خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 61
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این دفعه با سال قبل فرق داره خود سازمان سنجش که پرسیدیم گفت یه کنکوره پس خیلیا کتابای جدید رو خریدن نمیتونه زیرش بزنه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.aziziani نمایش پست ها
      درود
      کتابای نظام جدید به مراتب آسون تر و کم حجم تره
      و یه نظام قدیم خیلی ساده تر میتونه درکشون کنه و موفق بشه
      حالا این وسط یک سری دوستان از مواجهه با کتابای جدید می ترسن
      یک سری هم بحث هزینه کردن برای کتابای جدید رو پیش میکشن

-در هر صورت پیشنهاد بنده اینه که کنکور 97 انتخابی باشه که نظام قدیمی که مایل کنکور نظام جدید رو آزمون بده حقش ضایع نشه
      و دوستانی هم که طرفدار کنکور نظام قدیم هستند هم بتونن کتابای قدیم رو آزمون بدن
      یعنی ادم ها رو پیر میکنید می خواهید بخونید خوب بخونید انتخابی بشه نشه چه فرقی بحالتون داره
      در ثانی ویرایش کن بجای 99 زدی 97
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.aziziani نمایش پست ها
      نظام جدید برای یه نظام قدیم حکم جمع بندی رو داره
      مقاومت در برابر ساده بودن نظام جدید برای نظام قدیم فقط ناشی از ترس در مواجهه با شرایط جدیده
      بهترین توصیفی که میشه کرد
      اگر منصفانه واقعا برید کتابای نظام جدید رو ببینید به این مهم پی میبرید

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

یعنی ادم ها رو پیر میکنید می خواهید بخونید خوب بخونید انتخابی بشه نشه چه فرقی بحالتون داره
      در ثانی ویرایش کن بجای 99 زدی 97
      فرقش اینه قسمتهای غیر مشترک در نظام قدیم فصل های سنگین تری هستن و زمان بیشتری برای پاسخگویی نیاز دارن حتی یه تست درسی مثل زیست ممکنه باعث بشه قبول بشی یا نشی..
      همینطور وقتی مطالب بیشتر باشه خوندن و مرورش در طول سال زمان بیشتری میبره.
      حساب کن یه نظام جدید ادبیات یا دینی یا زیستو تو زمان کمتری چند بار مرور کنه ولی یه نظام قدیم به زور برسه مرور کنه.
      درسته خوندن مهمترین بخش ماجراست اما نباید از شرایط دیگه غافل شد که خیلی هم موتر هستن.
      ویرایش توسط 4u4u : 29 اسفند 1397 در ساعت 01:15

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      صدرصد باید انتخابی بشه چون اینا ۶ ماه پیش امدن حرفی زدن که کنکور ۹۹ فقط یه نوع سوال داریم بعد به طبع این اونایی که میخواستن به کنکور ۹۹ اماده بشن مثل من فقط رفتن کتاب های نظام جدیدو خریدن و شروع کردن به خوندن و الان بیاد بگه نه اجباریه باید کنکور نظام قدیم بدین چون نظام قدیمی هستین ظلمه در حقمون خب اگه قرار بر این بود مگه مریض بودین ۶ ماه پیش بگین فقط نظام جدید. اصلا انصاف نیس

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان نظام قدیمی که میخوان کنکور نظام جدید بدن حتما با یه مشاور مشورت کنن .. از این بابت که به فرض سخت تر بودن کنکورنظام قدیم به احتمال بسیار زیاد برای تراز آوردن یک نظام قدیمی با نظام قدیمی دیگه مقایسه میشه و یک نظام جدیدی با یه نظام جدیدی دیگه و در اخر برای کسب رتبه این دو تراز مقایسه میشن .. بطور مثال فرض کنیم زیست نظام قدیم سخت تر از جدید باشه و بچه های قوی اغلب درصد زیستشون 70 باشه .. در نتیجه یه دانش آموز با درصد 60 نیز یه تراز فوق العاده خوبی رو کسب می کنه و اما در نظام جدید به فرض ساده بودن (فرضیه ی اغلب دوستان) بچه های قوی اغلب درصد زیستشون 90 باشه در نتیجه یه دانش آموز با درصد خوب 65 نمیتونه تراز خوبی بیاره و درنتیجه علی رغم درصد زیست بیشتر نسبت به یه نظام قدیمی رتبه پایین تری رو کسب میکنه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RezaJJ نمایش پست ها
      دوستان نظام قدیمی که میخوان کنکور نظام جدید بدن حتما با یه مشاور مشورت کنن .. از این بابت که به فرض سخت تر بودن کنکورنظام قدیم به احتمال بسیار زیاد برای تراز آوردن یک نظام قدیمی با نظام قدیمی دیگه مقایسه میشه و یک نظام جدیدی با یه نظام جدیدی دیگه و در اخر برای کسب رتبه این دو تراز مقایسه میشن .. بطور مثال فرض کنیم زیست نظام قدیم سخت تر از جدید باشه و بچه های قوی اغلب درصد زیستشون 70 باشه .. در نتیجه یه دانش آموز با درصد 60 نیز یه تراز فوق العاده خوبی رو کسب می کنه و اما در نظام جدید به فرض ساده بودن (فرضیه ی اغلب دوستان) بچه های قوی اغلب درصد زیستشون 90 باشه در نتیجه یه دانش آموز با درصد خوب 65 نمیتونه تراز خوبی بیاره و درنتیجه علی رغم درصد زیست بیشتر نسبت به یه نظام قدیمی رتبه پایین تری رو کسب میکنه

خواهشا اطلاعات غلط به بچه های مردم ندید چون همین اطلاعت نادرست میتونه سرنوشت آدم ها رو180 درجه عوض کنه البته نمیخوام بگم شما مغرض هستید بنده اصلا قصد جسارت به شمارو ندارم فقط به طور کلی دارم عرض میکنم که اطلاعات غلط و اشتباه واقعا میتونه باعث اتفاقاتی در زندگی بشه که جبرانش گاها خیلی سخته چون خودم این بلا سرم اومده خدمتتون عرض میکنم.
      در این مورد خاص هم خود مسئولین سازمان سنجش صدبار تا حالا گفتن که همه نسبت به هم سنجیده و ترازبندی خواهند شد و گروه و دسته ای در کار نخواهد بود برای همین هم هست که بشدت اصرار دارند و دائم میگن که سعی میکنیم سطح سوالات یکسان باشه چون در واقع در هنگام ترازبندی فرضشون اینه که همه به یک نوع سوال پاسخ دادن.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RezaJJ نمایش پست ها
      همونطور که میدونید شما تو ایران زندگی می کنید و زندگی توایران قواعد خاص خودشو داره..اینجا نظم خاصی از جنس بی نظمی حاکمه .. پیشنهاد بنده اینه که ریسک نکنید همون کتابای نظام قدیم خودتونو بخونید تا نتایج کنکور 98 بیاد و در مورد انتخابی بودن هم شورا تصمیم گیری کنه. ضمن اینکه حدود 70 الی 80 درصد مفاهیم هر درسی یکسان هست .. میشه تضمین کرد که کسی که به مطالب نظام قدیم 100 درصد تسلط داره میتونه در کمتر از شش ماه به تسلطی بیشتراز یه نظام جدیدی که از اول نظام جدید خونده برسه ..همچنین کتابای نظام جدید در عین ساده بودن بسیار مبهم هستن بطوریکه اغلب نیازه که به کتب نظام قدیم یا جزوه مراجعه شه و کنار اومدن با کتابای نظام جدید کار راحتی نیس .. اینارو گفتم که بگم برای سوییچ از قدیم به جدید فرصت هست ولی اگه شتابزده سوییچ کردین به جدید امکان داره بعد چندین ماه و متحمل شدن هزینه های خرید کتاب و صرف انرژی یکباره شورا اعلام کنه مثل 98 هرکی نظام خودش.. که دراین صورت شما یک سال رو قطعا از دست می دید
      پ.ن: بنده یه نظام قدیمیم که پارسال شتابزده رفتم کتابای نظام جدید گرفتم و سنجشو ادامه ی ماجرا .... یعنی همین اشتباه رو مرتکب شدم

up

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یعنی من اگ رئیس سنجش بودم کلا نمیذاشتم کنکور نظام قدیم باشه و کلا نمیذاشتم قدیمیا کنکور بدن
      یعنی درین حد روی مخ بقیه میرید
      یروز تاپیک میزنید نبود کنکور نظام قدیم ظلمه در حق قدیمیا و هزینه کتاب و کو فت و ... و کلی دلیل
      الانم ک قبول کردن ازین اداها درمیارین
      بس کنید دیگ
      هرکار میکنن راضی نمیشید

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کنکور 99 باید تک نظامی باشد

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نظام جدید ها توجه کنید
      اگر کنکور انتخابی شود،قطعا به ضرر شما خواهد بود
      چون بسیاری از دانش اموزان نظام قدیم،بدون داشتن دغدغه ای خاص از قبیل دیپلم و..،با کتاب های سبک شما مطالعه خواهند کرد
      درصورتی که در همین شرایط شما هم درگیر دیپلم و کنکور هستید
      پس شایسته آن است که با انتخابی شدن کنکور مخالفت کرده و بهترین حالت یعنی همین نسخه فعلی سنجش را حمایت کنید
      تا هرکس کتاب های خود را بخواند
      و فقط مراقب تاثیر قطعی معدل باشید

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      کنکور 99 باید تک نظامی باشد
      دیگ تصویب شد دو نظامی و تموم شد رفتو
      اینو باید وقتی کمپین میزدی ک میخواستن دو نظامی کنن و اعتراض بود نه الان

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.t نمایش پست ها
      نظام جدید ها توجه کنید
      اگر کنکور انتخابی شود،قطعا به ضرر شما خواهد بود
      چون بسیاری از دانش اموزان نظام قدیم،بدون داشتن دغدغه ای خاص از قبیل دیپلم و..،با کتاب های سبک شما مطالعه خواهند کرد
      درصورتی که در همین شرایط شما هم درگیر دیپلم و کنکور هستید
      پس شایسته آن است که با انتخابی شدن کنکور مخالفت کرده و بهترین حالت یعنی همین نسخه فعلی سنجش را حمایت کنید
      تا هرکس کتاب های خود را بخواند
      و فقط مراقب تاثیر قطعی معدل باشید

برادر من چرا چرت پرت میگی؟
      قبلا نظام جدید نبود و پشت کنکور و کنکوری جدید یه کتابو میخوندن باز اکثر قبولیا از سال اولیا بود با وجود همین حرفا

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همه کاراتون رو مخ ادمه
      اه اه اه

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      یعنی من اگ رئیس سنجش بودم کلا نمیذاشتم کنکور نظام قدیم باشه و کلا نمیذاشتم قدیمیا کنکور بدن
      یعنی درین حد روی مخ بقیه میرید
      یروز تاپیک میزنید نبود کنکور نظام قدیم ظلمه در حق قدیمیا و هزینه کتاب و کو فت و ... و کلی دلیل
      الانم ک قبول کردن ازین اداها درمیارین
      بس کنید دیگ
      هرکار میکنن راضی نمیشید
      داش خوبه رئیس نشدی

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن