خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 104
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      هوم... یاد اون جمله‌ی معروف نیچه افتادم... خدا...
      می‌دونی... واقعا هیچ راهی نیست... تمام حرفات درسته...
      و حتی مسئله بیشتر از این حرف هاست و هرچی بزرگ‌تر بشی مشکلات بیشتر می‌شه...
      تمام این حرفای انگیزشی مسخره هم، توهم بشریته... اینکه هرکس اندازه ی تلاشش نون می خوره، اصلا دیگه تو جامعه ی امروزی همچین چیزی نیست یا اینکه دنیا عادله و این حرف ها...
      اما... اگه تلاشت رو نکنی، بدتر از این هم می شه
      این دنیا با پول کار می کنه... عقایدی هم ک بقیه دارن صرفا یک مشت گول زدن خود برای خوشحالی هست... البته درکشون می کنم... من خودمم ارزو می کنم که کاش جاهل و خنگ بودم تا این همه مشکلات رو نبینم...
      بهرحال...
      هرکاری می خوای بکن... تا فقط ازین کشور خارج بشی... و ازین مردم که تو جهالت خودشون غوطه‌ورن...
      موفق باشی...
      اگه تلاش نکنی، قطعا موفق نخواهی شد ولی اگه تلاش کنی، ممکنه که موفق بشی^^

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تا جایی که من میدونم فرهنگ ما ۲ تا اشتباه اساسی داره
      اولیش بچه ها نمیتونن برن دنبال علاقشون ینی اگرم برن به جایی نمیرسن
      دومیش همه بجای اینکه به فکر آینده ی کشور باشن شعار میدن و میرن خارج و بخاطر همینه پیشرفتی نداریم
      ♡Be your Own HERO

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sam7_TA نمایش پست ها
      تمام این حرفای انگیزشی مسخره هم، توهم بشریته... اینکه هرکس اندازه ی تلاشش نون می خوره، اصلا دیگه تو جامعه ی امروزی همچین چیزی نیست یا اینکه دنیا عادله و این حرف ها...
      این دنیا با پول کار می کنه... عقایدی هم ک بقیه دارن صرفا یک مشت گول زدن خود برای خوشحالی هست... البته درکشون می کنم... من خودمم ارزو می کنم که کاش جاهل و خنگ بودم تا این همه مشکلات رو نبینم...
      بهرحال...
      هرکاری می خوای بکن... تا فقط ازین کشور خارج بشی... و ازین مردم که تو جهالت خودشون غوطه‌ورن...
      موفق باشی...
      واقعا شما 16سالته؟واقعا دمت گرم عجب طرز فکر قدرتمندی.اینده ایران درخشانه.نسل شما مثل دهه شصت و پنجاه جاهل و ترسو نیست.من خودم دهه شصتم .ولی افکار شما واسم حیرت اوره.احسن.
      ?

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      تا جایی که من میدونم فرهنگ ما ۲ تا اشتباه اساسی داره
      اولیش بچه ها نمیتونن برن دنبال علاقشون ینی اگرم برن به جایی نمیرسن
      دومیش همه بجای اینکه به فکر آینده ی کشور باشن شعار میدن و میرن خارج و بخاطر همینه پیشرفتی نداریم
      من با فوق لیسانس هوافضا اتفاقا خیلی دوست دارم اینجا بمونم خیلی کار های که واقعا زمانی آرزو داشتم عملی کنم ولی واقعا من اینجا هیچکاره ام به تمام معنا
      من به تنهایی نمیتونم بجنگم کل مسائل درست کنم خیلی هم دوست داشتم کاری برای مملکت خودم بکنم ولی تو اینجا نه تنها کسی به من گوش نمیده هیچ حتی اصلا کسی به تخصص که دارم هم توجه نمیکنه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      هوم... خیلی ممنونم... عزیزی... قطعا شما هم سبک تفکر خوبی دارد و واقعا همش به حرف های قشنگ تو فروم ها نیست، مهم عمله... در مورد ایران هم، حیف حیف... خب قطعا نسبت به دهه ی شصت و پنجاه رشد داشتیم ولی واقعیتش ما یک دوره عقب گرد فکری داشتیم که احتمالا خودتون بهتر منظورم رو می دونید... و اینکه نمی خوام از خودم تعریف کنم، اما با توجه به چیزی که در هم سن و سالای خودم می بینم، باز هم امیدی نیست... قطعا ایران درخشان خواهد شد اما نه به اندازه ای که واقعا لیاقتش رو داره...نسل امروزی کتاب نمی خونه، درگیر یک سری مسائل حاشیه ای هست و می خواد با تقلید بدون تفکر عقاید دیگران، خودش رو روشن فکر نشون بده... بنظر من تا زمانی که آموزش و پرورش اینشکلیه، نه خانواده و نه به تبع اون، جامعه پیشرفتی نخواهد کرد... اقا بهزاد... به خدا مدارس ژاپن، یک کتاب خونه هایی تو مدرسه هاشون دارن که مساحتش، ۳برابر حیاط مدرسه هاس!!! امیدوارم موفق باشید و دقیقا او چیزی پیش بیاد که برای همه خوب باشه... واقعا نسل شما نسل سوخته بود... شروعش با جنگ بود و اینقدر جمعیت بدون برنامه ریزی بالا رفت که کار از بین رفت و کیفیت اومد پایین...
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      واقعا شما 16سالته؟واقعا دمت گرم عجب طرز فکر قدرتمندی.اینده ایران درخشانه.نسل شما مثل دهه شصت و پنجاه جاهل و ترسو نیست.من خودم دهه شصتم .ولی افکار شما واسم حیرت اوره.احسن.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      من خودم تو این تقدیروقضا موندم تقدیر از پیش تعین شده این چه عدالتی است یکی پدرش میلیاردر و یکی دیگه هیچی نداره یکی هوش 250 یکی هم 50 یکی سالم یکی کل عمر مریض وکور و...
      چرا باید تقدیر فقط با دعا تو شب قدر نوشته بشه /چرا از قبل .همه چیز مشخصه /
      وکلی چرای اینجوری تو عمرم دارم
      ولی باید رفت
      ی چیزایی واسه آدم نوشته میشه ک اگه تلاش نکنی بهش نمیرسی
      این ی قانون عادیه مثلا واسه شما نوشته شده پزشک بشی ولی اگ جواب توکلی رو سر جلسه ندید توکلی به خدایی میگه نذار بره پزشکی خدایی هم به .....
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها این موقع از سال حمله این افکار ناامید کننده طبیعیه و به خاطر خستگیتون ناشی از تلاش هاتونه. ینی اگه این افکار بهتون حمله نکنه غیر طبیعیه ینی تلاش کافی نکردید و خسته نشدید.
      تنها کاری که باید بکنید فقط ادامه دادنه. پرقدرت ادامه دادنه. نذاره این افکار چیره بشه بهتون.
      حداکثر تا بعد عید دوباره انرژی میگیرید و این افکار میرن. مهم اینه که این ایام رو از دست ندید.
      پ.ن: قبول شدن تو رشته های تاپ به معنی موفقیت نیست و قبول نشدنشون به معنای شکست نیست...

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      بچه ها این موقع از سال حمله این افکار ناامید کننده طبیعیه و به خاطر خستگیتون ناشی از تلاش هاتونه. ینی اگه این افکار بهتون حمله نکنه غیر طبیعیه ینی تلاش کافی نکردید و خسته نشدید.
      تنها کاری که باید بکنید فقط ادامه دادنه. پرقدرت ادامه دادنه. نذاره این افکار چیره بشه بهتون.
      حداکثر تا بعد عید دوباره انرژی میگیرید و این افکار میرن. مهم اینه که این ایام رو از دست ندید.
      پ.ن: قبول شدن تو رشته های تاپ به معنی موفقیت نیست و قبول نشدنشون به معنای شکست نیست...
      اینکه قبول شدن به معنای موفقیت نیست رو واقعا قبول دارم
      اما قیول نشدن به معنای شکسته

یعنی اینجا اینطوریه
      البته یه استثنا هست اونم کسایی که بابای پولدار دارن اونا همیشه موفقن و شکست ندارن

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با درس خوندن به جایی نمیشه رسید تا وقتی تخصصی یاد نگیری
      تو هزاران هزار کتاب هم بخونی وقتی هنوز نتونی پیچ گوشتی دستت بگیری مفت نمی ارزه

توی کتاب دستگاه های برق رو خیلی شیک و پیک کشیده از نزدیک میبینی عین تار عنکبوت از هر طرف به اون طرف رفته

این علم بهتر است یا ثروت مال قدیم بود که کتاب علمی به عربی ترجمه میکردی اندازه وزنت بهت طلا میدادن اونموقع رو زبون ها افتاد علم بهتر است یا ثروت
      الان مفت نمی ارزه برید یکار تخصصی یاد بگیرید

رفیق من سوم راهنمایی ترک تحصیل کرد الان آلمان هست کار میکنه ماشین داره یه خونه هم در حال خریدنه الان 19 سالمونه من تا الان دارم درس میخونم به اندازه یه دوچرخه هم پول ندارم ولی اون ...

بگذریم از الان شروع کنم میشه؟ (مثلا بحثو عوض کردم )
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      با درس خوندن به جایی نمیشه رسید تا وقتی تخصصی یاد نگیری
      تو هزاران هزار کتاب هم بخونی وقتی هنوز نتونی پیچ گوشتی دستت بگیری مفت نمی ارزه

توی کتاب دستگاه های برق رو خیلی شیک و پیک کشیده از نزدیک میبینی عین تار عنکبوت از هر طرف به اون طرف رفته

این علم بهتر است یا ثروت مال قدیم بود که کتاب علمی به عربی ترجمه میکردی اندازه وزنت بهت طلا میدادن اونموقع رو زبون ها افتاد علم بهتر است یا ثروت
      الان مفت نمی ارزه برید یکار تخصصی یاد بگیرید

رفیق من سوم راهنمایی ترک تحصیل کرد الان آلمان هست کار میکنه ماشین داره یه خونه هم در حال خریدنه الان 19 سالمونه من تا الان دارم درس میخونم به اندازه یه دوچرخه هم پول ندارم ولی اون ...

بگذریم از الان شروع کنم میشه؟ (مثلا بحثو عوض کردم )
      درود برتو

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      اینکه قبول شدن به معنای موفقیت نیست رو واقعا قبول دارم
      اما قیول نشدن به معنای شکسته

یعنی اینجا اینطوریه
      البته یه استثنا هست اونم کسایی که بابای پولدار دارن اونا همیشه موفقن و شکست ندارن
      مرد حسابی من بابای پولدار داشتم واسه چی درس میخوندم؟ )))

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      مرد حسابی من بابای پولدار داشتم واسه چی درس میخوندم؟ )))
      اتفاقا الان پولدارا حرص بیشتری دارن که بچه هاشون رشته های خوب قبول شن تا این هرم پول و ثروت قرب اجتماعیشون کامل شه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها این فکرو دور بریزید که درس خوندن تنها راهه ! نه نیست ! همتونم دارید دور و ورتون که رفتن دنبال حرفه های مختلف که علاقه و استعداد داشتن الانم موفقن. ولی انقدی که تصمیم گرفتید بیاید دانشگاه این قضیه قیف برعکس بودن و کنکور و اینا همش چرت و پرته ! رک بگم بهتون دانشگاه تازه شروع تلاش و زندگیتونه ولی میتونه لذت بخش ترین تلاشا باشه اگه هدف درست داشته بشید . اوضاع بده هممون میدونیم ولی بشینیم بزنیم تو سر خودمون چی میشه ؟ تویی که اینجا متولد شدی و این دغدغه هارو داری جلوش مسئولم هستی ! تویی که امکانات داری درس بخونی رو به رو اون بچه ی با استعداد روستایی که هیچ امکاناتی نداره مسئولی ، فقط به فکر خودمون نباشیم ! همین که رو جفت پاهات راه میری جلو اونی که رو ویلچره مسئولی ! بدتر از مشکلات و گرونی و بیکاری و داستانایی که ریشه سیاسی داره این موج فرهنگی خراب و نا امیدی که افتاده تو جوونا ، من خودم خوابگاهیم نصف اطرافیانم همه با رتبه های سه رقمی نصف روز خوابیدن عکس مدل و پای *** مجازی ( به قول یاس ) دید میزنن و آخر هر شبم ی خبر میخونن عععع مرغ گرون شد میشینن فحش میکشن به اولی تا آخری خو نقش تو چیه این وسط ؟! بده که همیشه ی خدا داریم در مورد حقوقمون اعتراض میکنیم وقتی هیچ مسئولیتی برای خودمون قائل نیستیم ! حقی اگه هست مسئولیتم باید باشه جلوش ، شما یه بار به جای اینکه بشینی به حقوق نداشتت فک کنی به مسئولیت های انجام ندادت فک کن ، اصلا ببین چیه مسئولیتات ؟ صرفا درس خوندن وقتی مامانت بگه یه چایی برا بابات بریز داد بزنی سرش درس دارم ؟ ( این کوچیک ترین مسئولیتی بود که به ذهنم رسید ) شاید به نظرتون مسخره بیاد ولی به من یکی ثابت شده همین کوچیک ترین چیزا تاثیرات خیلی بزرگی دارن

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

عزیز این ها رو خودم می دونم من منظورم تقدیر واندازه بود که خدا به هر نفر داده یکی کور یکی بی دست یکی سالم یکی بیهوش یکی با هوش تقدیر منظورم از نظر ویزگی شخصیتی وموقعیت مکانی وزمانی و... بود
      من از وقتی به تناسخ فکر میکنم این مشکلا برام حل شده ، شمام تحقیق کن راجع بهش
      .Human, Developer, Innovator
      ویرایش توسط vahyd : 24 اسفند 1397 در ساعت 12:33

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sam7_TA نمایش پست ها
      بهرحال...
      موفق باشی...
      نیم ساعتی طول کشید تا این مطلب و برات بنویسم..چون دیدم دختر فهمیده ای و شایدم از پیروان مکتب نیچه و نهلیسم و اگزاالیسم باشی پس هم مکتبیم

ما هرکدوممون یک نفر از هفت میلیارد نفر روی یک سیاره از هشت سیاره در یک ستاره از سیصد میلیارد ستاره در یک کهکشان از یک تا دو تریلیون کهکشان در حال گردش هستیم !
      عمر هستی تقریبا 13.7 میلیارد سال تخمین شده !
      قبل ما میلیارد ها انسان زندگی میکردن ،میلیارد گونه های گیاهی،جانوری ...اما همشون از بین رفتن ،نابود شدن ،ما هم از بین میریم ،میمیریم،نسل های بعد هم از بین خواهند رفت ،شاید با خودت بگی درسته ما میمیریم ولی باید از خودمون اثری به جا بزاریم همچنان در یاد آیندگان هم خواهیم بود مثل دانشمندا،پادشاهان،فیسلسوف ان،شاعران ،... اما نمیدونی که کار به جایی میرسه که تقریبا صد میلیون سال دیگه خورشید تمام هشت سیاره رو میبلعه و کل منظومه شمسی تبدیل به یک تیکه سیاهچاله میشه !حالا بگو ببینم اون موقع دیگه انیشتن خر کیه ؟!گاندی خر کیه؟مایکل جکسون خر کیه ؟ تخت جمشید و دیوار چین کدوم قبرستونیه؟ بزار یه چند میلیون سال دیگه بریم جلوتر زمانیکه کهکشان (آر سی سیصدو هشتاد)به کهکشان راه شیری برخورد میکنه و حتی دیگه از کهشکان راه شیری هم چیزی نمیمونه!
      حال بعد اون وقت فک میکنی موفق شدنت،شکست خوردنت،عاشق شدنت،شکست عشقی خوردنت،بدبخت بودنت،پولدار بودنت،فقیربودنت و ... در مقابل این همه عظمت اصن ارزشی داره؟!
      ادم های زیادی قبل ما بودن ، ادم های موفق و پولدار و همه چی تموم ولی الان اون لذت هایی که اون موقع بردن الان کجاس؟! اون عشق و حالی که با سوار شدن سوار یه ماشین مدل بالا میبردن کجاس؟!لذت سک.سشون کجاس؟! همش تموم شد درسته اون موقع حالشو کرده ولی سوال من اینه که الان چی؟ایا چیزی از اون لذت با قی مونده ؟!اون آدم فقیر و بدخت و بیچاره چی؟اون موقع درد میکشیده درست ولی الان اون درد کجا رفته؟!
      خود شما هر سنی که داری گذشته دردها و خوشبختی های زیادی وچشیدی ولی مال همون موقع بود الان دیگه احساسشون نمیکنی ... ما فقط شنیدیم که باید موفق باشیم . کار کنیم ، به خودمون برسیم .پول دربیاریم ،...اینا واقعا خوبه ولی اگه بخوای وارد بطن ماجرا بشی میبینی همه چی پوچه پوچه پوچه ...
      ویرایش توسط mahmood21755 : 24 اسفند 1397 در ساعت 12:43

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood21755 نمایش پست ها
      نیم ساعتی طول کشید تا این مطلب و برات بنویسم..چون دیدم دختر فهمیده ای و شایدم از پیروان مکتب نیچه و نهلیسم و اگزاالیسم باشی پس هم مکتبیم

ما هرکدوممون یک نفر از هفت میلیارد نفر روی یک سیاره از هشت سیاره در یک ستاره از سیصد میلیارد ستاره در یک کهکشان از یک تا دو تریلیون کهکشان در حال گردش هستیم !
      عمر هستی تقریبا 13.7 میلیارد سال تخمین شده !
      قبل ما میلیارد ها انسان زندگی میکردن ،میلیارد گونه های گیاهی،جانوری ...اما همشون از بین رفتن ،نابود شدن ،ما هم از بین میریم ،میمیریم،نسل های بعد هم از بین خواهند رفت ،شاید با خودت بگی درسته ما میمیریم ولی باید از خودمون اثری به جا بزاریم همچنان در یاد آیندگان هم خواهیم بود مثل دانشمندا،پادشاهان،فیسلسوف ان،شاعران ،... اما نمیدونی که کار به جایی میرسه که تقریبا صد میلیون سال دیگه خورشید تمام هشت سیاره رو میبلعه و کل منظومه شمسی تبدیل به یک تیکه سیاهچاله میشه !حالا بگو ببینم اون موقع دیگه انیشتن خر کیه ؟!گاندی خر کیه؟مایکل جکسون خر کیه ؟ تخت جمشید و دیوار چین کدوم قبرستونیه؟ بزار یه چند میلیون سال دیگه بریم جلوتر زمانیکه کهکشان (آر سی سیصدو هشتاد)به کهکشان راه شیری برخورد میکنه و حتی دیگه از کهشکان راه شیری هم چیزی نمیمونه!
      حال بعد اون وقت فک میکنی موفق شدنت،شکست خوردنت،عاشق شدنت،شکست عشقی خوردنت،بدبخت بودنت،پولدار بودنت،فقیربودنت و ... در مقابل این همه عظمت اصن ارزشی داره؟!
      ادم های زیادی قبل ما بودن ، ادم های موفق و پولدار و همه چی تموم ولی الان اون لذت هایی که اون موقع بردن الان کجاس؟! اون عشق و حالی که با سوار شدن سوار یه ماشین مدل بالا میبردن کجاس؟!لذت سک.سشون کجاس؟! همش تموم شد درسته اون موقع حالشو کرده ولی سوال من اینه که الان چی؟ایا چیزی از اون لذت با قی مونده ؟!اون آدم فقیر و بدخت و بیچاره چی؟اون موقع درد میکشیده درست ولی الان اون درد کجا رفته؟!
      خود شما هر سنی که داری گذشته دردها و خوشبختی های زیادی وچشیدی ولی مال همون موقع بود الان دیگه احساسشون نمیکنی ... ما فقط شنیدیم که باید موفق باشیم . کار کنیم ، به خودمون برسیم .پول دربیاریم ،...اینا واقعا خوبه ولی اگه بخوای وارد بطن ماجرا بشی میبینی همه چی پوچه پوچه پوچه ...
      شما خودت با همین دید زندگی میکنی ؟ صبح پا میشی تا آخر شب میگذرونی شب میخوابی دوباره صبح پا میشی چون همه چی پوچه ؟ بعد اگه همه چی پوچه هیچ چیزیم قرار نیست باشه و همه چی رو هوا چرا به زندگی ادامه میدی ؟ جبهه تهاجمی نگرفتم اصلا فقط برام سوال پیش اومد، شاید نفهمیدم درست چیزایی که گفتی رو اصلا
      .Human, Developer, Innovator

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن