خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 47
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cherchil نمایش پست ها
      این اسکرین شاتی که الان گذاشتم تاریخش مال یه سال پیشه نمیدونم ملت از کجا این حقوق های نجومی ارتش و نیرو انتظامی رو میرن میارن
      طرف میگه میارن عموی من دایی من پسر عموی من ماهی 4 تومن میگیره موقعی هم که میری از خود ارتشی ها سوال میپرسی که میگن گروهبان دا 2.5 حقوق میگیره میگن هر کی این حرف رو زد..................... من که سرهنگ بازنشستم انقدر نمیگیرم
      درود بر شما ، حرفتون درسته ولی خوب اونا هم مرتبه بندی دارن و نیروهای مسلح اصولا وضعشون بد نیست ( نمیگم عالیه ولی اینایی که شما هم نشون دادین چارک پایینشون بودن مثل پزشک عمومی که شما برو تو سایتا ببین یارو میگه من بعد از 20 سال طبابت ماهی 2.5 میلیون میگیرم یا یارو میگه من بیکارم)

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داروسازی یه رشته کاملا علمی هست و حتی مطالب حفظی و... گاهی اوقات از پزشکی بیشتر میشه و نظام و.. اگر بخواد بره نیرو مسلح بشه کار غیر درسی و تقریبا فیزیکی هست که میتونه طاقت فرسا باشه ، داداشتون اگر تضمین و.. مهمه خوب بره معلمی یا مثلا پرستاری ارتش و.... تراز 6450 خوبه واقعا حیفه الان به فکر این چیزا باشه رشته های پیراپزشکی وتوان بخشی و.... با این تراز ایشون میتونه تو تهران بخونه مثلا بینایی سنجی تهران یا شنوایی شناسی و .... که اصولا وضعیت شغلیشون خوبه و من که دیدم بالغ بر 90 درصد کار دارن

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      داروسازی یه رشته کاملا علمی هست و حتی مطالب حفظی و... گاهی اوقات از پزشکی بیشتر میشه و نظام و.. اگر بخواد بره نیرو مسلح بشه کار غیر درسی و تقریبا فیزیکی هست که میتونه طاقت فرسا باشه ، داداشتون اگر تضمین و.. مهمه خوب بره معلمی یا مثلا پرستاری ارتش و.... تراز 6450 خوبه واقعا حیفه الان به فکر این چیزا باشه رشته های پیراپزشکی وتوان بخشی و.... با این تراز ایشون میتونه تو تهران بخونه مثلا بینایی سنجی تهران یا شنوایی شناسی و .... که اصولا وضعیت شغلیشون خوبه و من که دیدم بالغ بر 90 درصد کار دارن
      آره دیگه متقاعدش کردم از همه ی بچه ها که نظر دادن ممنونم.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      سلام کاربران انجمن کنکور
      برادرم چند وقته گیر داده که میخوام برم نظام و وارد دانشگاه افسری بشم اما هر چی بهش میگم حیف میشی و بشین درستو بخون قبول نمیکنه و میگه الان کار تضمین شده ای دیگه توی جامعه نیست خواهش میکنم اگه چیزی در مورد شرایط کاری آیندشون یا هر چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه بهم بگین،به نظرتون متقاعدش کنم یانه چون احساس میکنم توی آینده با این شغل از لحاظ سطح اجتماعی زیاد مورد پسند جامعه نباشه درمقایسه با داروسازی
      لازمه بگم توی کانون شرکت میکنه ومیانگین ترازش هم 6470 هست تا یه هفته پیش داشت به طور جدی میخوند وعاشقه داروسازی بود نمیدونم چرا یهو اینجوری شده؟؟؟؟
      پیشاپیش از کمکتون ممنونم
      خواهرمن بهش بگو فردا دو سه میلیون برا خودت وخوتوادت نون وآب نمیشه بگو مثله چی درس بخونه تا داروسازی قبول شه تمام
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من سربازی تو ارتش بودم بعد آموزشی تیپ 25 تکاور بودم(یکی ازجهنم های ارتش البته برای وظیفه ها) بعد انتقالی گرفتم تهران با کادریها هم خیلی هم نشین بودم چون تو تهران افسر آموزش بودم بنا به شرایط کار با هاشون صمیمی شدم 70 درصد پشیمان هستند که تو ارتش رفتن از درجه دارش گرفته تا افسرش همشون قریب به اتفاق گفتن که اگه زمان برگرده دوباره این راه رفته رو نمیرن 20 درصد هم از روی ناچاری رفتن چون هیچ مهارت و استعدادی نداشتند 10 درصد واقعا از روی علاقه رفتند توصیه من اینکه نره اگر اصرار داره اول بره سربازی اگه خوشش آمد بره دانشگاه افسری دو سال سربازی هم جزو سابقه خدمتش حساب میشه اگر رفت تو سه ماه اول آموزش اولیه تو لشکرک بلاییسرشون میارن که پنچاه درصد انصراف میدن اگر این مرحله رو گذراند و دید کم میاره خجالت نکشه از حرف مردم دیگران انصراف بده چون بعد از لشکرک انصراف خیلی سخت و تقریبا میتونم بگم غیر ممکنه من پدربزرگم ارتشی بود خیلی دوست داشتم ارتش برم ولی نرفتم ولی بعد از سربازی خدا رو هر روز شکر میکنم که ارتش نرفتم مگرنه زندگیم نابود میشد تو سربازی دیدم که تصوارتم کاملا وارونه است به طوری که حالم از اون محیط و آدمهاش بهم میخوره
      در مورد حقوق فیش حقوقی اکثر کادریها رو دیدم حقوق زیادی نمیگیرن بخور نمیر ولی اونهایی که امیر میشن یا فرمانده یک پادگان حقوق خیلی خوبی میگیرن جاش نیست اینجا خیلی بازش کنم
      البته مزیت های هم داره بیمه خوبی دارن تو دوران دانشکده واقعا عذاب میکشن ولی بعد از اون تقریبا بیکارن فقط وقت تلف میکنن چون تقریبا 90 درصد کارها رو وظیفه ها انجام میدن البته این موضوع تو نیرو زمینی هست ولی تو هوایی و دریایی و پدافند خیلی کمتره تو جا های دور هم اگه بیفتن خیلی اذیت نمیشن اون پوست وظیفه هست که کنده میشه
      مطلب خیلی دارم بگم بهتره خصوصی صحبت کنیم خیلی مطالب رو نمیشه اینجا بگم
      باز اگر سوالی هست بپرسید جواب میدم اگر بشه جوابشو اینجا داد

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naked snake نمایش پست ها
      دوست عزیز من سربازی تو ارتش بودم بعد آموزشی تیپ 25 تکاور بودم(یکی ازجهنم های ارتش البته برای وظیفه ها) بعد انتقالی گرفتم تهران با کادریها هم خیلی هم نشین بودم چون تو تهران افسر آموزش بودم بنا به شرایط کار با هاشون صمیمی شدم 70 درصد پشیمان هستند که تو ارتش رفتن از درجه دارش گرفته تا افسرش همشون قریب به اتفاق گفتن که اگه زمان برگرده دوباره این راه رفته رو نمیرن 20 درصد هم از روی ناچاری رفتن چون هیچ مهارت و استعدادی نداشتند 10 درصد واقعا از روی علاقه رفتند توصیه من اینکه نره اگر اصرار داره اول بره سربازی اگه خوشش آمد بره دانشگاه افسری دو سال سربازی هم جزو سابقه خدمتش حساب میشه اگر رفت تو سه ماه اول آموزش اولیه تو لشکرک بلاییسرشون میارن که پنچاه درصد انصراف میدن اگر این مرحله رو گذراند و دید کم میاره خجالت نکشه از حرف مردم دیگران انصراف بده چون بعد از لشکرک انصراف خیلی سخت و تقریبا میتونم بگم غیر ممکنه من پدربزرگم ارتشی بود خیلی دوست داشتم ارتش برم ولی نرفتم ولی بعد از سربازی خدا رو هر روز شکر میکنم که ارتش نرفتم مگرنه زندگیم نابود میشد تو سربازی دیدم که تصوارتم کاملا وارونه است به طوری که حالم از اون محیط و آدمهاش بهم میخوره
      در مورد حقوق فیش حقوقی اکثر کادریها رو دیدم حقوق زیادی نمیگیرن بخور نمیر ولی اونهایی که امیر میشن یا فرمانده یک پادگان حقوق خیلی خوبی میگیرن جاش نیست اینجا خیلی بازش کنم
      البته مزیت های هم داره بیمه خوبی دارن تو دوران دانشکده واقعا عذاب میکشن ولی بعد از اون تقریبا بیکارن فقط وقت تلف میکنن چون تقریبا 90 درصد کارها رو وظیفه ها انجام میدن البته این موضوع تو نیرو زمینی هست ولی تو هوایی و دریایی و پدافند خیلی کمتره تو جا های دور هم اگه بیفتن خیلی اذیت نمیشن اون پوست وظیفه هست که کنده میشه
      ممنون که نظر گذاشتین راستش برادرم رو تقریبا قانع کردم که کنکور بده بعد تصمیم میگیریم اما میشه بگین چرا پشیمونن از انتخابشون و شرایط ازدواج وشان اجتماعیشون خراب نمیشه آخه دلم نمیاد کسی به برادرم توهین کنه

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naked snake نمایش پست ها
      ارتش کارش سخته حقوقش کمه همش تو پادگانی و دانشگاهش توی تهران ولی همه رو میبرن تو بیابون اموزش میدن
      سپاه و نیروانتظامی با ارتش خیلی فرق دارن حقوقی ک توی این دوتا میدن دوبرابر ارتش اگ کسی بخواد وارد نظام بشه میره سپاه یا نیرو انتظامی ارتش واقعا چرته

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سه ماه آموزش اولیه تو لشکرکه که بیابون نیست دشته بعد از سه ماه براساس رسته اشون کلاسهای مختلف میرن مثل یک دانشگاه که فقظ همه مرد هستند کارشون هم اصلا سخت نیست چون کاری جز وقت تلف کردن انجام نمیدن همه کارها رو وظیفه ها انجام میدن کارهای رو خودشون انجام میدن که واقعا اگر گند کاری بشه اوضاع خیت میشه رو انجام میدن حقوشون نسبت به کاری میکنن به نظرم خیلی واسشون زیادم هست ولی نیرو انتظامی کارش سخته و حقوق جالبی نداره در مورد سپاه کاملا باهات موافقم دوبرابر که چه عرض کنم چهار پنچ برابر

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون که نظر گذاشتین راستش برادرم رو تقریبا قانع کردم که کنکور بده بعد تصمیم میگیریم اما میشه بگین چرا پشیمونن از انتخابشون و شرایط ازدواج وشان اجتماعیشون خراب نمیشه آخه دلم نمیاد کسی به برادرم توهین کنه
      چون میتونستن کارهای بهتری انجام بدن و شرایط بهتری داشته باشن خودشون همش میگن فلان دوستمون رفت فلان کار رو کرد ما داریم غاز میچرونیم در مورد ازدواج خیلی واضخه هست شما خودتون خانم هستید حاضرید با مردی ازدواج کنید هر لحظه ممکنه هرجا بفرستنش ؟ پدربزرگ من نظامی بود بابای من هر دوره زندگیشو یک جا بود تا میامد عادت کنه پدرش منتقل میشد یک جای دیگه هرکدام از عموها و عمه های من یک جای متفاوت به دنیا آمدن یکی خرم اباد یکی سومار یکی مشهد یکی کرمانشاه من تو تیپ 25 بودم کوی سازمانیش خیلی افتضاحه بود یا کوی زینبیه تهران دژبانهای اونجا برای ما تعریف میکردند از ساعت هشت صبح به بعد هیچ مردی اونجا نیست یا پادگان هستند یا ماموریت به قول خودش فقط ما هستیم زن و بچه های اونا چه بسیار موارد خیلی اخلاقی که بهتره اینجا بازش نکنم چون اصلا محیطش نیست و این موضوعات اصلا ارزش تعریف نداره
      در مورد شرایط اجتماعی فقط قدرتشون تو پادگان هست بیرون اونجا هپچ خبری از اون نیست

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستانی که اطلاع ندارن لطفا حرف مفت نزنن.
      من هم پدرم و هم مادرم بازنشسته ی ناجا هستن و دایی هم ارتشی هست, روزی نیست که نگن غلط کردیم رفتیم نظامی شدیم, با حقوق دو سه تومن صد برابر یه کارمند معمولی ازشون کار میکشن, همشون از بس کار میکنن کمردرد و آرتروز دارن , الانم بازنشسته شدن ماهی دو تومن میدن بهشون و کلی از فیششون کم میکنن.به هیچ عنوان اجازه نمیدن ماها سمت نظام بریم, چون کوچکترین استراحتی ندارن.آیا برادر شما حاضره در تمان تعطیلی ها آماده باش توی پادگان و خیابون و کلانتری باشه و رنگ تفریح و استراحت رو نبینه؟؟؟؟ توی عید 4 روز تعطیل باشه و بقیشو توی دادگاهو کلانتری سگدو بزنه و آخر ماه یه فیش بهش بدن که نصفشو خودشون خورده باشن؟ اگه حاضره که بره نظام و تا آخر عمرش بدون هیچ پیشرفتی زندگی کنه

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در ضمن, اینم اضافه کنم که نظامی ها حق خارج شدن از کشور رو ندارن مگر بخاطر زیارتو... که این باید با سازمان هماهنگ کنن, حتی گوشیه هوشمند هم طبق قوانین نباید داشته باشن(کسایی رو که دیدین دارن خلاف قانون عمل کردن) , بهش بگو سرشو بندازه پایین و درسشو بخونه, ترازشم که خوبه و رشته واسش زیاد هست, تنها خوبیه نظام کارتضمین شدشه و بیمه و... وگرنه حمالی و بخور نمیره

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما تو خانواده و دار و دستمون زیاد نظامی داریم . منم ی مدت مریضه نظامی گری بودم .
      ببین اگ بری دانشگاه امام حسین در حین تحصیل مثلا ماهی 500 600 شااااید بهت بدن
      بعدم ک استخدام شدی 1200 بهت میدن فکر میکنم .

* حق سفر خارجی نداری و وقتی بازنشسته شی تا 5 سال بعدش تازه میتونی بری
      * مراحل گزینشش واقعا سخته (قشنگ قوچت در میاد)
      * حقوق ناچیز
      * خیلی گیر میدن روت (ب زن گرفتنت و نوع پوشش و ...)
      * مهم نیست چ تخصصی داری !‌ اگ دین و ایمون نداشته باشی ی کافر محسوب میشی و حکمت اعدامه

*** اگ تصمیمت واقعا رفتن به نظامه حتمن برو سپاه ! از اونجا هم ی طوری وارد بخش سازندگی (مثل قرارگاه خاتم ) شو و در کناره کار حتمنن ادامه تحصیل بده (مثلن رشته ای تی )

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان عزیزم از لطف همتون ممنونم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیزم از لطف همتون ممنونم
      عجب تاپیکی شد حیف وقت ندارم بخونمشون /کلی خاطره وتجربه همه نوشتن
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخرش امسال برادرم رفت افسری و خیلی خیلی ناراضیه و میگه اینده ای نداره الان با پرداخت هزینه میتونه انصراف بده

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)