ماشین ..بله اینا خوبه ولی موقعی به دست میاد که تو زوم نکنی روش ..این وضع مملکت ما همشو تقصیر رهبر و ریس جمهور نندازین..یه بخش عمده ایش تقصیر خودمونه..خودمونیم که به هم رحم نمیکنیم و تا به یه مقام رسیدیم میخوام پر کنیمم جیب هارو..
      خدا کنه یکی مثل ماها دکتر یا مهندس نشه..چون جوری که بوش میاد حاضریم برای پول هرکاری کنیم...
      امیدوارم و از خدا میخوام رشته های تاپ و مهمی که با جون مردم سروکار دارن به یه عده که کمبود پرستیژ .احترام .عقده پول دار شدن و خاستگار داشتن نرسه.. تابه خاطر پول بخیه ای از صورت دختر بچه ای کشیده نشه
      سخته میدونم..ولی دم عیدی یکم تلاش کنیم فکرمون رو عوض کنیم ..مسیر زندگیمون شاید عوض شد..شب بخیر
      ویرایش توسط SinaAhmadi : 29 اسفند 1397 در ساعت 20:21

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بابا تو جامعه وقتی میبینی یکی دکترای صنایع غذایی داره وبیکاره و به فکره خودکشیه!!!
      ویکی پزشک فوق تخصص زیباییه وتا حالا سه تا زن طلاق داده وداره چهارمی رو می گیره به نظرت ارزشی باقی میمونه که بشه درموردش حرف زد تو بشین صبح تا شب از ارزش حرف بزن اونم صبح تا شب عشق وحال میکنه!!!
      به قران دیدم که میگم جامعه وقتی اینطوریه خوب چکار میشه کرد.
      من منکر این مواردی که گفتید نیستم، خودمم موارد این چنینی رو دیدم کنار گوشه
      البته از این جامعه بیشتر از این هم انتظاری نیست، گفتم جامعه نیست، ضدجامعه است و به طوری که همه ضد ارزش ها الان تبدیل به ارزش شدن!
      به صورت کلی خاک ها بر سر جامعه ای که یک پزشک فوق تخصصش که سه تا زن طلاق داده میشه الگو و یک شخصیت متشخص و دارای پرستیژ
      به نظر من علم و دانش هیچ وقت فهم و درک و شعور و شخصیت و فرآیند اجتماعی شدن رو به شما ارزانی نمیکنه، هیچ وقت

بگذریم، اینجا فقط یه قانون حکم فرماست، اونم قانون گل و گلاب جنگله
      به قول هیچکس که میگه اینجا جنگله بخور تا خورده نشی، اینجا نصف ...

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن