خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه واقعا علاقه دارن خب میتونن دنبال علاقه اشون برن ولی پدر خودم نظامی هستش خودم از نزدیک شاهد سختی های این شغل هستم با 25 سال سابقه کار حقوقشون از پرستار ها هم کمتره سختی و شب بیداری های زیادی داره تو این شرایط فعلی کشور ریسک بالایی هم داره دوری از خانواده و ماموریت های فراوان خدمت در مناطق دور افتاده و کم امکانات هم از مشکلات دیگه این شغل هست با توجه به تراز خوبشون به نظرم این کار درست نیست و فکر میکنم به خاطر فشار بیش از حدی هست که روی برادرتونه کمکش کنین و سعی کنین بهش مشورت بدین بازم انتخاب با خودشونه
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      دوستان لطفا اگه کسی دوروبرتون رفته یکم درمورد شرایطش بگید ممنون میشم ازتون

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی این قدر شرایط کاریش بده؟؟؟؟؟؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen_M_H21 نمایش پست ها
      اگه واقعا علاقه دارن خب میتونن دنبال علاقه اشون برن ولی پدر خودم نظامی هستش خودم از نزدیک شاهد سختی های این شغل هستم با 25 سال سابقه کار حقوقشون از پرستار ها هم کمتره سختی و شب بیداری های زیادی داره تو این شرایط فعلی کشور ریسک بالایی هم داره دوری از خانواده و ماموریت های فراوان خدمت در مناطق دور افتاده و کم امکانات هم از مشکلات دیگه این شغل هست با توجه به تراز خوبشون به نظرم این کار درست نیست و فکر میکنم به خاطر فشار بیش از حدی هست که روی برادرتونه کمکش کنین و سعی کنین بهش مشورت بدین بازم انتخاب با خودشونه
      آره میدونین خودمم فشاری که روشه رو حس می کنم فکر میکنه به خاطر نبود شغل و بی تفاوتی مسولان کشور نسبت به آینده جوانان و اینکه نمیدونه آینده چی میخواد بیشه این طوری شده میگه فایده ای نداره تا پارتی نداشته باشم داروسازی بخونم که چی؟؟
      ممنونم ازتون که نظرتون رو گفتین برام ارزشمند بود.

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهش بگو اصلا قبول نمیشه که بخواد بره
      مصاحبه‌ش فوق سخته
      تو مصاحبه باید دو بره و ...
      مصاحبه عملیش فوق العاده سخته اصلا آسون نیست
      تضمین قبولی نداره
      من یکی از دوستام رفت ولی تو مرحله مصاحبه عملی رد شد
      بگو به فکرش نباشه که از داروسازی خیلی ریسکش بیشتره
      تو دانشگاه هم عین پادگانه
      سختیش خیلی زیاده
      من یکی از آشنا هامون اونجاس
      با رشوه و دست به یکی کردن با قاچاقی و مواد فروش و پول حروم خرجشو در میاره
      نمیارزه واقعا

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کسی نیست
      بگو بره سربازی
      اگ از جوش خوشش اومد ک بره دانشگاهش
      سربازی هم جزو سابقه محسوب میشه براش
      اگ از جو اونجا خوشش نیومد هم چیزی رو از دست نداده و درگیر پرونده نظام نشده

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعضیا تو توهمن فک میکنی بعد چند سال درس خوندن میری سر کار هرکاری سختی خودشو داره فرقی نداره پزشک باشی یا پلیس
      اینگه میگن بیکاری بهتر از افسریه چرته پدر و مادرشون ی هفته پول تو جیبی بهشون ندن میفهمن دنیا دست کیه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir5119 نمایش پست ها
      بعضیا تو توهمن فک میکنی بعد چند سال درس خوندن میری سر کار هرکاری سختی خودشو داره فرقی نداره پزشک باشی یا پلیس
      اینگه میگن بیکاری بهتر از افسریه چرته پدر و مادرشون ی هفته پول تو جیبی بهشون ندن میفهمن دنیا دست کیه
      به نظرت بعدن توی مسایل زندگی مثل ازدواج و... به مشکل نمی خورن به خاطر جابجایی وحقوق کم و...
      واقعا نمیدونم چرا نمیفهمه که آینده ی یه داروساز هرگز با یه نظامی برابر نیست دلم نمیاد بعدا به خاطر یه اشتباه زندگیش نابود بشه به هر حال ما هر دو همسنیم و منم یکم بهش حق میدم وقتی شرایط بد جامعه رو میبینه این فکرو کنه اما خب حدود بیست تا سی سال توی اون شغله وخب این خیلییییییی حرفه!
      لطفا دیگران هم نظرشون رو بگن میخوام یه راست این تاپیکو نشونش بدم و دیگه تصمیم گیری رو به عهده خودش بذارم.

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نظرت بعدن توی مسایل زندگی مثل ازدواج و... به مشکل نمی خورن به خاطر جابجایی وحقوق کم و...
      واقعا نمیدونم چرا نمیفهمه که آینده ی یه داروساز هرگز با یه نظامی برابر نیست دلم نمیاد بعدا به خاطر یه اشتباه زندگیش نابود بشه به هر حال ما هر دو همسنیم و منم یکم بهش حق میدم وقتی شرایط بد جامعه رو میبینه این فکرو کنه اما خب حدود بیست تا سی سال توی اون شغله وخب این خیلییییییی حرفه!
      لطفا دیگران هم نظرشون رو بگن میخوام یه راست این تاپیکو نشونش بدم و دیگه تصمیم گیری رو به عهده خودش بذارم.
      خواهشا تو توهم زندگی نکن برادرتون که همینطوری داروسازی که بهش تقدیم نکردن تو مصاحبه های کانون برو نگاه کن یه دختری 5سال بخاطر این رشته اونم منطقه3پشت کنکور بود تا قبول شد از 92تا97
      بگو بره دانشگاه افسری هم خوبه ایندش تضمینه دوستانی که بالا نظر دادن همه نظراتشون چرته من خودم سرباز بودم گفتن برا جذب اقدام نکن ولی نرفتم خیلی اشتباه کردم
      این دوستان که میگن نظام بده و... هنوز از جیب مبارک پدر میخورن یه روزی باید خودشون کار کنن درضمن دانشگاه افسری از همین بدو ورود حقوق میده خیلی هم خوبه
      بهتر از شغل ازاده برادرتون خودش میدونه که درس خون نیست و تصمیم خوبی گرفته
      اینم که میگی برا ازدواج و... به مشکل هم نمیخوره خیالت راحت مگه میخواد زندان بره اونا هم همه چی دارن از مرخصی و...تازه اکثرا شهر خودشون خدمت میکنن

کسی هم که میره نظام خیال نکنه سوسول بازی هستش همیمن چن روز پیش تعدادی از پاسداران مرز شهید شدن پس کسی که وارد نظام میشه نباید ترسو باشه هر لحظه ممکنه با این دنیا وداع کنه و شهید بشه اینم باید قبول کنه به عنوان جزئی از کار
      اکثرا هم با علاقه میان و ارزوشون شهادت هست ترسی هم ندارن
      ویرایش توسط Aghay_halo : 27 اسفند 1397 در ساعت 21:28

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه هیچ مشکلی ندارن اصلا ب تیپ و قیافه و لباس و حجاب کاری ندارن
      حقوق بستگی ب منطقه خدمتشون داره مثلا عموم کرمانشاس و بین 4 تا 5 میگیره حقوقش خوبه از بیکاری خیلی بهتره استرس اینو نداری ک بیکار بشی
      اگه بره "افسری " نه درجه داری چون اینا باهم فرق دارن بعد دانشگاه درجه ستوان دوم میدن بهش راحت تا سرهنگی و ...میره
      اگ انتقالی بگیره ب شهرای دیگ میتونه خونه سازمانی بگیره اگه میخاد شهر خودش خدمت کنه میتونه بره افسری سپاه همه چیش از نیروی انتطامی بهتره کارشم راحت تره و حقوق خوبی هم میگیره
      ببین کنکور بده اگه داروسازی نیاوردی برو افسری
      بزار گزینه اخرت باشه...اینکارو بکن ک بعدا پشیون نشی و بگی من میتونستم داروسازی قبول شم و اشتبا کردم اومدم
      درکل بشین فکراتو بکن
      داروسازی هم عالیه اگ میتونی قبول شی بیخیال نظام شو برای داروسازی کار هست من ک ریاضیم باید استرس بیکاری داشته باشم ن شما ک تجربی هستی !
      *سریاز صفر با افسر مقایسه نکنید لطفا این دوتا باهم خیلی فرق دارن !!
      درضمن اگ 100% خواستی وارد نظام شی برو سپاه یا افسری امین ارتش ارزش نداره حقوقش کمه کارش سخته در کل اول سپاه بعد نیرو انتظامی اینک میگن میفرستن جنگ و سوریه الکیه شما میتونی انتخاب کنی کجا خدمت کنی

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir5119 نمایش پست ها
      نه هیچ مشکلی ندارن اصلا ب تیپ و قیافه و لباس و حجاب کاری ندارن
      حقوق بستگی ب منطقه خدمتشون داره مثلا عموم کرمانشاس و بین 4 تا 5 میگیره حقوقش خوبه از بیکاری خیلی بهتره استرس اینو نداری ک بیکار بشی
      اگه بره "افسری " نه درجه داری چون اینا باهم فرق دارن بعد دانشگاه درجه ستوان دوم میدن بهش راحت تا سرهنگی و ...میره
      اگ انتقالی بگیره ب شهرای دیگ میتونه خونه سازمانی بگیره اگه میخاد شهر خودش خدمت کنه میتونه بره افسری سپاه همه چیش از نیروی انتطامی بهتره کارشم راحت تره و حقوق خوبی هم میگیره
      ببین کنکور بده اگه داروسازی نیاوردی برو افسری
      بزار گزینه اخرت باشه...اینکارو بکن ک بعدا پشیون نشی و بگی من میتونستم داروسازی قبول شم و اشتبا کردم اومدم
      درکل بشین فکراتو بکن
      داروسازی هم عالیه اگ میتونی قبول شی بیخیال نظام شو برای داروسازی کار هست من ک ریاضیم باید استرس بیکاری داشته باشم ن شما ک تجربی هستی !
      *سریاز صفر با افسر مقایسه نکنید لطفا این دوتا باهم خیلی فرق دارن !!
      درضمن اگ 100% خواستی وارد نظام شی برو سپاه یا افسری امین ارتش ارزش نداره حقوقش کمه کارش سخته در کل اول سپاه بعد نیرو انتظامی اینک میگن میفرستن جنگ و سوریه الکیه شما میتونی انتخاب کنی کجا خدمت کنی
      سپاهو با هیچ جای دیگه مقایسه نکن خدایی هم از لحاظ ایمان و اخلاق و ... با همه فرق دارن و هم از لحاظ سختی کار من خودم مرز سپاه بودم هیچ کسی حاظر نیست جای اونا باشه اونا سختی هایی دارن که هیچ شغلی تو جامعه نداره خیالت راحت اینو از نزدیک دیدم
      وقتی 10شبانه روز پشت سر هم نخوابی و داعم بری کمین و.... با این اشرار مبارزه کنی بعدش میفهمی پاسدارا چقدر زحمت میکشن

10. Top | #25
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اصلاٌ بگیم سالی 20 درصد رفته باشه رو حقوقشون که نمیره
      این بدبختا دارن رو هر حقوقشون 100 جور مالیات میدن الان که دو سال ازش گذشته نهایت شده باشه 1.8 دوست عزیز همه ما یه عمو داریم که چهار تومن حقوق میگیره
      این بدبختی هایی هم که واسه اینور اونور وویس میگیرن و ویدئو ضبظ میکنن و ناله میکنن که خدا هیچی نمیگریم صبح تا شب داریم جون میکنیم همش منم
      اون فامیلتون هم که گروهبانه 2.5 میگریه به نظرم سرهنگ بشه سر از 200 تومن در میاره3242352.jpg

11. Top | #26
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این اسکرین شاتی که الان گذاشتم تاریخش مال یه سال پیشه نمیدونم ملت از کجا این حقوق های نجومی ارتش و نیرو انتظامی رو میرن میارن
      طرف میگه میارن عموی من دایی من پسر عموی من ماهی 4 تومن میگیره موقعی هم که میری از خود ارتشی ها سوال میپرسی که میگن گروهبان دا 2.5 حقوق میگیره میگن هر کی این حرف رو زد..................... من که سرهنگ بازنشستم انقدر نمیگیرم

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بستگی به خود طرف هم داره. من چون تو محیطش بودم و تجربه اش کردم دیدم با من نمیسازه(شرایط زندگی سخت و امکانات کم و حقوق کم در مقایسه با سختی کار) . به حرف اینایی که یه چیزایی شنیدن و الان راحت راجع به هر موضوعی نظر میدن هم توجه نکن . گفتم بهترین راهنمایی میتونه مشورت با چند تا نظامی یا اعضا خانوادشون باشه (البته اگر دسترسی داری) که این شرایط رو تجربه کرده باشن. خود شخص هم مهمه . مثلا بعضیا با زندگی تو مناطق محروم و مرزی و خونه هایی که شبیه هر چی هست غیر از خونه! و حقوق کم مشکلی تدارن... خیلی هم حال میکنن باهاش
      واسه سامورایی همه جا ژاپنه

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cherchil نمایش پست ها
      این اسکرین شاتی که الان گذاشتم تاریخش مال یه سال پیشه نمیدونم ملت از کجا این حقوق های نجومی ارتش و نیرو انتظامی رو میرن میارن
      طرف میگه میارن عموی من دایی من پسر عموی من ماهی 4 تومن میگیره موقعی هم که میری از خود ارتشی ها سوال میپرسی که میگن گروهبان دا 2.5 حقوق میگیره میگن هر کی این حرف رو زد..................... من که سرهنگ بازنشستم انقدر نمیگیرم
      اولا فیش ها برای دو سال نیم پیشه
      دوما حقوق بستگی ب درجه و سابقه و رسته و منطقه ک خدمت میکنن داره
      سوما داریم درمورد نیروی انتظامی صحبت میکنیم ن ارتش
      با درجه سروانی و خدمت توی منطقه محروم اینقد حقوق میدن
      گروهبان ک تازه استخدام شده تو بهترین شهر هم باشه حداقل 2 میگیره اونم اداری (نوپور و مرزبانی 2.5 ب بالا میگیرن)
      حقوق ارتش کمه کارش هم سخته
      توی خونوادمون چنتا نظامی داریم اطلاعاتم درسته نمیدونم شما اینارو از کجات در میاری اقای سرهنگ بازنشسته!

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirosein نمایش پست ها
      بستگی به خود طرف هم داره. من چون تو محیطش بودم و تجربه اش کردم دیدم با من نمیسازه(شرایط زندگی سخت و امکانات کم و حقوق کم در مقایسه با سختی کار) . به حرف اینایی که یه چیزایی شنیدن و الان راحت راجع به هر موضوعی نظر میدن هم توجه نکن . گفتم بهترین راهنمایی میتونه مشورت با چند تا نظامی یا اعضا خانوادشون باشه (البته اگر دسترسی داری) که این شرایط رو تجربه کرده باشن. خود شخص هم مهمه . مثلا بعضیا با زندگی تو مناطق محروم و مرزی و خونه هایی که شبیه هر چی هست غیر از خونه! و حقوق کم مشکلی تدارن... خیلی هم حال میکنن باهاش
      آره شرایط هر کسی فرق داره

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام کاربران انجمن کنکور
      برادرم چند وقته گیر داده که میخوام برم نظام و وارد دانشگاه افسری بشم اما هر چی بهش میگم حیف میشی و بشین درستو بخون قبول نمیکنه و میگه الان کار تضمین شده ای دیگه توی جامعه نیست خواهش میکنم اگه چیزی در مورد شرایط کاری آیندشون یا هر چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه بهم بگین،به نظرتون متقاعدش کنم یانه چون احساس میکنم توی آینده با این شغل از لحاظ سطح اجتماعی زیاد مورد پسند جامعه نباشه درمقایسه با داروسازی
      لازمه بگم توی کانون شرکت میکنه ومیانگین ترازش هم 6470 هست تا یه هفته پیش داشت به طور جدی میخوند وعاشقه داروسازی بود نمیدونم چرا یهو اینجوری شده؟؟؟؟
      پیشاپیش از کمکتون ممنونم
      سلام...
      من یکی از دوستام 2 ساله که دانشکده افسری میره که اونم به خاطر موقعیت شغلیش رفت...خودش میگفت که سال اول ورودت خیلی سخت میگرن . حق نداری با خودت گوشی هوشمند ببری ، یه ساعت مشخص باید بخوابی و بلند شی،غیر از ساعاتی که بهت اجازه میدن نمیتونی تماسی با جایی برقرار کنی، تو محیط دانشکده همیشه درحال دویدنی (یعنی اگر بخوای از این ور محوطه بری اون ور محوطه باید بدوی) ، چون این رفیق ما دانشکده افسری تهرانه هر چند ماه یه بار میاد شهرش و ما میبینیمش..همین چند وقت پیش که خبرش رو گرفتم بهم گفت که واسه عید نمیاد و باید بره ماموریت...
      به هر حال نظامه دیگه ، سخته و به نظرم جایگاه اجتماعی خوبی هم داره ... به برادرت هم بگو که خیلی شرایط سختی برای پذیرش دارن و به این راحتی ها هم نیست.مصاحبه داره و تست ورزش داره ، قدت باید مناسب بشه ، معدلت باید مناسب باشه ، شماره عینکت و .... طبیعتا چون نظامه ، پذیرشش سخت تره.
      ویرایش توسط Sina98 : 28 اسفند 1397 در ساعت 13:10

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)