خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 48
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      من نمیدنم چه اصراری داری اطلاعات غلط بدی.در امد پزشک عمومی یه زمانی از داروساز بیشتر بود.الان از وقتی طب اورژانس اومده تو بیمارستانا و درمانگاهها غاز میچرونن.
      ​چون یا خودش عاشق پزشکیه یا دانشجوعه نمیخواد قبول کنه
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      من نمیدنم چه اصراری داری اطلاعات غلط بدی.در امد پزشک عمومی یه زمانی از داروساز بیشتر بود.الان از وقتی طب اورژانس اومده تو بیمارستانا و درمانگاهها غاز میچرونن.
      هیچ اصراری ندارم ولی اینو درک نمیکنم که چطور با این دید بهش نگاه میکنید و بی خود و بی جهت دارید میکوبید و طوری جلوه میدین که یه شغل درجه چنده از نظر درامدی .زاویه دیدتون درست و میانه رو نیست
      من دو موضوع رو گفتم
      اول اینکه با یه دید کلی با یه ساعت کاری برابر و توانایی برابر درامد یه پزشک عمومی به نسبت بیشتر از یه داروسازه که منطقی هم هست .توی یه درمانگاه عمومی دولتی که داروخانه هم داره درامد یه پزشک به نسبت یه داروساز دوبرابره .
      در قیاس باید یه شرایط معین و برابر برای دو شغل در نظر بگیریم نه یه نمونه خوب با یه نمونه بد .نه یک شخص با یه شخص دیگه .یه میانگین .که میانگین میگه به نسبت درامد عمومی به نسبت کمی بیشتره و نه صرفا دوبرابری که تو شرایطی که گفتم
      و دوم اینک درامد یه شغل با توجه به همه عواملی ک گفتم به یک باره اینقدر تغییر نمیکنه مگر اینک موقت باشه و بعدش کلی رسوایی عدم مدیریتی دیده بشه
      حالا شما مختارید برای هر برداشتی .من هیچ اصراری ندارم .
      تمام
      .

you can't kill spirit even if you try too​

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

هیچ اصراری ندارم ولی اینو درک نمیکنم که چطور با این دید بهش نگاه میکنید و بی خود و بی جهت دارید میکوبید و طوری جلوه میدین که یه شغل درجه چنده از نظر درامدی .زاویه دیدتون درست و میانه رو نیست
      من دو موضوع رو گفتم
      اول اینکه با یه دید کلی با یه ساعت کاری برابر و توانایی برابر درامد یه پزشک عمومی به نسبت بیشتر از یه داروسازه که منطقی هم هست .توی یه درمانگاه عمومی دولتی که داروخانه هم داره درامد یه پزشک به نسبت یه داروساز دوبرابره .
      در قیاس باید یه شرایط معین و برابر برای دو شغل در نظر بگیریم نه یه نمونه خوب با یه نمونه بد .نه یک شخص با یه شخص دیگه .یه میانگین .که میانگین میگه به نسبت درامد عمومی به نسبت کمی بیشتره و نه صرفا دوبرابری که تو شرایطی که گفتم
      و دوم اینک درامد یه شغل با توجه به همه عواملی ک گفتم به یک باره اینقدر تغییر نمیکنه مگر اینک موقت باشه و بعدش کلی رسوایی عدم مدیریتی دیده بشه
      حالا شما مختارید برای هر برداشتی .من هیچ اصراری ندارم .
      تمام
      منم میدونم درامد پزشکی عمومی از 90 درصد جامعه بالاتره ولی دیگه مثل قبل نیست.من تو سیستمم خیلی افت کرده درامدشون.من نسبت به قبل گفتم نه نسبت به کارگرو مهندس
      ?

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali7474 نمایش پست ها
      با ابلاغ دکتر سعید نمکی از سال اینده تمام مسئولین فنی داروخانه های کشور حق ویزیت دریافت خواهند کرد که طبق مصاحبه قبلی دکتر پیرصالحی رئیس سازمان غدا و دارو 70 درصد ان را بیمه ها و 30 درصد را مردم تقبل خواهند کرد
      طبق قانون جدید که امروز ابلاغ شد از این پس مسئولین فنی موظف هستند پرونده بیمار را با دقت بررسی کرده و مشورت های دارویی لازم را به وی دهند و در نهایت فرم زیر را پر کرده و به بیمار تحویل دهند.
      طبق این قانون برای داروهای با نسخه به ازای هر قلم دارو 1770 تومان به مسئول فنی حق ویزیت داده خواهد شد(تا حداکثر 3 قلم دارو و 5310 تومان در هر نسخه)
      از مزایای این قانون میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
      1-تضمین آینده شغلی تمام داروسازان در حال تحصیل
      2-بازگشت شان و منزلت داروساز
      3-بحضور جدی داروساز در چرخه درمان
      4-پایان دخالت افراد غیرمسئول داخل داروخانه و لزوم حضور حداقل یک داروساز در همه داروخانه ها در هر زمانی
      منبع:کنکور100
      .
      .
      برای کسایی که عاشق داروسازی هستن به نظرم فوق العاده ترین خبر ممکن هست.به نظرم اگر درست اجرا بشه حقوق 1 مسئول فنی داروساز حداقل 2 برابر پزشک عمومی میشه و از طرف دیگه داروساز دیگه داروفروش نیست و عین تمام جهان از علمش استفاده صحیح میشه.
      حق فنی قبلا هم بوده
      بحث جدیدی نیست

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      حق فنی قبلا هم بوده
      بحث جدیدی نیست
      یعنی دوبارهع اومدن قانون قبلی رو وضع کردن؟مگه میشه
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باتمام حرفا بااجرا شدن این قانون ب صورت جدی درامد ی دراوساز در سطح تهران کرج شهرای بزرگ بالای 12تومن میشه بسته ب میزارن فروش اون دارخونهع
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان از انجمن کسی رو میشناسین دارو تهران درس بخونه؟؟؟؟؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فعلا سه رشته دندون و پزشکی و دارو آینده مبهمی داره شما هیچ اطلاعی دارید چقدر دانشجو ایرانی مربوط به این سه رشته تو روسیه مجارستان و اوکراین دارن انتقالی میگیرن شما ها دارید اینجا خودتون برای کنکور میکشید درحالی که خیلی ها ساده حتی با داشتن دیپلم کارودانش میرن دانشگاه این کشور ها این سه رشته پذیرش میگیرن همونجا هم از طریق مدارس سفارت پیش تجربی یا ریاضی کنار درسشون میگیرن کلا مدارس سفارت هم نمره بده هست الکی همه معدل بالا ۱۸ میدن
      الان دوستم از دانشگاه سچینووا مسکو انتقالی گرفته دانشگاه شهید بهشتی سالی ۸۰ میلیون پزشکی میشه ترمی ۴۰ میلیون تازه قانون گذاشتن از سال ۲۰۱۹ به کسی انتقالی نمیدن اونم برداشتن گفتن فقط از سال ۲۰۱۹ به بعد باید طرف ۷۲ واحد پاس کنه نه ۳۶ واحد بعد بهش انتقالی میدن برای طرف هم کاری نداره اونجا کلا واحد میفروشن این چیزایی که میگم دارن انجام میدن و خیلی هاشون انتقالی گرفتن رفتن ترم بهمن سر کلاس جالب اینجاست همه دانشگاه های دولتی مازاد دارن ولی برای شما ها ظرفیت کمه ! برای وزارت بهداشت اون ها سود بیشتر از دانشجو با کنکور مجانی یا با شهریه کم بیاد
      ‌گذشته از اینا هیج میدونید چند هزار دانشجو الان دارن انتقالی میگین و هر سال چند هزار میرن اونور اینجوری کنکور دور میزنن برای روسیه آش میدونم نزدیک به ۸ هزار نفر هست اکثرا دندون خلاصه فاتحه این رشته هارو برای ۱۰ سال دیگه تا فارغ التحصیل بشن همه اینا باید خوند چون عملا اضافه بر ظرفیت موجود کشور

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      حق فنی قبلا هم بوده
      بحث جدیدی نیست
      عزیز حق فنی با حق ویزیت فرق داره.داروسازا تا حالا حق فنی میگرفتن فقط الان علاوه بر اون حق ویزیت هم میگیرن

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      باتمام حرفا بااجرا شدن این قانون ب صورت جدی درامد ی دراوساز در سطح تهران کرج شهرای بزرگ بالای 12تومن میشه بسته ب میزارن فروش اون دارخونهع
      اگه بشه من فکر نکنم بشه

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      علی برکت ا...

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      فعلا سه رشته دندون و پزشکی و دارو آینده مبهمی داره شما هیچ اطلاعی دارید چقدر دانشجو ایرانی مربوط به این سه رشته تو روسیه مجارستان و اوکراین دارن انتقالی میگیرن شما ها دارید اینجا خودتون برای کنکور میکشید درحالی که خیلی ها ساده حتی با داشتن دیپلم کارودانش میرن دانشگاه این کشور ها این سه رشته پذیرش میگیرن همونجا هم از طریق مدارس سفارت پیش تجربی یا ریاضی کنار درسشون میگیرن کلا مدارس سفارت هم نمره بده هست الکی همه معدل بالا ۱۸ میدن
      الان دوستم از دانشگاه سچینووا مسکو انتقالی گرفته دانشگاه شهید بهشتی سالی ۸۰ میلیون پزشکی میشه ترمی ۴۰ میلیون تازه قانون گذاشتن از سال ۲۰۱۹ به کسی انتقالی نمیدن اونم برداشتن گفتن فقط از سال ۲۰۱۹ به بعد باید طرف ۷۲ واحد پاس کنه نه ۳۶ واحد بعد بهش انتقالی میدن برای طرف هم کاری نداره اونجا کلا واحد میفروشن این چیزایی که میگم دارن انجام میدن و خیلی هاشون انتقالی گرفتن رفتن ترم بهمن سر کلاس جالب اینجاست همه دانشگاه های دولتی مازاد دارن ولی برای شما ها ظرفیت کمه ! برای وزارت بهداشت اون ها سود بیشتر از دانشجو با کنکور مجانی یا با شهریه کم بیاد
      ‌گذشته از اینا هیج میدونید چند هزار دانشجو الان دارن انتقالی میگین و هر سال چند هزار میرن اونور اینجوری کنکور دور میزنن برای روسیه آش میدونم نزدیک به ۸ هزار نفر هست اکثرا دندون خلاصه فاتحه این رشته هارو برای ۱۰ سال دیگه تا فارغ التحصیل بشن همه اینا باید خوند چون عملا اضافه بر ظرفیت موجود کشور
      تعداد انتقالي ها كسري از سهميه ايثار نميشه برادر

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      تعداد انتقالي ها كسري از سهميه ايثار نميشه برادر

ظرفیت کل رشته های پزشکی دندان ‌‌دارو سال ۹۵ نزدیک به ۷۰۰۰ نفر بود سال ۹۶ نزدیک به ۶۹۰۰
      درسته که سهمیه ایثارگران هم این وسط هست ولی دقت کنید من صحبتم بالای ۱۰ هزار نفر برای انتقالی هست و دولت کاملا شرایط برای اینها اینجا کرده که به راحتی برگردن بخاطر وضعیت دلار یعنی با ۳۶ واحد حتی از جمعیت و ظرفیت پذیرش هم بیشتر و از سال ۲۰۱۹ به بعد گفتن انتقالی به روال قبل برمیگرده یعنی انتقالی در شرایط ۷۲ واحدی میشه بازم برای خیلی ها فرقی نمیکنه نهایت یکسال اونجا درس خوندن هست دوباره برمیگردن یا حتی میتونن اونجا واحد بخرن

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali7474 نمایش پست ها
      عزیز حق فنی با حق ویزیت فرق داره.داروسازا تا حالا حق فنی میگرفتن فقط الان علاوه بر اون حق ویزیت هم میگیرن
      حق فنی رو غیر قانونی عنوان کردن براش دنبال ی عنوان قانونی بودن...

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      یعنی دوبارهع اومدن قانون قبلی رو وضع کردن؟مگه میشه
      قبلا به این شکل قانونی نبود
      چند باری هم تو صدا و سیما بحثش شد و ... نهایتا می گفتن غیر قانونیه
      ی عنوان قانونی دارن براش جور میکنن

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن