خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مباحث پیشنهادی شما برای ریاضی

سلام دوستان
      امیدوارم حالتون خوب باشه .
      من دوازدهم تجربی هستم و سطح ریاضیم صفره .
      بنظرتون چه مباحثی رو انتخاب و بخونم که درصد مناسبی بگیرم تو کنکور . یعنی بین سی تا پنجاه یا شصت درصد کنکور
      .
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mo3n نمایش پست ها
      سلام دوستان
      امیدوارم حالتون خوب باشه .
      من دوازدهم تجربی هستم و سطح ریاضیم صفره .
      بنظرتون چه مباحثی رو انتخاب و بخونم که درصد مناسبی بگیرم تو کنکور . یعنی بین سی تا پنجاه یا شصت درصد کنکور
      .
      ممنون

سلام دوست عزیز با توجه به اینکه من نظام قدیم هستم فصل هیی رو دارم که شما نداری و با بودجه بندی شما هم آشنا نیستم ولی بهتره که این هارو بخونی
      معادله و نامعادله و کل مباحث تابع که پایه ریاضیات هستن معمولا هم تو کنکور نظام قدیم 10-15 درصد دارن
      بعد احتمال و آمار که اینهم 15 درصد هستش
      لگاریتم و تصاعد و حد و اینهم 15 درصد
      جمعا یک 45 درصدی میشن اما باتوجه به اینکه شما یکسری مباحث حذفی دارید و کتاباتون نسبت به نظام قدیم کم مبحث تر و کم حجم تره فکر کنم اینها تا 60 درصد هم کافی باشن چون بخش زیادی از هندسه و کاربرد مشتق و هندسه مختصاتی حذف شدن و جزء بخش های پر تست هم بودن و ماتریس و انتگرال که کلا حذف شدن اینهایی که گفتم حدودا 20-25 درصد ریاضی نظام قدیم رو تشکیل میدادن که قاعدتا برای نظام جدید ها این درصد باید بین سایر مباحث پخش بشه

این مباحثی هم که گفتم جزء ساده ترین بخش ها هستن و با صرف زمان یک ماه میتونی به خوندنشون برسی و روش مسلط بشی کاملا و حداقل 50-60 درصد بتونی بزنی

موفق باشید
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن